výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (5. 2. 2017)
60 m - Žáci (neděle, 5.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.64
3 Tomáš MichekTomáš Michek 020120 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.75
60 m - Žákyně (neděle, 5.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.06
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.21
3 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
800 m - Žáci (neděle, 5.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2:12.17
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.74
3 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 030430 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:25.71
800 m - Žákyně (neděle, 5.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:27.50
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.93
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 035829 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:42.69
1500 m - Žáci (neděle, 5.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David MartínekDavid Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:49.71
2 Michal BejčekMichal Bejček 020420 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:02.95
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 030204 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5:16.36
1500 m - Žákyně (neděle, 5.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:16.02
2 Iveta FilounováIveta Filounová 035103 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:43.13
3 Ema BradáčováEma Bradáčová 035923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:55.33