výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (4. 2. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 15:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 NL 49.46 0.165
2 Jan MilarJan Milar 970909 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 50.07 0.156
3 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.32 0.172
4 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.32 0.164
Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 15:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 900824 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 NL 51.06 0.178
2 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 810328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 51.37 0.175
3 Jan AdensamJan Adensam 770919 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 53.71 0.162
4 Bronislav KhýrBronislav Khýr 750608 AC ProstějovAC Prostějov 3 55.43 0.198
5 Milan SerafinMilan Serafin 650320 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 55.85 0.179
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 NL 49.46 0.165
2 Jan MilarJan Milar 970909 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 50.07 0.156
3 Martin JuránekMartin Juránek 910313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.32 0.172
4 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 900824 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 NL 51.06 0.178
5 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 810328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 51.37 0.175
6 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.32 0.164
7 Jan AdensamJan Adensam 770919 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 53.71 0.162
8 Bronislav KhýrBronislav Khýr 750608 AC ProstějovAC Prostějov 3 55.43 0.198
9 Milan SerafinMilan Serafin 650320 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 55.85 0.179
Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.03 0.148
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 50.04 0.146
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.73 0.162
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 50.82 0.173
5 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.18 0.146
6 Lukáš GložákLukáš Gložák 99 SlovenskoSlovensko 2 53.34 0.137
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.34 0.174
2 Kamil WilczekKamil Wilczek 980314 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.72 0.130
3 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 51.43 0.175
4 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 990215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 52.05 0.136
5 Jiří LátalJiří Látal 991031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.15 0.144
6 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 53.26 0.309
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 52.17 0.162
2 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 53.21 0.143
3 Serhij TkačSerhij Tkač 980825 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 53.93 0.277
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 58.97 0.246
Marek ŠtefkaMarek Štefka 990105 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StenzlJan Stenzl 990823 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 52.59 0.203
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 990625 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.26 0.161
3 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 54.76 0.151
4 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 981204 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 55.71 0.220
5 Martin KomínekMartin Komínek 981023 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.96 0.212
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 4.2.2017 - 15:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WinklerLukáš Winkler 990428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 56.00
2 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 980523 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 57.66
3 Jan PalašJan Palaš 991006 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 58.13
4 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 58.88
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 980902 AK KroměřížAK Kroměříž 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.03 0.148
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 50.04 0.146
3 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.34 0.174
4 Kamil WilczekKamil Wilczek 980314 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.72 0.130
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.73 0.162
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 50.82 0.173
7 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 51.43 0.175
8 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 990215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 52.05 0.136
9 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 52.17 0.162
10 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.18 0.146
11 Jan StenzlJan Stenzl 990823 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 52.59 0.203
12 Jiří LátalJiří Látal 991031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.15 0.144
13 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 53.21 0.143
14 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 990625 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.26 0.161
14 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 53.26 0.309
16 Lukáš GložákLukáš Gložák 99 SlovenskoSlovensko 2 53.34 0.137
17 Serhij TkačSerhij Tkač 980825 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 53.93 0.277
18 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 54.76 0.151
19 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 981204 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 55.71 0.220
20 Martin KomínekMartin Komínek 981023 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.96 0.212
21 Lukáš WinklerLukáš Winkler 990428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 56.00
22 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 980523 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 57.66
23 Jan PalašJan Palaš 991006 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 58.13
24 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 990401 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 58.88
25 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 58.97 0.246
Marek ŠtefkaMarek Štefka 990105 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 980902 AK KroměřížAK Kroměříž 4 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 4 NL 50.06 0.118
2 Martin VencbauerMartin Vencbauer 010623 JAC BrnoJAC Brno 5 51.74 0.183
Matej KvasnicaMatej Kvasnica 00 SlovenskoSlovensko 3 51.74 0.145
4 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 53.56 0.144
Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 NL 52.53 0.220
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 53.47 0.218
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.49 0.168
4 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.64 0.196
5 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.77 0.188
Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF 0.159
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 NL 54.11 0.199
2 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 55.54 0.171
3 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 57.31 0.159
4 Lukáš HanákLukáš Hanák 011228 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 58.02 0.203
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 59.22 0.136
6 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 011121 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 59.26 0.205
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017 - 15:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 NL 56.86 0.190
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 58.56 0.172
