výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (4. 2. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.17
2 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.20
3 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.47
4 Jaroslav ChumJaroslav Chum 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
6 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.68
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.56
2 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72
3 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.09
4 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.12
5 Jan ŠopejstalJan Šopejstal 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.86
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.92
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.16
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.25
4 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.41
6 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.30
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.53
3 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.55
4 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.56
5 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.74
Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DobiášJan Dobiáš 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.74
2 Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.83
3 Martin KoldaMartin Kolda 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.90
4 Jan MiřátskýJan Miřátský 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.00
5 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.20
6 Jakub KubíkJakub Kubík 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.11
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.12
3 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.23
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.29
5 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.35
6 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.37
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.44
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.46
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.47
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.59
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.61
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.64
3 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.69
4 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.70
5 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.75
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.97
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04
3 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
4 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.18
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.82
2 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.19
3 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92
4 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.49
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.73
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04
3 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.32
4 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.45
5 Jana HetzerováJana Hetzerová 89 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.66
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
2 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.12
3 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.20
4 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.38
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43
6 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LetováEliška Letová 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.68
2 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.74
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.82
4 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.95
5 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.85
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.94
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.01
4 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.06
5 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.21
6 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.26
2 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.36
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.38
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.44
6 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.52
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.48
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.51
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.54
4 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.68
5 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.69
Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.70
2 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.93
4 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
5 Eliška KopeckáEliška Kopecká 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.12
6 Julie HofmanováJulie Hofmanová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.39
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.73
2 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.93
3 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.31
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků