výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava (8. 2. 2017)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (st, 8.2.2017 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 06.76 qA 0.132
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.03 qA 0.122
3 Jakub FendekJakub Fendek 910521 SlovenskoSlovensko 7 PB 07.16 qA 0.156
4 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.16 qA 0.136
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.23 qA 0.137
6 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.36 qB 0.168
7 Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.47 qB 0.203
Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DQ 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 8.2.2017 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 940928 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 07.24 qA 0.168
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 07.35 qA 0.170
3 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 4 07.39 qB 0.170
4 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.56 qB 0.155
5 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.60 qB 0.155
6 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.75 qB 0.174
7 Martin LigockiMartin Ligocki 860319 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.83 0.190
Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 8.2.2017 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 07.61 qB 0.245
2 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 07.67 qB 0.169
3 David VarajaDavid Varaja 010612 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 08.13 0.216
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.18 0.235
Mikuláš TřosMikuláš Třos 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 8.2.2017 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.18 0.150
2 Michal LejskaMichal Lejska 990722 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.79 0.155
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 08.86 0.224
4 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 08.92 0.330
Jakub MacejJakub Macej 030424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 06.76 qA 0.132
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.03 qA 0.122
3 Jakub FendekJakub Fendek 910521 SlovenskoSlovensko 7 PB 07.16 qA 0.156
4 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.16 qA 0.136
5 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.18 0.150
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.23 qA 0.137
7 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 940928 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 07.24 qA 0.168
8 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 07.35 qA 0.170
9 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.36 qB 0.168
10 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 4 07.39 qB 0.170
11 Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.47 qB 0.203
12 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 07.56 qB 0.155
13 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.60 qB 0.155
14 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 07.61 qB 0.245
15 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 PB 07.67 qB 0.169
16 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.75 qB 0.174
17 Michal LejskaMichal Lejska 990722 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.79 0.155
18 Martin LigockiMartin Ligocki 860319 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.83 0.190
19 David VarajaDavid Varaja 010612 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 08.13 0.216
20 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.18 0.235
21 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 030503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 08.86 0.224
22 Norbert MarekNorbert Marek 030307 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 08.92 0.330
Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DQ 162.7
Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Mikuláš TřosMikuláš Třos 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Jakub MacejJakub Macej 030424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále 1 (st, 8.2.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.75 0.156
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.07 0.148
3 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 SB 07.14 0.152
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 SB 07.19 0.124
5 Jakub FendekJakub Fendek 910521 SlovenskoSlovensko 6 07.20 0.143
6 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 940928 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 07.21 0.140
7 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.45 0.151
Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (st, 8.2.2017 - 17:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 4 07.40 0.164
2 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 SB 07.52 0.128
3 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.73 0.199
Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Michal LejskaMichal Lejska 990722 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 DNS
Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.75 0.156
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.07 0.148
3 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 SB 07.14 0.152
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 SB 07.19 0.124
5 Jakub FendekJakub Fendek 910521 SlovenskoSlovensko 6 07.20 0.143
6 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 940928 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 07.21 0.140
7 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 4 07.40 0.164
8 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.45 0.151
9 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 SB 07.52 0.128
10 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.73 0.199
Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 DNS
Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Michal LejskaMichal Lejska 990722 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 DNS
Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Jiří MorcinekJiří Morcinek 961206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA), dalších 8 časů (qB)

Rozběh 1 (st, 8.2.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 07.68 qA 0.130
2 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 900330 SlovenskoSlovensko 4 07.76 qA 0.148
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 =PB 07.77 qA 0.139
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 =PB 07.90 qA 0.156
5 Daša TomkováDaša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 7 PB 07.97 qA 0.154
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 08.02 qA 0.159
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.07 qA 0.153
8 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.15 qB 0.158
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 8.2.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 07.93 qA 0.154
2 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 4 08.11 qB 0.199
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.19 qB 0.153
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.22 qB 0.152
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.25 qB 0.161
6 Barbora BradováBarbora Bradová 005723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.27 qB 0.155
Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 8.2.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.17 qB 0.147
2 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 PB 08.20 qB 0.204
3 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 08.28 0.162
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.40 0.168
5 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 995725 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 08.55 0.199
6 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.59 0.323
7 Michaela SkórováMichaela Skórová 985424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.74 0.212
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 8.2.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.33 0.143
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.48 0.186
3 Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 PB 08.62 0.359
4 Adéla RaškováAdéla Rašková 986129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 08.69 0.177
5 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.78 0.212
6 Anna KolegarováAnna Kolegarová 025916 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 08.91 0.376
7 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 025916 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 08.96 0.182
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (st, 8.2.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 08.73 0.153
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 08.73 0.137
3 Alena SýkorováAlena Sýkorová 995115 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 08.99 0.162
4 Kateřina JurkovičováKateřina Jurkovičová 005522 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.15 0.151
5 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.41 0.372
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (st, 8.2.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.20 0.184
2 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.38 0.186
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.45 0.432
4 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková 036210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.79 0.383
5 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 036210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.66 0.415
6 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 036024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.82 0.178
Bára FajkusováBára Fajkusová 035327 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 07.68 qA 0.130
2 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 900330 SlovenskoSlovensko 4 07.76 qA 0.148
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 =PB 07.77 qA 0.139
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 =PB 07.90 qA 0.156
5 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 07.93 qA 0.154
6 Daša TomkováDaša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 7 PB 07.97 qA 0.154
7 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 08.02 qA 0.159
8 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.07 qA 0.153
9 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 4 08.11 qB 0.199
10 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 08.15 qB 0.158
11 Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 08.17 qB 0.147
12 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.19 qB 0.153
13 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 PB 08.20 qB 0.204
14 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.22 qB 0.152
15 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.25 qB 0.161
16 Barbora BradováBarbora Bradová 005723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.27 qB 0.155
17 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 08.28 0.162
18 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.33 0.143
19 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.40 0.168
20 Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.48 0.186
21 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 995725 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 08.55 0.199
22 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.59 0.323
23 Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 PB 08.62 0.359
24 Adéla RaškováAdéla Rašková 986129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 08.69 0.177
25 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 08.73 0.153
25 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 08.73 0.137
27 Michaela SkórováMichaela Skórová 985424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.74 0.212
28 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.78 0.212
29 Anna KolegarováAnna Kolegarová 025916 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 08.91 0.376
30 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 025916 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 08.96 0.182
31 Alena SýkorováAlena Sýkorová 995115 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 08.99 0.162
32 Kateřina JurkovičováKateřina Jurkovičová 005522 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.15 0.151
33 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.20 0.184
34 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.38 0.186
35 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.41 0.372
36 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.45 0.432
37 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková 036210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.79 0.383
38 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 036210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.66 0.415
39 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 036024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.82 0.178
Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Bára FajkusováBára Fajkusová 035327 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (st, 8.2.2017 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 07.60 0.125
2 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 900330 SlovenskoSlovensko 5 07.79 0.173
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 PB 07.86 0.153
4 Daša TomkováDaša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 7 PB 07.93 0.164
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 07.95 0.167
6 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.95 0.164
7 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 08.05 0.179
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 162.7 0.075
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (st, 8.2.2017 - 17:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 4 08.12 0.175
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 =SB 08.15 0.171
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 SB 08.17 0.139
4 Barbora BradováBarbora Bradová 005723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.27 0.155
5 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 08.29 0.158
6 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.29 0.170
7 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.31 0.153
Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 07.60 0.125
2 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 900330 SlovenskoSlovensko 5 07.79 0.173
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 PB 07.86 0.153
4 Daša TomkováDaša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 7 PB 07.93 0.164
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 07.95 0.167
6 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.95 0.164
7 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 08.05 0.179
8 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 4 08.12 0.175
9 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 =SB 08.15 0.171
10 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 SB 08.17 0.139
11 Barbora BradováBarbora Bradová 005723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.27 0.155
12 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 08.29 0.158
13 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.29 0.170
