výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (14. - 15. 1. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.20 813
2 Jan LechnerJan Lechner 911028 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.22 806
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 07.22 806
4 Petr JindřichPetr Jindřich 880426 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.30 779
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53 703
6 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55 697
7 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55 697
MS Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 07.12
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek HykešRadek Hykeš 900903 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.43 736
2 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.58 687
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.84 607
4 Marwan QasemMarwan Qasem 960912 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.94 577
5 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.05 545
6 Hynek BulířHynek Bulíř 880402 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.22 257
MS Amr BarghoutiAmr Barghouti 96 JordánskoJordánsko 07.23
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.03 872
2 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.14 833
3 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.23 802
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 07.26 792
5 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.34 765
6 Dan BártaDan Bárta 980224 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40 745
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.42 739
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35 762
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.40 745
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.44 732
4 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.48 719
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51 710
6 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.54 700
7 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 07.64 668
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MonzarVít Monzar 990411 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.45 729
2 Patrik SeidlPatrik Seidl 991121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.63 671
3 Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.69 653
4 Jan KaislerJan Kaisler 980811 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73 640
5 David CapoušekDavid Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.99 563
MS Mario GáborMario Gábor 981205 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.60
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 000507 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.39 749
2 Jan JirásekJan Jirásek 000623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.40 745
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.46 726
4 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.65 665
5 Martin FlorianMartin Florian 011220 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.68 656
6 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.85 604
MS Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.32 772
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 000321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45 729
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.56 694
3 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 07.60 681
4 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.63 671
5 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.69 653
6 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.73 640
7 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.82 613
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.51 710
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.56 694
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 07.71 646
4 Tomáš KosTomáš Kos 000826 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 07.72 643
5 Michal RomanecMichal Romanec 010712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.95 574
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.81 618
7 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 010214 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.81 616
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.74 637
2 Matěj PikolaMatěj Pikola 000710 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.76 631
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 07.94 577
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.97 568
5 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.08 537
6 Jan EdererJan Ederer 010413 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.05 293
MS Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.97 568
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.78 625
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.83 610
3= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.08 537
3= Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.08 537
5 Pavel GondaPavel Gonda 030708 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.12 525
6 Marek PavlicaMarek Pavlica 021014 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.69 376
7 Dušan VodičkaDušan Vodička 030609 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.10 282
Celkem 7 závodníků

60 m - Veteráni (Běh)

Běh (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KulhavýMartin Kulhavý 771031 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.98 565
2 Martin HeinlMartin Heinl 730623 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.62 393
3 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 480930 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.84 145
4 Pavel RudolfPavel Rudolf 441217 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.93 20
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 945327 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:19.87 203
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:26.29 740
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.26 715
3 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 976114 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:35.60 624
4 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:39.13 583
Celkem 4 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.29 727
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.10 795
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 995129 AK MostAK Most 3:07.26 301
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:33.95 644
2 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:34.44 638
3 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.02 619
4 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 995316 AC PardubiceAC Pardubice 2:48.19 483
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.71 467
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:37.55 601
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.12 549
3 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 015926 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:48.77 476
Ema PolívkováEma Polívková 015517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:29.81 695
2 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:44.68 520
3 Veronika VotíkováVeronika Votíková 016006 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:51.78 445
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 015119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:11.07 269
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:32.26 665
2 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:34.16 642
3 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.41 627
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.11 618
5 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:36.88 609
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:40.83 563
7 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.49 545
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:42.66 543
9 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:46.64 499
10 Michaela PříhodováMichaela Příhodová 015904 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.48 448
11 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:55.48 408
12 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:58.87 376
13 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 015819 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:00.24 363
Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 4 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 2:42.08 549
2 Klára FrancouzováKlára Francouzová 015518 AK BílinaAK Bílina 2:48.98 474
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 2:50.22 461
4 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 005510 AC PardubiceAC Pardubice 3:01.87 348
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 026215 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:37.49 602
2 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 025101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:39.09 583
3 Eliška HezkáEliška Hezká 025507 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:43.33 535
4 Bára KošťálováBára Košťálová 036205 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.58 521
5 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 035325 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.60 500
6 Mirka PerutkováMirka Perutková 025119 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:48.83 476
