výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (8. 1. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (ne, 8.1.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.18 q
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.37 q
3 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.61 q
4 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.62 q
5 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 07.65 q
6 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 07.77
7 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.77
8 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.1.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.60 q
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.73 q
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.74 q
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.84
5 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.90
6 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.91
7 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.96
8 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.1.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.76
2 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.86
3 Filip ŠebestaFilip Šebesta 020309 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3 07.94
4 Filip MisařFilip Misař 020405 AK TišnovAK Tišnov 1 07.97
5 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.07
6 Šimon KollerŠimon Koller 030308 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.09
7 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.16
Tomáš LukšaTomáš Lukša 020428 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 8.1.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DrhlíkFilip Drhlík 020101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 07.75
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.01
3 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.12
4 Šimon DobečkaŠimon Dobečka 030406 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.17
5 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.19
6 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.23
7 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 8.1.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KobzaJan Kobza 020508 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.01
2 Robin SloukaRobin Slouka 020513 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.02
3 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.03
4 Dominik VachlDominik Vachl 020723 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.11
5 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.29
6 Adam ProkopAdam Prokop 020713 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.60
7 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (ne, 8.1.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.09
2 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.52
3 Kryštof KurečkaKryštof Kurečka 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.66
4 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.72
5 Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.88
6 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20
7 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl 030306 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (ne, 8.1.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.07
2 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.25
3 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.30
4 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.56
5 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.18
6 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 030824 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.58
7 Ondřej MalýOndřej Malý 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (ne, 8.1.2017 - 11:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.20
2 Michael ŠebelaMichael Šebela 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.40
3 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.44
4 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.83
5 Alexandr ČačaAlexandr Čača 030714 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 1 09.08
6 Jakub ZapletalJakub Zapletal 030228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.58
7 Ondřej VálekOndřej Válek 030802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.94
Jiří LinhartJiří Linhart 021016 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.18 q
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.37 q
3 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.60 q
4 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.61 q
5 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.62 q
6 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 07.65 q
7 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.73 q
8 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.74 q
9 Filip DrhlíkFilip Drhlík 020101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 07.75
10 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.76
11 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 07.77
12 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.77
13 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.84
14 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.86
15 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.90
16 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.91
17 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.92
18 Filip ŠebestaFilip Šebesta 020309 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3 07.94
19 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.96
20 Filip MisařFilip Misař 020405 AK TišnovAK Tišnov 1 07.97
21 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.98
22 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.01
23 Jan KobzaJan Kobza 020508 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.01
24 Robin SloukaRobin Slouka 020513 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.02
25 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.03
26 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.07
27 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.07
28 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.09
29 Šimon KollerŠimon Koller 030308 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.09
30 Dominik VachlDominik Vachl 020723 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.11
31 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.12
32 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.16
33 Šimon DobečkaŠimon Dobečka 030406 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.17
34 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.19
35 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.20
36 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.23
37 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.25
38 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.26
39 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.29
40 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.30
41 Michael ŠebelaMichael Šebela 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.40
42 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.44
43 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.52
44 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.56
45 Adam ProkopAdam Prokop 020713 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.60
46 Kryštof KurečkaKryštof Kurečka 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.66
47 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.67
48 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.72
49 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 021123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.83
50 Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.88
51 Alexandr ČačaAlexandr Čača 030714 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 1 09.08
52 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.18
53 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20
54 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl 030306 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.52
55 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň 030824 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.58
56 Jakub ZapletalJakub Zapletal 030228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.58
57 Ondřej MalýOndřej Malý 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.84
58 Ondřej VálekOndřej Válek 030802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.94
Tomáš LukšaTomáš Lukša 020428 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 8 DNS
Jiří LinhartJiří Linhart 021016 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.1.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.18
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.34
3 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.56
4 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 07.63
5 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.66
6 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.68
7 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.74
8 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.76
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (ne, 8.1.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 040803 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4 08.01 q