14 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.31 0.153
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 162.7 0.075
Kateřina HálováKateřina Hálová 815625 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.60 0.182
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 22.15 0.130
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 PB 22.32 0.140
4 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 25.27 0.176
5 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 25.97 0.167
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 22.68 0.128
2 Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 SlovenskoSlovensko 4 23.38 0.149
3 Jakub FendekJakub Fendek 910521 SlovenskoSlovensko 3 23.47 0.134
Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 22.85 0.149
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 23.04 0.140
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 25.32 0.151
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 26.72 0.175
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 8.2.2017 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 23.67 0.190
2 Adam SmíšekAdam Smíšek 000409 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 24.55 0.192
3 Jan AdensamJan Adensam 770919 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.74 0.144
4 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.78 0.146
Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 8.2.2017 - 18:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.36 0.164
2 Michal LejskaMichal Lejska 990722 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 25.16 0.163
3 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 26.99 0.153
4 Jiří ŠotkovskýJiří Šotkovský 020204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 27.00 0.198
5 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 27.88 0.386
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.60 0.182
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 22.15 0.130
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 PB 22.32 0.140
4 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 22.68 0.128
5 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 22.85 0.149
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 23.04 0.140
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 981020 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.36 0.164
8 Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 SlovenskoSlovensko 4 23.38 0.149
9 Jakub FendekJakub Fendek 910521 SlovenskoSlovensko 3 23.47 0.134
10 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 23.67 0.190
11 Adam SmíšekAdam Smíšek 000409 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 24.55 0.192
12 Jan AdensamJan Adensam 770919 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.74 0.144
13 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.78 0.146
14 Michal LejskaMichal Lejska 990722 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 25.16 0.163
15 Jan VašíčekJan Vašíček 990106 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 25.27 0.176
16 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 25.32 0.151
17 Tomáš MoravecTomáš Moravec 990521 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 25.97 0.167
18 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 26.72 0.175
19 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 26.99 0.153
20 Jiří ŠotkovskýJiří Šotkovský 020204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 27.00 0.198
21 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 27.88 0.386
Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovenskoSlovensko 3 25.05 0.179
2 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 4 25.34 0.156
3 Katarzyna CieślarKatarzyna Cieślar 991122 PolandPoland 6 26.98 0.149
Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 950323 SlovenskoSlovensko 4 25.31 0.214
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 25.81 0.160
3 Małgorzata ZamoraMałgorzata Zamora 991006 PolandPoland 6 PB 26.09 0.158
4 Daša TomkováDaša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 2 26.37 0.167
5 Justyna GuzikJustyna Guzik 970405 PolandPoland 3 26.47 0.163
6 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 26.85 0.175
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 25.33 0.178
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovenskoSlovensko 4 25.84 0.110
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 26.05 0.143
4 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 26.17 0.148
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 26.57 0.216
6 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 3 26.86 0.267
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 8.2.2017 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 PB 26.53 0.144
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 26.76 0.178
3 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 26.84 0.323
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 27.33 0.159
5 Barbora BegováBarbora Begová 005324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.35 0.323
6 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 27.55 0.129
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 8.2.2017 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 011009 PolandPoland 4 PB 27.19 0.209
2 Barbora BradováBarbora Bradová 005723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 27.73 0.132
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 27.75 0.157
4 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 935929 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 27.97 0.195
5 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.40 0.288
6 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 995725 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 28.99 0.213
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 8.2.2017 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára TeofilováKlára Teofilová 016204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 27.90 0.168
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 28.01 0.230
3 Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 PB 28.10 0.148
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.99 0.251
5 Anna KolegarováAnna Kolegarová 025916 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 29.79 0.219
6 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 025916 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 30.24 0.295
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 8.2.2017 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KotasováVeronika Kotasová 996005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.26 0.171
2 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 28.88 0.384
3 Adéla RaškováAdéla Rašková 986129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 29.05 0.194
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 29.56 0.230
5 Vendula KamenickáVendula Kamenická 025819 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 29.94 0.337
6 Alena SýkorováAlena Sýkorová 995115 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 30.94 0.190
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovenskoSlovensko 3 25.05 0.179
2 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 950323 SlovenskoSlovensko 4 25.31 0.214
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 995519 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 25.33 0.178
4 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 4 25.34 0.156
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 25.81 0.160
6 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovenskoSlovensko 4 25.84 0.110
