výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha - Stromovka (17. 1. 2017)

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.98
2 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.06
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.08
4 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.10
5 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.14
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
7 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.09
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
2 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.77
3 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.78
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10
5 Marek HalmoMarek Halmo 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
6 Jan HečkoJan Hečko 97 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.85
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.16
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.20
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.39
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.73
6 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 08.91
Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.90
2 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
3 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.67
4 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.74
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.18
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.40
3 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.44
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.81
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
6 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84
Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.43
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
3 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.68
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10
5 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.29
6 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.35
David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.25
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.34
3 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.76
4 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.79
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí,z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí,z.s. 08.83
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.20
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.49
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.49
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.60
4 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.07
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.08
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.41
8 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 10.42
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.68
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.84
3 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.09
4 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.20
5 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.45
6 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.69
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.04
4 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.52
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.69
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.88
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.26
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.35
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.51
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.64
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.79
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.84
6 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z.s.AC Domažlice, z.s. 10.04
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.25
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 17.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.66
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.76
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.89
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.00
5 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.76
Celkem 5 závodníků