Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha - Strahov (28. 1. 2017)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 07.84 | |||||||||||||||
3 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.30 | |||||||||||||||
4 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.32 | |||||||||||||||
5 | Michal ProkešMichal Prokeš | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.49 | |||||||||||||||
6 | Norbert HausnerNorbert Hausner | 03 | TJ ČZ Strakonice | 08.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.76 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.00 | |||||||||||||||
3 | David KubecDavid Kubec | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.32 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.56 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 03 | Atletika Prachatice | 08.73 | |||||||||||||||
6 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.26 | |||||||||||||||
4 | Matyáš PlouharMatyáš Plouhar | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.55 | |||||||||||||||
5 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.71 | |||||||||||||||
6 | Ondřej SukdolOndřej Sukdol | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BeckMatěj Beck | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.17 | |||||||||||||||
2 | David JodlDavid Jodl | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.70 | |||||||||||||||
4 | Martin ČervenýMartin Červený | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.84 | |||||||||||||||
6 | Filip KolářFilip Kolář | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.25 | |||||||||||||||
MS | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.32 | |||||||||||||||
MS | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.59 | |||||||||||||||
MS | Jan KůstkaJan Kůstka | 02 | SC Radotín Praha | 08.77 | |||||||||||||||
MS | Jiří MatoušekJiří Matoušek | 03 | SC Radotín Praha | 08.84 | |||||||||||||||
MS | Martin RabochMartin Raboch | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.71 | |||||||||||||||
MS | Ondřej TomekOndřej Tomek | 02 | SC Radotín Praha | 07.89 | |||||||||||||||
MS | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.92 | |||||||||||||||
MS | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.02 | |||||||||||||||
MS | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 08.06 | |||||||||||||||
MS | Artur UldrichArtur Uldrich | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.64 | |||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 07.80 | |||||||||||||||
3 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 07.83 | |||||||||||||||
4 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 07.94 | |||||||||||||||
5 | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.02 | |||||||||||||||
6 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Michal TikalMichal Tikal | 04 | TJ ČZ Strakonice | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 09.12 | |||||||||||||||
4 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.75 | |||||||||||||||
5 | Pavel PoslušnýPavel Poslušný | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.99 | |||||||||||||||
6 | Adam PetrákAdam Petrák | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Marek LudvíkMarek Ludvík | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Pavel NovákPavel Novák | 04 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
4 | Jakub JiraňJakub Jiraň | 05 | Atletika Prachatice | 09.50 | |||||||||||||||
5 | Jan BoháčJan Boháč | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.54 | |||||||||||||||
6 | Matyáš NečasMatyáš Nečas | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
2 | Matyáš PelcMatyáš Pelc | 04 | TJ ČZ Strakonice | 09.49 | |||||||||||||||
3 | David KübelbeckDavid Kübelbeck | 05 | TJ ČZ Strakonice | 09.68 | |||||||||||||||
4 | Lukáš RácLukáš Rác | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.72 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch BasíkVojtěch Basík | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.81 | |||||||||||||||
6 | Antonín SakAntonín Sak | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.85 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DubšíkJan Dubšík | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.92 | |||||||||||||||
3 | Antonín ŠustrAntonín Šustr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠimekJakub Šimek | 04 | TJ ČZ Strakonice | 09.53 | |||||||||||||||
5 | Petr SalavaPetr Salava | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.23 | |||||||||||||||
6 | Šimon ČábelkaŠimon Čábelka | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Viktor DoležálekViktor Doležálek | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.59 | |||||||||||||||
3 | Filip HolýFilip Holý | 05 | Atletika Písek, z.s. | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Jakub SkučekJakub Skuček | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.83 | |||||||||||||||
5 | Jan SobotkaJan Sobotka | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.05 | |||||||||||||||
6 | David LangmullerDavid Langmuller | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.43 | |||||||||||||||
2 | Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.67 | |||||||||||||||
3 | Matěj PavlíkMatěj Pavlík | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.85 | |||||||||||||||
4 | Adam PříhodaAdam Příhoda | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 09.88 | |||||||||||||||
5 | Kryštof TušilKryštof Tušil | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.13 | |||||||||||||||
6 | Petr MlejnekPetr Mlejnek | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BouškaJakub Bouška | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.25 | |||||||||||||||