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.21 q
3 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.47 q
4 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.54 q
5 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.59 q
6 Josef FrecerJosef Frecer 040513 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.76
7 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.77
8 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.1.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 08.61 q
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 040311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.73 q
3 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.88
4 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.99
5 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 8 09.12
6 Filip KrumlFilip Kruml 040716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.15
7 Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.15
8 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.1.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.96
2 Jan KremserJan Kremser 050215 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.01
3 Robert SochaRobert Socha 041107 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.18
4 Šimon PustkaŠimon Pustka 040511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.39
5 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.49
6 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.60
7 Ondřej BudařOndřej Budař 041018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.68
Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 8.1.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.20
2 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 040604 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.42
3 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.48
4 David SurovecDavid Surovec 050627 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.01
5 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.04
6 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík 051214 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.27
7 Matouš LudvaMatouš Ludva 050418 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.35
8 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 8.1.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.30 q
2 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.45
3 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.46
4 Marcel VavříkMarcel Vavřík 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.61
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.75
6 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.11
7 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.11
8 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 050414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 8.1.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BobovskýVojtěch Bobovský 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.33
2 Matěj SikoraMatěj Sikora 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.49
3 Jakub RichterJakub Richter 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.85
4 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.88
5 Ondřej DamekOndřej Damek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.96
6 Ondřej DrongOndřej Drong 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 10.10
Matěj ŠindlerMatěj Šindler 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (ne, 8.1.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.18
2 Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.73
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.90
4 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 050227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.04
5 Jan KretJan Kret 040722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.05
6 Marek KostelníkMarek Kostelník 050831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.91
Samuel NagySamuel Nagy 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNS
Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 8.1.2017 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 040111 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.75
2 Matěj HyclMatěj Hycl 040329 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 7 09.06
3 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.40
4 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.61
5 Patrik AltmanPatrik Altman 051026 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.84
6 Adam SmělíkAdam Smělík 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.96
7 Viktor DoležalViktor Doležal 041125 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.97
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 040803 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4 08.01 q
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.21 q
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.30 q
4 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.47 q
5 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.54 q
6 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.59 q
7 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 08.61 q
8 Benjamin JakobBenjamin Jakob 040311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.73 q
9 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 040111 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.75
10 Josef FrecerJosef Frecer 040513 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.76
11 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.77
12 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.88
13 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.96
14 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.99
15 Jan KremserJan Kremser 050215 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.01
16 Matěj HyclMatěj Hycl 040329 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 7 09.06
17 David KovářDavid Kovář 050223 BYAC BrnoBYAC Brno 8 09.12
18 Filip KrumlFilip Kruml 040716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.15
19 Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.15
20 Robert SochaRobert Socha 041107 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.18
20 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.18
22 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.20
23 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.20
24 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.25
25 Vojtěch BobovskýVojtěch Bobovský 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.33
26 Šimon PustkaŠimon Pustka 040511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.39
27 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.40
28 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 040604 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.42
29 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.45
30 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.46
31 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.48
32 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.49
33 Matěj SikoraMatěj Sikora 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.49
34 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.60
35 Marcel VavříkMarcel Vavřík 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.61
36 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.61
37 Ondřej BudařOndřej Budař 041018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.68
38 Matěj StachMatěj Stach 050321 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.73
39 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.75
40 Patrik AltmanPatrik Altman 051026 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.84
41 Jakub RichterJakub Richter 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.85
42 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.88
43 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.90
44 Adam SmělíkAdam Smělík 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.96
45 Ondřej DamekOndřej Damek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.96
46 Viktor DoležalViktor Doležal 041125 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.97
47 David SurovecDavid Surovec 050627 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.01
48 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.04
49 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 050227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.04
50 Jan KretJan Kret 040722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.05
51 Ondřej DrongOndřej Drong 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 10.10
52 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.11
53 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.11
54 Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík 051214 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.27
55 Matouš LudvaMatouš Ludva 050418 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.35
56 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 050414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.36
57 Jan JašekJan Jašek 050830 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.38
58 Marek KostelníkMarek Kostelník 050831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.91
Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Matěj ŠindlerMatěj Šindler 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Samuel NagySamuel Nagy 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNS
Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.1.2017 - 12:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Casey LongCasey Long 040803 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4 08.01
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.29
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.45
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.47
5 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.50
6 Karel BrychtaKarel Brychta 041003 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.60
7 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.66
8 Benjamin JakobBenjamin Jakob 040311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.80
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.1.2017 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.13
2 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 5 08.26
3 Nikol SmolkováNikol Smolková 025411 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.29
4 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 08.34
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.38
6 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.47
7 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.47
8 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.49
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.14 q
2 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 3 08.28 q
3 Nikol SmolkováNikol Smolková 025411 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.35 q
4 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 08.38 q
5 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.47 q
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.57
7 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.62
8 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.43 q
2 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.47 q
3 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.47 q
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 2 08.56
5 Hana HájkováHana Hájková 025426 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 08.67
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.68
7 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 026207 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.74
8 Marie SvozilováMarie Svozilová 026206 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.51
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.53
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.59
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.64
5 Kateřina ValikováKateřina Valiková 025204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.72
6 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.76
7 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.80
8 Silvie HoloubkováSilvie Holoubková 035922 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 08.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.59
2 Nikola HruškováNikola Hrušková 035414 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.76
3 Tereza TřetinováTereza Třetinová 025107 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.89
4 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.89
5 Eliška MarszalekEliška Marszalek 025125 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.89
6 Timea KijonkováTimea Kijonková 035922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.92
7 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 08.93
8 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková 035819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.72
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.73
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.84
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK ŠternberkAK Šternberk 4 09.03
5 Anna GlučováAnna Glučová 035504 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 6 09.15
6 Adéla KršováAdéla Kršová 026106 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 09.15
7 Marie VařechováMarie Vařechová 035509 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.25
8 Tereza VšianskáTereza Všianská 035124 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.82
2 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 035917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.94
3 Karolína BuchtováKarolína Buchtová 035910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.04
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4 09.05
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.08
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.11
7 Adéla PohlováAdéla Pohlová 025521 JAC BrnoJAC Brno 1 09.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.65
2 Tereza KuželováTereza Kuželová 025712 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.29
3 Lucie PopováLucie Popová 026016 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.34
4 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.36
5 Anežka HenzlováAnežka Henzlová 036218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.57
6 Anna MarcinčinováAnna Marcinčinová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.81
7 Michaela LhotskáMichaela Lhotská 036029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.36
Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 025104 JAC BrnoJAC Brno 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SklářováVeronika Sklářová 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.63
2 Sabina SobotkováSabina Sobotková 035720 JAC BrnoJAC Brno 2 08.75
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 035220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.18
4 Barbora KohůtováBarbora Kohůtová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.31
5 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková 025627 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.47
6 Ivana MáchováIvana Máchová 035913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.61
7 Kamila BardoňováKamila Bardoňová 036031 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 9 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia ŚliwaJulia Śliwa 03 PolskoPolsko 2 08.52
2 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 SlovenskoSlovensko 5 08.62
3 Kinga DabrowskaKinga Dabrowska 020302 PolskoPolsko 7 08.92
4 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.12
5 Marie HolubářováMarie Holubářová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.16
6 Martina CoufalíkováMartina Coufalíková 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.27
Karolina WagnerováKarolina Wagnerová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta KupkováBeáta Kupková 026110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.57
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.97
3 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 035209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.00
4 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.02
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.10
6 Hana ŠvehlováHana Švehlová 025507 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.45
7 Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková 025731 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (ne, 8.1.2017 - 11:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta TrojancováIveta Trojancová 035116 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 7 09.35
2 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.41
3 Hana PetříčkováHana Petříčková 035323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.50
4 Marta KurachováMarta Kurachová 035412 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 09.52
5 Hana BrukováHana Bruková 025720 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.63
6 Klára HolubováKlára Holubová 025327 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.87
Bára FajkusováBára Fajkusová 035327 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.14 q
2 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 3 08.28 q
3 Nikol SmolkováNikol Smolková 025411 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.35 q
4 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 08.38 q
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 08.43 q
6 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.47 q
7 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.47 q
8 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 08.47 q
9 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.51
10 Julia ŚliwaJulia Śliwa 03 PolskoPolsko 2 08.52
11 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.53
12 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 2 08.56
13 Beáta KupkováBeáta Kupková 026110 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.57
14 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.57
15 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.59
16 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.59
17 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.62
18 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 SlovenskoSlovensko 5 08.62
19 Veronika SklářováVeronika Sklářová 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 08.63
20 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.64
21 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.65
22 Hana HájkováHana Hájková 025426 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 08.67
23 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.68
24 Tereza ŠiškováTereza Šišková 035819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.72
25 Kateřina ValikováKateřina Valiková 025204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.72
26 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.73
27 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 026207 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 08.74
28 Sabina SobotkováSabina Sobotková 035720 JAC BrnoJAC Brno 2 08.75
29 Nikola HruškováNikola Hrušková 035414 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.76
30 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.76
31 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.80
32 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.82
33 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.84
34 Silvie HoloubkováSilvie Holoubková 035922 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 08.86
35 Tereza TřetinováTereza Třetinová 025107 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.89
36 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.89
37 Eliška MarszalekEliška Marszalek 025125 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.89
38 Marie SvozilováMarie Svozilová 026206 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.90
39 Timea KijonkováTimea Kijonková 035922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.92
40 Kinga DabrowskaKinga Dabrowska 020302 PolskoPolsko 7 08.92
41 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 035407 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 08.93
42 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 035917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.94
43 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.97
44 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 035209 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.00
45 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.02
46 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK ŠternberkAK Šternberk 4 09.03
47 Karolína BuchtováKarolína Buchtová 035910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.04
48 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 026005 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4 09.05
49 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 025315 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.06
50 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.06
51 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.08
52 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.10
53 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.11
54 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.12
55 Anna GlučováAnna Glučová 035504 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 6 09.15
56 Adéla KršováAdéla Kršová 026106 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 09.15
57 Marie HolubářováMarie Holubářová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.16
58 Michaela DostálováMichaela Dostálová 035220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.18
59 Marie VařechováMarie Vařechová 035509 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.25
60 Martina CoufalíkováMartina Coufalíková 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 09.27
61 Tereza KuželováTereza Kuželová 025712 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.29
62 Tereza VšianskáTereza Všianská 035124 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.31
63 Adéla PohlováAdéla Pohlová 025521 JAC BrnoJAC Brno 1 09.31
64 Barbora KohůtováBarbora Kohůtová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.31
65 Lucie PopováLucie Popová 026016 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.34
66 Iveta TrojancováIveta Trojancová 035116 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 7 09.35
67 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.36
68 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.41
69 Hana ŠvehlováHana Švehlová 025507 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.45
70 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková 025627 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.47
71 Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková 025731 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.50
72 Hana PetříčkováHana Petříčková 035323 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.50
73 Marta KurachováMarta Kurachová 035412 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 09.52
74 Anežka HenzlováAnežka Henzlová 036218 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.57
75 Ivana MáchováIvana Máchová 035913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.61
76 Hana BrukováHana Bruková 025720 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.63
77 Kamila BardoňováKamila Bardoňová 036031 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.77
78 Anna MarcinčinováAnna Marcinčinová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.81
79 Klára HolubováKlára Holubová 025327 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.87
80 Michaela LhotskáMichaela Lhotská 036029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.36
Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 025104 JAC BrnoJAC Brno 5 DNS
Karolina WagnerováKarolina Wagnerová 02 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 1 DNS
Bára FajkusováBára Fajkusová 035327 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.50 q
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 08.51 q
3 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 08.57 q
4 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.64 q
5 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.70 q
6 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.83
7 Tereza MyškováTereza Myšková 055125 JAC BrnoJAC Brno 8 08.96
8 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 045226 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 09.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 4 08.60 q
2 Daniela DutkováDaniela Dutková 045124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.75
3 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.84
4 Eva KovaříkováEva Kovaříková 045621 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.86
5 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.86
6 Jolana HašováJolana Hašová 046115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.96
7 Klára RusmanováKlára Rusmanová 045810 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 09.23
8 Vendula KociánováVendula Kociánová 045728 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.66 q
2 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 055124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.71
3 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.83
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 045204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.95
5 Barbora AlexováBarbora Alexová 045726 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.98
6 Adéla MartiníkováAdéla Martiníková 045312 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.08
7 Radka KučerováRadka Kučerová 045224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.19
8 Sára FojtíkováSára Fojtíková 045324 JAC BrnoJAC Brno 5 09.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.70 q
2 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.92
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.12
4 Anita GoraniAnita Gorani 046018 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.16
5 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 045421 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.24
6 Klára DzialováKlára Dzialová 046201 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 6 09.39
7 Monika MajerčíkováMonika Majerčíková 045512 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 8 10.18
Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.73
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.03
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 09.12
4 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.15
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 045408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.21
6 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.31
7 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 046113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.36
8 Adéla DaňkováAdéla Daňková 045223 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 046009 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.02
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.25
3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.31
4 Sandra KrálíkováSandra Králíková 055730 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.60
5 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 045824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.71
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.77
7 Natálie FreislerováNatálie Freislerová 045926 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.98
