výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Ostrava (14. - 15. 1. 2017)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
921010 1.95 758
2 David HájekDavid Hájek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
960223 1.89 705
3 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
930528 1.89 705
4 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
920205 1.86 679
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
950329 1.83 653
6 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
910128 1.83 653
7 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
940617 1.80 627
8 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
921121 1.77 602
9 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
880922 1.77 602
10 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
970826 1.74 577
11 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
870704 1.71 552
12 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950320 1.68 528
13 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 1.55 426
14 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
650510 1.47 367
15 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
560313 1.26 225
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
840418 DNS
Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
840820 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 1.98 785
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
990219 1.95 758
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 1.95 758
4 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980911 1.89 705
5 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981108 1.89 705
6 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990703 1.86 679
7 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980521 1.80 627
8 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
991116 1.74 577
9 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
981104 1.71 552
10 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
980306 1.68 528
11 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991220 1.65 504
Jan VáchaJan Vácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990323 DNS
Tomáš BřízTomáš Bříz
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000430 1.76 593
2 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010111 1.70 544
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 1.70 544
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 1.67 520
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
011105 1.64 496
6 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
010304 1.64 496
7 Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
010308 1.61 472
8 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 1.58 449
9 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
001102 1.55 426
10 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 1.55 426
11= Adam GrodaAdam Groda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010915 1.49 381
11= Šimon ValaŠimon Vala
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010323 1.49 381
Roman SlezákRoman Slezák
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020428 1.73 569
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020421 1.67 520
3 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
020815 1.61 472
4 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020519 1.55 426
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020408 1.55 426
6= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020123 1.52 404
6= Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021025 1.52 404
6= Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 1.52 404
9 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
020411 1.49 381
10 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020526 1.46 360
11 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
030104 1.43 338
12 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
021215 1.31 257
Sammy FrennSammy Frenn
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020406 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975510 1.66 806
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
975510 1.60 736
Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
975308 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
995925 1.57 701
2 Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
995628 1.48 599
3 Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996022 1.45 566
4 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
995218 1.39 502
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
985527 1.39 502
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996219 1.36 470
Marie BušinováMarie Bušinová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
985322 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015309 1.63 771
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
015630 1.63 771
3 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005413 1.60 736
4 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016204 1.60 736
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
016228 1.60 736
6 Kristína HaršányováKristína Haršányová
SlovenskoSlovensko
00 1.57 701
7 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
015311 1.54 666
8 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
015427 1.54 666
9 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005324 1.52 644
10 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015221 1.51 632
11 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005623 1.51 632
12 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016106 1.51 632
13 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
006003 1.48 599
14 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
005629 1.45 566
15 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015111 1.45 566
16 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
005724 1.45 566
17 Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
006003 1.42 534
18 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková
AC ProstějovAC Prostějov
015619 1.39 502
19 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005219 1.30 409
20 Vanda MarečkováVanda Marečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015109 1.30 409
Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
015613 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
035103 1.60 736
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025701 1.54 666
3 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025212 1.54 666
4 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025719 1.51 632
5 Valerie JankůValerie Janků
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
025904 1.51 632
6= Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 1.48 599
6= Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025603 1.48 599
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
026202 1.48 599
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
025205 1.48 599
10 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025613 1.48 599
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 1.45 566
12= Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 1.45 566
12= Karolína MagerováKarolína Magerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025424 1.45 566
14 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
025125 1.42 534
15 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
025417 1.42 534
16 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
025512 1.36 470
17= Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
035412 1.39 502
17= Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035501 1.33 439
19= Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025418 1.36 470
19= Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
035101 1.36 470
21= Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025715 1.33 439
21= Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
035114 1.33 439
23= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035419 1.33 439
23= Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025304 1.33 439
23= Klára BartoškováKlára Bartošková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
026005 1.33 439
26= Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025723 1.27 379
26= Anna VysloužilováAnna Vysloužilová
AC ProstějovAC Prostějov
025419 1.27 379
28 Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
025429 1.24 350
Kamila ZedkováKamila Zedková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
036231 DNS
Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
035825 NM
Celkem 30 závodníků