výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (5. 2. 2017)

Skok daleký - Žáci

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 5.50
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.15
3 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.08
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.06
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.04
6 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5.01
7 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.43
8 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.34
9 František SavkaFrantišek Savka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
02 4.18
10 Matyáš VěchetMatyáš Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 3.59
Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.89
2 Kateřina BranišováKateřina Branišová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
02 4.86
3 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.85
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.85
5 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.64
6 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.63
7 Erika ČápováErika Čápová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.58
8 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.56
9 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.54
10 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.53
11 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s.
03 4.46
12 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.41
13 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.39
14 Šárka ValáškováŠárka Valášková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.39
15 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.35
16 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.35
17 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.34
18 Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 4.33
19 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.28
20 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s.
02 4.26
21 Lucie SýkorováLucie Sýkorová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
03 4.20
22 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.17
23 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.16
24 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4.08
25 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.08
26 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.05
27 Tereza NaušováTereza Naušová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.99
28 Kristýna SagnerováKristýna Sagnerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3.98
29 Eva TuháčkováEva Tuháčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.90
30 Mariam ZávodnáMariam Závodná
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3.89
31 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.87
32 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.87
33 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.85
34 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.84
35 Eliška KinclováEliška Kinclová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 3.65
Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 DNS
Johanka KarmazínováJohanka Karmazínová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 DNS
Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 DNS
Adéla RogulováAdéla Rogulová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 NM
Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 NM
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 NM
Celkem 41 závodníků