výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (4. 2. 2017)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.84
2 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.38
3 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 6.23
4 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
91 6.17
5 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.05
6 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 5.90
7 Petr FrolíkPetr Frolík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 5.73
8 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 5.28
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.66
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.48
3 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
99 6.42
4 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6.30
5 Valerij LunhulValerij Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 6.20
6 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.57
7 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 5.49
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.51
2 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.40
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.35
4 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 5.80
5 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.67
6 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 5.47
7 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.18
8 Vít RychtaříkVít Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 DNS
9 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.34
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.51
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.28
3 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.17
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 5.11
5 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 4.71
6 Eliška LetováEliška Letová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
99 4.59
7 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.48
8 Tereza PflégrováTereza Pflégrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.22
9 Veronika VoskováVeronika Vosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.20
10 Lenka PlevkováLenka Plevková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.11
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.41
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.01
3 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 4.91
4 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.79
5 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.78
6 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.58
7 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.12
8 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.97
9 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.78
10 Martina KronďákováMartina Kronďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.62
Sandra VaverkováSandra Vaverková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS
Celkem 11 závodníků