výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (21. 1. 2017)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 07.14
2 Barghouti AmrBarghouti Amr 96 JordánskoJordánsko 07.18
3 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.27
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.39
5 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.46
6 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.66
2 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.91
3 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.98
4 Josef KrálJosef Král 680209 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.20
5 Imrich BérešImrich Béreš 971219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.21
6 Pavel VaněkPavel Vaněk 730418 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 951021 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.21
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 980310 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.64
3 Martin BoučekMartin Bouček 940609 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.89
4 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 950309 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.93
5 Petr VelebaPetr Veleba 710126 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.33
Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 680115 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ČermákVáclav Čermák 930921 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.26
2 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.33
3 Martin BartošMartin Bartoš 980521 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.50
4 Vít PužmanVít Pužman 931216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
5 Radek HykešRadek Hykeš 900903 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.56
Erik AmbrózyErik Ambrózy 930518 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
3 Jan StenzlJan Stenzl 990823 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.57
4 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 07.59
5 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 07.15
2 Barghouti AmrBarghouti Amr 96 JordánskoJordánsko 07.26
3 Josef AdamecJosef Adamec 990830 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.39
4 David PolitzerDavid Politzer 970917 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.73
5 Michal RandaMichal Randa 750707 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.74
6 Tomáš MusilTomáš Musil 990315 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.22
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.41
3 Martin BartošMartin Bartoš 980521 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.46
4 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.48
5 Martin VeselýMartin Veselý 951021 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.54
Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.28
2 Lukáš MíkaLukáš Míka 010219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.49
3 Šimon KovářŠimon Kovář 000720 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.55
4 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.78
5 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 010425 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.90
6 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 010727 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu 010615 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.99
2 Jan ŠoukalJan Šoukal 011023 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.00
3 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 010106 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.50
4 Jan KubíčekJan Kubíček 011229 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.61
5 Adam VrtalAdam Vrtal 011229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.46
Dominik CzévarDominik Czévar 010531 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.69
2 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 010926 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.73
3 Radimír HolinaRadimír Holina 011126 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.14
4 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.31
5 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 010627 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.37
6 Filip KotlasFilip Kotlas 010316 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 07.20
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 07.35
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.39
4 Martin VencbauerMartin Vencbauer 010623 JAC BrnoJAC Brno 07.41
5 Jan-František LínekJan-František Línek 000320 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.42
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 AK ŽatecAK Žatec 07.61
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 010410 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.71
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 07.87
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.51
2 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.55
3 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 07.79
4 Vít VíznerVít Vízner 000330 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.08
5 Martin PechaMartin Pecha 011004 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.17
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.27
2 Lukáš MíkaLukáš Míka 010219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.43
3 Šimon KovářŠimon Kovář 000720 Atletika JemniceAtletika Jemnice 07.54
4 František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.67
5 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 010425 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.69
6 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BlahaJiří Blaha 020109 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 07.86
2 Ivo BřezkaIvo Březka 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.06
3 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 021115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.16
4 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.35
5 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.51
6 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 031218 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KinclPavel Kincl 020911 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.59
2 Matěj BrabecMatěj Brabec 040626 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.07
3 Jakub HemberaJakub Hembera 030113 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.09
4 Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.14
5 Aleš ZachAleš Zach 030925 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.33
6 Vojtěch PéčVojtěch Péč 040113 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 07.89
2 Matyáš SoučekMatyáš Souček 021029 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.09
3 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 031113 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.50
4 Tomáš VincencTomáš Vincenc 040516 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.54
5 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 030922 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.09
6 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŘíháčekDavid Říháček 020615 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.39
2 Martin HanákMartin Hanák 020502 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.46
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 040702 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.86
4 Tomáš KružíkTomáš Kružík 040206 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.17
Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 041123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Pavel MorongPavel Morong 020325 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.53
2 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 07.68
3 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.95
4 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.53
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.67
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.00
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.02
3 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.34
4 Matěj SoukupMatěj Soukup 020221 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.35
5 Jan PurkartJan Purkart 020418 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.41
6 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
2 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 07.96
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 020221 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.39
4 Adam LudvíkAdam Ludvík 020929 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
5 Adam HroudaAdam Hrouda 030823 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.08
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BlahaJiří Blaha 020109 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 07.85
2 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 07.86
3 Ivo BřezkaIvo Březka 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.14
4 Matyáš SoučekMatyáš Souček 021029 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.22
5 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.34
Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 021115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.27
2 Gabriela SzendreiováGabriela Szendreiová 996103 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.39
3 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.60
4 Julie RáčkováJulie Ráčková 985404 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.96
Leona KárníkováLeona Kárníková 985624 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 966221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04
