výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS

Praha - Stromovka (24. 1. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.82
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 06.82
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.86
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.04
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
6 Ramzi NaimRamzi Naim 90 LebanonLebanon 07.28
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.85
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.08
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.13
4 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.16
5 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.19
6 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.23
7 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
8 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.21
2 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.24
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.25
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.26
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30
6 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.37
7 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 85 AC Čáslav z.sAC Čáslav z.s 07.47
8 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.64
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.22
2 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.24
3 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.40
4 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 07.41
5 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.42
6 Stanislav ValaStanislav Vala 97 TGW Zehnkampf UnionTGW Zehnkampf Union 07.48
7 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
8 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.23
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.32
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35
4 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.42
5 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.51
6 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.61
7 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.64
8 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.68
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.39
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.44
3 Jakub KroftaJakub Krofta 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.51
4 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.59
5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.68
7 Jakub HrubýJakub Hrubý 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.72
8 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.09
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.38
2 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.50
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.67
5 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.72
6 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.83
7 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.91
8 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.99
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.50
2 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.53
3 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.57
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.70
5 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.71
6 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.99
7 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.04
Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
2 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.75
3 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.88
5 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.90
6 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.00
7 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.13
8 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.23
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.72
2 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.98
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.01
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.02
5 Josef GipflJosef Gipfl 96 Atletika HostivařAtletika Hostivař 08.16
6 Tomáš VoříšekTomáš Voříšek 75 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.32
7 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.35
8 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.46
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BabicaRoman Babica 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.53
2 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.57
3 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 07.60
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.77
5 David DobášDavid Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.80
6 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.49
7 Július FröhlichJúlius Fröhlich 54 Veterán ČernošiceVeterán Černošice 09.53
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.17
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.82
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 06.83
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.84
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.89
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.01
6 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
7 Ramzi NaimRamzi Naim 90 LebanonLebanon 07.24
8 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.25
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.12
2 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.23
3 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.33
4 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
6 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.52
7 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.44
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.50
3 Tiffany EidnerTiffany Eidner 97 Bad Lobenstein GermanyBad Lobenstein Germany 07.70
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.72
5 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.84
6 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.88
7 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.05
Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.66
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.73
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.75
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.92
5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.96
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.97
7 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.21
8 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.98
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.00
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.03
4 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.13
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.17
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
7 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.52
8 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.75
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.27
2 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.33
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.50
5 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.52
6 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.54
7 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.55
8 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.48
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.92
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.95
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.97
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.02
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.43
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.72
8 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.86
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 07.91
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.05
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.15
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
6 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.51
7 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.52
8 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.60
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
2 Marie KováříkováMarie Kováříková 99 AC PardubiceAC Pardubice 08.22
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.28
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.37
5 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 08.41
6 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.42
7 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.44
8 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.24
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.46
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
4 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
5 Aneta NováAneta Nová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.77
6 Anna ČinkováAnna Činková 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.78
7 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.48
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.55
3 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.61
4 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
6 Kamila BartoškováKamila Bartošková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
7 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
8 Tereza OpavováTereza Opavová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 09.79
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.57
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.61
3 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
4 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.80
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.86
6 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.90
7 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.81
2 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
3 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.08
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.11
5 Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.12
6 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 09.20
7 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.30
8 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.62
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.80
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.10
4 Adéla MartinkováAdéla Martinková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
5 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.16
6 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.19
7 Dominika WollerováDominika Wollerová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.57
8 Martina RadošováMartina Radošová 88 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.80
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.40
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.48
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.77
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.88
5 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.92
6 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.93
7 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.14
8 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.18
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.92
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.93
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.95
4 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.18
6 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.19
7 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 08.24
8 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.35
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.03
2 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.37
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
4 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.45
5 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.47
6 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.51
7 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.58
8 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.49
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.61
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
4 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.91
5 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.50
Celkem 5 závodníků