8 Eliška ŽemborskáEliška Žemborská 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.40
Sabina VolkováSabina Volková 046022 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5
Celkem 9 závodníků
Rozběh 7 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 055731 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.48
2 Nela SovováNela Sovová 045925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.53
3 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 045521 JAC BrnoJAC Brno 4 09.58
4 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.66
5 Nikki Hana VanaNikki Hana Vana 045531 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.70
6 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 045426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.71
7 Aneta UlehlováAneta Ulehlová 045228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.88
8 Lucie KočnarováLucie Kočnarová 045905 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 10.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SynkováKarolína Synková 055328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.16
2 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.48
3 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 045115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.65
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 055205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.87
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 10.12
6 Tereza ErbenováTereza Erbenová 046222 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.23
7 Julie SkleničkováJulie Skleničková 055728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.36
Kateřina RatajováKateřina Ratajová 055206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.28
2 Klára JančováKlára Jančová 055306 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.69
3 Julie VálkováJulie Válková 055425 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.85
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 056223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.86
5 Silvie BeňováSilvie Beňová 055401 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.89
6 Sabina ŠipošováSabina Šipošová 046002 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.43
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 055412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.63
8 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 055117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariola LysekMariola Lysek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.49
2 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.05
3 Julie HrčkováJulie Hrčková 055920 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.23
4 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.38
5 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 055915 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.44
6 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 055607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.48
7 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 055729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.74
2 Maria ŽurczakMaria Žurczak 04 PolskoPolsko 3 08.82
3 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.64
4 Aneta SchreierováAneta Schreierová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.88
5 Petra BlažkováPetra Blažková 056030 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 10.36
6 Rozárlie DátkováRozárlie Dátková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.80
7 Zuzana DátkováZuzana Dátková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 12 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie LátalováJulie Látalová 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.25
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.50
3 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.66
4 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.99
5 Lila LojkováLila Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.31
6 Markéta HeczkováMarkéta Heczková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.37
Samuela NagySamuela Nagy 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 055416 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.55
2 Johana NěmečkováJohana Němečková 045110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.55
3 Julie OndráškováJulie Ondrášková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.96
4 Lucie TesařováLucie Tesařová 030803 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.21
5 Tereza NetopilováTereza Netopilová 050409 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.30
6 Veronika HývnarováVeronika Hývnarová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.56
7 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 055317 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 055411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.03
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.32
3 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.35
4 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.35
5 Natálye ZychováNatálye Zychová 055324 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.59
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 045728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.79
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová 055627 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (ne, 8.1.2017 - 10:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 046126 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 08.86
2 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 045211 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.55
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová 045820 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.71
4 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 045114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.00
5 Kateřina HomolováKateřina Homolová 045322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.03
6 Sabina PotůčkováSabina Potůčková 045205 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.19
7 Jitka StritzlováJitka Stritzlová 055923 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 10.41
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.50 q
2 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 08.51 q
3 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 08.57 q
4 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 4 08.60 q
5 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.64 q
6 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.66 q
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.70 q
8 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.70 q
9 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková 055124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.71
10 Nina VálkováNina Válková 055707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.73
11 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.74
12 Daniela DutkováDaniela Dutková 045124 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.75
13 Maria ŽurczakMaria Žurczak 04 PolskoPolsko 3 08.82
14 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.83
15 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.83
16 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.84
17 Eva KovaříkováEva Kovaříková 045621 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.86
18 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.86
19 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 046126 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 08.86
20 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.92
21 Anežka BojkováAnežka Bojková 045204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.95
22 Jolana HašováJolana Hašová 046115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.96
23 Tereza MyškováTereza Myšková 055125 JAC BrnoJAC Brno 8 08.96
24 Barbora AlexováBarbora Alexová 045726 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.98
25 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 046009 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.02
26 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 055603 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.03
27 Alice StehnováAlice Stehnová 055411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.03
28 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 045226 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 09.03
29 Adéla MartiníkováAdéla Martiníková 045312 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.08
30 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.12
30 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 055202 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 09.12
32 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.15
33 Anita GoraniAnita Gorani 046018 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.16
33 Karolína SynkováKarolína Synková 055328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.16
35 Radka KučerováRadka Kučerová 045224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.19
36 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 045408 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.21
37 Klára RusmanováKlára Rusmanová 045810 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 09.23
38 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 045421 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.24
39 Julie LátalováJulie Látalová 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.25
40 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.25
41 Sára FojtíkováSára Fojtíková 045324 JAC BrnoJAC Brno 5 09.27
42 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.28
43 Vendula MatějkováVendula Matějková 045521 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.31
44 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.31
45 Johana SuchánkováJohana Suchánková 056005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.32
46 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 055613 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.35
47 Johana ČmielováJohana Čmielová 046125 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.35
48 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 046113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.36
49 Klára DzialováKlára Dzialová 046201 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 6 09.39
50 Vendula KociánováVendula Kociánová 045728 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.40
51 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 055731 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.48
51 Michaela SochováMichaela Sochová 055419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.48
53 Mariola LysekMariola Lysek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.49
54 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.50
55 Nela SovováNela Sovová 045925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.53
56 Lucie KlhůfkováLucie Klhůfková 055416 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.55
56 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 045211 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.55
58 Johana NěmečkováJohana Němečková 045110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.55
59 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 045521 JAC BrnoJAC Brno 4 09.58
60 Adéla DaňkováAdéla Daňková 045223 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.58
61 Natálye ZychováNatálye Zychová 055324 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.59
62 Sandra KrálíkováSandra Králíková 055730 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.60
63 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.64
64 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 045115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.65
65 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09.66
66 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 046104 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.66
67 Klára JančováKlára Jančová 055306 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.69
68 Nikki Hana VanaNikki Hana Vana 045531 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.70
69 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 045426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.71
70 Julie HendrychováJulie Hendrychová 045820 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.71
71 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 045824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.71
72 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.77
73 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 045728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.79
74 Julie VálkováJulie Válková 055425 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.85
75 Iva RigouletováIva Rigouletová 056223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09.86
76 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 055205 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.87
77 Aneta SchreierováAneta Schreierová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.88
78 Aneta UlehlováAneta Ulehlová 045228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.88
79 Silvie BeňováSilvie Beňová 055401 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.89
80 Julie OndráškováJulie Ondrášková 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.96
81 Natálie FreislerováNatálie Freislerová 045926 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.98
82 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.99
83 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 045114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.00
84 Kateřina HomolováKateřina Homolová 045322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.03
85 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.05
86 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 045627 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 10.12
87 Monika MajerčíkováMonika Majerčíková 045512 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 8 10.18
88 Sabina PotůčkováSabina Potůčková 045205 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.19
89 Lucie TesařováLucie Tesařová 030803 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.21
90 Tereza ErbenováTereza Erbenová 046222 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.23
91 Julie HrčkováJulie Hrčková 055920 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.23
92 Tereza NetopilováTereza Netopilová 050409 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.30
93 Lila LojkováLila Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.31
94 Julie SkleničkováJulie Skleničková 055728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.36
95 Petra BlažkováPetra Blažková 056030 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 4 10.36
96 Markéta HeczkováMarkéta Heczková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.37
97 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.38
98 Eliška ŽemborskáEliška Žemborská 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.40
99 Jitka StritzlováJitka Stritzlová 055923 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 10.41
100 Lucie KočnarováLucie Kočnarová 045905 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 10.42
101 Sabina ŠipošováSabina Šipošová 046002 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.43
102 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 055915 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.44
103 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová 055607 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.48
104 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 055729 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.55
105 Veronika HývnarováVeronika Hývnarová 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.56
106 Barbora SasínováBarbora Sasínová 055412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.63
107 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 055117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.79
108 Rozárlie DátkováRozárlie Dátková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.80
109 Zuzana DátkováZuzana Dátková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.89
110 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 055317 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.08
Gabriela BřeznáGabriela Březná 056220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Sabina VolkováSabina Volková 046022 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5
Kateřina RatajováKateřina Ratajová 055206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Samuela NagySamuela Nagy 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Klára Ráchel OsohováKlára Ráchel Osohová 055627 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.1.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 08.47
2 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.57
3 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 08.59
4 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.71
5 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.71
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.73
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.75
8 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 6 08.76
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.1.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.55
2 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.23
3 Filip DrhlíkFilip Drhlík 020101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 18.42
4 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 20.17
Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.1.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.33
2 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 4 18.90
3 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.91
4 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.54
5 David ŠárkaDavid Šárka 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.87
6 Michael ZapletalMichael Zapletal 021215 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.92
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.1.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.36
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.05
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.24
4 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.32
5 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.58