2 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 996017 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.21
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.37
4 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.65
Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 920813 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 996122 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.15
2 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 995507 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.49
3 Kamila BartoškováKamila Bartošková 965319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
4 Jana HetzerováJana Hetzerová 895905 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.74
5 Petra FritschováPetra Fritschová 995814 JAC BrnoJAC Brno 09.48
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SzendreiováGabriela Szendreiová 996103 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.33
2 Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.34
3 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.57
4 Julie RáčkováJulie Ráčková 985404 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.99
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola JežkováNikola Ježková 016227 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.16
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.22
3 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.56
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.76
5 Eliška KrajčováEliška Krajčová 015518 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.88
6 Renáta TenklováRenáta Tenklová 016128 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MutlováKarolína Mutlová 015725 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.66
2 Simona JonášováSimona Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.82
3 Tereza NěmcováTereza Němcová 015922 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.06
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 016129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.07
5 Eliška FixováEliška Fixová 015619 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.17
6 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 016129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SatkováPetra Satková 015105 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.50
2 Kateřina PodanáKateřina Podaná 015327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.85
3 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová 016117 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.14
4 Marie Magdaléna NovotnáMarie Magdaléna Novotná 016218 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.25
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.91
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.92
3 Johana MičánkováJohana Mičánková 005509 JAC BrnoJAC Brno 08.44
4 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 005720 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.67
5 Markéta StránskáMarkéta Stránská 005906 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.70
Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola JežkováNikola Ježková 016227 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.09
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.14
3 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.54
4 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 005720 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.73
5 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.90
6 Karolína MutlováKarolína Mutlová 015725 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.92
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.37
2 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.54
3 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.58
4 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.61
5 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.67
Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.74
2 Johana DvořákováJohana Dvořáková 025715 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.80
3 Klára FilipováKlára Filipová 026230 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.93
4 Anežka PalánováAnežka Palánová 035313 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.23
MS Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 025426 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.59
Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 025725 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 035628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.88
2 Andrea MikešováAndrea Mikešová 045225 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.18
3 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 045623 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.23
4 Marta KurachováMarta Kurachová 035412 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.24
5 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová 026227 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.47
6 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 035828 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SičakováPetra Sičaková 035414 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.22
2 Veronika KývalováVeronika Kývalová 025903 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.55
3 Adéla ŠpačkováAdéla Špačková 045512 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.69
4 Monika KrátkáMonika Krátká 045407 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.83
5 Sabina DoležalováSabina Doležalová 045522 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 025322 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.98
2 Klára ChalupováKlára Chalupová 036101 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.26
3 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 036010 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.78
4 Sára ŠimkováSára Šimková 045806 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.83
5 Nikola ProcházkováNikola Procházková 025918 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.97
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 035808 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 045330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.90
2 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 035228 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.01
3 Eva RemešováEva Remešová 045317 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.09
4 Aneta BobkováAneta Bobková 035919 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.15
5 Eliška RázlováEliška Rázlová 045924 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.00
Valentýna SolařováValentýna Solařová 035508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.62
2 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 035910 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.81
3 Natálie BáňováNatálie Báňová 045806 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.14
4 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 046018 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.29
5 Nikola ŘíhováNikola Říhová 045917 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.60
6 Denisa VaštíkováDenisa Vaštíková 045613 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana AugustováZuzana Augustová 035126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.02
3 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 035220 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.47
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 045904 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.71
5 Nikola PolákováNikola Poláková 046014 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.72
6 Tamara JežkováTamara Ježková 045205 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 025928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
2 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 025412 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.77
3 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 025108 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.22
4 Tereza BenešováTereza Benešová 025614 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.40
5 Aneta ProdělalováAneta Prodělalová 035218 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.58
6 Viktorie FialováViktorie Fialová 045508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.26
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.32
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.45
4 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.46
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
6 Sára PšeničkováSára Pšeničková 036210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HájkováHana Hájková 025426 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.57
2 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 035321 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.67
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.73
4 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
Jana MalánováJana Malánová 026216 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.80
2 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 036210 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.85
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.91
4 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.23
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 045809 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.17
2 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.28
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 036029 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.28
4 Jitka MenclováJitka Menclová 035611 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.32
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.34