7 Antonie TesařováAntonie Tesařová 035712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.24 401
8 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:11.71 264
9 Nikola ŽuchováNikola Žuchová 025306 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3:14.07 245
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.81 497
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 025604 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.09 473
3 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.38 449
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:55.20 411
5 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 026210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:09.68 280
6 Vendula BílkováVendula Bílková 025925 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3:10.61 273
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ČihulováSára Čihulová 035204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:39.88 574
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:44.45 523
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.17 441
4 Sára DočekalováSára Dočekalová 035516 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:52.68 436
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:53.74 425
6 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:53.75 425
7 Veronika SkalickáVeronika Skalická 025801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.33 410
8 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:56.71 396
9 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 025715 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.35 371
10 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.44 370
11 Lenka BártováLenka Bártová 025504 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:01.29 353
12 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:29.33 141
Celkem 12 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.99 704
2 Marwan QasemMarwan Qasem 960912 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:28.03 416
3 Hynek BulířHynek Bulíř 880402 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:13.54 130
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:05.28 613
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:07.69 591
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:56.02 704
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:56.48 699
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:08.62 582
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Radek HykešRadek Hykeš 900903 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.68 844
2 Petr JindřichPetr Jindřich 880426 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:56.53 699
Celkem 2 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:45.43 814
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.95 756
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.08 703
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.36 804
2 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 3:01.75 647
3 Patrik SeidlPatrik Seidl 991121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:03.43 631
4 Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:04.74 619
5 Vít MonzarVít Monzar 990411 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:06.14 605
6 David CapoušekDavid Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:08.53 583
7 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:11.02 560
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 2:49.47 771
2 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.46 740
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:00.68 658
4 Jan KaislerJan Kaisler 980811 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.00 654
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.28 652
6 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:05.87 608
7 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:09.46 575
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:06.92 598
2 Dan BártaDan Bárta 980224 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:16.18 514
Celkem 2 závodníků

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:08.29 585
2 Jan EdererJan Ederer 010413 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:11.75 554
3 Matěj PikolaMatěj Pikola 000710 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:18.34 496
4 Martin FlorianMartin Florian 011220 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3:19.45 486
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 000321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:58.82 676
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:07.49 593
3 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:08.57 583
4 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 010214 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:10.13 568
5 Michal RomanecMichal Romanec 010712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.74 563
6 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:10.86 562
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:11.64 555
8 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:26.02 432
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:48.53 781
2 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:04.03 625
3 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:05.52 611
4 Jan JirásekJan Jirásek 000623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:15.36 522
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:15.85 517
6 Tomáš KosTomáš Kos 000826 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 3:16.75 509
7 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:17.72 501
8 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 3:26.09 431
9 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 3:27.65 419
Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 4 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:56.49 699
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 3:09.03 578
3 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:10.72 563
Celkem 3 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:04.61 620
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 030609 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:19.76 484
3 Pavel GondaPavel Gonda 030708 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:21.02 473
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:12.84 544
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:15.59 520
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:16.12 515
2 Marek PavlicaMarek Pavlica 021014 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:37.40 345
Celkem 2 závodníků

1000 m - Veteráni (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 480930 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:13.52 130
2 Pavel RudolfPavel Rudolf 441217 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:51.60 11
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KulhavýMartin Kulhavý 771031 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:50.07 259
2 Martin HeinlMartin Heinl 730623 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:29.69 65
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.35 896
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 08.41 881
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72 809
4 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.08 728
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.18 707
6 Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.38 664
MS Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.84
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JindřichPetr Jindřich 880426 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.98 750
Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98 750
3 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.01 539
4 Radek HykešRadek Hykeš 900903 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10.48 454
5 Marwan QasemMarwan Qasem 960912 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.91 238
6 Hynek BulířHynek Bulíř 880402 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.68 150
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.17 939
2 Dan BártaDan Bárta 980224 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28 913
3 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.45 872
4 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.64 827
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 08.66 823
6 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.79 793
7 Marek BahníkMarek Bahník 990510 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.03 739
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48 865
2 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.04 737
3 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.14 715
4 Vít MonzarVít Monzar 990411 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.16 711
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31 679
6 David CapoušekDavid Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.75 589
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58 841
2 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 08.82 786
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00 746
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 991121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.31 679
5 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50 639
6 Jan KaislerJan Kaisler 980811 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61 617
