výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha - Stromovka (17. 1. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.82
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 06.87
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.87
4 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka 95 VŠC Dukla Banská BystricaVŠC Dukla Banská Bystrica 06.91
5 Naim RamziNaim Ramzi 90 LebanonLebanon 07.15
6 Amr BarghouthiAmr Barghouthi 96 JordanJordan 07.23
7 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.25
8 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.33
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.10
2 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.17
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.21
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.24
5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.28
6 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.29
7 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35
8 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 07.36
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.11
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.21
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.22
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
5 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.28
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.36
7 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.46
8 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.51
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.15
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.50
3 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.54
4 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.64
5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
6 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.72
7 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.73
8 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.78
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
2 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.48
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
5 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.74
6 Tomáš FialaTomáš Fiala 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.98
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DQ
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.51
3 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 HZS PrahaHZS Praha 07.51
4 Jakub ZajanJakub Zajan 92 HZS PrahaHZS Praha 07.53
5 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.57
6 Jakub ČermákJakub Čermák 92 HZS PrahaHZS Praha 07.59
7 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
8 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.23
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 07.34
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.44
3 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.sAtletický oddíl Slavia Haví... 07.51
4 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.59
5 Jakub KroftaJakub Krofta 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.59
6 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.62
7 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.00
Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.30
2 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.32
3 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.40
4 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.41
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
6 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.69
7 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.70
8 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.10
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 07.39
2 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 07.44
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.57
4 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 07.64
5 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.65
6 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.67
7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.89
8 Jan SuchýJan Suchý 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.01
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45
2 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.60
3 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.73
4 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
5 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.90
6 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.90
7 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.05
8 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.73
2 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.84
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.97
4 David KlementDavid Klement 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.09
5 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.47
6 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.50
7 Josef PapJosef Pap 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.62
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
3 Jan HečkoJan Hečko 97 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.01
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.04
5 Josef GipflJosef Gipfl 96 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.10
6 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.17
7 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.64
Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.46
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.63
4 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.98
5 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.00
6 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.13
7 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.17
8 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 09.31
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.23
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.27
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.28
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.39
5 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
7 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.50
8 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.58
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.65
2 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.68
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.69
4 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
5 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.81
6 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.84
7 Tomáš FialaTomáš Fiala 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
8 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.97
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.12
2 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.13
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.33
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.56
5 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.71
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.76
7 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.79
Celkem 7 závodníků
Běh 17 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.80
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.82
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 06.88
4 Naim RamziNaim Ramzi 90 LebanonLebanon 07.14
5 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.19
6 Amr BarghouthiAmr Barghouthi 96 JordanJordan 07.21
7 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.26
8 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.42
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.52
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.56
3 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.65
4 Tiffany EidnerTiffany Eidner 97 GermanyGermany 07.65
5 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.72
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.79
7 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.89
8 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.95
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.55
2 Jana VelďákováJana Velďáková 81 SlovenskoSlovensko 07.66
3 Jana KorešováJana Korešová 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.69
4 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.70
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.97
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.04
7 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
8 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.45
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.89
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.94
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.01
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.04
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.11
6 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.22
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.45
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KováříkováMarie Kováříková 99 AC PardubiceAC Pardubice 08.26
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.34
4 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí,z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí,z.s. 08.36
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.36
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.38
7 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.60
8 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.70
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
2 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.19
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
4 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.41
5 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.57
6 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.58
7 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.58
8 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.85
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.18
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.44
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.58
4 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.59
5 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
6 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.68
7 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.93
8 Markéta JanovskáMarkéta Janovská 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.22
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.35
2 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.44
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.49
4 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.51
5 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.62
7 Aneta NováAneta Nová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.74
8 Nikol PánkováNikol Pánková 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.85
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.26
2 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
3 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.69
4 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.73
5 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.76
6 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.94
7 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.01
8 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.33
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tina KititiTina Kititi 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.33
2 Klára BláhováKlára Bláhová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.85
3 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.16
4 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.28
5 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 09.31
6 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.36
7 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.41
8 Martina RadošováMartina Radošová 88 neregistrovanáneregistrovaná 09.52
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.49
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
3 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.51
4 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
5 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.88
6 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.16
7 Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.78
Jana VelďákováJana Velďáková 81 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.06
2 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.17
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.49
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.53
5 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.90
6 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.03
7 Adéla MartinkováAdéla Martinková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.53
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.72
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.86
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.99
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.14
7 Elpida TokaElpida Toka 93 GreeceGreece 08.35
8 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.41
Celkem 8 závodníků