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 025315 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.44
3 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.51
4 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.56
5 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.64
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.67
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 021115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.73
2 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 031218 SK ŽirovniceSK Žirovnice 21.42
3 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.65
Pavel MorongPavel Morong 020325 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.01
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.71
3 David ŠprinclDavid Šprincl 021021 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.68
4 Oliver SobotkaOliver Sobotka 030107 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.75
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 021213 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.15
2 Matěj SoukupMatěj Soukup 020221 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.82
3 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 030430 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.11
4 Marek MyškaMarek Myška 031020 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.43
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 020427 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.23
2 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 031113 Atletika JemniceAtletika Jemnice 20.97
3 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 020812 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.33
4 Jakub HemberaJakub Hembera 030113 SK ŽirovniceSK Žirovnice 22.40
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.98
2 Filip VojtkoFilip Vojtko 030410 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.46
3 Karel FučíkKarel Fučík 021029 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.44
4 Vojtěch PéčVojtěch Péč 040113 SK ŽirovniceSK Žirovnice 22.91
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert CulliverRobert Culliver 020618 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.26
2 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.42
3 Marek CíslerMarek Císler 030730 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.24
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 020123 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19.73
2 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 020221 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.63
3 Jan PurkartJan Purkart 020418 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.71
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.15
2 Radek HušekRadek Hušek 030812 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.88
Antonín ReichlAntonín Reichl 030224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 025426 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.65
2 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.78
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.88
4 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 035220 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.67
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.35
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.30
3 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 046018 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.18
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.32
2 Johana DvořákováJohana Dvořáková 025715 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.65
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.89
4 Eliška RázlováEliška Rázlová 045924 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.59
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BobkováAneta Bobková 035919 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.07
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 045330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.55
3 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová 026227 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 24.00
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 035808 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.50
2 Klára FilipováKlára Filipová 026230 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.90
3 Eva RemešováEva Remešová 045317 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.04
4 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.38
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KousalováKlára Kousalová 035219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.08
2 Natálie HamříkováNatálie Hamříková 025819 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 23.06
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.30
4 Sára ŠimkováSára Šimková 045806 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.86
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.95
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.30
3 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 035228 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.80
Jana MalánováJana Malánová 026216 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.36
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 20.49
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.88
4 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 025211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.74
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.59
2 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 035321 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 21.78
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.79
4 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 035624 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.98
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.17
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.71
3 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 025108 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.50
Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.52
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.54
3 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 025412 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.81
4 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 035513 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.08
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 025928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.13
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 035925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.48
3 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 035628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.58
4 Petra SičakováPetra Sičaková 035414 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.73
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 23.39
2 Viktor BenešViktor Beneš 961229 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 24.40
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.91
Erik AmbrózyErik Ambrózy 930518 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.22
2 Martin KadlecMartin Kadlec 990927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.77
3 Martin VeselýMartin Veselý 951021 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.91
4 Imrich BérešImrich Béreš 971219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 990823 JAC BrnoJAC Brno 23.27
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 990528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.44
3 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 Atletika JemniceAtletika Jemnice 24.61
4 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StenzlJan Stenzl 990823 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 23.92
2 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 930513 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 24.58
3 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 25.28
4 Michael JakůbekMichael Jakůbek 981219 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.86
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 000714 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.81
2 David PolitzerDavid Politzer 970917 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.08
3 Tomáš MusilTomáš Musil 990315 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.96
Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.53
2 Lukáš MíkaLukáš Míka 010219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.73
3 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 010727 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.81
4 Dominik CzévarDominik Czévar 010531 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 30.79
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KovářŠimon Kovář 000720 Atletika JemniceAtletika Jemnice 25.93
2 Jan ŠoukalJan Šoukal 011023 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.00
3 Lubomír PažourekLubomír Pažourek 010503 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 26.03
4 Ondřej GrulichOndřej Grulich 010530 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 27.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 010425 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.19
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.38
3 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.75
4 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 010106 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 28.29
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VencbauerMartin Vencbauer 010623 JAC BrnoJAC Brno 23.61
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 010507 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.16
