výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (28. 1. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.83
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.84
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.30
4 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.32
5 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.49
6 Norbert HausnerNorbert Hausner 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.76
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.00
3 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.32
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.56
5 Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.73
6 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.07
2 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.16
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.26
4 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.55
5 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.71
6 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17
2 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.29
3 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.70
4 Martin ČervenýMartin Červený 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.81
5 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.84
6 Filip KolářFilip Kolář 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.25
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.32
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.59
MS Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.77
MS Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.84
MS Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.71
MS Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.89
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.92
MS Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.02
MS Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.06
MS Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.64
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.80
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.83
4 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.94
5 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.02
6 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.14
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.66
2 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.67
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.12
4 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.75
5 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.99
6 Adam PetrákAdam Petrák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.12
2 Marek LudvíkMarek Ludvík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.38
3 Pavel NovákPavel Novák 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.47
4 Jakub JiraňJakub Jiraň 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.50
5 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.54
6 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.20
2 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.49
3 David KübelbeckDavid Kübelbeck 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.68
4 Lukáš RácLukáš Rác 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.72
5 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.81
6 Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.90
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.92
3 Antonín ŠustrAntonín Šustr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.31
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.53
5 Petr SalavaPetr Salava 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.23
6 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.06
2 Viktor DoležálekViktor Doležálek 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.59
3 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.66
4 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.83
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.05
6 David LangmullerDavid Langmuller 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.43
2 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.67
3 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.85
4 Adam PříhodaAdam Příhoda 05 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 09.88
5 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.13
6 Petr MlejnekPetr Mlejnek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BouškaJakub Bouška 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.25
2 Matěj HlasMatěj Hlas 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.87
MS Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.38
MS Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.50
MS Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.71
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej FialaOndřej Fiala 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.06
MS Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.58
MS Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.82
MS Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.95
MS Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.39
MS Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.55
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.69
3 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.84
4 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.85
5 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.96
6 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.37
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.40
2 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.71
3 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.96
MS Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.56
MS Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.91
MS Caroline BarnardCaroline Barnard 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.72
2 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.80
3 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 09.08
4 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 02 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.65
MS Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.84
MS Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.57
2 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.92
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.12
4 Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 09.62
MS Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.53
MS Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.89
2 Silvie ŠaškováSilvie Šašková 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.44
3 Nela KozákováNela Kozáková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.62
MS Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
MS Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.17
MS Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 09.08
2 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.83
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.52
MS Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.07
MS Karolína VojtováKarolína Vojtová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60
2 Sabina VlasatáSabina Vlasatá 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.86
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.98
4 Kamila KůtováKamila Kůtová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.04
MS Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.34
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.63
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.77
MS Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.87
MS Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.32
2 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.48
3 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.31
MS Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.04
MS Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.45
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.31
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.38
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.58
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.65
5 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.69
6 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.70
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.51
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.53
3 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.26
4 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.66
5 Amálie ŠálátováAmálie Šálátová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.05
MS Tereza LáchováTereza Láchová 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.08
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.41
3 Magdaléna KorandováMagdaléna Korandová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.60
4 Natálie KafkováNatálie Kafková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.92
5 Natálie VolfováNatálie Volfová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.77
6 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.80
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.02
3 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.10
4 Klára ČechurováKlára Čechurová 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.13
5 Adéla RandákováAdéla Randáková 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.21
MS Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.57
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.86
3 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.87
4 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.27
5 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.92
6 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ZajícováMartina Zajícová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.72
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.23
3 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.29
4 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.08
5 Barbora PotockáBarbora Potocká 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.27
Anna TrůblováAnna Trůblová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.39
Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.39
3 Barbora KostkováBarbora Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.43
4 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.61
5 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.88
6 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.65
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.10
4 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.17
5 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
6 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.78
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.85
3 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.32
4 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.42
5 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.51
6 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.16
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.28
3 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.33
4= Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.36
4= Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.36
6 Diana ČernáDiana Černá 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.12
2 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.15
3 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.36
4 Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.76
5 Klára PacholíkováKlára Pacholíková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.04
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.32
2 Viktorie RichterováViktorie Richterová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.70
3 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.73
4 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.94
5 Tereza MochaňováTereza Mochaňová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.44
2 Anna KorytarováAnna Korytarová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.56
3 Tereza GalbaváTereza Galbavá 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.66
4 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.82
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.99
6 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ChalupováPetra Chalupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.54
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.62
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.65
4 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.75
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.81
6 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.81
Celkem 6 závodníků