výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (5. 2. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
2 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.11
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.43
4 Michal KuchařMichal Kuchař 030626 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
5 Marek MyškaMarek Myška 031020 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.91
6 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 021215 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.54
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.82
3 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.01
4 Tomáš FormanTomáš Forman 020428 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.32
5 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 021114 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.78
6 Adam ŽingorAdam Žingor 031018 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.75
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 021202 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.86
3 Antonín ReichlAntonín Reichl 030224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.00
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.11
5 Michal PernerMichal Perner 020615 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.84
6 Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta 030622 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop MálekProkop Málek 020903 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.04
2 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 030827 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.55
3 Pavel BendaPavel Benda 020719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.87
4 Jakub StehlíkJakub Stehlík 030826 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.88
5 Kryštof AlexaKryštof Alexa 030325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.46
6 Jan HeroutJan Herout 021014 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 030801 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.62
2 Tomáš VašekTomáš Vašek 030706 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.70
3 Josef ZapletalJosef Zapletal 030826 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.74
4 Matěj FialaMatěj Fiala 030807 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.76
5 Jakub HradskýJakub Hradský 031219 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.34
6 Vojtěch ŠváraVojtěch Švára 030313 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MichekTomáš Michek 020120 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.67
2 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.89
3 Jiří AdamecJiří Adamec 030131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.98
4 Matěj ŠimekMatěj Šimek 031125 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.00
5 Michal BělohlávekMichal Bělohlávek 030212 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.34
6 Pavel SvobodaPavel Svoboda 020530 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.64
3 Tomáš MichekTomáš Michek 020120 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.75
4 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.76
5 Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.83
6 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.01
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.98
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.27
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.31
4 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44
5 Terezie StaňkováTerezie Staňková 026208 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.22
Adéla KulihováAdéla Kulihová 035923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.18
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 025819 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.35
3 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 08.36
4 Petra VondráčkováPetra Vondráčková 035217 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.45
5 Sarah JanouškováSarah Janoušková 025823 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.86
6 Martina TýblováMartina Týblová 026007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.20
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
3 Tereza SrnováTereza Srnová 035612 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.52
4 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 026216 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.69
5 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 026105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
6 Dominika VaňkováDominika Vaňková 035710 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.48
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková 036210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.50
3 Eliška KrálováEliška Králová 025715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.51
4 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 025210 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.73
5 Klára VlasákováKlára Vlasáková 026011 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.96
6 Eva TuháčkováEva Tuháčková 035121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 035406 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.46
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.49
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 035609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
5 Adéla BerkováAdéla Berková 026207 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.98
6 Marta VidunováMarta Vidunová 025822 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 035711 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.55
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 025714 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.63
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 035306 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.79
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 035925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
5 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 025506 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.20
6 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková 026031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BranišováKateřina Branišová 025722 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.55
2 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 026006 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.86
3 Veronika PoštováVeronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.94
4 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 025815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.16
5 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 035417 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.67
Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 035222 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.60
2 Vendula HajnáVendula Hajná 035315 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.91
3 Michaela KocurováMichaela Kocurová 025524 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.99
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 025717 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.09
5 Adéla RogulováAdéla Rogulová 035113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
6 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 036024 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 035905 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.12
2 Lucie MusilováLucie Musilová 035807 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.21
3 Mariam ZávodnáMariam Závodná 036221 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.29
4 Klára ZýmováKlára Zýmová 025521 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 035504 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.75
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 035730 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.81
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 035328 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.94
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 035831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.03
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 036029 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 035916 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.08
2 Jitka MenclováJitka Menclová 035611 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.21
3 Ema BradáčováEma Bradáčová 035923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.30
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 036024 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.38
5 Štěpánka OrtcikrováŠtěpánka Ortcikrová 035201 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 09.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MelicharováNikola Melicharová 025921 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.05