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.46 869
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 000321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68 818
3 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.71 811
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 001027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.73 806
5 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.12 720
6 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.24 694
7 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.29 683
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.79 581
2 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.88 564
3 Tomáš KosTomáš Kos 000826 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 09.97 547
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.09 524
5 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 000602 TJ SušiceTJ Sušice 10.45 459
6 Martin FlorianMartin Florian 011220 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.59 435
7 Matěj PikolaMatěj Pikola 000710 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.05 360
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.84 781
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 09.04 737
3 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 09.08 728
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.17 709
5 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.73 593
6 Václav BarekVáclav Barek 010522 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.68 420
7 Jan EdererJan Ederer 010413 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.80 252
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.33 900
2 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.44 874
3 Jan JirásekJan Jirásek 000623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.04 737
4 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 010214 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.89 562
5 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.59 435
6 Michal RomanecMichal Romanec 010712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.09 354
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.93 761
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.95 757
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.69 601
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.14 515
5 Pavel GondaPavel Gonda 030708 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.16 511
6 Marek PavlicaMarek Pavlica 021014 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.32 482
7 Dušan VodičkaDušan Vodička 030609 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.76 407
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Veteráni (Běh)

Běh (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KulhavýMartin Kulhavý 771031 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.38 310
2 Martin HeinlMartin Heinl 730623 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.81 251
3 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 480930 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.44 0
4 Pavel RudolfPavel Rudolf 441217 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17.35 0
Poznámky:
Překážky dle své veteránské kategorie.
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.74 965
2 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.01 908
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.11 887
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.32 844
5 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.36 836
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 965211 AK BílinaAK Bílina 09.31 846
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 976114 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.37 834
3 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.06 701
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 945327 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.26 348
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.64 987
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.88 935
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.03 904
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25 858
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.63 783
6 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.27 662
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 995316 AC PardubiceAC Pardubice 09.87 737
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.33 652
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 995129 AK MostAK Most 10.72 583
4 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.80 570
Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Anna JunováAnna Junová 995521 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.50 1017
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.71 971
3 Nikola SojkováNikola Sojková 005327 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.16 877
4 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.36 836
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.47 814
6 Tereza LíbalováTereza Líbalová 015721 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.60 789
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 015926 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.10 693
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61 787
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.69 771
3 Tereza HusákováTereza Husáková 015124 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.71 767
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 015119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.78 754
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 016107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.89 733
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.05 703
7 Ema PolívkováEma Polívková 015517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.70 587
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 09.26 856
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 006116 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.26 856
3 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 005510 AC PardubiceAC Pardubice 09.59 791
4 Denisa FolkováDenisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.91 729
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.16 682
6 Michaela PříhodováMichaela Příhodová 015904 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.95 545
7 Veronika VotíkováVeronika Votíková 016006 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.67 432
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 016109 AK BílinaAK Bílina 09.18 873
2 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.25 858
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.31 846
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.90 731
5 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 015819 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.27 662
6 Klára FrancouzováKlára Francouzová 015518 AK BílinaAK Bílina 11.81 411
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.00 910
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.33 842
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.37 834
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.39 830
5 Sára ČihulováSára Čihulová 035204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.40 828
6 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 025101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.62 785
7 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 035325 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.09 695
8 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.13 515
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.01 710
2 Mirka PerutkováMirka Perutková 025119 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.19 677
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.21 673
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická 025801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.30 657
5 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 026210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.39 641
6 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 026215 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.43 634
7 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 025319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.84 563
8 Eliška HezkáEliška Hezká 025507 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.38 476
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára DočekalováSára Dočekalová 035516 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.49 623
2 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 025715 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.07 525
3 Nikola ŽuchováNikola Žuchová 025306 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.21 503
4 Bára KošťálováBára Košťálová 036205 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.24 498
5 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.30 488
6 Antonie TesařováAntonie Tesařová 035712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.33 484
7 Vendula BílkováVendula Bílková 025925 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.66 433
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.12 885
2 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.60 789
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.88 735
4 Kristýna ZikováKristýna Ziková 025604 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71 426