2 | Matěj HlasMatěj Hlas | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.87 | |||||||||||||||
MS | Ondřej HumlOndřej Huml | 05 | TJ Neratovice | 09.38 | |||||||||||||||
MS | Ondřej HartlOndřej Hartl | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.50 | |||||||||||||||
MS | Šimon LacinaŠimon Lacina | 04 | TJ Neratovice | 09.71 | |||||||||||||||
MS | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Ondřej FialaOndřej Fiala | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.06 | |||||||||||||||
MS | Daniel BarešDaniel Bareš | 04 | TJ Neratovice | 08.58 | |||||||||||||||
MS | Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 08.82 | |||||||||||||||
MS | Filip VetenglFilip Vetengl | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 08.95 | |||||||||||||||
MS | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Neratovice | 09.39 | |||||||||||||||
MS | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TikalMichal Tikal | 04 | TJ ČZ Strakonice | 08.55 | |||||||||||||||
2 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.69 | |||||||||||||||
3 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.84 | |||||||||||||||
4 | Jan DubšíkJan Dubšík | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.85 | |||||||||||||||
5 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 08.96 | |||||||||||||||
6 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.40 | |||||||||||||||
2 | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Anežka BöhmováAnežka Böhmová | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.96 | |||||||||||||||
MS | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | TJ Neratovice | 08.56 | |||||||||||||||
MS | Barbora VavříkováBarbora Vavříková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.91 | |||||||||||||||
MS | Caroline BarnardCaroline Barnard | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.72 | |||||||||||||||
2 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Valentýna OmastováValentýna Omastová | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Alexandra FigallováAlexandra Figallová | 02 | Atletika Prachatice | 09.65 | |||||||||||||||
MS | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.84 | |||||||||||||||
MS | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.92 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠediváTereza Šedivá | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.12 | |||||||||||||||
4 | Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 09.62 | |||||||||||||||
MS | Nikola SteinerováNikola Steinerová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 08.53 | |||||||||||||||
MS | Jana ŠpinkováJana Špinková | 03 | TJ Neratovice | 09.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HorejšováLucie Horejšová | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Silvie ŠaškováSilvie Šašková | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.44 | |||||||||||||||
3 | Nela KozákováNela Kozáková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.62 | |||||||||||||||
MS | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.50 | |||||||||||||||
MS | Martina PolákováMartina Poláková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.17 | |||||||||||||||
MS | Zuzana KrutinováZuzana Krutinová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DrobilováMonika Drobilová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 09.08 | |||||||||||||||
2 | Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.83 | |||||||||||||||
MS | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.52 | |||||||||||||||
MS | Anna StráneckáAnna Stránecká | 03 | SK Kotlářka Praha | 09.07 | |||||||||||||||
MS | Karolína VojtováKarolína Vojtová | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 09.32 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.60 | |||||||||||||||
2 | Sabina VlasatáSabina Vlasatá | 02 | Atletika Písek, z.s. | 08.86 | |||||||||||||||
3 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Kamila KůtováKamila Kůtová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 09.04 | |||||||||||||||
MS | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 08.28 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 7 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla MartínkováAdéla Martínková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.34 | |||||||||||||||
MS | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.63 | |||||||||||||||
MS | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.77 | |||||||||||||||
MS | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 08.87 | |||||||||||||||
MS | Karolína SukováKarolína Suková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 8 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.32 | |||||||||||||||
2 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Lenka HekerlováLenka Hekerlová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.31 | |||||||||||||||
MS | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 08.04 | |||||||||||||||
MS | Magdaléna SykováMagdaléna Syková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.45 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.58 | |||||||||||||||
4 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.65 | |||||||||||||||
5 | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.69 | |||||||||||||||
6 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 08.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ProkešováKristýna Prokešová | 04 | SKP Nymburk, o.s. | 08.53 | |||||||||||||||
3 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Markéta MaierováMarkéta Maierová | 04 | Atletika Líbeznice | 09.66 | |||||||||||||||
5 | Amálie ŠálátováAmálie Šálátová | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.05 | |||||||||||||||