6 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK ŠternberkAK Šternberk 6 20.13
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.1.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK ŠternberkAK Šternberk 6 18.56
2 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.66
3 Filip MisařFilip Misař 020405 AK TišnovAK Tišnov 4 19.35
4 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 19.56
5 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 1 19.90
6 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 21.29
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 8.1.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.92
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.98
3 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.21
4 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 020903 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.37
5 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.45
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 20.17
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 8.1.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.02
2 Kryštof KurečkaKryštof Kurečka 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 4 20.63
3 Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.84
4 Marek KrčmářMarek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.91
Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 8.1.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael ZapletalMichael Zapletal 021215 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 19.72
2 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.85
3 Michael ŠebelaMichael Šebela 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.95
4 Dominik VachlDominik Vachl 020723 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 20.08
Jiří ŠotkovskýJiří Šotkovský 020204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 8.1.2017 - 15:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.62
2 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 20.70
3 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.91
Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Tomáš FabíkTomáš Fabík 021107 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.55
2 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.23
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.33
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.36
5 Filip DrhlíkFilip Drhlík 020101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 18.42
6 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK ŠternberkAK Šternberk 6 18.56
7 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.66
8 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 4 18.90
9 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.91
10 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.92
11 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.98
12 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 19.05
13 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 19.21
14 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 19.24
15 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.32
16 Filip MisařFilip Misař 020405 AK TišnovAK Tišnov 4 19.35
17 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 020903 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.37
18 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 2 19.45
19 Michal KadlecMichal Kadlec 020920 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.54
20 Maximilian MajerMaximilian Majer 021024 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 19.56
21 Dan KovářDan Kovář 021025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.58
22 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.62
23 Michael ZapletalMichael Zapletal 021215 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 19.72
24 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.85
25 David ŠárkaDavid Šárka 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.87
26 Radim MlečkaRadim Mlečka 031008 BYAC BrnoBYAC Brno 1 19.90
27 Michael ŠebelaMichael Šebela 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.95
28 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.02
29 Dominik VachlDominik Vachl 020723 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 20.08
30 Lukáš GrégrLukáš Grégr 021116 AK ŠternberkAK Šternberk 6 20.13
31 Dominik MelegaDominik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 20.17
32 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 20.17
33 Kryštof KurečkaKryštof Kurečka 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 4 20.63
34 Jan KusákJan Kusák 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 20.70
35 Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.84
36 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 21.29
37 Marek KrčmářMarek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.91
38 Adam HoušťavaAdam Houšťava 030606 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 22.91
39 Michael ZapletalMichael Zapletal 021215 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.92
Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 020502 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Jiří ŠotkovskýJiří Šotkovský 020204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Tomáš FabíkTomáš Fabík 021107 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.1.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.04
2 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 19.89
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.42
4 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.58
5 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.61
Josef FrecerJosef Frecer 040513 BYAC BrnoBYAC Brno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.1.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20.99
2 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.75
3 Filip MaňásekFilip Maňásek 040123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 22.00
4 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.25
5 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.29
6 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 23.22
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.1.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.69
2 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.04
3 Filip KrumlFilip Kruml 040716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.58
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 1 23.72
5 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 041228 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.73
6 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.13
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.1.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PustkaŠimon Pustka 040511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.87
2 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 23.11
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.56
4 Jáchym KoubaJáchym Kouba 040901 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 23.57
5 David SurovecDavid Surovec 050627 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 24.52
6 Ondřej BudařOndřej Budař 041018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 24.62
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 8.1.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.26
2 Adam SmělíkAdam Smělík 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.77
3 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.06
4 Jan KretJan Kret 040722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 25.49
5 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 050414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 26.95
6 Samuel NagySamuel Nagy 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 28.88
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 8.1.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 20.36
2 Filip ŠťastnýFilip Šťastný 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.64
3 Tomáš CieslarTomáš Cieslar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 29.48
Daniel ŠtefekDaniel Štefek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Matěj ŠindlerMatěj Šindler 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 8.1.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 22.54
2 Vojtěch BobovskýVojtěch Bobovský 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 23.20
3 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.36
4 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.66
5 Martin PorubaMartin Poruba 040421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.75
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 8.1.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 23.33
2 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 050815 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.08
3 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 050227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 26.36
4 Ondřej KonečnýOndřej Konečný 050204 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.16
Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 8.1.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 040111 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.26