2 Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová 035214 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.12
3 Adriana PípalováAdriana Pípalová 035901 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.42
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 035426 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.45
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 026221 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 13 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BurianováDenisa Burianová 035418 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.68
2 Nikola ŠtikováNikola Štiková 035206 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.95
3 Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 026012 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.05
4 Tereza BánováTereza Bánová 025916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.45
5 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 025730 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.57
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.06
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.21
3 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.26
5 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.29
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.26
2 Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.74
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 20.00
Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 021202 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.47
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.69
3 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 18.79
4 David MittelbachDavid Mittelbach 021103 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.91
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MichekTomáš Michek 020120 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.71
2 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.23
3 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.62
4 Pavel BendaPavel Benda 020719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.44
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18.78
2 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.50
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 030717 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.62
4 Michal BělohlávekMichal Bělohlávek 030212 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.09
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.51
2 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.66
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.04
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 020510 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.79
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19.52
2 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.85
3 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 030801 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.88
4 Jakub StehlíkJakub Stehlík 030826 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.99
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop MálekProkop Málek 020903 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.94
2 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.77
3 Michal KuchařMichal Kuchař 030626 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.78
4 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 021215 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.47
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoubekJan Doubek 031121 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.98
2 Josef SmutnýJosef Smutný 031027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 22.07
3 Pavel SvobodaPavel Svoboda 020530 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.32
4 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 031026 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23.12
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 030827 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 20.71
2 Matěj FialaMatěj Fiala 030807 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21.02
3 Josef ZapletalJosef Zapletal 030826 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.86
4 Vojtěch ŠváraVojtěch Švára 030313 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23.13
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 19.05
2 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 19.56
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.71
4 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 036208 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.45
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.56
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 19.99
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.49
4 Tereza NaušováTereza Naušová 026216 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.41
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 20.29
2 Tereza SrnováTereza Srnová 035612 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.30
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.56
4 Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová 035214 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.37
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.35
2 Eliška KrálováEliška Králová 025715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.08
3 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 036024 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.31
4 Tereza BánováTereza Bánová 025916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.69
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 025227 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.02
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 025819 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 20.51
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 20.64
4 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 035222 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.94
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.37
2 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20.81
3 Denisa BurianováDenisa Burianová 035418 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.41
4 Nikola ŠtikováNikola Štiková 035206 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.99
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 035306 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.51
2 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.39
3 Mariam ZávodnáMariam Závodná 036221 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.62
4 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 035329 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 23.45
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 026216 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.32
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 035925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.34
3 Veronika PoštováVeronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.77
4 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková 025730 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.96
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.58
2 Soňa ČernáSoňa Černá 026103 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.62
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 035609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.98
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 026221 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.20
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.61
2 Karolína BlechováKarolína Blechová 025310 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.43
3 Sarah JanouškováSarah Janoušková 025823 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.60
4 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 036021 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.78
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 025807 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.86
2 Michaela KocurováMichaela Kocurová 025524 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.92
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 035831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.26
4 Denisa KalinováDenisa Kalinová 025423 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.41
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 025214 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21.29
2 Vendula HajnáVendula Hajná 035315 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.28
3 Adriana PípalováAdriana Pípalová 035901 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.77
Michaela HarlasováMichaela Harlasová 035711 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 035730 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21.86
