výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezistátní utkání ČR-Francie-Španělsko-Velká Británie mužů, žen, juniorů a juniorek ve vícebojích

Praha - Stromovka (28. - 29. 1. 2017)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2017 - 12:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ashley BryantAshley Bryant
Great BritainGreat Britain
910517 17 PB 7.79 7.587.687.797.79 1007
2 Jorge UreňaJorge Ureňa
SpainSpain
931008 20 PB 7.62 7.447.627.497.62 965
3 Valentin CharlesValentin Charles
FranceFrance
970810 21 SB 7.43 7.437.207.227.43 918
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora
Czech RepublicCzech Republic
950120 19 SB 7.28 7.28--7.28 881
5 Liam RamsayLiam Ramsay
Great BritainGreat Britain
921118 7 PB 7.27 6.98X7.277.27 878
6 Aiden DaviesAiden Davies
Great BritainGreat Britain
951226 2 PB 7.24 7.017.246.977.24 871
7 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
Czech RepublicCzech Republic
911027 14 7.19 7.167.007.197.19 859
8 Ben GregoryBen Gregory
Great BritainGreat Britain
901121 12 7.18 7.077.187.107.18 857
9 Gael QuerinGael Querin
FranceFrance
870626 16 7.06 7.017.066.917.06 828
10 Jérémy LeliévreJérémy Leliévre
FranceFrance
910208 11 SB 7.02 6.837.026.817.02 818
11 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
910716 9 7.00 7.00X6.937.00 814
12 Jonay JordánJonay Jordán
SpainSpain
910512 15 6.99 6.85X6.996.99 811
13 Jacek ChochorowskiJacek Chochorowski
PolandPoland
960918 13 PB 6.96 6.966.846.776.96 804
14 Maxime MaugeinMaxime Maugein
FranceFrance
920927 6 6.96 X6.96X6.96 804
15 Mario AranconMario Arancon
SpainSpain
940329 10 6.92 XX6.926.92 795
16 David HájekDavid Hájek
Czech RepublicCzech Republic
960223 4 6.84 6.846.746.576.84 776
17 Rafał AbramowskiRafał Abramowski
PolandPoland
950223 18 6.75 X6.75X6.75 755
18 Sergio JornetSergio Jornet
SpainSpain
960411 5 PB 6.62 X6.496.626.62 725
19 Krzysztof MiaraKrzysztof Miara
PolandPoland
940611 8 SB 6.59 6.596.52-6.59 718
20 Michał KrawczykMichał Krawczyk
PolandPoland
920908 3 SB 6.39 6.39X6.226.39 673
MS Samuel RemédiosSamuel Remédios
PortugalPortugal
920224 1 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 28.1.2017 - 10:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
Czech RepublicCzech Republic
980516 13 PB 7.06 7.065.18X7.06 828
2 Jan KisialaJan Kisiala
Czech RepublicCzech Republic
980417 8 PB 6.90 6.86X6.906.90 790
3 Borxa RamoBorxa Ramo
SpainSpain
980804 4 PB 6.83 6.746.666.836.83 774
4 Karly MaisonneuveKarly Maisonneuve
FranceFrance
980710 10 SB 6.80 6.796.80X6.80 767
5 Makenson GlettyMakenson Gletty
FranceFrance
990402 5 PB 6.76 6.346.596.766.76 757
6 Howard BellHoward Bell
Great BritainGreat Britain
980502 6 SB 6.68 6.646.596.686.68 739
7 Raúl SchlechtRaúl Schlecht
SpainSpain
990124 14 6.66 6.57X6.666.66 734
8 Mikołaj JakóbczakMikołaj Jakóbczak
PolandPoland
980530 12 PB 6.65 6.566.536.656.65 732
9 Aleš SvobodaAleš Svoboda
Czech RepublicCzech Republic
980417 3 6.61 6.54X6.616.61 723
10 Pol VilaPol Vila
SpainSpain
990509 9 6.59 6.526.59-6.59 718
11 Clement FoucatClement Foucat
FranceFrance
980808 15 6.53 XX6.536.53 704
12 Rafał HorbowiczRafał Horbowicz
PolandPoland
980401 2 PB 6.47 4.916.336.476.47 691
13 Joseph HobsonJoseph Hobson
Great BritainGreat Britain
980429 11 6.46 6.46XX6.46 688
14 Radoslaw SobczykRadoslaw Sobczyk
PolandPoland
980608 7 6.42 X6.42X6.42 679
15 Dylan Carlsson-SmithDylan Carlsson-Smith
Great BritainGreat Britain
980726 1 4.72 4.70X4.724.72 330
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 29.1.2017 - 16:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Weronika GrzelakWeronika Grzelak
PolandPoland
970319 15 PB 6.22 X5.896.226.22 918
2 Laura ArteilLaura Arteil
FranceFrance
931009 2 PB 6.13 6.036.13-6.13 890
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Czech RepublicCzech Republic
970510 9 PB 6.01 5.866.015.886.01 853
4= Izabela MikołajczykIzabela Mikołajczyk
PolandPoland
900904 20 PB 5.97 XX5.975.97 840
4= Katie StaintonKatie Stainton
Great BritainGreat Britain
950108 11 5.97 XX5.975.97 840
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Czech RepublicCzech Republic
970510 14 5.87 5.855.875.845.87 810
7 Jessica Taylor-JemmettJessica Taylor-Jemmett
Great BritainGreat Britain
880627 21 5.86 5.625.86X5.86 807
8 Danielle McGiffordDanielle McGifford
Great BritainGreat Britain
950411 16 5.84 5.78X5.845.84 801
9 Elise LovellElise Lovell
Great BritainGreat Britain
920509 6 5.83 5.795.83X5.83 798
10 Yanira SotoYanira Soto
SpainSpain
880821 13 SB 5.68 5.685.67X5.68 753
11 Rio Tamara DelRio Tamara Del
SpainSpain
890322 18 5.65 5.655.645.585.65 744
12 Andrea MedinaAndrea Medina
SpainSpain
960426 3 PB 5.65 5.625.65X5.65 744
13 Nyambu Annaele DjapaNyambu Annaele Djapa
FranceFrance
920915 12 SB 5.64 5.644.135.525.64 741
14 Denisa MajerováDenisa Majerová
Czech RepublicCzech Republic
971027 4 PB 5.63 X5.635.435.63 738
15 Patrycja SkórzewskaPatrycja Skórzewska
PolandPoland
960615 5 PB 5.63 X5.63X5.63 738
16 Sandra JackmaireSandra Jackmaire
FranceFrance
910104 17 5.62 5.62X5.625.62 735
MS Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Czech RepublicCzech Republic
970903 1 SB 5.58 5.565.485.585.58 723
18 Carmen RomeroCarmen Romero
SpainSpain
910304 8 SB 5.58 5.355.515.585.58 723
19 Paulina LigarskaPaulina Ligarska
PolandPoland
960409 10 SB 5.34 5.235.34X5.34 654
20 Kateřina CachováKateřina Cachová
Czech RepublicCzech Republic
900226 19 3.49 X3.49X3.49 198
Coralie ArcubyCoralie Arcuby
FranceFrance
950807 7 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 28.1.2017 - 15:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adrianna SułekAdrianna Sułek
PolandPoland
990403 14 5.87 5.645.725.875.87 810
2 Jana NovotnáJana Novotná
Czech RepublicCzech Republic
990126 8 5.85 5.855.83X5.85 804
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
Czech RepublicCzech Republic
980913 3 5.79 X5.79X5.79 786
4 Margot TeminesMargot Temines
FranceFrance
000725 11 PB 5.73 5.315.73X5.73 768
5 Mathilde CanetMathilde Canet
FranceFrance
980628 6 PB 5.66 5.555.66X5.66 747
6 Grace BowerGrace Bower
Great BritainGreat Britain
991103 10 PB 5.66 X5.665.425.66 747
7 Patrycja AdamczykPatrycja Adamczyk
PolandPoland
990519 4 PB 5.64 5.525.575.645.64 741
8 Tereza VokálováTereza Vokálová
Czech RepublicCzech Republic
980616 13 5.63 5.635.545.405.63 738
9 Holly McArthurHolly McArthur
Great BritainGreat Britain
991220 15 5.60 X5.60X5.60 729
10 Carmen RamosCarmen Ramos
SpainSpain
980618 12 5.57 5.50X5.575.57 720
11 Claudia ConteClaudia Conte
SpainSpain
991114 2 PB 5.47 5.43X5.475.47 691
12 Karolina JóźwiakKarolina Jóźwiak
PolandPoland
981127 9 5.46 5.46X5.465.46 688
13 Paola SarabiaPaola Sarabia
SpainSpain
980523 7 5.43 5.43X5.345.43 680
14 Agatha GuillemotAgatha Guillemot
FranceFrance
990711 1 PB 5.32 5.275.324.965.32 648
15 Ada´ora ChigboAda´ora Chigbo
Great BritainGreat Britain
990102 5 =SB 5.09 5.065.015.095.09 584
Celkem 15 závodníků