2 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 25.01
3 Viktor DoležalViktor Doležal 041125 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 26.31
4 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 26.36
5 Matouš LudvaMatouš Ludva 050418 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 19.04
2 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 19.89
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 20.36
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.42
5 Petr SedlářPetr Sedlář 040221 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 20.58
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.61
7 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 20.99
8 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.69
9 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.75
10 Filip MaňásekFilip Maňásek 040123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 22.00
11 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.04
12 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.25
13 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 040111 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.26
14 Matěj LutzMatěj Lutz 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.29
15 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 22.54
16 Filip KrumlFilip Kruml 040716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.58
17 Šimon PustkaŠimon Pustka 040511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 22.87
18 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 23.11
19 Vojtěch BobovskýVojtěch Bobovský 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 23.20
20 Jiří MalotaJiří Malota 051009 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 23.22
21 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 050524 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 23.33
22 Michal KozaMichal Koza 050728 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.36
23 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.56
24 Jáchym KoubaJáchym Kouba 040901 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 23.57
25 Filip ŠťastnýFilip Šťastný 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.64
26 Václav HamšíkVáclav Hamšík 050820 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 1 23.72
27 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 041228 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.73
28 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.13
29 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.26
30 David SurovecDavid Surovec 050627 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 24.52
31 Ondřej BudařOndřej Budař 041018 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 24.62
32 Adam ČurajAdam Čuraj 050916 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.66
33 Martin PorubaMartin Poruba 040421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.75
34 Adam SmělíkAdam Smělík 040325 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.77
35 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 25.01
36 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.06
37 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 050815 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.08
38 Jan KretJan Kret 040722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 25.49
39 Viktor DoležalViktor Doležal 041125 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 26.31
40 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 26.36
41 Jáchym KrajníkJáchym Krajník 050227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 26.36
42 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 050414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 26.95
43 Ondřej KonečnýOndřej Konečný 050204 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.16
44 Matouš LudvaMatouš Ludva 050418 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.36
45 Samuel NagySamuel Nagy 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 28.88
46 Tomáš CieslarTomáš Cieslar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 29.48
Josef FrecerJosef Frecer 040513 BYAC BrnoBYAC Brno 1 DNS
Daniel ŠtefekDaniel Štefek 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Matěj ŠindlerMatěj Šindler 05 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.65
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 19.70
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.72
4 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 5 20.07
5 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 20.23
6 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 SlovenskoSlovensko 6 21.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.28
2 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.30
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 035306 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 20.38
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 025920 JAC BrnoJAC Brno 1 20.60
5 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.62
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.69
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŽiškováSimona Žišková 025522 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.91
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 21.37
3 Natálie KokešováNatálie Kokešová 025101 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.47
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.54
5 Eliška MarszalekEliška Marszalek 025125 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 22.18
6 Kamila ZedkováKamila Zedková 036231 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 22.27
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 025802 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.08
2 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 026207 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 21.17
3 Nikol SmolkováNikol Smolková 025411 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.23
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 035919 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.32
5 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 21.38
6 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 035917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.71
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková 025516 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.88
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 025122 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.08
3 Marie VařechováMarie Vařechová 035509 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 22.32
4 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 026030 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.41
5 Michaela DostálováMichaela Dostálová 035220 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 22.46
6 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.69
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.83
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK ŠternberkAK Šternberk 1 22.08
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 036121 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 5 22.36
4 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 035514 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.94
5 Lucie PopováLucie Popová 026016 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.96
Marie SvozilováMarie Svozilová 026206 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.89
2 Karolína BuchtováKarolína Buchtová 035910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 22.07
3 Tereza KuželováTereza Kuželová 025712 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.63
4 Sarah KalčíkováSarah Kalčíková 025627 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.61
5 Michaela LhotskáMichaela Lhotská 036029 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 25.19
Kamila BardoňováKamila Bardoňová 036031 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SklářováVeronika Sklářová 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.15
2 Sabina SobotkováSabina Sobotková 035720 JAC BrnoJAC Brno 3 21.91
3 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 036117 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.80
4 Barbora KohutováBarbora Kohutová 025905 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 22.90
5 Martina CoufalíkováMartina Coufalíková 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.01
6 Marie HolubářováMarie Holubářová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.61
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 025923 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.84
2 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.23
3 Iveta TrojancováIveta Trojancová 035116 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 1 23.12
4 Veronika KonečnáVeronika Konečná 025412 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 23.42
Tereza KalmusováTereza Kalmusová 035824 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 8.1.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 035722 AK ŠternberkAK Šternberk 3 21.86
2 Johana BierskáJohana Bierská 035912 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 23.61
3 Lenka KrólikowskáLenka Królikowská 025121 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 24.87
4