výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava I

Ostrava (17. 1. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

Běh 1 (út, 17.1.2017 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 06.79 qA 0.127
2 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 06.95 qA 0.143
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 PB 06.95 qA 0.127
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 06.97 qA 0.135
5 Damian HalgasDamian Halgas 93 PolskoPolsko 6 07.08 qA 0.129
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.27 qA 0.141
Pawel DzidaPawel Dzida 99 PolskoPolsko 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2017 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.24 qA 0.122
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.26 qA 0.153
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 07.31 qB 0.148
4 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.35 qB 0.152
5 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.37 qB 0.154
6 David DvořákDavid Dvořák 991106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.58 0.157
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2017 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.41 qB 0.140
2 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.48 qB 0.147
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.51 qB 0.136
4 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 07.58 qB 0.177
5 Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.64 0.155
Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 17.1.2017 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.34 qB 0.153
2 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 07.66 0.136
3 Martin BelfínMartin Belfín 001205 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 07.92 0.150
4 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 PolskoPolsko 3 08.05 0.151
Petr VopičkaPetr Vopička 64 Czech RepublicCzech Republic 6 DNS
Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 06.79 qA 0.127
2 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 06.95 qA 0.143
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 PB 06.95 qA 0.127
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 06.97 qA 0.135
5 Damian HalgasDamian Halgas 93 PolskoPolsko 6 07.08 qA 0.129
6 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.24 qA 0.122
7 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.26 qA 0.153
8 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.27 qA 0.141
9 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 07.31 qB 0.148
10 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.34 qB 0.153
11 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.35 qB 0.152
12 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 07.37 qB 0.154
13 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.41 qB 0.140
14 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 07.48 qB 0.147
15 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.51 qB 0.136
16 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 07.58 qB 0.177
17 David DvořákDavid Dvořák 991106 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.58 0.157
18 Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.64 0.155
19 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 07.66 0.136
20 Martin BelfínMartin Belfín 001205 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 07.92 0.150
21 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 PolskoPolsko 3 08.05 0.151
Pawel DzidaPawel Dzida 99 PolskoPolsko 1 DNS
Jan MautnerJan Mautner 010515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ 162.7
Petr VopičkaPetr Vopička 64 Czech RepublicCzech Republic 6 DNS
Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 17.1.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 06.76 0.138
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 06.86 0.109
3 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 06.90 0.130
4 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 06.99 0.131
5 Damian HalgasDamian Halgas 93 PolskoPolsko 2 07.12 0.152
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 07.22 0.128
7 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.30 0.173
Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 17.1.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 07.24 0.138
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.36 0.140
3 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.36 0.145
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.44 0.179
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 07.52 0.148
6 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.59 0.195
Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 06.76 0.138
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 06.86 0.109
3 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 970213 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 06.90 0.130
4 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 06.99 0.131
5 Damian HalgasDamian Halgas 93 PolskoPolsko 2 07.12 0.152
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 07.22 0.128
7 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 07.24 0.138
8 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.30 0.173
9 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.36 0.140
10 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.36 0.145
11 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.44 0.179
12 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 07.52 0.148
13 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.59 0.195
Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

Běh 1 (út, 17.1.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.68 qA 0.159
2 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.69 qA 0.142
3 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 07.73 qA 0.123
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.92 qA 0.164
5 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 3 07.93 qA 0.164
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.05 qB 0.167
7 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 08.10 qB 0.192
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 PB 07.62 qA 0.133
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 07.77 qA 0.115
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.00 qA 0.142
4 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 1 08.11 qB 0.147
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 08.15 qB 0.149
6 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.16 qB 0.232
7 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.44 0.210
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4 PB 08.09 qB 0.140
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 08.27 qB 0.147
3 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.29 0.136
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 08.34 0.151
5 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 08.43 0.134
6 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 08.58 0.133
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 08.78 0.168
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 17.1.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 08.24 qB 0.325
2 Michalak AntoniaMichalak Antonia 01 PolskoPolsko 2 PB 08.43 0.164
3 Marie JoanniduMarie Joannidu 996231 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.46 0.170
4 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.48 0.322
5 Vendula VacurováVendula Vacurová 985618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 PB 08.51 0.154
6 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.84 0.203
7 Adéla RaškováAdéla Rašková 986129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.90 0.183
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 17.1.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.48 0.127
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.48 0.179
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.05 0.122
4 Petra PicmausováPetra Picmausová 025217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.22 0.157
5 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.26 0.142
Stanislava LajcakovaStanislava Lajcakova 96 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 PB 07.62 qA 0.133
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.68 qA 0.159
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.69 qA 0.142
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 07.73 qA 0.123
5 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 07.77 qA 0.115
6 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.92 qA 0.164
7 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 3 07.93 qA 0.164
8 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.00 qA 0.142
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.05 qB 0.167
10 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4 PB 08.09 qB 0.140
11 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 08.10 qB 0.192
12 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 1 08.11 qB 0.147
13 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 08.15 qB 0.149
14 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.16 qB 0.232
15 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 08.24 qB 0.325
16 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 08.27 qB 0.147
17 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.29 0.136
18 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 08.34 0.151
19 Michalak AntoniaMichalak Antonia 01 PolskoPolsko 2 PB 08.43 0.164
20 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 08.43 0.134
21 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.44 0.210
22 Marie JoanniduMarie Joannidu 996231 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.46 0.170
23 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.48 0.322
24 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.48 0.127
25 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.48 0.179
26 Vendula VacurováVendula Vacurová 985618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 PB 08.51 0.154
27 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 08.58 0.133
28 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 08.78 0.168
29 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.84 0.203
30 Adéla RaškováAdéla Rašková 986129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.90 0.183
31 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.05 0.122
32 Petra PicmausováPetra Picmausová 025217 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.22 0.157
33 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.26 0.142
Stanislava LajcakovaStanislava Lajcakova 96 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (út, 17.1.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 PB 07.49 0.134
2 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 =PB 07.69 0.135
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 07.70 0.151
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 07.75 0.101
5 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.78 0.122
6 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 1 07.90 0.157
7 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.93 0.228
8 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.11 0.155
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 17.1.2017 - 16:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.91 0.179
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 08.06 0.330
3 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 6 08.14 0.192
4 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 08.14 0.140
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 08.19 0.147
6 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 8 SB 08.26 0.219
7 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 08.63 0.157
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 PB 07.49 0.134
2 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 =PB 07.69 0.135
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 07.70 0.151
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 07.75 0.101
5 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.78 0.122
6 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 1 07.90 0.157
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.91 0.179
8 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.93 0.228
9 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 08.06 0.330
10 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.11 0.155
11 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 6 08.14 0.192
12 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 08.14 0.140
13 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 08.19 0.147
14 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 8 SB 08.26 0.219
15 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 08.63 0.157
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS