výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (5. 2. 2017)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2:12.17
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.74
3 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 030430 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:25.71
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:28.59
5 Michal PernerMichal Perner 020615 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:29.73
6 Radek HušekRadek Hušek 030812 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:33.25
7 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 021215 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:34.90
8 Oliver SobotkaOliver Sobotka 030107 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:37.14
9 David ŠprinclDavid Šprincl 021021 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:44.28
10 Daniel MezeraDaniel Mezera 030902 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.57
11 Kryštof AlexaKryštof Alexa 030325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.19
12 Filip KubánekFilip Kubánek 031220 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:56.97
Martin RabochMartin Raboch 030819 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:27.50
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.93
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 035829 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:42.69
4 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 036222 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:42.74
5 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 035417 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:57.37
6 Eliška SavkováEliška Savková 035909 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:00.68
7 Eliška KinclováEliška Kinclová 026227 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:38.22
Celkem 7 závodníků