výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

Praha-Stromovka (10. 12. 2016)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.05
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.10
3 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.35
4 Filip NýčFilip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.36
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.84
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.16
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.33
4 Hynek RandákHynek Randák 030421 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 19.79
2 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 21.13
3 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.88
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 040405 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.39
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 19.65
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.80
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.47
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.71
5 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.95
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.70
2 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.73
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.02
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 045309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.06
5 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.42
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.23
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.46
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 045221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.90
MB Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.38
Celkem 4 závodníků