Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (4. 2. 2017)1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.2.2017 - 16:11) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 8 | 4:06.47 | ||||||||||||||
2 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 4:06.83 | ||||||||||||||
3 | Adam DvořáčekAdam Dvořáček | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 9 | 4:10.83 | ||||||||||||||
4 | Matouš VrzalaMatouš Vrzala | 94 | SSK Vítkovice | 10 | 4:11.19 | ||||||||||||||
5 | Dominik VoráčDominik Voráč | 94 | AC Prostějov | 11 | 4:20.38 | ||||||||||||||
6 | Jiří TeplýJiří Teplý | 94 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | 4:21.40 | ||||||||||||||
7 | Jan TesarčíkJan Tesarčík | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 4:22.40 | ||||||||||||||
8 | Marek JelínekMarek Jelínek | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13 | 4:26.56 | ||||||||||||||
9 | Michal StanovskýMichal Stanovský | 93 | SSK Vítkovice | 12 | 4:35.20 | ||||||||||||||
10 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 15 | 4:35.80 | ||||||||||||||
11 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 4:43.57 | ||||||||||||||
12 | Luboš HajtmarLuboš Hajtmar | 87 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 4:47.77 | ||||||||||||||
13 | Zdeněk MartinákZdeněk Martinák | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 5:00.11 | ||||||||||||||
Marek CzeczotkaMarek Czeczotka | 98 | TJ TŽ Třinec | 3 | DNS | |||||||||||||||
Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.2.2017 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ TŽ Třinec | 7 | 4:04.89 | ||||||||||||||
2 | David KlíčDavid Klíč | 00 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 4:09.60 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 8 | 4:18.25 | ||||||||||||||
4 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 4:23.82 | ||||||||||||||
5 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice | 10 | 4:24.12 | ||||||||||||||
6 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 4:31.19 | ||||||||||||||
7 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 4:34.17 | ||||||||||||||
8 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 4:43.25 | ||||||||||||||
9 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 12 | 4:46.46 | ||||||||||||||
10 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 13 | 4:48.04 | ||||||||||||||
11 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 4:59.12 | ||||||||||||||
Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNF | |||||||||||||||
Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 14 | DNS | |||||||||||||||
Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.2.2017 - 15:47) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva GalaczováEva Galaczová | 96 | TJ TŽ Třinec | 6 | 4:57.63 | ||||||||||||||
2 | Kateřina BluchováKateřina Bluchová | 83 | SSK Vítkovice | 1 | 5:00.55 | ||||||||||||||
3 | Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice | 7 | 5:03.09 | ||||||||||||||
4 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 4 | 5:04.69 | ||||||||||||||
5 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 9 | 5:10.15 | ||||||||||||||
6 | Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková | 99 | SSK Vítkovice | 8 | 5:13.49 | ||||||||||||||
7 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 5:49.36 | ||||||||||||||
Karolína MrázkováKarolína Mrázková | 95 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.2.2017 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 4:49.48 | ||||||||||||||
2 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:50.91 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice | 7 | 4:51.80 | ||||||||||||||
4 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 4:57.22 | ||||||||||||||
5 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno | 9 | 4:57.23 | ||||||||||||||
6 | Karin SuranováKarin Suranová | 00 | Slovensko | 4 | 4:57.75 | ||||||||||||||
7 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 8 | 5:03.61 | ||||||||||||||
8 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 5:03.91 | ||||||||||||||
9 | Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 5:04.35 | ||||||||||||||
10 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 5:23.96 | ||||||||||||||
11 | Šárka PůstováŠárka Půstová | 02 | VSK Univerzita Brno | 10 | 5:28.67 | ||||||||||||||
12 | Aneta JedličkováAneta Jedličková | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 5:31.64 | ||||||||||||||
13 | Iveta JedličkováIveta Jedličková | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 13 | 5:49.43 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |