výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Akademické mistrovství ČR

Praha - Strahov (9. 1. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 06.90
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 06.95
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.05
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.09
5 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.14
6 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.19
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.17
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.19
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.21
3 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.24
4 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.31
5 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.31
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
2 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.49
4 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.75
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.34
2 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.37
3 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.39
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.49
5 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.57
6 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.66
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.39
2 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.56
4 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.59
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.74
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.40
2 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.45
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.52
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.49
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.65
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.67
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.87
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.11
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.86
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.89
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.05
4 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.35
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.19
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.49
3 Aneta NováAneta Nová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.57
4 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.61
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
Celkem 2 závodníků