2 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 025528 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.23
3 Adéla BerkováAdéla Berková 026207 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.78
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 036024 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23.16
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 22.28
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 036222 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.49
3 Denisa KopeckáDenisa Kopecká 035902 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.99
4 Lucie KoubkováLucie Koubková 035221 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.04
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová 026012 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.21
2 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 035916 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 23.14
3 Adéla KulihováAdéla Kulihová 035923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.23
4 Dominika VaňkováDominika Vaňková 035710 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.90
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 39.15
2 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 39.74
3 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.08
4 Tomáš VašekTomáš Vašek 030706 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 47.24
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.06
2 Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.42
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 030717 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.30
Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 39.83
2 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.84
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča 030129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 42.72
Antonín ReichlAntonín Reichl 030224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 030117 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 41.00
2 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 42.34
3 Marek MyškaMarek Myška 031020 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 48.58
4 Adam ŽingorAdam Žingor 031018 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 51.48
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.09
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 43.00
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 44.42
4 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 036021 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 49.11
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.45
2 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 025227 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.64
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.00
4 Aneta ŠindlerováAneta Šindlerová 026018 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 51.66
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 43.76
2 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 025909 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 45.22
3 Eliška KrálováEliška Králová 025715 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 45.57
4 Denisa KalinováDenisa Kalinová 025423 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 49.75
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 035110 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 44.45
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 025313 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.99
3 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 025717 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.48
4 Terezie StaňkováTerezie Staňková 026208 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 53.42
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 026105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.80
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 49.33
3 Klára LedvinováKlára Ledvinová 035512 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 57.76
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 035306 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.56
2 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 026006 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.89
3 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová 035422 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.43
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ZítkováJana Zítková 026027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.61
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 035730 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 49.10
3 Šárka ValáškováŠárka Valášková 025711 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.18
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2:12.17
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.74
3 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 030430 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:25.71
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:28.59
5 Michal PernerMichal Perner 020615 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:29.73
6 Radek HušekRadek Hušek 030812 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:33.25
7 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 021215 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:34.90
8 Oliver SobotkaOliver Sobotka 030107 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:37.14
9 David ŠprinclDavid Šprincl 021021 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:44.28
10 Daniel MezeraDaniel Mezera 030902 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.57
11 Kryštof AlexaKryštof Alexa 030325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.19
12 Filip KubánekFilip Kubánek 031220 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:56.97
Martin RabochMartin Raboch 030819 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:27.50
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.93
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 035829 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:42.69
4 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 036222 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:42.74
5 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 035417 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:57.37
6 Eliška SavkováEliška Savková 035909 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:00.68
7 Eliška KinclováEliška Kinclová 026227 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:38.22
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David MartínekDavid Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:49.71
2 Michal BejčekMichal Bejček 020420 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:02.95
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 030204 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5:16.36
4 Matěj ŠimekMatěj Šimek 031125 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:27.80
5 Jakub BílekJakub Bílek 031204 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:44.89
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:16.02
2 Iveta FilounováIveta Filounová 035103 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:43.13
3 Ema BradáčováEma Bradáčová 035923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:55.33
4 Kristýna DenkováKristýna Denková 025504 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:58.91
5 Markéta MikováMarkéta Miková 026108 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6:14.01
6 Sabina StrachováSabina Strachová 035121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6:40.11
7 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 035828 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6:52.45
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.08
2 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 020620 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.47
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.65
4 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.81
5 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.16
6 Jakub BílekJakub Bílek 031204 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.07
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.59
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.62
3 Josef SmutnýJosef Smutný 031027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.03
4 František SavkaFrantišek Savka 020917 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.30
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 031026 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.19
2 Michal HrachMichal Hrach 020712 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.20
3 Jan DoubekJan Doubek 031121 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.85
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.21
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.39