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.22 865
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.71 767
3 Lenka BártováLenka Bártová 025504 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.89 733
4 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.30 657
5 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 035323 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.37 333
6 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.41 328
Klára HercíkováKlára Hercíková 025928 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Poznámky:
Závodnice Klára Hercíková po pádu ošetřena zdravotníkem, následně odvezena na chirurgickou ambulanci
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
970911 1.93 740
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 1.87 687
3 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 1.81 636
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
970429 1.81 636
5 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
960418 1.78 610
6 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
880426 1.75 585
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 1.75 585
8 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951229 1.60 464
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900903 1.60 464
2 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
961218 1.60 464
3 Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960912 1.57 441
4 Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
880402 1.36 290
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
911028 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 2.02 822
2 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 1.93 740
3 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
990411 1.90 714
4 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980304 1.90 714
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981209 1.90 714
6 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 1.84 661
7 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
981110 1.84 661
8 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980410 1.81 636
9 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 1.78 610
10 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990508 1.75 585
11 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 1.75 585
12 Dan BártaDan Bárta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980224 1.72 560
Celkem 12 závodníků
Finále 2 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 1.78 610
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990516 1.69 536
3 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 1.66 512
4 Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
991121 1.63 488
5 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 1.60 464
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990720 1.60 464
7 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980811 1.45 352
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KosTomáš Kos
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
000826 1.90 714
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 1.87 687
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
001027 1.81 636
4 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000425 1.81 636
5 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 1.81 636
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 1.78 610
7 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 1.69 536
8 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
000907 1.69 536
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010102 1.78 610
2 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
000623 1.69 536
3 Antonín WijasAntonín Wijas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010330 1.69 536
4 Martin FlorianMartin Florian
AC TJ JičínAC TJ Jičín
011220 1.66 512
5 Matěj PikolaMatěj Pikola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000710 1.66 512
6 Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010413 1.63 488
7 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 1.63 488
8= Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
000602 1.60 464
8= Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000715 1.60 464
10 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 1.60 464
11 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011009 1.60 464
12= Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
010214 1.54 419
12= Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
011030 1.54 419
14 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
000321 1.54 419
15 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
010528 1.51 396
16 Ivan ZavřelIvan Zavřel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
000715 1.48 374
17 Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010712 1.45 352
18 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 1.42 331
19 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010810 1.36 290
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 1.63 488
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030721 1.57 441
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 1.54 419
4 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030708 1.51 396
5 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
021014 1.51 396
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 1.36 290
7 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030609 1.33 270
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
730623 1.57 441
2 Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
771031 1.39 310
3 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
480930 1.15 159
4 Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
441217 1.06 111
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 1.78 953
2 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
88 1.72 879
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 1.69 842
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
975603 1.66 806
5 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
976114 1.54 666
6 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
855211 1.51 632
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 1.45 566
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
965731 NH
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
965211 1.55 678
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 1.69 842
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
985616 1.66 806
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 1.54 666
4 Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985711 1.54 666
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 1.48 599
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 1.45 566
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 1.42 534
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
985214 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC PardubiceAC Pardubice
995316 1.55 678
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995906 1.43 544
3 Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
995309 1.37 481
Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
995521 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 1.69 842
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 1.66 806
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 1.66 806
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015428 1.57 701
5 Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
015124 1.54 666
6 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015119 1.51 632
7 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
005309 1.51 632
8 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 1.51 632
9= Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
016001 1.48 599
9= Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
006116 1.48 599
11 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 1.45 566
12 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016107 1.45 566
13 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
015608 1.42 534
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005406 1.42 534
15 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
015926 1.42 534
Nikola SojkováNikola Sojková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
005327 DNS
Celkem 16 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
005510 1.55 678
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
016109 1.52 644
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
015430 1.49 610
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
015518 1.43 544
5 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
015819 1.34 449
6 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
015904 1.34 449
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 1.31 419
8 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
015618 1.28 389
9 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015721 1.28 389
10 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
016006 1.25 359
11 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015517 1.16 275
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015422 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035326 1.57 701
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 1.51 632
3 Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
025925 1.51 632
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035214 1.51 632
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025424 1.45 566
6= Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025101 1.42 534
6= Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
025507 1.42 534
8 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035908 1.39 502
9 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025330 1.39 502
10 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
025119 1.36 470
11 Nikola ŽuchováNikola Žuchová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
025306 1.36 470
12 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
026215 1.33 439
Celkem 12 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025312 1.52 644
2 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035204 1.46 577
3 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025316 1.43 544
4 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025801 1.43 544
5 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035516 1.37 481
6 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035106 1.37 481
7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
035603 1.34 449
8 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025207 1.34 449
9 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
036204 1.34 449
10 Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
025504 1.34 449
11 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045220 1.31 419
12 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025715 1.31 419
13 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 1.31 419
14 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035302 1.31 419
15 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026210 1.28 389
16= Kristýna ZikováKristýna Ziková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025604 1.22 331
16= Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035325 1.22 331
18 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035712 1.19 302
Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
036205 NH
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 4.20 673
2 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
960418 4.20 673
3= Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
970429 3.70 535
3= Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
961218 3.70 535
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 3.50 482
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 3.00 357
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
880426 3.40 457
2 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951229 3.00 357
3 Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960912 2.10 159
Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900903 DNS
Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
970911 DNS
Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
880402 NH
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980224 4.90 880
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981209 4.80 849
3 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980304 4.60 790
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 4.10 645
5 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980410 3.80 562
6 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 3.70 535
7 Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
991121 3.70 535
8 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 3.50 482
9 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 3.50 482
10 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990720 3.10 381
11 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990516 3.10 381
12 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990508 3.00 357
Celkem 12 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980811 3.10 381
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 3.00 357
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 2.90 333
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 2.70 286
5 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
981110 2.60 264
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 2.60 264
7 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
990411 2.50 242
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000425 3.60 509
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010102 3.50 482
3 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
001027 3.50 482
4 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 3.10 381
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 DNS
Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
011030 NH
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000715 3.40 457
2 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 3.30 431
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
000907 3.20 406
4 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
000602 3.00 357
5 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 3.00 357
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 3.00 357
7 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
000623 2.80 309
8 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
010528 2.80 309
9= Ivan ZavřelIvan Zavřel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
000715 2.70 286
10= Antonín WijasAntonín Wijas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010330 2.70 286
11 Tomáš KosTomáš Kos
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
000826 2.70 286
12 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011009 2.70 286
13 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 2.60 264
14= Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
000321 2.50 242
14= Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
010214 2.50 242
14= Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010810 2.50 242
17 Martin FlorianMartin Florian
AC TJ JičínAC TJ Jičín
011220 2.30 199
18 Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010712 2.20 179
19 Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010413 2.10 159
20 Matěj PikolaMatěj Pikola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000710 2.00 140
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 3.30 431
Celkem 1 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
021014 2.90 333
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030721 2.90 333
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 2.40 220
4 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030609 2.30 199
5 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 2.20 179
6 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030708 2.10 159
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
730623 2.70 286
2 Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
771031 2.40 220
3 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
480930 1.75 95
4 Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
441217 1.55 62
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
911028 6.91 792
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
970429 6.67 736
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
970911 6.64 729
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
960418 6.40 675
5 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
880426 6.38 670
6 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951229 6.26 644
7 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 6.14 617
8 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960203 6.06 600
9 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 5.89 563
10 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900903 5.84 552
11 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
961218 5.23 427
12 Marwan QasemMarwan Qasem
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960912 4.85 354
13 Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
880402 4.35 264
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981209 6.86 781
2 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980410 6.72 748
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
991123 6.59 718
4 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980304 6.55 709
5 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
990508 6.49 695
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990201 6.38 670
7 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
990824 6.38 670
8 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
990411 6.35 664
9 Dan BártaDan Bárta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980224 6.26 644
10 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990720 6.24 639
11 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
990319 6.14 617
12 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
981110 6.12 613
13 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980621 6.11 610
14 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980813 5.86 556
15 Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
991121 5.76 535
16 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
990516 5.63 508
17 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
980811 5.39 459
18 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990510 5.34 449
19 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
991202 5.28 437
MS Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
981205 5.73
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
000623 6.36 666
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
001027 6.24 639
3 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000715 6.16 621
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
000715 6.15 619
5 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
000321 6.09 606
6 Antonín WijasAntonín Wijas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010330 5.96 578
7 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 5.91 567
8 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 5.91 567
9 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000425 5.82 548
10 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
010528 5.76 535
11 Tomáš KosTomáš Kos
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
000826 5.75 533
12 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
000907 5.74 531
13 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
010214 5.74 531
14 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010122 5.74 531
15 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 5.68 519
16 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 5.67 516
17 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010102 5.62 506
18 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 5.41 463
19 Matěj PikolaMatěj Pikola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000710 5.41 463
20 Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010712 5.34 449
21 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011009 5.31 443
22 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
000602 5.30 441
23 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
011120 5.28 437
24 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
011030 5.24 429
25 Martin FlorianMartin Florian
AC TJ JičínAC TJ Jičín
011220 5.15 411
26 Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
010413 4.97 377
27 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010810 4.95 373
Lukáš PeremskýLukáš Peremský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
000507 DNS
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030721 5.46 473
2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 5.45 471
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 5.09 400
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 4.77 339
5 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
021014 4.69 324
6 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
030708 4.35 264
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030609 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KulhavýMartin Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
771031 4.99 380
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
730623 4.64 315
3 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
480930 3.61 146
4 Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
441217 2.88 52
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 4.19 352
Celkem 1 závodníků
Finále 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
88 6.17 902
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
976114 5.68 753
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
975603 5.53 709
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 5.52 706
5 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
855211 4.43 411
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995408 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 4.72 485
Celkem 1 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 5.40 671
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 4.57 446
Celkem 2 závodníků
Finále 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995126 5.94 831
2 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC PardubiceAC Pardubice
995316 4.99 557
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995906 4.80 506
4 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
985616 4.74 490
5 Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985711 4.63 461
6 Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
995309 3.87 279
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
985913 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
015608 5.25 628
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005406 4.90 532
3 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
015926 4.64 464
4 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015517 4.10 331
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
015618 4.93 540
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015119 4.85 519
3 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015721 4.64 464
4 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
016006 3.87 279
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 5.57 720
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
005309 5.55 715
3 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
016001 5.28 637
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 5.00 559
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 4.99 557
6 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016107 4.92 538
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 4.87 524
8 Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
015124 4.86 522
9 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
015904 4.75 492
10 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015428 4.72 485
11 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
006116 4.66 469
12 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
015819 4.39 401
13 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 4.39 401
14 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 3.82 267
Celkem 14 závodníků
Finále 4 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
015430 5.23 623
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
016109 5.01 562
3 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
005510 4.56 443
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
015518 4.08 326
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025330 4.95 546
2 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035325 4.83 514
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035908 4.76 495
4 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025101 4.71 482
5 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
025119 4.52 433
6 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035712 4.46 418
7 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
025507 4.39 401
8 Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
036205 4.17 347
9 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
026215 4.14 340
10 Nikola ŽuchováNikola Žuchová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
025306 3.38 176
Celkem 10 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035214 4.88 527
2 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025424 4.77 498
3 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 4.75 492
4 Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
025925 4.45 416
5 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026210 4.41 406
6 Kristýna ZikováKristýna Ziková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025604 4.32 384
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025312 5.26 631
2 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025316 5.16 603
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
035603 5.09 584
4 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 4.89 530
5 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035204 4.71 482
6 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035106 4.67 472
7 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
036204 4.58 448
8 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035516 4.52 433
9 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025801 4.45 416
10 Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
025504 4.37 396
11 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025207 4.26 369
12 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035302 4.17 347
13 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025715 4.03 315
14 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045220 3.69 239
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005406 09.82 518
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
015608 08.50 432
3 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
015926 08.16 410
4 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015517 05.23 223
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
015721 08.72 446
2 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
016006 08.29 418
3 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
015618 06.18 283
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015119 05.60 246
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (ne, 15.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
005309 13.48 759
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 13.08 733
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 12.23 676
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015428 10.91 589
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
016109 10.88 587
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 10.86 586
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 10.36 553
8 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 09.93 525
9 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
005331 09.90 523
10 Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
015124 09.78 515
11 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
006116 09.53 499
12 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
016001 09.49 496
13 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
015819 09.25 480
14 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
015904 08.92 459
15 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC PardubiceAC Pardubice
005510 08.42 427
16