3 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 010911 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.20
4 Daniel LeharDaniel Lehar 010908 AK ŽatecAK Žatec 24.29
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 22.87
2 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 23.90
3 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 010926 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.29
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 010615 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 25.31
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan-František LínekJan-František Línek 000320 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.79
2 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 24.26
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.67
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 000111 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.40
2 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.24
3 Martin SpěvákMartin Spěvák 000906 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 25.34
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 010410 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.78
2 Vít VíznerVít Vízner 000330 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.67
3 Martin KaislerMartin Kaisler 000421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.11
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.14
2 Gabriela SzendreiováGabriela Szendreiová 996103 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.23
3 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 996115 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 30.44
Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.41
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 26.55
3 Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 966003 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.49
Julie RáčkováJulie Ráčková 985404 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.82
2 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 28.18
3 Jana HetzerováJana Hetzerová 895905 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.84
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.69
2 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 995507 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.60
Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 920813 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 27.61
2 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 996017 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.74
3 Tereza BeranováTereza Beranová 995824 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 28.82
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 005919 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.00
2 Nikola JežkováNikola Ježková 016227 SK ŽirovniceSK Žirovnice 28.13
3 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová 016117 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 31.05
4 Tereza NěmcováTereza Němcová 015922 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 31.44
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.63
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 015518 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 29.90
Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 005509 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠírováVendula Šírová 005514 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 29.24
2 Simona JonášováSimona Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 30.22
3 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 32.13
4 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 016129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 33.54
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 005720 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.27
2 Lucie PeňázováLucie Peňázová 005906 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 30.29
3 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 016114 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.42
Eliška FixováEliška Fixová 015619 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 015524 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.94
2 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 016205 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 29.31
Marie Magdaléna NovotnáMarie Magdaléna Novotná 016218 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.62
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 26.74
3 Kateřina PodanáKateřina Podaná 015327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 29.06
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 005108 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 27.27
2 Zuzana TesařováZuzana Tesařová 005818 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 31.41
Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš BudigMatouš Budig 030603 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 41.52
2 Jiří BlahaJiří Blaha 020109 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 42.05
3 David PokornýDavid Pokorný 020811 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 42.46
4 Lukáš HortLukáš Hort 020825 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.75
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HrobskýMartin Hrobský 021113 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 43.97
2 Tomáš VincencTomáš Vincenc 040516 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 47.08
3 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 47.70
4 Matěj BrabecMatěj Brabec 040626 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 47.85
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.13
2 Matyáš SoučekMatyáš Souček 021029 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 42.77
3 Adam HroudaAdam Hrouda 030823 TJ NeratoviceTJ Neratovice 47.17
4 Jan CahaJan Caha 030422 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 47.67
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 40.56
2 Ondřej TomekOndřej Tomek 021213 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.09
3 Robert CulliverRobert Culliver 020618 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 42.84
4 Oliver SobotkaOliver Sobotka 030107 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 47.12
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 42.46
2 Marek MyškaMarek Myška 031020 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 48.00
3 Radek HušekRadek Hušek 030812 TJ NeratoviceTJ Neratovice 49.38
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 030430 TJ NeratoviceTJ Neratovice 46.22
2 David ŠprinclDavid Šprincl 021021 TJ NeratoviceTJ Neratovice 47.37
3 Marek CíslerMarek Císler 030730 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 48.87
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 49.57
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 026013 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 51.28
3 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 54.78
Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana PecinováRomana Pecinová 026201 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 50.52
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 045330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 51.07
3 Natálie HamříkováNatálie Hamříková 025819 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 52.23
4 Eliška RázlováEliška Rázlová 045924 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 56.23
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 025426 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 45.11
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 46.13
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 47.34
4 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 046018 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 56.54
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠpačkováPetra Špačková 035226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.36
2 Pavla PařízkováPavla Pařízková 026231 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.24
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 036210 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 48.75
4 Natálie BáňováNatálie Báňová 045806 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 50.17
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 43.09
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.86
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.32
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 035925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.91
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.48
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.54
3 Zuzana AugustováZuzana Augustová 035126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.85
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.08
2 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 930513 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 53.41
3 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 56.35
4 Marek JelínekMarek Jelínek 981204 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 57.76
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor BenešViktor Beneš 961229 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 53.78
2 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 960907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 55.21
David NezvedaDavid Nezveda 980609 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StenzlJan Stenzl 990823 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 53.71
2 Imrich BérešImrich Béreš 971219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 57.45
3 Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla 990408 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 60.01
