výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (5. 2. 2017)

Skok vysoký - Žáci

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020608 1.76
2 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020620 1.62
3 Tomáš MichekTomáš Michek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
020120 1.56
4 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
030403 1.56
5 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020922 1.56
6 Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020903 1.53
7 Michal HrachMichal Hrach
ŠSK SlanýŠSK Slaný
020712 1.53
8 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030131 1.45
9 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
020218 1.45
10 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
030412 1.45
11= Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030703 1.40
11= Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
030801 1.40
13= Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
030302 1.40
13= Tadeáš BuchtaTadeáš Buchta
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
030622 1.40
15= Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020510 1.40
15= Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
021114 1.40
17= Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030902 1.30
17= Filip KubánekFilip Kubánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
031220 1.30
19 Matyáš VěchetMatyáš Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
030718 1.30
Lukáš PodolákLukáš Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
020817 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026207 1.58
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 1.55
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035609 1.52
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
035817 1.49
5 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 1.49
6 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
025611 1.49
7 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035329 1.49
8 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 1.49
9 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025528 1.46
10 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025815 1.46
11 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025807 1.43
12 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
036009 1.43
13 Kristýna HolubováKristýna Holubová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
025924 1.40
14 Martina KolářováMartina Kolářová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
035731 1.40
15= Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025326 1.35
15= Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
035217 1.35
17 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
036013 1.35
18 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035318 1.35
19 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
035426 1.35
20= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 1.30
20= Lucie MusilováLucie Musilová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
035807 1.30
20= Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
025921 1.30
23 Ema BradáčováEma Bradáčová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035923 1.30
24 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035422 1.30
25 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
036024 1.25
26= Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
035512 1.20
26= Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
026208 1.20
26= Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
036208 1.20
29 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035902 1.20
Michaela ChmelováMichaela Chmelová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
035828 DNS
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
035725 DNS
Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035221 NM
Celkem 32 závodníků