MS | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | Neregistrovaní | 09.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.08 | |||||||||||||||
2 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.41 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna KorandováMagdaléna Korandová | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.60 | |||||||||||||||
4 | Natálie KafkováNatálie Kafková | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.92 | |||||||||||||||
5 | Natálie VolfováNatálie Volfová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.77 | |||||||||||||||
6 | Renáta MaierováRenáta Maierová | 04 | Atletika Líbeznice | 10.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Jana AdámkováJana Adámková | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Klára ČechurováKlára Čechurová | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 09.13 | |||||||||||||||
5 | Adéla RandákováAdéla Randáková | 05 | Atletika Prachatice | 10.21 | |||||||||||||||
MS | Marie HolakovskáMarie Holakovská | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ChalupováPetra Chalupová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.86 | |||||||||||||||
3 | Iveta KouřimováIveta Kouřimová | 04 | TJ ČZ Strakonice | 09.87 | |||||||||||||||
4 | Markéta PilátováMarkéta Pilátová | 05 | Atletika Prachatice | 10.27 | |||||||||||||||
5 | Lenka ProkešováLenka Prokešová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.92 | |||||||||||||||
6 | Barbora KačerováBarbora Kačerová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 11.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ZajícováMartina Zajícová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.72 | |||||||||||||||
2 | Stela JoudalováStela Joudalová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.23 | |||||||||||||||
3 | Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.29 | |||||||||||||||
4 | Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.08 | |||||||||||||||
5 | Barbora PotockáBarbora Potocká | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.27 | |||||||||||||||
Anna TrůblováAnna Trůblová | 05 | Atletika Prachatice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.39 | |||||||||||||||
Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 09.39 | ||||||||||||||||
3 | Barbora KostkováBarbora Kostková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.43 | |||||||||||||||
4 | Simona VoráčkováSimona Voráčková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.61 | |||||||||||||||
5 | Zuzana ZumrováZuzana Zumrová | 05 | Atletika Líbeznice | 09.88 | |||||||||||||||
6 | Natálie FoučkováNatálie Foučková | 04 | TJ ČZ Strakonice | 09.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | TJ Neratovice | 09.17 | |||||||||||||||
5 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.21 | |||||||||||||||
6 | Veronika DivišováVeronika Divišová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 10.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.78 | |||||||||||||||
2 | Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Renata TurkováRenata Turková | 04 | Atletika Prachatice | 09.32 | |||||||||||||||
4 | Hana HuškováHana Hušková | 05 | TJ Neratovice | 09.42 | |||||||||||||||
5 | Petra NedvědováPetra Nedvědová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.51 | |||||||||||||||
6 | Tereza VotíkováTereza Votíková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková | 05 | TJ Neratovice | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 09.28 | |||||||||||||||
3 | Zuzana JíšováZuzana Jíšová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.33 | |||||||||||||||
4= | Aneta SkalákováAneta Skaláková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.36 | |||||||||||||||
4= | Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.36 | |||||||||||||||
6 | Diana ČernáDiana Černá | 05 | Atletika Prachatice | 09.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Melanie StindlMelanie Stindl | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Lucie MikešováLucie Mikešová | 04 | Atletika Prachatice | 09.36 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.76 | |||||||||||||||
5 | Klára PacholíkováKlára Pacholíková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.04 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 11 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára HauserováSára Hauserová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.32 | |||||||||||||||
2 | Viktorie RichterováViktorie Richterová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.70 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HomerováKateřina Homerová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.73 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.94 | |||||||||||||||
5 | Tereza MochaňováTereza Mochaňová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.22 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 12 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Anna KorytarováAnna Korytarová | 05 | Atletika Prachatice | 09.56 | |||||||||||||||
3 | Tereza GalbaváTereza Galbavá | 05 | TJ ČZ Strakonice | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 09.82 | |||||||||||||||
5 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.99 | |||||||||||||||
6 | Andrea ČernáAndrea Černá | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 10.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ChalupováPetra Chalupová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.65 | |||||||||||||||
4 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.75 | |||||||||||||||
5 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.81 | |||||||||||||||
6 | Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |