výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Ostrava (14. - 15. 1. 2017)
Pětiboj hala - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3824
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3787
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2340
Poznámky:
Janatová D. 2340 (09.57/794-/-7.78/385-4.93/540-2:35.92/621-/)
Celkem 3 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3295
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2969
3 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2779
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2612
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2405
Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Poznámky:
Baroňová L. DNF (10.36/646-1.39/502-07.05/338-5.04/570-/)
Celkem 6 závodníků
Pětiboj hala - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3702
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3191
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3157
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3110
5 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3085
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2998
7 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2973
8 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2969
9 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2960
10 Kristína HaršányováKristína Haršányová 00 SlovenskoSlovensko 2893
11 Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2864
12 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2808
13 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2792
14 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2783
15 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2779
16 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2695
17 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2589
18 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 2446
19 Kristýna GallováKristýna Gallová 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2278
Vanda MarečkováVanda Marečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Poznámky:
Marečková V. DNF (12.27/347-1.30/409-06.81/323-/-/)
Celkem 20 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3218
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2939
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2919
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2902
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2870
6 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2830
7 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2759
8 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2723
9 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2695
10 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2598
11 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2570
12 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2488
13 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2466
14 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2464
15 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2448
16 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2408
17 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2398
18 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2382
19 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2382
20 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2319
21 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2308
22 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2282
24 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2196
25 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2175
26 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2068
27 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1674
28 Marta KurachováMarta Kurachová 03 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1559
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Poznámky:
Špačková K. DNF (11.29/490-/-/-4.50/428-2:38.32/592)
Celkem 29 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4939
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4612
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4513
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4435
5 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4330
6 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4287
7 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3041
8 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 2201
9 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1196
Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNF
Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
David HájekDavid Hájek 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
David BrabecDavid Brabec 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Martin TrybulaMartin Trybula 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Poznámky:
Trybula M. DNF (/-/-/-1.95/758-/-/)
Celkem 15 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5036
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4930
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4765
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4205
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3998
6 Martin BartošMartin Bartoš 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3986
7 František MužnýFrantišek Mužný 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2776
8 Tomáš BřízTomáš Bříz 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1510
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNF
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Martin OdstrčilMartin Odstrčil 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNF
Poznámky:
Vácha J. DNF (07.02/875-6.45/686-/-/-/-/-/)
Celkem 12 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4660
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4382
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4307
4 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4018
5 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3705
6 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3501
7 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3486
8 Jakub HurtJakub Hurt 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3389
9 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3203
10 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3197
11 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3042
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNF
Roman SlezákRoman Slezák 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNF
Poznámky:
Slezák R. DNF (08.35/462-4.31/257-07.19/318-/-/-/-/)
Celkem 13 závodníků
Sedmiboj hala - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4209
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3790
3 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3021
4 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2873
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2729
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2684
7 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2678
8 Sammy FrennSammy Frenn 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2424
9 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2217
David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNF
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Poznámky:
Prokeš V. DNF (08.64/388-4.48/287-07.09/313-1.43/-/-/-/)
Celkem 13 závodníků