7 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 26.05 0.143
8 Małgorzata ZamoraMałgorzata Zamora 991006 PolandPoland 6 PB 26.09 0.158
9 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 26.17 0.148
10 Daša TomkováDaša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 2 26.37 0.167
11 Justyna GuzikJustyna Guzik 970405 PolandPoland 3 26.47 0.163
12 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 PB 26.53 0.144
13 Veronika MilotováVeronika Milotová 015108 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 26.57 0.216
14 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 26.76 0.178
15 Lucie MertováLucie Mertová 015609 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 26.84 0.323
16 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 26.85 0.175
17 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 3 26.86 0.267
18 Katarzyna CieślarKatarzyna Cieślar 991122 PolandPoland 6 26.98 0.149
19 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 011009 PolandPoland 4 PB 27.19 0.209
20 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 27.33 0.159
21 Barbora BegováBarbora Begová 005324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.35 0.323
22 Bára HolainováBára Holainová 016214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 27.55 0.129
23 Barbora BradováBarbora Bradová 005723 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 27.73 0.132
24 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 015501 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 27.75 0.157
25 Klára TeofilováKlára Teofilová 016204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 27.90 0.168
26 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 935929 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 27.97 0.195
27 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 28.01 0.230
28 Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 PB 28.10 0.148
29 Veronika KotasováVeronika Kotasová 996005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.26 0.171
30 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.40 0.288
31 Mariana FrankováMariana Franková 025510 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 28.88 0.384
32 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 995725 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 28.99 0.213
32 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.99 0.251
34 Adéla RaškováAdéla Rašková 986129 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 29.05 0.194
35 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 026002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 29.56 0.230
36 Anna KolegarováAnna Kolegarová 025916 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 29.79 0.219
37 Vendula KamenickáVendula Kamenická 025819 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 29.94 0.337
38 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 025916 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 30.24 0.295
39 Alena SýkorováAlena Sýkorová 995115 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 30.94 0.190
Bára SajdokováBára Sajdoková 016005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 49.84 0.168
2 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 50.02 0.196
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 50.13 0.163
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 51.46 0.214
5 Ján ĎubašákJán Ďubašák 950213 SlovenskoSlovensko 6 51.55 0.167
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 51.00 0.150
2 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 51.11 0.173
3 Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 SlovenskoSlovensko 4 51.78 0.156
4 David KrakowskiDavid Krakowski 991105 PolandPoland 2 52.29 0.218
5 Anton TurányiAnton Turányi 99 SlovenskoSlovensko 6 52.36 0.176
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 52.22 0.142
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 52.40 0.139
3 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 52.70 0.154
4 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 54.61 0.125
5 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 57.46 0.170
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 8.2.2017 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 53.03 0.131
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 53.46 0.171
3 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 53.52 0.139
4 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 54.11 0.191
5 Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 54.70 0.184
Dominik SchmitDominik Schmit 011001 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 49.84 0.168
2 Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 50.02 0.196
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 50.13 0.163
4 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 51.00 0.150
5 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 51.11 0.173
6 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 51.46 0.214
7 Ján ĎubašákJán Ďubašák 950213 SlovenskoSlovensko 6 51.55 0.167
8 Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 SlovenskoSlovensko 4 51.78 0.156
9 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 52.22 0.142
10 David KrakowskiDavid Krakowski 991105 PolandPoland 2 52.29 0.218
11 Anton TurányiAnton Turányi 99 SlovenskoSlovensko 6 52.36 0.176
12 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 52.40 0.139
13 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 52.70 0.154
14 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 53.03 0.131
15 Leonardt HorákLeonardt Horák 000503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 53.46 0.171
16 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 53.52 0.139
17 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 54.11 0.191
18 Filip WojnarFilip Wojnar 011019 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 54.61 0.125
19 Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 54.70 0.184
20 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 57.46 0.170
Dominik SchmitDominik Schmit 011001 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 5 55.17 0.162
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 55.38 0.150
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovenskoSlovensko 6 57.52 0.130
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 59.49 0.145
Elpida TokaElpida Toka 930625 GreeceGreece 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 60.09 0.199
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 61.65 0.160
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 62.96 0.124
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 63.71 0.193
5 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 64.14 0.261
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 62.36 0.225
2 Michalak AntoniaMichalak Antonia 010215 PolandPoland 1 63.41 0.138
3 Veronika KotasováVeronika Kotasová 996005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 63.82 0.198
4 Wiktoria JagieloWiktoria Jagielo 010822 PolandPoland 6 64.59 0.175
5 Vendula KamenickáVendula Kamenická 025819 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 67.01 0.183
Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 8.2.2017 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 63.50 0.162
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 63.62 0.162
3 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 985825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 65.97 0.447
4 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 66.53 0.203
5 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 015601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 67.74 0.239
Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 935929 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 5 55.17 0.162
2 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 55.38 0.150
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovenskoSlovensko 6 57.52 0.130
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 59.49 0.145
5 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 PB 60.09 0.199
6 Lada ČinčilováLada Činčilová 005510 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 61.65 0.160
7 Kristina JánskáKristina Jánská 015317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 62.36 0.225
8 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 62.96 0.124
9 Michalak AntoniaMichalak Antonia 010215 PolandPoland 1 63.41 0.138
10 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 63.50 0.162
11 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 63.62 0.162
12 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 015418 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 63.71 0.193
13 Veronika KotasováVeronika Kotasová 996005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 63.82 0.198
14 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 64.14 0.261
15 Wiktoria JagieloWiktoria Jagielo 010822 PolandPoland 6 64.59 0.175
16 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 985825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 65.97 0.447
17 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 66.53 0.203
18 Vendula KamenickáVendula Kamenická 025819 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 67.01 0.183
19 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 015601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 67.74 0.239
Elpida TokaElpida Toka 930625 GreeceGreece 2 DNS
Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNS
Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 935929 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017 - 17:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 3:51.18
2 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 PB 3:55.05
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 3:56.75
4 Dawid MalinaDawid Malina 911118 PolandPoland 3 3:56.76
5 Maciej CieplakMaciej Cieplak 91 PolandPoland 6 4:01.09
6 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 PB 4:01.81
7 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 PB 4:02.04
8 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 PB 4:03.41
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 PB 4:04.86
10 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 13 PB 4:04.93
11 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 4:07.18
12 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 4:10.20
Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNF
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017 - 17:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Serhij TkačSerhij Tkač 980825 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 4:11.26
2 Dávid MazúchDávid Mazúch 96 SlovenskoSlovensko 1 4:14.43
3 Jan KunčickýJan Kunčický 990111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 4:14.60
4 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 4:15.50
5 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 990915 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 4:21.25
6 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 4:23.01
7 Sebastián KačinaSebastián Kačina 00 SlovenskoSlovensko 4 4:23.06
8 Čeněk AugustaČeněk Augusta 980710 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 PB 4:23.41
9 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 PB 4:24.15
10 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 PB 4:25.53
11 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 870520 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 4:30.56
12 Tomáš KrylTomáš Kryl 990525 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 4:41.40
David WittekDavid Wittek 981026 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017 - 17:50) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 4:12.20
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 4:29.49
3 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 4:30.28
4 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 PB 4:35.05
5 Michal HradilMichal Hradil 911117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:36.74
6 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:37.04
7 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 PB 4:43.18
8 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:43.22
9 Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 PB 4:45.73
10 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 4:49.50
11 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 PB 4:53.47
12 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 4:58.40
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (st, 8.2.2017 - 17:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 4:44.59
2 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 PB 4:44.83
3 Oliver ZamazalOliver Zamazal 020404 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:48.46
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 4:51.87
5 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 PB 4:56.95
6 Martin VitoulMartin Vitoul 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 PB 5:16.84
7 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 5:18.24
8 Jakub DočekalJakub Dočekal 031228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 5:24.26
9 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 041028 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 5:35.57
10 Michael PlevaMichael Pleva 010824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:43.09
11 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 040504 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 5:46.08
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 3:51.18
2 Ondřej ChourOndřej Chour 871122 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 PB 3:55.05
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 3:56.75
4 Dawid MalinaDawid Malina 911118 PolandPoland 3 3:56.76
5 Maciej CieplakMaciej Cieplak 91 PolandPoland 6 4:01.09
6 Jiří NěmečekJiří Němeček 820408 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 PB 4:01.81
7 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 PB 4:02.04
8 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 PB 4:03.41
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 PB 4:04.86
10 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 13 PB 4:04.93
11 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 4:07.18
12 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 4:10.20
13 Serhij TkačSerhij Tkač 980825 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 4:11.26
14 Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 4:12.20
15 Dávid MazúchDávid Mazúch 96 SlovenskoSlovensko 1 4:14.43
16 Jan KunčickýJan Kunčický 990111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 4:14.60
17 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 4:15.50
18 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 990915 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 4:21.25
19 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 4:23.01
20 Sebastián KačinaSebastián Kačina 00 SlovenskoSlovensko 4 4:23.06
21 Čeněk AugustaČeněk Augusta 980710 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 9 PB 4:23.41
22 Patrik LučanPatrik Lučan 010722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 PB 4:24.15
23 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 PB 4:25.53
24 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 PB 4:29.49
