výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Ostrava (14. - 15. 1. 2017)
Pětiboj hala - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla Praha{8} 3824
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla Praha{8} 3787
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 975308 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 2340
Poznámky:
Janatová D. 2340 (09.57/794-/-7.78/385-4.93/540-2:35.92/621-/)
Celkem 3 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 3295
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 2969
3 Martina ČihákováMartina Čiháková 996022 AC Vysoké Mýto{8} 2779
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.{8} 2612
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 996219 AC Vysoké Mýto{8} 2405
Lucie BaroňováLucie Baroňová 995218 TJ Sokol Opava{8} DNF
Poznámky:
Baroňová L. DNF (10.36/646-1.39/502-07.05/338-5.04/570-/)
Celkem 6 závodníků
Pětiboj hala - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AK Olymp Brno{8} 3702
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 015221 SSK Vítkovice{8} 3191
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.{8} 3157
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 SKM Valašské Meziříčí{8} 3110
5 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 005629 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 3085
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké Mýto{8} 2998
7 Lucie KrupicováLucie Krupicová 016228 Atletika Poruba z.s.{8} 2973
8 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol Opava{8} 2969
9 Alena MatějákováAlena Matějáková 006003 AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 2960
10 Kristína HaršányováKristína Haršányová 00 Slovensko{8} 2893
11 Barbora KaráskováBarbora Karásková 016106 SSK Vítkovice{8} 2864
12 Klára TeofilováKlára Teofilová 016204 TJ TŽ Třinec{8} 2808
13 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK Vítkovice{8} 2792
14 Jindra VránováJindra Vránová 015309 SKM Valašské Meziříčí{8} 2783
15 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK Vítkovice{8} 2779
16 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.{8} 2695
17 Margit JunkováMargit Junková 005219 AC Vysoké Mýto{8} 2589
18 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 015619 AC Prostějov{8} 2446
19 Kristýna GallováKristýna Gallová 006003 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 2278
Vanda MarečkováVanda Marečková 015109 TJ Sokol Opava{8} DNF
Poznámky:
Marečková V. DNF (12.27/347-1.30/409-06.81/323-/-/)
Celkem 20 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 3218
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.{8} 2939
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto{8} 2919
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC Prostějov{8} 2902
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 035103 SKM Valašské Meziříčí{8} 2870
6 Erika ZahalukováErika Zahaluková 025125 TJ TŽ Třinec{8} 2830
7 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol Opava{8} 2759
8 Valerie JankůValerie Janků 025904 Atletický klub Zlín, z.s.{8} 2723
9 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.{8} 2695
10 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 2598
11 Anna KalincováAnna Kalincová 025719 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.{8} 2570
12 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 025603 TJ Sokol Opava{8} 2488
13 Adéla SavarováAdéla Savarová 025417 TJ Jiskra Otrokovice{8} 2466
14 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva Břeclav{8} 2464
15 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.{8} 2448
16 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 025304 Atletika Poruba z.s.{8} 2408
17 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 025512 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 2398
18 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 025418 TJ Sokol Opava{8} 2382
19 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 2382
20 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké Mýto{8} 2319
21 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol Opava{8} 2308
22 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 025419 AC Prostějov{8} 2282
24 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 2196
25 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol Opava{8} 2175
26 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra Otrokovice{8} 2068
27 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 025723 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.{8} 1674
28 Marta KurachováMarta Kurachová 035412 SK Atletika Hustopeče, o.s.{8} 1559
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 025613 SSK Vítkovice{8} DNF
Kristina ŠpačkováKristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva Břeclav{8} DNF
Poznámky:
Špačková K. DNF (11.29/490-/-/-4.50/428-2:38.32/592)
Celkem 29 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 4939
2 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol Opava{8} 4612
3 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba z.s.{8} 4513
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 870704 TJ Lokomotiva Břeclav{8} 4435
5 Jiří KadlaJiří Kadla 970826 SKM Valašské Meziříčí{8} 4330
6 David BenešDavid Beneš 910128 Hvězda Pardubice z.s.{8} 4287
7 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 3041
8 Jiří TomešekJiří Tomešek 650510 TJ Spartak Přerov, spolek{8} 2201
9 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan Opava, z.s.{8} 1196
Matouš ValentaMatouš Valenta 940617 TJ Jiskra Litomyšl{8} DNF
Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 TJ Dukla Praha{8} DNF
David HájekDavid Hájek 960223 SSK Vítkovice{8} DNF
Martin PokornýMartin Pokorný 880922 VSK Univerzita Brno{8} DNF
David BrabecDavid Brabec 920205 SSK Vítkovice{8} DNF
Martin TrybulaMartin Trybula 921010 SSK Vítkovice{8} DNF
Poznámky:
Trybula M. DNF (/-/-/-1.95/758-/-/)
Celkem 15 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 5036
2 Filip SamuelFilip Samuel 981108 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 4930
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita Brno{8} 4765
4 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice{8} 4205
5 Adam OravaAdam Orava 981104 SK Hranice, z.s.{8} 3998
6 Martin BartošMartin Bartoš 980521 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 3986
7 František MužnýFrantišek Mužný 991220 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 2776
8 Tomáš BřízTomáš Bříz 99 TJ Start Havířov{8} 1510
Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.{8} DNF
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ Třinec{8} DNF
Martin OdstrčilMartin Odstrčil 990219 Atletický klub Olomouc z.s.{8} DNF
Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} DNF
Poznámky:
Vácha J. DNF (07.02/875-6.45/686-/-/-/-/-/)
Celkem 12 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 4660
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK Vítkovice{8} 4382
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 4307
4 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita Brno{8} 4018
5 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK Vítkovice{8} 3705
6 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol Opava{8} 3501
7 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol Opava{8} 3486
8 Jakub HurtJakub Hurt 010308 AC Moravská Slavia Brno, spolek{8} 3389
9 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 3203
10 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol Opava{8} 3197
11 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.{8} 3042
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.{8} DNF
Roman SlezákRoman Slezák 01 TJ Start Havířov{8} DNF
Poznámky:
Slezák R. DNF (08.35/462-4.31/257-07.19/318-/-/-/-/)
Celkem 13 závodníků
Sedmiboj hala - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.{8} 4209
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva Břeclav{8} 3790
3 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol Opava{8} 3021
4 Viktor PálkaViktor Pálka 020815 TJ Start Havířov{8} 2873
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.{8} 2729
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK Vítkovice{8} 2684
7 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK Vítkovice{8} 2678
8 Sammy FrennSammy Frenn 020406 SSK Vítkovice{8} 2424
9 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.{8} 2217
David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.{8} DNF
Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva Břeclav{8} DNF
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 TJ Lokomotiva Břeclav{8} DNF
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva Břeclav{8} DNF
Poznámky:
Prokeš V. DNF (08.64/388-4.48/287-07.09/313-1.43/-/-/-/)
Celkem 13 závodníků