výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (11. 2. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.94
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.13
3 Petr KučeraPetr Kučera 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.92
4 MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.42
MS Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 07.77
MS Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 08.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MeierMichal Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
2 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.31
3 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.87
4 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.20
MS Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.97
2 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.34
3 Dominik VlčekDominik Vlček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.58
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.95
MS Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.91
MS Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.27
2 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.99
3 Jan RoháčJan Roháč 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.08
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.82
MS Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.05
Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.76
2 Martin KrálMartin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.27
3 Jan PurkartJan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.44
4 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.85
MS Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.54
MS Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.98
2 Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.24
3 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.18
MS Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07.71
MS Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.82
MS Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.15
2 Jiří KehartJiří Kehart 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.25
3 Lukáš VáclavovicLukáš Václavovic 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.02
MS Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.70
MS Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.21
MS Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.80
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.86
3 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.91
4 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.94
5 Michal MeierMichal Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
6 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.98
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.49
2 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.90
3 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.22
4 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.10
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.32
MS Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.60
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.73
3 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.80
4 Petr HladíkPetr Hladík 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.81
MS Michal MaxaMichal Maxa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.41
MS Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.90
2 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.04
3 Jan VýškaJan Výška 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.45
4 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.56
MS Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.10
MS Vilém ŘepaVilém Řepa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SoukupJan Soukup 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.70
2 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.95
3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.18
MS Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.46
Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.36
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.62
3 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.77
4 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.81
5 Jan SoukupJan Soukup 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.82
6 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.90
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.62
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.71
3 Lucie BrejchováLucie Brejchová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.73
4 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.86
MS Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
MS Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.45
2 Renáta HusárkováRenáta Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.62
3 Klára KaderováKlára Kaderová 02 TJ SušiceTJ Sušice 09.11
4 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ SušiceTJ Sušice 09.59
MS Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
MS Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 08.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PickováGabriela Picková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.61
2 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.65
3 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.50
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33
MS Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 08.39
MS Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.25
2 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.59
3 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.06
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.49
MS Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.49
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.36
2 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.68
3 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30
MS Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.39
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.70
MS Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.40
2 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.16
3 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.40
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.42
MS Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
MS Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.83
2 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.12
3 Aneta DenkováAneta Denková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.63
MS Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.30
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
MS Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 08.82
2 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 03 TJ SušiceTJ Sušice 08.91
3 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 03 TJ SušiceTJ Sušice 09.00
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
MS Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.65
MS Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.80
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.19
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.27
3 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.31
4 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.36
5 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.51
6 Gabriela PickováGabriela Picková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.89
2 Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.01
3 Klára ČechurováKlára Čechurová 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.11
4 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.37
5 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.69
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatasováKarolína Matasová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.87
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.09
3 Simona KubouškováSimona Kuboušková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.44
4 Daniela LehrováDaniela Lehrová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.47
5 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.86
MS Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.40
2 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.51
3 Tereza FaitováTereza Faitová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.67
4 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.92
MS Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.29
Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.23
2 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.58
3 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.61
4 Lucie DenkováLucie Denková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.16
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.20
MS Eliška HájkováEliška Hájková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.41
2 Klára PacholíčkováKlára Pacholíčková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.83
3 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.85
4 Tereza KahounováTereza Kahounová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.17
5 Karolína MíkováKarolína Míková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.24
6 Michaela FischerováMichaela Fischerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 09.14
2 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.24
3 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.37
4 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.57
5 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.92
Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.90
