Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (4. 2. 2017)800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.2.2017 - 13:16) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | VSK Univerzita Brno | 2 | 1:52.60 | ||||||||||||||
2 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice | 3 | 1:57.00 | ||||||||||||||
3 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 1:57.56 | ||||||||||||||
4 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice | 5 | 1:58.39 | ||||||||||||||
5 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 1:59.77 | ||||||||||||||
6 | Serhij TkačSerhij Tkač | 98 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:00.35 | ||||||||||||||
7 | Bronislav KhýrBronislav Khýr | 75 | AC Prostějov | 1 | 2:00.59 | ||||||||||||||
8 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 9 | 2:05.48 | ||||||||||||||
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl | 98 | SK Hranice, z.s. | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.2.2017 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:02.32 | ||||||||||||||
2 | Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 2 | 2:02.58 | ||||||||||||||
3 | Dominik PappDominik Papp | 99 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 2:02.58 | ||||||||||||||
4 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice | 3 | 2:03.06 | ||||||||||||||
5 | Marek ŠtefkaMarek Štefka | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:03.17 | ||||||||||||||
6 | Karel SýkoraKarel Sýkora | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:04.92 | ||||||||||||||
7 | Michael JakůbekMichael Jakůbek | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 2:15.89 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.2.2017 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BugošFilip Bugoš | 00 | Slovensko | 2 | 1:59.22 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:01.80 | ||||||||||||||
3 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:02.33 | ||||||||||||||
4 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 2:02.91 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 2:03.33 | ||||||||||||||
6 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 9 | 2:06.07 | ||||||||||||||
7 | Sebastián GugaSebastián Guga | 01 | Slovensko | 4 | 2:06.40 | ||||||||||||||
8 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 12 | 2:07.93 | ||||||||||||||
9 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 11 | 2:07.97 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 10 | 2:08.82 | ||||||||||||||
11 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | Poland | 1 | 2:28.53 | ||||||||||||||
Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BartusekTomáš Bartusek | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:09.28 | ||||||||||||||
2 | Adam FrancAdam Franc | 00 | JAC Brno | 1 | 2:13.20 | ||||||||||||||
3 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 6 | 2:17.60 | ||||||||||||||
4 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 2:18.46 | ||||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:19.32 | ||||||||||||||
6 | Lukáš SzekeresLukáš Szekeres | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 2:19.53 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 7 | 2:19.92 | ||||||||||||||
8 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:21.10 | ||||||||||||||
9 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:23.72 | ||||||||||||||
10 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 2:37.55 | ||||||||||||||
11 | Martin JakubčíkMartin Jakubčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 2:37.68 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BugošFilip Bugoš | 00 | Slovensko | 2 | 1:59.22 | |||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:01.80 | |||
3 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:02.33 | |||
4 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 2:02.91 | |||
5 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 2:03.33 | |||
6 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 9 | 2:06.07 | |||
7 | Sebastián GugaSebastián Guga | 01 | Slovensko | 4 | 2:06.40 | |||
8 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 12 | 2:07.93 | |||
9 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 11 | 2:07.97 | |||
10 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 10 | 2:08.82 | |||
11 | Tomáš BartusekTomáš Bartusek | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:09.28 | |||
12 | Adam FrancAdam Franc | 00 | JAC Brno | 1 | 2:13.20 | |||
13 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 6 | 2:17.60 | |||
14 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 2:18.46 | |||
15 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:19.32 | |||
16 | Lukáš SzekeresLukáš Szekeres | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 2:19.53 | |||
17 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 7 | 2:19.92 | |||
18 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:21.10 | |||
19 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 8 | 2:23.72 | |||
20 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | Poland | 1 | 2:28.53 | |||
21 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 2:37.55 | |||
22 | Martin JakubčíkMartin Jakubčík | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 2:37.68 | |||
Jan MaluraJan Malura | 00 | SSK Vítkovice | 3 | DNS |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.2.2017 - 12:56) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VrzalováSimona Vrzalová | 88 | SSK Vítkovice | 4 | 2:05.80 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:06.55 | ||||||||||||||
3 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:12.96 | ||||||||||||||
4 | Petra HerzogováPetra Herzogová | 98 | AK Olymp Brno | 5 | 2:14.74 | ||||||||||||||
5 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno | 7 | 2:16.33 | ||||||||||||||
6 | Julia HanJulia Han | 99 | Poland | 3 | 2:19.62 | ||||||||||||||
7 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | AC Prostějov | 13 | 2:21.42 | ||||||||||||||
8 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:22.61 | ||||||||||||||
9 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:23.14 | ||||||||||||||
10 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 9 | 2:23.33 | ||||||||||||||
11 | Adriana SlivkováAdriana Slivková | 99 | Slovensko | 14 | 2:23.66 | ||||||||||||||
12 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:24.07 | ||||||||||||||
13 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | AK Šternberk z.s. | 11 | 2:30.91 | ||||||||||||||
Kateřina BluchováKateřina Bluchová | 83 | SSK Vítkovice | 12 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.2.2017 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | NL 2:14.87 | ||||||||||||||
2 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | Slovensko | 3 | 2:23.01 | ||||||||||||||
3 | Bára LichnovskáBára Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:29.64 | ||||||||||||||
4 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno | 9 | 2:33.24 | ||||||||||||||
5 | Valerie VranováValerie Vranová | 00 | AK Šternberk z.s. | 8 | 2:35.11 | ||||||||||||||
6 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:37.70 | ||||||||||||||
7 | Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková | 01 | SSK Vítkovice | 11 | 2:38.17 | ||||||||||||||
8 | Michaela KieselováMichaela Kieselová | 00 | JAC Brno | 6 | 2:41.13 | ||||||||||||||
9 | Monika LeciánováMonika Leciánová | 00 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 12 | 2:42.47 | ||||||||||||||
10 | Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 13 | 2:43.45 | ||||||||||||||
11 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice | 10 | 2:44.06 | ||||||||||||||
12 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | VSK Univerzita Brno | 7 | 2:45.41 | ||||||||||||||
13 | Daria NajbergDaria Najberg | 03 | Poland | 1 | 2:53.68 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |