výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Ostrava (14. - 15. 1. 2017)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.95 758
2 David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 1.89 705
3 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
93 1.89 705
4 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.86 679
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 1.83 653
6 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 1.83 653
7 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 1.80 627
8 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 1.77 602
9 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 1.77 602
10 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1.74 577
11 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.71 552
12 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.68 528
13 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 1.55 426
14 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 1.47 367
15 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1.26 225
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 DNS
Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.98 785
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 1.95 758
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 1.95 758
4 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.89 705
5 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 1.89 705
6 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1.86 679
7 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 1.80 627
8 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.74 577
9 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 1.71 552
10 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 1.68 528
11 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 1.65 504
Jan VáchaJan Vácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 DNS
Tomáš BřízTomáš Bříz
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 1.76 593
2 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.70 544
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1.70 544
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.67 520
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 1.64 496
6 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 1.64 496
7 Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.61 472
8 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1.58 449
9 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.55 426
10 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.55 426
11= Adam GrodaAdam Groda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.49 381
11= Šimon ValaŠimon Vala
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.49 381
Roman SlezákRoman Slezák
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.73 569
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.67 520
3 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.61 472
4 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.55 426
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.55 426
6= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.52 404
6= Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.52 404
6= Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.52 404
9 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 1.49 381
10 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.46 360
11 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.43 338
12 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.31 257
Sammy FrennSammy Frenn
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.66 806
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.60 736
Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 1.57 701
2 Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 1.48 599
3 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 1.45 566
4 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.39 502
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1.39 502
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 1.36 470
Marie BušinováMarie Bušinová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
98 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.63 771
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1.63 771
3 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.60 736
4 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.60 736
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.60 736
6 Kristína HaršányováKristína Haršányová
SlovenskoSlovensko
00 1.57 701
7 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 1.54 666
8 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.54 666
9 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.52 644
10 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.51 632
11 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.51 632
12 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.51 632
13 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1.48 599
14 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 1.45 566
15 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.45 566
16 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.45 566
17 Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 1.42 534
18 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.39 502
19 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.30 409
20 Vanda MarečkováVanda Marečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.30 409
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
01 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.60 736
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.54 666
3 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.54 666
4 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.51 632
5 Valerie JankůValerie Janků
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.51 632
6= Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.48 599
6= Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.48 599
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.48 599
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.48 599
10 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.48 599
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1.45 566
12= Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.45 566
12= Karolína MagerováKarolína Magerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.45 566
14 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.42 534
15 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 1.42 534
16 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 1.36 470
17= Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 1.39 502
17= Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.33 439
19= Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.36 470
19= Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.36 470
21= Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.33 439
21= Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.33 439
23= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.33 439
23= Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.33 439
23= Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 1.33 439
26= Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.27 379
26= Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.27 379
28 Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 1.24 350
Kamila ZedkováKamila Zedková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 DNS
Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 NM
Celkem 30 závodníků