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 61.02 0.204
Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Šimon MorcinekŠimon Morcinek 010615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 JAC BrnoJAC Brno 4 NL 50.06 0.118
2 Martin VencbauerMartin Vencbauer 010623 JAC BrnoJAC Brno 5 51.74 0.183
2 Matej KvasnicaMatej Kvasnica 00 SlovenskoSlovensko 3 51.74 0.145
4 Martin BínaMartin Bína 000712 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 NL 52.53 0.220
5 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 53.47 0.218
6 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 53.49 0.168
7 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 53.56 0.144
8 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 53.64 0.196
9 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.77 0.188
10 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 NL 54.11 0.199
11 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 55.54 0.171
12 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 NL 56.86 0.190
13 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 57.31 0.159
14 Lukáš HanákLukáš Hanák 011228 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 58.02 0.203
15 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 58.56 0.172
16 Petr OpatrnýPetr Opatrný 000106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 59.22 0.136
17 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 011121 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 59.26 0.205
18 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 61.02 0.204
Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 DNS
Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF 0.159
Petr HudečekPetr Hudeček 011122 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Šimon MorcinekŠimon Morcinek 010615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 15:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 54.87 0.148
2 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovenskoSlovensko 3 56.67 0.360
3 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 58.55 0.196
4 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 61.29 0.167
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 15:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 59.32 0.146
2 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 61.62 0.162
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 61.92 0.162
4 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 63.13 0.332
5 Anna ŠpačkováAnna Špačková 976014 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 66.69 0.331
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 54.87 0.148
2 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovenskoSlovensko 3 56.67 0.360
3 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 58.55 0.196
4 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 59.32 0.146
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 61.29 0.167
6 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 61.62 0.162
7 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 61.92 0.162
8 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 63.13 0.332
9 Anna ŠpačkováAnna Špačková 976014 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 66.69 0.331

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 14:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 995504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 NL 59.79 0.202
2 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 61.49 0.280
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 63.22 0.198
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 63.51 0.166
Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 14:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 59.98 0.187
2 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 60.38 0.147
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.36 0.528
Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017 - 14:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 AC ProstějovAC Prostějov 4 NL 62.56 0.263
2 Veronika KotasováVeronika Kotasová 996005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 63.99 0.195
3 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 995202 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 64.89 0.216
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 71.65 0.231
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 995504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 NL 59.79 0.202
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 NL 59.98 0.187
3 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 60.38 0.147
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.36 0.528
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 61.49 0.280
6 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 AC ProstějovAC Prostějov 4 NL 62.56 0.263
7 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 63.22 0.198
8 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 63.51 0.166
9 Veronika KotasováVeronika Kotasová 996005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 63.99 0.195
10 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 995202 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 64.89 0.216
11 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 996026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 71.65 0.231
Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 NL 56.03 0.218
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.63 0.402
3 Marta KałmukMarta Kałmuk 010928 PolandPoland 1 61.95 0.513
4 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolandPoland 6 67.09 0.174
5 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 71.84 0.187
Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DQ 58
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 NL 59.31 0.160
2 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 SlovenskoSlovensko 2 59.68 0.180
3 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 4 61.17 0.188
4 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 62.20 0.149
5 Dana KudlíkováDana Kudlíková 01 SlovenskoSlovensko 6 62.99 0.302
6 Alžběta KubaščíkováAlžběta Kubaščíková 00 SlovenskoSlovensko 5 63.15 0.283
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 61.32 0.170
2 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 62.75 0.186
3 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 64.70 0.401
4 Veronika CholastováVeronika Cholastová 015929 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 69.38 0.187
Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF 0.142
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 NL 56.03 0.218
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.63 0.402
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 NL 59.31 0.160
4 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 SlovenskoSlovensko 2 59.68 0.180
5 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 4 61.17 0.188
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 61.32 0.170
7 Marta KałmukMarta Kałmuk 010928 PolandPoland 1 61.95 0.513
8 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 62.20 0.149
9 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 62.75 0.186
10 Dana KudlíkováDana Kudlíková 01 SlovenskoSlovensko 6 62.99 0.302
11 Alžběta KubaščíkováAlžběta Kubaščíková 00 SlovenskoSlovensko 5 63.15 0.283
12 Lucie KomárkováLucie Komárková 015308 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 64.70 0.401
13 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolandPoland 6 67.09 0.174
14 Veronika CholastováVeronika Cholastová 015929 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 69.38 0.187
15 Isabela KrestováIsabela Krestová 016209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 71.84 0.187
Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DQ 58
Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF 0.142