výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (5. 2. 2017)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
035530 11.59
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 10.83
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026011 09.44
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 09.32
5 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035215 09.19
6 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
035222 09.09
7 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025506 08.99
8 Kateřina KhunováKateřina Khunová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
025224 08.91
9 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
025521 08.72
10 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
035611 08.43
11 Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026007 08.37
12 Lucie MusilováLucie Musilová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035807 08.34
13 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
035417 08.15
14 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s.
025126 08.00
15 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035902 07.81
16 Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
035226 07.73
17 Kristýna SagnerováKristýna Sagnerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
035411 07.68
18 Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
025205 07.52
19 Štěpánka OrtcikrováŠtěpánka Ortcikrová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
035201 07.03
20 Ema RejchrtováEma Rejchrtová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035916 06.69
21 Kateřina HanáčkováKateřina Hanáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026031 06.47
22 Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035221 06.37
Celkem 22 závodníků