Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích
Ostrava (14. - 15. 1. 2017)vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 14.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK Vítkovice |
02 | 12.28 | 623 | |||||||||||||||
2 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 11.60 | 582 | |||||||||||||||
3 |
Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK Vítkovice |
02 | 10.92 | 541 | |||||||||||||||
4 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 10.90 | 540 | |||||||||||||||
5 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol Opava |
02 | 10.73 | 530 | |||||||||||||||
6 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 10.22 | 499 | |||||||||||||||
7 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 09.32 | 445 | |||||||||||||||
8 |
Sammy FrennSammy Frenn
SSK Vítkovice |
02 | 09.31 | 444 | |||||||||||||||
9 |
Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start Havířov |
02 | 09.24 | 440 | |||||||||||||||
10 |
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s. |
02 | 08.57 | 400 | |||||||||||||||
11 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 07.71 | 349 | |||||||||||||||
12 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 07.09 | 313 | |||||||||||||||
13 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 06.39 | 272 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 14.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 10.74 | 578 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 09.81 | 517 | |||||||||||||||
3 |
Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 07.78 | 385 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 14.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 08.58 | 437 | |||||||||||||||
2 |
Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto |
99 | 07.83 | 388 | |||||||||||||||
3 |
Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 07.50 | 367 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto |
99 | 07.21 | 348 | |||||||||||||||
5 |
Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol Opava |
99 | 07.05 | 338 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 05.56 | 243 | |||||||||||||||
Marie BušinováMarie Bušinová
Atletický klub Kyjov |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |