výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (5. 2. 2017)

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brát, Šámal, Šedivý, Vilím Brát, Šámal, Šedivý, Vilím TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:44.57
2 Krejča, Stehno, Zdichynec, Michek Krejča, Stehno, Zdichynec, Michek AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:47.55
3 Melč, Sýkora, Braun, Sojka Melč, Sýkora, Braun, Sojka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:52.89
4 Doubek, Adamec, Buchta, Zapletal Doubek, Adamec, Buchta, Zapletal TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:02.79
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rothanzl, Forman, Fafejta, Kuchař Rothanzl, Forman, Fafejta, Kuchař TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:53.47
2 Prokop, Mezera, Benda, Alexa Prokop, Mezera, Benda, Alexa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.44
3 Smutný, Perner, Švára, Trtík Smutný, Perner, Švára, Trtík AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:06.42
Holec, Podolák, Raška, Málek Holec, Podolák, Raška, Málek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šantavý, Šimek, Stehlík, Červinka Šantavý, Šimek, Stehlík, Červinka SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:51.15
2 Nepomucký, Šprincl, Hušek, Vyšínský Nepomucký, Šprincl, Hušek, Vyšínský TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:58.50
3 Fiala, Bělohlávek, Žingor, Vašek Fiala, Bělohlávek, Žingor, Vašek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:07.65
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šlehubrová, Pavlíková, Šafránková, Růžičková Šlehubrová, Pavlíková, Šafránková, Růžičková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:52.69
2 Vrábelová, Quadrátová, Bennett, Jonášová Vrábelová, Quadrátová, Bennett, Jonášová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:52.77
3 Blechová, Pšeničková, Trhoňová, Srnová Blechová, Pšeničková, Trhoňová, Srnová TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:54.45
4 Bartůšková, Přibylová, Králová, Štiková Bartůšková, Přibylová, Králová, Štiková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:58.89
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejdělková, Vejborná, Slavíková, Škopková Vejdělková, Vejborná, Slavíková, Škopková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:58.26
2 Branišová, Pavlišenová, Sýkorová, Eliášová Branišová, Pavlišenová, Sýkorová, Eliášová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:59.54
3 Hajná, Karmazínová, Šindlerová, Soukupová Hajná, Karmazínová, Šindlerová, Soukupová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:02.73
4 Janoušková, Kalinová, Melicharová, Valášková Janoušková, Kalinová, Melicharová, Valášková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:05.92
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burianová, Havlová, Vlasáková, Rogulová Burianová, Havlová, Vlasáková, Rogulová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.26
2 Mrkvičková, Rothanzlová, Sikstová, Olivová L. Mrkvičková, Rothanzlová, Sikstová, Olivová L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:00.31
3 Vrbová, Pípalová, Štyxová, Kocurová Vrbová, Pípalová, Štyxová, Kocurová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:04.86
4 Černá, Závodná, Staňková, Strachová Černá, Závodná, Staňková, Strachová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:10.44
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bendová, Macháčková, Šilhavá, Šplechtnová Bendová, Macháčková, Šilhavá, Šplechtnová PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1:49.36
2 Mašková, Rožánková, Hodačová, Škochová Mašková, Rožánková, Hodačová, Škochová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:59.66
3 Adamcová, Fridrichová, Ehrmanová, Koubková Adamcová, Fridrichová, Ehrmanová, Koubková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:06.43
4 Stehlíková, Berková, Hrabovská, Kulihová Stehlíková, Berková, Hrabovská, Kulihová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.58
Celkem 4 závodníků