2 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.33
3 Tereza KleinováTereza Kleinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.47
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.75
5 Kateřina ŠperlováKateřina Šperlová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.86
6 Tereza VláčilováTereza Vláčilová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MazancováMarkéta Mazancová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.19
2 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.79
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.90
4 Natálie ŘípováNatálie Řípová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.98
MS Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.44
Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.76
2 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.36
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.44
4 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.81
5 Laura HengstermannLaura Hengstermann 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.15
6 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona NoskováSimona Nosková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.16
2 Eliška VeseláEliška Veselá 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.42
3 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.47
4 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.63
5 Eliška EgerováEliška Egerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.90
6 Kristýna BrávkováKristýna Brávková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.17
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatasováKarolína Matasová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.74
2 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.74
3 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.78
4 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.91
5 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.03
6 Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.16
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18.15
MS Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.18
MS Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.27
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.44
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.21
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.29
3 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.87
MS Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.34
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.85
MS Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 19.16
MS Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.65
MS Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.09
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.40
2 Jan PurkartJan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.49
MS Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
MS Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 20.29
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.58
2 Michal MeierMichal Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.97
3 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.48
Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrálMartin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.41
2 Dominik VlčekDominik Vlček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.08
3 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.64
MS Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.31
2 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.90
3 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.99
MS Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 18.42
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20.42
2 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 21.52
3 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.21
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.33
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.84
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.20
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21.78
2 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.30
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.05
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.46
MS Petr VačkářPetr Vačkář 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.68
MS Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.14
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 22.02
MS Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.34
MS Michal MaxaMichal Maxa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.05
MS Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.21
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.37
MS Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 24.53
MS Vilém ŘepaVilém Řepa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.22
MS Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 25.23
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.09
MS Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.38
Jan SoukupJan Soukup 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.16
MS Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.20
MS Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.49
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.52
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.00
MS Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 20.12
MS Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.43
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.48
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.90
2 Gabriela PickováGabriela Picková 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.61
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.46
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.54
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.38
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.58
3 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.41
MS Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.50
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.98
2 Lucie BrejchováLucie Brejchová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.88
MS Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.68
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.27
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.21
2 Helena HusníkováHelena Husníková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.37
MS Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.91
MS Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.43
2 Kristýna BurlováKristýna Burlová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 21.53
3 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.71
4 Renáta HusárkováRenáta Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.82
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 03 TJ SušiceTJ Sušice 21.95
2 Karolína VojtováKarolína Vojtová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.57
3 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.75
4 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 23.22
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.92
2 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.72
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.38
MS Ester GutwirtováEster Gutwirtová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.60
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 21.68
2 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 03 TJ SušiceTJ Sušice 22.15
3 Aneta DenkováAneta Denková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.09
MS Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 21.80
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HanzlíkováBarbora Hanzlíková 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 22.68
2 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ SušiceTJ Sušice 23.24
3 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.95
MS Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.05
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.84
2 Klára ČechurováKlára Čechurová 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.11
3 Barbora MifkováBarbora Mifková 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.13
4 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.69
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.63
2 Eliška VozárováEliška Vozárová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 22.92
3 Kateřina ŠperlováKateřina Šperlová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 23.92
Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.77
2 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.75
3 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.02
Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.26
2 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 24.52
3 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.89
4 Magdaléna MarzováMagdaléna Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.20
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.87
2 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 23.44
3 Klára PacholíčkováKlára Pacholíčková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.42
Tereza VláčilováTereza Vláčilová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.99
2 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 24.00
3 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 24.47
4 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.53
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela LehrováDaniela Lehrová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 22.92
2 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.90
3 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.21
4 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 24.53
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 22.81
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.62
3 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 04 TJ SušiceTJ Sušice 25.29
4 Lucie DenkováLucie Denková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.41
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.67
2 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.60
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.82
4 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.45
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DezortováBarbora Dezortová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.62
2 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.46
3 Eliška EgerováEliška Egerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.27
4 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.57
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.21
2 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.98
3 Kristýna BrávkováKristýna Brávková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.06
4 Karolína MíkováKarolína Míková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.88
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona NoskováSimona Nosková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.81
2 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.08
3 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.17
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.54
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
MS Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.74
MS Klára MacíkováKlára Macíková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.30
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 37.54
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 38.14
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 38.46
MS Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.90
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 40.86
MS Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 41.15
MS Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 41.17
MS Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.62
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.47
2 Petr KučeraPetr Kučera 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.26
MS Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.92
Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 42.44
MS Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.26
MS Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 43.33
MS Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 44.09
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 43.71
MS Eliška EibichováEliška Eibichová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 43.61
MS Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 45.68
MS Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 45.90
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 44.83
MS Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.08
MS Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 45.89
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.13
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.79
MS Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 45.70
MS Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.05
MS Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 46.09
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 46.30
2 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 49.69
MS Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 46.96
MS Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 47.47
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.25
2 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 48.27
3 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 50.09
MS Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 48.64
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BurlováKristýna Burlová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 47.49
MS Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
MS Ester GutwirtováEster Gutwirtová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.60
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HanzlíkováBarbora Hanzlíková 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 48.92
2 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ SušiceTJ Sušice 50.33
3 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.98
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:11.69
2 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:19.70
3 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.79
4 Lukáš KalivodaLukáš Kalivoda 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:40.47
5 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:43.46
6 MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:50.12
MS Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
MS Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:05.00
MS Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:09.05
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:10.03
MS Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:28.61
MS Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:31.74
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:29.15
2 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.51
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:34.26
4 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:34.97
5 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:47.82
MS Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:31.50
MS Petr VačkářPetr Vačkář 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:41.94
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.39
2 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:51.09
3 Petr HladíkPetr Hladík 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:29.77
MS Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
MS Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:50.30
MS Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:51.89
MS Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:09.22
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:41.49
2 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:41.85
3 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:48.08
4 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.32
MS Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
MS Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.28
MS Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2:29.43
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:37.58
MS Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 2:42.97
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 2:41.52
2 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:43.15
3 Christina MiljanecChristina Miljanec 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:05.45
4 Marie FornousováMarie Fornousová 03 TJ SušiceTJ Sušice 3:12.74
MS Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:40.06
MS Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:45.73
Kristýna BurlováKristýna Burlová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNS
Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:46.13
2 Štěpánka ŘezánkováŠtěpánka Řezánková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.04
3 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:50.27
4 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:50.65
5 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:07.77
6 Eliška HöllováEliška Höllová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:24.78
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most DNS
MS Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:30.04
MS Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:00.11
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:46.10
2 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:46.24
3 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:53.42
4 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:54.32
5 Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:55.63
6 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:00.63
7 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:04.89
8 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:12.51
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:49.44
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:49.49
3 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:52.19
4 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:55.10
5 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.24
6 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:00.03
7 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:18.18
MS Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:55.98
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.07
MS Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.40
MS Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 09.55
MS Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.79
MS Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.84
MS Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.77
2 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.95
3 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.81
4 Jan RollJan Roll 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.58
MS Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.41