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.61
2 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 54.44
Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 54.56
2 Martin KoutníkMartin Koutník 000424 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 55.41
3 Václav HolcmanVáclav Holcman 010304 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 55.55
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 54.97
2 Martin SpěvákMartin Spěvák 000906 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 57.12
3 Jiří KabrdaJiří Kabrda 011020 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 57.43
4 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 010317 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 60.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BrychtaJiří Brychta 001214 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 58.34
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 59.38
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 000210 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 58.74
2 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 64.02
Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MaršánováLucie Maršánová 906127 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 63.00
2 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 68.14
Kristýna HromátkováKristýna Hromátková 996115 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 005919 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 65.42
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 015524 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 65.72
3 Lucie PeňázováLucie Peňázová 005906 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 71.08
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VomelováAneta Vomelová 015501 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 68.90
2 Nicole ČadkováNicole Čadková 996019 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 73.08
Martina CoufalováMartina Coufalová 015821 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:01.35
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:02.97
3 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:07.39
4 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:08.76
5 Adam KřenovskýAdam Křenovský 981120 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:10.14
6 Michal StarýMichal Starý 981112 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:16.57
Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:03.90
2 Martin KoutníkMartin Koutník 000424 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:05.01
3 Václav HolcmanVáclav Holcman 010304 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:09.92
4 Jiří BrychtaJiří Brychta 001214 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:10.60
5 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 AC PardubiceAC Pardubice 2:12.88
6 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 010317 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:21.08
7 Ondřej GrulichOndřej Grulich 010530 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:22.96
8 Jan KubíčekJan Kubíček 011229 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:24.11
9 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 010627 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:25.16
10 Lubomír PažourekLubomír Pažourek 010503 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:27.28
Celkem 10 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:08.13
2 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:11.31
3 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:16.70
4 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:19.19
5 Lukáš FrkLukáš Frk 020209 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:20.54
6 Matyáš SoučekMatyáš Souček 021029 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:29.39
7 Martin HrobskýMartin Hrobský 021113 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:31.87
8 Adam TrojanAdam Trojan 040312 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:32.68
9 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 020812 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:38.10
10 Matěj BrabecMatěj Brabec 040626 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:51.80
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel FučíkKarel Fučík 021029 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:34.13
2 Martin HanákMartin Hanák 020502 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:36.05
3 Jan CahaJan Caha 030422 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:37.38
4 Martin RabochMartin Raboch 030819 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:39.31
5 Petr KuchařPetr Kuchař 031009 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:39.81
6 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:40.28
7 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.95
8 Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:53.77
9 Filip NěmečekFilip Němeček 031227 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:10.79
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie MaršánováLucie Maršánová 906127 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:12.95
2 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:17.87
3 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:22.84
4 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:30.95
5 Nicole ČadkováNicole Čadková 996019 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:41.68
6 Jana KaletováJana Kaletová 995809 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:56.57
Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 890809 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta VomelováAneta Vomelová 015501 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:36.62
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:45.75
3 Martina CoufalováMartina Coufalová 015821 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:53.55
Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 016208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:24.97
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:26.13
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:28.43
4 Věra PodrábskáVěra Podrábská 035111 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:33.18
5 Klára HanákováKlára Hanáková 025724 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2:34.38
6 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:41.96
7 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:42.54
8 Nikola ProcházkováNikola Procházková 025918 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:46.32
9 Andrea NěmcováAndrea Němcová 026013 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:49.20
Aneta ŠtorkováAneta Štorková 025322 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 036209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.52
2 Nikol MaškováNikol Mašková 025114 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:44.65
3 Romana PecinováRomana Pecinová 026201 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.47
4 Anežka PalánováAnežka Palánová 035313 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:55.60
5 Nikola BadinováNikola Badinová 045720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.99
6 Nicole PřibylováNicole Přibylová 025815 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.30
7 Nikola PolákováNikola Poláková 046014 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:09.51
8 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:09.58
9 Natálie DudeškováNatálie Dudešková 036010 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:26.17
10 Viktorie FialováViktorie Fialová 045508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:36.92
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 880304 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:00.63
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:06.87
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:11.44
4 Michael JakůbekMichael Jakůbek 981219 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:17.84
5 Marek JelínekMarek Jelínek 981204 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:26.16
6 Jakub ŠkrdlaJakub Škrdla 990408 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:32.49
7 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 930219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:33.71
8 Michal StarýMichal Starý 981112 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:36.07
9 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 960907 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:40.75
10 David NezvedaDavid Nezveda 980609 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:49.37
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KabrdaJiří Kabrda 011020 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:28.57
2 Martin PechaMartin Pecha 011004 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:34.85
3 Filip KotlasFilip Kotlas 010316 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:16.22
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:47.47
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie UrbanováLucie Urbanová 015121 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6:12.17
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin NováčekMartin Nováček 880607 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.74
2 Radek HykešRadek Hykeš 900903 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10.40
3 Pavel VaněkPavel Vaněk 730418 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.98
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 990308 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.73
2 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.93
MS Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.91