25 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 4:30.28
26 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 870520 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 4:30.56
27 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 10 PB 4:35.05
28 Michal HradilMichal Hradil 911117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:36.74
29 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:37.04
30 Tomáš KrylTomáš Kryl 990525 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 4:41.40
31 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 PB 4:43.18
32 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 000322 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:43.22
33 Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 4:44.59
34 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 PB 4:44.83
35 Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 PB 4:45.73
36 Oliver ZamazalOliver Zamazal 020404 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:48.46
37 Jakub KonderlaJakub Konderla 010305 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 4:49.50
38 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 011008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 4:51.87
39 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 PB 4:53.47
40 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 PB 4:56.95
41 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 4:58.40
42 Martin VitoulMartin Vitoul 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 PB 5:16.84
43 Marek SokolMarek Sokol 020329 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 5:18.24
44 Jakub DočekalJakub Dočekal 031228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 5:24.26
45 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 041028 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 5:35.57
46 Michael PlevaMichael Pleva 010824 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:43.09
47 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 040504 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 5:46.08
Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNF
David WittekDavid Wittek 981026 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 DNS

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 4:14.24
2 Lucie MaršánováLucie Maršánová 906127 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 4:27.34
3 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 4:39.03
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 4:43.24
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 4:44.31
6 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 4:45.76
7 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 4:50.97
8 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 4:51.44
Dominika SzulikDominika Szulik 010917 PolandPoland 9 5:28.35
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KochováAnna Kochová 015125 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 4:53.10
2 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 836223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 PB 4:56.33
3 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 4:59.54
4 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 5:01.70
5 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 996005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 PB 5:02.33
6 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:04.06
7 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:16.47
Tereza MarszalkováTereza Marszalková 016023 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristína MajzlíkováKristína Majzlíková 01 SlovenskoSlovensko 3 PB 5:10.67
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 5:15.88
3 Sabina KovářováSabina Kovářová 026025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 5:51.90
4 Štěpánka DohnalováŠtěpánka Dohnalová 005415 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:55.32
5 Anna TomčanováAnna Tomčanová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:55.95
6 Karolína KačmárováKarolína Kačmárová 025921 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 5:56.10
7 Vendula KolářováVendula Kolářová 025505 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 6:09.23
Timea KijonkováTimea Kijonková 035922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 885407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 4:14.24
2 Lucie MaršánováLucie Maršánová 906127 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 4:27.34
3 Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 4:39.03
4 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 4:43.24
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 4:44.31
6 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 4:45.76
7 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 4:50.97
8 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 4:51.44
9 Anna KochováAnna Kochová 015125 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 4:53.10
10 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 836223 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 PB 4:56.33
11 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 4:59.54
12 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 5:01.70
13 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 996005 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 PB 5:02.33
14 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:04.06
15 Kristína MajzlíkováKristína Majzlíková 01 SlovenskoSlovensko 3 PB 5:10.67
16 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 5:15.88
17 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:16.47
18 Dominika SzulikDominika Szulik 010917 PolandPoland 9 5:28.35
19 Sabina KovářováSabina Kovářová 026025 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 5:51.90
20 Štěpánka DohnalováŠtěpánka Dohnalová 005415 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:55.32
21 Anna TomčanováAnna Tomčanová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:55.95
22 Karolína KačmárováKarolína Kačmárová 025921 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 5:56.10
23 Vendula KolářováVendula Kolářová 025505 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 6:09.23
Tereza MarszalkováTereza Marszalková 016023 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Timea KijonkováTimea Kijonková 035922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 880304 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 08:30.59
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 08:55.55
3 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 940829 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 09:00.59
4 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 98 SlovenskoSlovensko 2 09:09.37
5 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 PB 09:09.70
6 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 PB 09:09.88
7 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09:12.22
8 Jiří PodešvaJiří Podešva 990312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09:13.21
9 Bronislav KhýrBronislav Khýr 750608 AC ProstějovAC Prostějov 6 09:21.06
10 Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 09:38.73
11 Dominik VoráčDominik Voráč 941005 AC ProstějovAC Prostějov 11 09:50.41
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KabrdaJiří Kabrda 011020 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 PB 09:25.23
2 Michal StarýMichal Starý 981112 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 09:34.18
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 09:37.20
4 Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09:41.82