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.69
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 035727 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.83
5 Karolína BlechováKarolína Blechová 025310 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.20
6 Šárka ValáškováŠárka Valášková 025711 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.23
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.92
2 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.13
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.62
4 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.68
5 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.95
6 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.32
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrychováTereza Strychová 035519 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.56
2 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 09.98
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.07
4 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 025714 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.18
5 Kristýna HolubováKristýna Holubová 025924 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.38
6 Soňa ČernáSoňa Černá 026103 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.64
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 025313 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.65
2 Petra VondráčkováPetra Vondráčková 035217 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.73
3 Lucie OlivováLucie Olivová 035318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.99
4 Helena JankůHelena Janků 035802 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.03
5 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová 025214 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.07
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ZítkováJana Zítková 026027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.69
2 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 025815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.06
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 036013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.14
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 035609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.31
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika ČápováErika Čápová 025915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.48
2 Aneta ŠindlerováAneta Šindlerová 026018 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.85
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 036203 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.00
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 035831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.17
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brát, Šámal, Šedivý, Vilím Brát, Šámal, Šedivý, Vilím TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:44.57
2 Krejča, Stehno, Zdichynec, Michek Krejča, Stehno, Zdichynec, Michek AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:47.55
3 Melč, Sýkora, Braun, Sojka Melč, Sýkora, Braun, Sojka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:52.89
4 Doubek, Adamec, Buchta, Zapletal Doubek, Adamec, Buchta, Zapletal TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:02.79
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rothanzl, Forman, Fafejta, Kuchař Rothanzl, Forman, Fafejta, Kuchař TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:53.47
2 Prokop, Mezera, Benda, Alexa Prokop, Mezera, Benda, Alexa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.44
3 Smutný, Perner, Švára, Trtík Smutný, Perner, Švára, Trtík AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:06.42
Holec, Podolák, Raška, Málek Holec, Podolák, Raška, Málek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šantavý, Šimek, Stehlík, Červinka Šantavý, Šimek, Stehlík, Červinka SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:51.15
2 Nepomucký, Šprincl, Hušek, Vyšínský Nepomucký, Šprincl, Hušek, Vyšínský TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:58.50
3 Fiala, Bělohlávek, Žingor, Vašek Fiala, Bělohlávek, Žingor, Vašek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:07.65
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šlehubrová, Pavlíková, Šafránková, Růžičková Šlehubrová, Pavlíková, Šafránková, Růžičková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:52.69
2 Vrábelová, Quadrátová, Bennett, Jonášová Vrábelová, Quadrátová, Bennett, Jonášová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:52.77
3 Blechová, Pšeničková, Trhoňová, Srnová Blechová, Pšeničková, Trhoňová, Srnová TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:54.45
4 Bartůšková, Přibylová, Králová, Štiková Bartůšková, Přibylová, Králová, Štiková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:58.89
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejdělková, Vejborná, Slavíková, Škopková Vejdělková, Vejborná, Slavíková, Škopková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:58.26
2 Branišová, Pavlišenová, Sýkorová, Eliášová Branišová, Pavlišenová, Sýkorová, Eliášová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:59.54
3 Hajná, Karmazínová, Šindlerová, Soukupová Hajná, Karmazínová, Šindlerová, Soukupová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:02.73
4 Janoušková, Kalinová, Melicharová, Valášková Janoušková, Kalinová, Melicharová, Valášková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:05.92
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burianová, Havlová, Vlasáková, Rogulová Burianová, Havlová, Vlasáková, Rogulová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.26
2 Mrkvičková, Rothanzlová, Sikstová, Olivová L. Mrkvičková, Rothanzlová, Sikstová, Olivová L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:00.31
3 Vrbová, Pípalová, Štyxová, Kocurová Vrbová, Pípalová, Štyxová, Kocurová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:04.86
4 Černá, Závodná, Staňková, Strachová Černá, Závodná, Staňková, Strachová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:10.44
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bendová, Macháčková, Šilhavá, Šplechtnová Bendová, Macháčková, Šilhavá, Šplechtnová PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1:49.36
2 Mašková, Rožánková, Hodačová, Škochová Mašková, Rožánková, Hodačová, Škochová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:59.66
3 Adamcová, Fridrichová, Ehrmanová, Koubková Adamcová, Fridrichová, Ehrmanová, Koubková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:06.43
4 Stehlíková, Berková, Hrabovská, Kulihová Stehlíková, Berková, Hrabovská, Kulihová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.58
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020608 1.76
2 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020620 1.62
3 Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
020120 1.56
4 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030403 1.56
5 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020922 1.56
6 Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020903 1.53
7 Michal HrachMichal Hrach
ŠSK SlanýŠSK Slaný
020712 1.53
8 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030131 1.45
9 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
020218 1.45
10 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
030412 1.45
11= Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030703 1.40
11= Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030801 1.40
13= Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
030302 1.40
13= Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030622 1.40
15= Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020510 1.40
15= Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
021114 1.40
17= Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030902 1.30
17= Filip KubánekFilip Kubánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
031220 1.30
19 Matyáš VěchetMatyáš Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030718 1.30
Lukáš PodolákLukáš Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020817 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026207 1.58
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 1.55
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035609 1.52
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
035817 1.49
5 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 1.49
6 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025611 1.49
7 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035329 1.49
8 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 1.49
9 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025528 1.46
10 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025815 1.46
11 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025807 1.43
12 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036009 1.43
13 Kristýna HolubováKristýna Holubová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
025924 1.40
14 Martina KolářováMartina Kolářová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
035731 1.40
15= Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025326 1.35
15= Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035217 1.35
17 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
036013 1.35
18 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035318 1.35
19 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
035426 1.35
20= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 1.30
20= Lucie MusilováLucie Musilová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035807 1.30
20= Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
025921 1.30
23 Ema BradáčováEma Bradáčová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035923 1.30
24 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035422 1.30
25 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
036024 1.25
26= Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
035512 1.20
26= Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
026208 1.20
26= Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
036208 1.20
29 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035902 1.20
Michaela ChmelováMichaela Chmelová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
035828 DNS
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035725 DNS
Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035221 NM
Celkem 32 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020219 2.60
2 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020922 2.40
Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030224 DNS
Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030703 NM
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 2.80
2 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035318 2.10
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
020120 5.50
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020428 5.15
3 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020110 5.08
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020510 5.06
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030805 5.04
6 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030129 5.01
7 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
021114 4.43
8 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
031125 4.34
9 František SavkaFrantišek Savka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
020917 4.18
10 Matyáš VěchetMatyáš Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030718 3.59
Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030224 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 4.89
2 Kateřina BranišováKateřina Branišová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
025722 4.86
3 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025316 4.85
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 4.85
5 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035711 4.64
6 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035725 4.63
7 Erika ČápováErika Čápová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025915 4.58
8 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026011 4.56
9 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
025714 4.54
10 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
036013 4.53
11 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s.
035325 4.46
12 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035328 4.41
13 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
035817 4.39
14 Šárka ValáškováŠárka Valášková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
025711 4.39
15 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
035206 4.35
16 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025528 4.35
17 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 4.34
18 Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
025210 4.33
19 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
025921 4.28
20 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s.
025715 4.26
21 Lucie SýkorováLucie Sýkorová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
035504 4.20
22 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
035406 4.17
23 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025618 4.16
24 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025326 4.08
25 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035103 4.08
26 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035905 4.05
27 Tereza NaušováTereza Naušová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
026216 3.99
28 Kristýna SagnerováKristýna Sagnerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
035411 3.98
29 Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035121 3.90
30 Mariam ZávodnáMariam Závodná
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
036221 3.89
31 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
036203 3.87
32 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025822 3.87
33 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
036222 3.85
34 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
025815 3.84
35 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
026227 3.65
Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
026103 DNS
Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
035214 DNS
Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
035226 DNS
Adéla RogulováAdéla Rogulová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035113 NM
Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
036029 NM
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
036210 NM
Celkem 41 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
035530 11.59
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 10.83
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026011 09.44
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 09.32
5 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035215 09.19
6 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
035222 09.09
7 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025506 08.99
8 Kateřina KhunováKateřina Khunová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
025224 08.91
9 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
025521 08.72
10 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
035611 08.43
11 Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026007 08.37
12 Lucie MusilováLucie Musilová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035807 08.34
13 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
035417 08.15
14 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s.
025126 08.00
15 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035902 07.81
16 Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
035226 07.73
17 Kristýna SagnerováKristýna Sagnerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
035411 07.68
18 Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
025205 07.52
19 Štěpánka OrtcikrováŠtěpánka Ortcikrová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
035201 07.03
20 Ema RejchrtováEma Rejchrtová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035916 06.69
21 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026031 06.47
22 Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035221 06.37
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
020218 12.97
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020615 12.29
3 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020801 11.43
4 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020324 11.15
5 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 11.01
6 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020719 10.56
7 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030315 10.24
8 Ondřej FryaufOndřej Fryauf
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
020913 10.10
9 Šimon MarešŠimon Mareš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
030130 09.91
10 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
030302 09.44
11 Jonáš SlusariucJonáš Slusariuc
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
021221 09.33
12 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030618 09.25
13 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
021103 09.24
14 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
030123 08.95
15 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030705 08.62
16 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
030605 08.22
17 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
030512 07.75
18 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
031118 07.74
19 Jakub HradskýJakub Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
031219 06.73
20 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
021014 06.07
Celkem 20 závodníků