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 09.33
2 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.81
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.95
4 Martin ČechMartin Čech 010311 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.98
5 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 010106 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.03
MS Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.68
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka 021027 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.58
2 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 020427 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.62
3 David PokornýDavid Pokorný 020811 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10.04
4 Martin HanákMartin Hanák 020502 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.14
5 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.07
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.71
2 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.93
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 020929 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.63
4 Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.86
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.60
2 Matěj DvořákMatěj Dvořák 030507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.16
3 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 031218 SK ŽirovniceSK Žirovnice 10.97
4 Jakub HemberaJakub Hembera 030113 SK ŽirovniceSK Žirovnice 11.89
5 Vojtěch PéčVojtěch Péč 040113 SK ŽirovniceSK Žirovnice 13.54
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VelebaPetr Veleba 710126 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.92
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 995628 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.28
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.37
4 Kamila BartoškováKamila Bartošková 965319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.17
Rafaela BurdaRafaela Burda 986201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.16
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 005919 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.48
3 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 005225 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.35
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11.34
5 Petra KašováPetra Kašová 015906 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.54
Markéta VostálováMarkéta Vostálová 005720 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.27
2 Nikola JežkováNikola Ježková 016227 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.61
3 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 015519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.45
Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 025426 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.76
2 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.13
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.19
5 Sára ŠimkováSára Šimková 045806 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.31
Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 025725 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.71
2 Klára KousalováKlára Kousalová 035219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.83
3 Klára FilipováKlára Filipová 026230 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.89
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 035808 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Valentýna SolařováValentýna Solařová 035508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.31
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 026129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.05
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.11
4 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 035118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.96
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.45
6 Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.74
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SupováTereza Supová 025307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.68
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.69
3 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.97
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 026202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.34
5 Marina KollárováMarina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.81
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
820215 1.93
2 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
960523 1.84
3 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
990727 1.81
4 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
990911 1.72
5 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990412 1.55
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930813 DNS
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
950313 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010615 1.66
2 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
011015 1.60
3 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010627 1.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
021027 1.55
2 David KoutníkDavid Koutník
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
030207 1.50
3 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
020911 1.50
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040702 1.45
5 Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
030410 1.40
6= Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040803 1.35
6= Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030904 1.35
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
040206 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
995610 1.40
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
015629 1.48
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
005509 1.45
3 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
015124 1.40
4 Simona JonášováSimona Jonášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015805 1.30
5 Julie VotoupalováJulie Votoupalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
015222 1.30
Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 NM
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 1.48
2 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035627 1.45
3 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
025315 1.40
4 Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035423 1.40
5 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035717 1.35
6= Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035118 1.35
6= Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
026023 1.35
8= Veronika KývalováVeronika Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025903 1.25
8= Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036201 1.25
Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045904 DNS
Valentýna SolařováValentýna Solařová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035508 DNS
Natálie DudeškováNatálie Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036010 NM
Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045508 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
991118 4.60
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 3.80
3 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 3.70
4 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990609 3.50
5= Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
950414 2.90
5= Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 2.90
Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
880607 NM
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 3.90
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925330 3.80
3 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
986201 3.30
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005514 3.10
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015325 2.80
2 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 2.60
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
950120 6.99
2 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
960606 6.80
3 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
931216 6.55
4 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
990727 6.23
5 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
950312 6.03
6 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
880607 6.02
7 Lubomír FantaLubomír Fanta
Atletika JemniceAtletika Jemnice
970406 5.92
8 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
950414 5.91
9 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
900903 5.89
10 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990412 5.77
11 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980521 5.64
12 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
960523 5.62
13 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990308 5.48
14 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 5.33
15 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990609 5.27
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930813 DNS
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BendaJakub Benda
SlovenskoSlovensko
00 6.65
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
010105 5.87
3 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000209 5.81
4 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010615 5.78
5 Šimon KovářŠimon Kovář
Atletika JemniceAtletika Jemnice
000720 5.72
6 Martin KaislerMartin Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
000421 5.71
7 Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010420 5.70
8 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
000424 5.67
9 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010425 5.65
10 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603