Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
Praha - Strahov (21. 1. 2017)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 21.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha,z.s. |
95 | 6.99 | ||||||||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha,z.s. |
96 | 6.80 | ||||||||||||||||
3 |
Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO Kladno |
93 | 6.55 | ||||||||||||||||
4 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
99 | 6.23 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | 6.03 | ||||||||||||||||
6 |
Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
88 | 6.02 | ||||||||||||||||
7 |
Lubomír FantaLubomír Fanta
Atletika Jemnice |
97 | 5.92 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
95 | 5.91 | ||||||||||||||||
9 |
Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS Praha |
90 | 5.89 | ||||||||||||||||
10 |
Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika Jihlava |
99 | 5.77 | ||||||||||||||||
11 |
Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 5.64 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 5.62 | ||||||||||||||||
13 |
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava |
99 | 5.48 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 5.33 | ||||||||||||||||
15 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 5.27 | ||||||||||||||||
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava |
93 | DNS | |||||||||||||||||
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 21.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BendaJakub Benda
Slovensko |
00 | 6.65 | ||||||||||||||||
2 |
František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava |
01 | 5.87 | ||||||||||||||||
3 |
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 5.81 | ||||||||||||||||
4 |
Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 5.78 | ||||||||||||||||
5 |
Šimon KovářŠimon Kovář
Atletika Jemnice |
00 | 5.72 | ||||||||||||||||
6 |
Martin KaislerMartin Kaisler
ASK Slavia Praha |
00 | 5.71 | ||||||||||||||||
7 |
Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
01 | 5.70 | ||||||||||||||||
8 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 5.67 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 5.65 | ||||||||||||||||
10 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 5.64 | ||||||||||||||||
11 |
Michal ČihákMichal Čihák
Atletika Jihlava |
01 | 5.18 | ||||||||||||||||
12 |
Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 5.15 | ||||||||||||||||
13 |
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. |
01 | 4.90 | ||||||||||||||||
14 |
Adam VrtalAdam Vrtal
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 3.38 | ||||||||||||||||
Lukáš MíkaLukáš Míka
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 21.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5.52 | ||||||||||||||||
2 |
Miroslav KozákMiroslav Kozák
Spartak Praha 4 |
02 | 5.43 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří BlahaJiří Blaha
TJ Jiskra Humpolec |
02 | 5.38 | ||||||||||||||||
4 |
Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava |
02 | 4.98 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.96 | ||||||||||||||||
6 |
David PokornýDavid Pokorný
TJ Jiskra Humpolec |
02 | 4.91 | ||||||||||||||||
7 |
David ŘíháčekDavid Říháček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.86 | ||||||||||||||||
8 |
Matouš BudigMatouš Budig
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
03 | 4.81 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s. |
02 | 4.73 | ||||||||||||||||
10 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.71 | ||||||||||||||||
11 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.62 | ||||||||||||||||
12 |
Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Atletika Jemnice |
03 | 4.49 | ||||||||||||||||
14 |
Adam TrojanAdam Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.49 | ||||||||||||||||
14 |
Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 4.41 | ||||||||||||||||
15 |
Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 4.36 | ||||||||||||||||
16 |
Matěj SoukupMatěj Soukup
AC Domažlice, z. s. |
02 | 4.28 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava |
04 | 4.28 | ||||||||||||||||
18 |
Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 4.19 | ||||||||||||||||
19 |
Radek MusilRadek Musil
Atletika Jihlava |
04 | 4.07 | ||||||||||||||||
20 |
Tomáš DoupovecTomáš Doupovec
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.02 | ||||||||||||||||
21 |
Petr KuchařPetr Kuchař
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 3.90 | ||||||||||||||||
22 |
Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika Jihlava |
04 | 3.64 | ||||||||||||||||
23 |
Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika Jihlava |
03 | 3.48 | ||||||||||||||||
Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika Jihlava |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 21.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 5.39 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 5.08 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 4.62 | ||||||||||||||||
4 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 4.58 | ||||||||||||||||
5 |
Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 4.54 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 21.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 4.99 | ||||||||||||||||
2 |
Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 4.86 | ||||||||||||||||
3 |
Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 4.65 | ||||||||||||||||
4 |
Markéta StránskáMarkéta Stránská
AK Slovan Moravská Třebová |
00 | 4.56 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
TJ Dukla Praha |
01 | 4.55 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 4.32 | ||||||||||||||||
7 |
Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 4.29 | ||||||||||||||||
8 |
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 4.27 | ||||||||||||||||
9 |
Eliška CyrusováEliška Cyrusová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01 | 4.13 | ||||||||||||||||
10 |
Markéta JanovskáMarkéta Janovská
TJ Dukla Praha |
01 | 3.78 | ||||||||||||||||
11 |
Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 3.69 | ||||||||||||||||
Lucie UrbanováLucie Urbanová
TJ Jiskra Humpolec |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01 | NM | |||||||||||||||||
Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01 | NM | |||||||||||||||||
Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 21.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.95 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC Domažlice, z. s. |
03 | 4.93 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava |
02 | 4.91 | ||||||||||||||||
4 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4.84 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 4.82 | ||||||||||||||||
6 |
Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava |
03 | 4.73 | ||||||||||||||||
7 |
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | 4.71 | ||||||||||||||||
8 |
Nikol MaškováNikol Mašková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.63 | ||||||||||||||||
9 |
Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.61 | ||||||||||||||||
10 |
Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 4.58 | ||||||||||||||||
11 |
Natálie SteffanováNatálie Steffanová
AK Slovan Moravská Třebová |
03 | 4.50 | ||||||||||||||||
12 |
Alicia JoklováAlicia Joklová
TJ Dukla Praha |
02 | 4.49 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia Praha |
03 | 4.47 | ||||||||||||||||
14 |
Marie LjunggrenMarie Ljunggren
TJ Dukla Praha |
03 | 4.47 | ||||||||||||||||
15 |
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ Neratovice |
03 | 4.47 | ||||||||||||||||
16 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 4.45 | ||||||||||||||||
17 |
Aneta ProdělalováAneta Prodělalová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.44 | ||||||||||||||||
18 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 4.40 | ||||||||||||||||
19 |
Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC Domažlice, z. s. |
02 | 4.40 | ||||||||||||||||
20 |
Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4.40 | ||||||||||||||||
21 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava |
04 | 4.30 | ||||||||||||||||
22 |
Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
03 | 4.26 | ||||||||||||||||
23 |
Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
04 | 4.23 | ||||||||||||||||
24 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4.17 | ||||||||||||||||
25 |
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s. |
03 | 4.16 | ||||||||||||||||
26 |
Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová
AC Domažlice, z. s. |
03 | 4.15 | ||||||||||||||||
27 |
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 4.11 | ||||||||||||||||
28 |
Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
29 |
Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.04 | ||||||||||||||||
30 |
Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.00 | ||||||||||||||||
31 |
Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ Neratovice |
03 | 3.98 | ||||||||||||||||
32 |
Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3.96 | ||||||||||||||||
33 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 3.93 | ||||||||||||||||
34 |
Andrea MikešováAndrea Mikešová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.91 | ||||||||||||||||
35 |
Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.89 | ||||||||||||||||
36 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 3.85 | ||||||||||||||||
37 |
Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
03 | 3.81 | ||||||||||||||||
38 |
Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s. |
04 | 3.80 | ||||||||||||||||
39 |
Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice, z. s. |
02 | 3.67 | ||||||||||||||||
40 |
Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3.61 | ||||||||||||||||
41 |
Adéla ŠpačkováAdéla Špačková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.48 | ||||||||||||||||
42 |
Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3.31 | ||||||||||||||||
43 |
Tamara JežkováTamara Ježková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.26 | ||||||||||||||||
Aneta BobkováAneta Bobková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Nikola ŘíhováNikola Říhová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Aneta VentrubováAneta Ventrubová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 47 závodníků |