MS David ČermákDavid Čermák 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.49
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.94
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12.64
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.60
MS Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.01
MS Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.68
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.68
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.54
3 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.62
4 Jan VýškaJan Výška 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.84
5 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.17
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
MS Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.11
MS Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.13
MS Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.63
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.74
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 09.92
MS Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia Praha, z.s.ASK Slavia Praha, z.s. 09.99
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.12
MS Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.74
Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.87
2 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.94
3 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.96
MS Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.52
MS Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.95
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.65
MS Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.52
MS Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.75
MS Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.54
Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.58
2 Julie PotužákováJulie Potužáková 03 TJ SušiceTJ Sušice 12.35
3 Christina MiljanecChristina Miljanec 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.16
MS Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.96
MS Klára VenclováKlára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.99
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.68
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.30
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.78
4 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.20
5 Natálie ŘípováNatálie Řípová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.07
MS Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.51
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.36
2 Tereza FaitováTereza Faitová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.29
3 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.60
4 Eliška VeseláEliška Veselá 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.89
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.02
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.90
2 Kamila BekováKamila Beková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.39
3 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.45
4 Laura HengstermannLaura Hengstermann 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.52
MS Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.82
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.31
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.95
MS Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.27
MS Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.27
Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.01
2 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.10
3 Kateřina RendlováKateřina Rendlová 04 TJ SušiceTJ Sušice 13.32
4 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.81
5 Lucie DenkováLucie Denková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.30
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Meier, Škarda, Pokorný, Nový Meier, Škarda, Pokorný, Nový AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:45.99
2 Vaníček, Václavovič, Kehart, Schwarz Vaníček, Václavovič, Kehart, Schwarz Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:51.74
3 Hrabák, Radas, Kučera, Myslík Hrabák, Radas, Kučera, Myslík TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:57.94
4 Soukup M., Soukup V., Váchal, Froněk Soukup M., Soukup V., Váchal, Froněk AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:04.27
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrle, Gabriško, Novák, Davidík Andrle, Gabriško, Novák, Davidík TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:53.05
2 Zálešák, Bednář, Paruch, Janečka Zálešák, Bednář, Paruch, Janečka AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:57.11
MS Sztrapek, Špreňar, Vaidiš, Uldrich Sztrapek, Špreňar, Vaidiš, Uldrich SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:43.45
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav März, Šimon Pajdar, Vojtěch Švajner, Ondřej Hůrka Vítězslav März, Šimon Pajdar, Vojtěch Švajner, Ondřej Hůrka MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:04.16
2 Výška, Kinkor, Hrubý, Čeliš Výška, Kinkor, Hrubý, Čeliš TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:06.85
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pivoňková, Brotánková, Šebestová, Čapská Pivoňková, Brotánková, Šebestová, Čapská AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:01.14
2 Brabcová, Bárková, Zítková, Třísková Brabcová, Bárková, Zítková, Třísková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.20
3 Šantrůčková, Míčková, Schafhauserová, Párecká Šantrůčková, Míčková, Schafhauserová, Párecká TJ SušiceTJ Sušice 2:08.09
Hanzlíková, Míková, Burlová, Burianová Hanzlíková, Míková, Burlová, Burianová ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DQ
Poznámky:
Přeštice - DQ - pravidlo 218.1 (předčasný seběh)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brejchová, Husníková, Krýslová, Picková Brejchová, Husníková, Krýslová, Picková Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:59.14
2 Křesťanová, Denková, Dolejšová, Guttwirtová Křesťanová, Denková, Dolejšová, Guttwirtová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:02.20
MS Uhlová, Bílková, Maydlová, Šebestová Uhlová, Bílková, Maydlová, Šebestová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:55.21
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Babyncová, Hájková, Hejdová, Lofová Babyncová, Hájková, Hejdová, Lofová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:05.71
2 Azari, Schinabková, Pacholíčková, Čechurová Azari, Schinabková, Pacholíčková, Čechurová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:11.51
3 Konicarová, Kuboušková, Rašková, Šleisová Konicarová, Kuboušková, Rašková, Šleisová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:14.16
Märzová, Mifková, Šperlová, Provalilová Märzová, Mifková, Šperlová, Provalilová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DQ
Poznámky:
Mílaři Domažlice - DQ - pravidlo 218.1 (předčasný seběh)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hanzlíková, Janová, Matasová, Davídková Hanzlíková, Janová, Matasová, Davídková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.09
2 Hozmanová, Mazancová, Begerl, Vozárová Hozmanová, Mazancová, Begerl, Vozárová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:08.23
3 Husáková, Lafatová, Tyrová, Hellmaerová Husáková, Lafatová, Tyrová, Hellmaerová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:12.16
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vláčilová B., Štampachová, Vláčilová T., Váchová Vláčilová B., Štampachová, Vláčilová T., Váchová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:13.87
2 Denková, Dobešová, Procházková, Popelová Denková, Dobešová, Procházková, Popelová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:14.24
Dzurová, Eichackerová, Nosková, Fialová Dzurová, Eichackerová, Nosková, Fialová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
Škoda Plzeň - DQ - pravidlo 218.1 (předčasný seběh)
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.71
2 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.56
3 Jan RoháčJan Roháč
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 1.46
MS Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 1.68
MS Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 1.46
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.361.411.461.511.561.591.621.651.68
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.46
MS Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.36
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.26
Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 DNS
Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.441.471.501.531.561.591.62
1 Eliška FleisigováEliška Fleisigová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 1.42
2 Renáta HusárkováRenáta Husárková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 1.41
3 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
03 1.36
4 Kristýna AuterskáKristýna Auterská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 1.36
5= Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 1.31
5= Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 1.31
7 Klára KaderováKlára Kaderová
TJ SušiceTJ Sušice
02 1.31
MS Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 1.50
MS Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.41
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.41
MS Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 1.36
MS Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 1.31
Kateřina BerglováKateřina Berglová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 DNS
Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.361.411.441.471.501.531.561.59
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.31
MS Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1.26
Tereza HozmanováTereza Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 NM
Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 NM
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.552.602.652.70
1 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 2.00 XXOOOXXX
2 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 1.90 OOXXX
3 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 NM XXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel SchwarzDaniel Schwarz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 5.51
2 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.29
3 Michal MeierMichal Meier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5.13
4 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.04
5 Jiří KehartJiří Kehart
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 4.85
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 4.85
7 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 4.71
8 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.52
9 Jan RoháčJan Roháč
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 4.38
10 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 4.13
11 Lukáš VáclavovicLukáš Václavovic
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 4.12
12 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 3.99
13 Matěj SoukupMatěj Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 3.97
14 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3.96
Vojtěch VrbaVojtěch Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 DNS
Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek HrubýRadek Hrubý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4.51
2 Šimon LevýŠimon Levý
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 4.50
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 4.32
4 Tadeáš BímanTadeáš Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.30
5 Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 4.15
6 Jan VýškaJan Výška
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.91
7 Bruno AlbrechtBruno Albrecht
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.61
Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 5.44
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5.20
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 4.82
4 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4.69
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 4.56
6 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.39
7 Jana ZítkováJana Zítková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4.38
8 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.34
9 Barbora HanzlíkováBarbora Hanzlíková
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
02 4.27
10 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 4.12
11 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 4.11
12 Klára KaderováKlára Kaderová
TJ SušiceTJ Sušice
02 3.96
13 Karolína VojtováKarolína Vojtová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 3.88
14 Adéla MíkováAdéla Míková
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 3.65
Kateřina BerglováKateřina Berglová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 DNS
Lucie LavelováLucie Lavelová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.41
2 Klára ČechurováKlára Čechurová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 4.26
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.19
4 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 4.18
5 Karolína MatasováKarolína Matasová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4.10
6 Agáta JanováAgáta Janová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4.06
7 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 4.01
8 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 3.88
9 Markéta MazancováMarkéta Mazancová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3.84
10 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 3.82
11 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.77
12 Aneta ŠleisováAneta Šleisová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3.74
13 Tereza KleinováTereza Kleinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.69
14 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ SušiceTJ Sušice
05 3.67
15 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
05 3.65
16 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.64
17 Stela ProvalilováStela Provalilová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
05 3.63
18 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.62
19 Barbora MifkováBarbora Mifková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
05 3.57
20 Eliška VeseláEliška Veselá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3.55
21 Tereza KahounováTereza Kahounová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.51
22 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3.33
23 Eliška EgerováEliška Egerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3.32
24 Anežka SmetanováAnežka Smetanová
TJ SušiceTJ Sušice
04 3.27
25 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.01
Tereza FaitováTereza Faitová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 DNS
Kateřina ŠauliKateřina Šauli
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 DNS
Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 DNS
Lenka ŠikováLenka Šiková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 NM
Karolína MíkováKarolína Míková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 NM
Laura HengstermannLaura Hengstermann
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 NM
Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 NM
Michaela FischerováMichaela Fischerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 NM
Eliška PočáteckáEliška Počátecká
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 NM
Celkem 34 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11.23
2 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 10.91
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 09.23
4 Daniela LehrováDaniela Lehrová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 08.46
5 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 08.34
6 Aneta BělováAneta Bělová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 08.26
7 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 08.12
8 Eliška PočáteckáEliška Počátecká
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 08.04
9 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 07.39
10 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 07.32
11 Tereza KahounováTereza Kahounová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 06.74
12 Lenka PosledníLenka Poslední
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 05.92
13 Michaela FischerováMichaela Fischerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 05.24
MS Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 08.65
MS Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 07.86
MS Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 07.50
MS Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 07.17
MS Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 04.67
MS Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 DNS
MS Natálie KramlováNatálie Kramlová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 DNS
MS Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 DNS
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 09.61
2 Jan SoukupJan Soukup
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 09.54
3 Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 08.12
4 Jan KinkorJan Kinkor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 07.72
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 07.23
6 Kristián VáchalKristián Váchal
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 06.51
7 Petr HladíkPetr Hladík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 06.24
MS Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 08.39
MS Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 07.61
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KinkorováAnna Kinkorová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
02 09.33
2 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 09.19
3 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 08.52
4 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 08.41
5 Tereza BenešováTereza Benešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
02 08.19
6 Veronika BednářováVeronika Bednářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 07.56
7 Marie FornousováMarie Fornousová
TJ SušiceTJ Sušice
03 06.26
MS Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 09.89
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 09.01
MS Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 08.72
MS Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 07.38
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 11.31
2 Jan PerglerJan Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 08.15
MS Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 12.23
MS Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11.83
MS Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 10.71
MS Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 07.53
MS Robert SamekRobert Samek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 07.01
MS David ČermákDavid Čermák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 06.83
Celkem 8 závodníků