výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Ostrava (14. - 15. 1. 2017)

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950320 4.53 769
2 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
940617 4.13 654
3 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 4.13 654
4 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 3.73 543
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950329 3.63 517
6 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
930528 3.63 517
7 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870704 3.53 490
8 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
910128 3.13 389
9 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
650510 2.33 206
10 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
560313 2.33 206
Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
921121 DNS
Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
880922 DNS
Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
840820 DNS
David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
920205 DNS
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
921010 DNS
David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
960223 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981108 4.23 682
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 3.73 543
3 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991220 3.03 364
4= Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 2.83 316
4= Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
981104 2.83 316
6 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 2.73 293
7 Tomáš BřízTomáš Bříz
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 2.63 271
8 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980521 2.43 227
Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
990219 DNS
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
991116 DNS
Jan VáchaJan Vácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990323 DNS
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
980306 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 3.93 598
2 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 3.63 517
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
011105 3.33 439
4 Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
010308 3.23 413
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000430 3.23 413
6 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
010304 3.03 364
7 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 2.93 340
8 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 2.93 340
9 Adam GrodaAdam Groda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010915 2.43 227
10 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010111 2.33 206
Roman SlezákRoman Slezák
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 DNS
Šimon ValaŠimon Vala
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010323 NM
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
001102 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020408 2.93 340
2 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 2.83 316
3 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020428 2.63 271
4 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020421 2.43 227
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021215 2.23 185
6 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020526 2.23 185
7 Sammy FrennSammy Frenn
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020406 2.03 145
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
020411 DNS
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020519 DNS
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020123 DNS
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030104 DNS
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021025 NM
Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
020815 NM
Celkem 13 závodníků