5 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 09:42.07
6 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09:45.54
7 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:46.44
8 Adam HurtaAdam Hurta 890616 AC ProstějovAC Prostějov 9 PB 09:49.71
9 Michal StanovskýMichal Stanovský 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09:55.76
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017 - 19:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PoklopMartin Poklop 880522 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09:21.39
2 Vít HorčičkaVít Horčička 991218 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 PB 09:31.27
3 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 10:05.09
4 Mikuláš JirkaMikuláš Jirka 000416 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 10:26.34
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10:44.13
6 Šimon LukašákŠimon Lukašák 021214 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 PB 10:44.90
7 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 10:45.19
8 Matyáš DoleželMatyáš Doležel 020914 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10:46.62
9 František SvětnickýFrantišek Světnický 021118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 PB 10:46.94
10 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 010117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11:22.65
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 880304 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 08:30.59
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 08:55.55
3 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 940829 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 09:00.59
4 Miroslav BorovkaMiroslav Borovka 98 SlovenskoSlovensko 2 09:09.37
5 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 PB 09:09.70
6 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 PB 09:09.88
7 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09:12.22
8 Jiří PodešvaJiří Podešva 990312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09:13.21
9 Bronislav KhýrBronislav Khýr 750608 AC ProstějovAC Prostějov 6 09:21.06
10 Martin PoklopMartin Poklop 880522 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09:21.39
11 Jiří KabrdaJiří Kabrda 011020 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 PB 09:25.23
12 Vít HorčičkaVít Horčička 991218 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 PB 09:31.27
13 Michal StarýMichal Starý 981112 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 09:34.18
14 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 09:37.20
15 Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 09:38.73
16 Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09:41.82
17 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 09:42.07
18 Jakub StibalJakub Stibal 010129 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09:45.54
19 Martin GogelaMartin Gogela 010620 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:46.44
20 Adam HurtaAdam Hurta 890616 AC ProstějovAC Prostějov 9 PB 09:49.71
21 Dominik VoráčDominik Voráč 941005 AC ProstějovAC Prostějov 11 09:50.41
22 Michal StanovskýMichal Stanovský 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09:55.76
23 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 10:05.09
24 Mikuláš JirkaMikuláš Jirka 000416 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 10:26.34
25 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 10:44.13
26 Šimon LukašákŠimon Lukašák 021214 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 PB 10:44.90
27 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 10:45.19
28 Matyáš DoleželMatyáš Doležel 020914 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 10:46.62
29 František SvětnickýFrantišek Světnický 021118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 PB 10:46.94
30 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 010117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11:22.65

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 18:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 PB 10:01.68
2 Tereza JanošíkováTereza Janošíková 995208 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 10:42.57
3 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 015604 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11:00.32
4 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 015430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11:04.91
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 016206 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 PB 11:13.20
6 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 985109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 PB 11:23.99
7 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 AC ProstějovAC Prostějov 3 11:30.09
8 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 PB 12:15.46
9 Ema MarkováEma Marková 025430 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 12:58.41
10 Adéla PazderováAdéla Pazderová 025219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13:27.69
Lucie MaršánováLucie Maršánová 906127 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (st, 8.2.2017 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 08.83 q 0.147
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 17:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 08.68 0.163
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (st, 8.2.2017 - 15:19) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.41 q 0.149
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 PB 08.64 q 0.138
3 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.71 q 0.144
Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DQ 162.7
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNF 0.159
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.49 0.141
2 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.59 0.137
3 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 SB 08.70 0.138
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.65 0.173
Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 4 (st, 8.2.2017 - 15:03) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 3 PB 08.56 q 0.248
2 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 900330 SlovenskoSlovensko 4 08.58 q 0.158
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 08.65 q 0.118
4 Simona TakacsováSimona Takacsová 98 SlovenskoSlovensko 2 09.03 q 0.133
5 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 950323 SlovenskoSlovensko 5 09.24 q 0.168
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.78 q 0.191
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:43) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 4 PB 08.43 0.158
2 Vladimíra ŠíbováVladimíra Šíbová 900330 SlovenskoSlovensko 5 08.76 0.154
3 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 950323 SlovenskoSlovensko 2 SB 08.82 0.230
4 Simona TakacsováSimona Takacsová 98 SlovenskoSlovensko 6 PB 08.92 0.113
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 3 (st, 8.2.2017 - 15:03) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 09.59 q 0.147
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 10.00 q 0.342
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.56 q 0.161
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:42) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HadašováBarbora Hadašová 996214 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.63 0.216
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 995802 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 SB 10.48 0.154
Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 2 (st, 8.2.2017 - 15:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovenskoSlovensko 4 08.99 q 0.201
2 Barbora BegováBarbora Begová 005324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.50 q 0.251
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 09.56 q 0.192
4 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 PB 09.95 q 0.212
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 09.96 q 0.193
Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:41) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovenskoSlovensko 4 PB 08.78 0.179
2 Barbora BegováBarbora Begová 005324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 09.47 0.213
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09.67 0.227
4 Nikola GavendováNikola Gavendová 005413 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10.61 0.173
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 005610 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNF 0.349
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 005312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (st, 8.2.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 10.62 q 0.176
2 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.50 q 0.180
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 11.53 q 0.163
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 036024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 10.54 0.170
2 Klára ČermákováKlára Čermáková 036016 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 11.48 0.167
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 036006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.63 0.336
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:40) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.731.771.811.841.871.911.95 Body
1 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980911 3 PB 1.91 -OOXXOXOOXXX
2 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
990614 1 SB 1.84 -XXOOXOXXX
3 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000831 2 SB 1.81 XOXXOOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.022.172.322.422.522.622.722.822.872.933.01 Body
1 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025217 2 PB 2.93 -OOOXXOOOXXOXXOOXXX
2 Kateřina OrságováKateřina Orságová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005126 3 PB 2.82 -OOOOOOXOXXX
3 Andrea KrejčováAndrea Krejčová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995921 1 PB 2.42 -OOOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Isabela WlodarskaIsabela Wlodarska
PolandPoland
95 25 5.78 5.725.41X5.72X5.785.67
2 Katarzyna WrobelKatarzyna Wrobel
PolandPoland
94 24 5.70 5.49X5.675.67XX5.70
3 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
005526 20 PB 5.15 5.15X5.015.15X5.145.08
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
986130 21 5.06 5.034.974.855.034.97X5.06
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025801 22 5.06 4.94X4.234.94X5.064.41
6 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016214 15 PB 5.03 4.974.61X4.97X5.025.03
7 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015406 12 PB 4.83 2.924.364.834.834.414.724.68
8 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985424 17 4.82 4.823.10-4.82XXX
9 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
016204 23 4.81 4.634.644.814.81
10 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025204 16 4.78 4.75X4.784.78
11 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015430 19 4.74 X4.744.714.74
12 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025930 11 PB 4.68 X4.68X4.68
13 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985210 18 4.66 4.35X4.664.66
14 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025613 14 4.64 4.244.574.644.64
15 Štěpánka DohnalováŠtěpánka Dohnalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005415 7 PB 4.50 4.384.504.464.50
16 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005610 9 4.46 4.443.264.464.46
17 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026002 8 4.45 4.45X4.294.45
18 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005711 6 4.12 4.004.12X4.12
19 Veronika JavorkováVeronika Javorková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035615 10 4.03 3.992.974.034.03
20 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036016 1 3.87 X3.873.273.87
21 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036006 4 3.68 3.663.653.683.68
22 Tereza ChromáTereza Chromá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025715 3 3.40 3.403.16X3.40
23 Bára FajkusováBára Fajkusová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035327 2 3.08 XX3.083.08
Adriana PřívarováAdriana Přívarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036111 5 DNS
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005413 13 DNS
Celkem 25 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rafał BurzakRafał Burzak
PolandPoland
960724 7 14.63 14.3614.36X14.3614.5914.4314.63
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980316 6 14.13 X14.13X14.13XXX
3 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000414 5 PB 13.87 X13.87X13.8713.6113.40X
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980424 4 13.44 13.02XX13.02X13.44X
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980523 2 PB 12.09 XXX011.28X12.09
6 Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010608 3 11.96 11.9611.5811.7111.96X11.4011.55
Filip WojnarFilip Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
011019 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
055411 1 PB 08.57 7.447.397.697.698.538.578.21
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040322 3 SB 8.75 8.18X7.838.187.978.756.45
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040429 1 PB 8.44 7.527.658.018.018.447.698.27
3 David PastorDavid Pastor
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
041113 2 PB 6.32 5.676.016.036.035.856.076.32
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 15:02) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005916 3 SB 14.52 13.9914.52X14.5214.34X14.22
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015111 2 PB 12.46 11.7212.46X12.46XX10.77
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 15:02) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026118 2 PB 12.10 12.10X11.4512.1010.94X11.54
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035206 1 SB 9.50 8.669.40X9.40X9.50X
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 2 DNS
Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 1 DNS
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 15:04) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
936002 2 SB 13.54 12.8313.3313.5413.54XXX
2 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 1 PB 12.46 12.2612.4612.1612.46XXX
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 15:03) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995410 3 SB 10.79 10.79X10.6610.79XXX
2 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985422 1 SB 9.20 9.20XX9.20XX9.13
Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995925 2 DNS
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000508 2 SB 14.70 XX13.2813.28X14.70X
2 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 1 PB 9.91 9.919.07X9.91
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 2 SB 13.57 XX13.1613.1613.2313.4213.57
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 1 SB 12.40 11.91XX11.91X12.40X
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (st, 8.2.2017 - 16:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BudíkMartin Budík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
871002 1 12.10 11.6512.1011.3512.1011.7711.98X
Celkem 1 závodníků