Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha - Strahov (11. 2. 2017)150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 18.15 | |||||||||||||||
MS | Matěj KnoblochMatěj Knobloch | 02 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 18.18 | |||||||||||||||
MS | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 18.27 | |||||||||||||||
MS | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.44 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 19.21 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 19.29 | |||||||||||||||
3 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 19.87 | |||||||||||||||
MS | Artur UldrichArtur Uldrich | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.34 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 19.85 | |||||||||||||||
MS | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 02 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 19.16 | |||||||||||||||
MS | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 19.65 | |||||||||||||||
MS | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 20.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 02 | AC Domažlice, z. s. | 20.40 | |||||||||||||||
2 | Jan PurkartJan Purkart | 02 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 20.49 | |||||||||||||||
MS | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | DNS | |||||||||||||||
MS | Tomáš ChalupaTomáš Chalupa | 03 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 20.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek JurečkaHynek Jurečka | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 19.58 | |||||||||||||||
2 | Michal MeierMichal Meier | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 19.97 | |||||||||||||||
3 | Matěj SoukupMatěj Soukup | 02 | AC Domažlice, z. s. | 20.48 | |||||||||||||||
Filip ŠauliFilip Šauli | 03 | AKM Viktoria Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KrálMartin Král | 02 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 20.41 | |||||||||||||||
2 | Dominik VlčekDominik Vlček | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 21.08 | |||||||||||||||
3 | Jakub BednářJakub Bednář | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 22.64 | |||||||||||||||
MS | Jan KůstkaJan Kůstka | 02 | SC Radotín Praha | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KlečkaTomáš Klečka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 20.31 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 20.90 | |||||||||||||||
3 | Jan RollJan Roll | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.99 | |||||||||||||||
MS | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto | 18.42 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim SchmidtMaxim Schmidt | 03 | Atletika Klatovy | 20.42 | |||||||||||||||
2 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 21.52 | |||||||||||||||
3 | Daniel HrabákDaniel Hrabák | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.21 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ČelišMarek Čeliš | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.33 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 20.84 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 21.20 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítězslav MärzVítězslav März | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 21.78 | |||||||||||||||
2 | Pavel FroněkPavel Froněk | 05 | AC Domažlice, z. s. | 22.30 | |||||||||||||||
MS | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.05 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HůrkaOndřej Hůrka | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 22.46 | |||||||||||||||
MS | Petr VačkářPetr Vačkář | 04 | SC Radotín Praha | 22.68 | |||||||||||||||
MS | Ondřej HartlOndřej Hartl | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.14 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PerglerMichal Pergler | 05 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 22.02 | |||||||||||||||
MS | Tomáš KalašTomáš Kalaš | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.34 | |||||||||||||||
MS | Michal MaxaMichal Maxa | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.05 | |||||||||||||||
MS | Vendelín KuklaVendelín Kukla | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 23.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 23.37 | |||||||||||||||
MS | Matyáš UrbanMatyáš Urban | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 24.53 | |||||||||||||||
MS | Vilém ŘepaVilém Řepa | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 25.22 | |||||||||||||||
MS | Petr VeselýPetr Veselý | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 25.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 22.09 | |||||||||||||||
MS | Daniel ŠkopDaniel Škop | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.38 | |||||||||||||||
Jan SoukupJan Soukup | 04 | Atletika Klatovy | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 20.16 | |||||||||||||||
MS | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 20.20 | |||||||||||||||
MS | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 20.49 | |||||||||||||||
MS | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.52 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.00 | |||||||||||||||
MS | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto | 20.12 | |||||||||||||||
MS | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 20.43 | |||||||||||||||
MS | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.48 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie TřískováAmálie Třísková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 20.90 | |||||||||||||||
2 | Gabriela PickováGabriela Picková | 02 | Atletika Klatovy | 21.61 | |||||||||||||||
MS | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.46 | |||||||||||||||
MS | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 20.54 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČapskáKateřina Čapská | 03 | AC Domažlice, z. s. | 20.38 | |||||||||||||||
2 | Nikola SteinerováNikola Steinerová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 20.58 | |||||||||||||||
3 | Sabina RybáčkováSabina Rybáčková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 21.41 | |||||||||||||||
MS | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 20.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 20.98 | |||||||||||||||
2 | Lucie BrejchováLucie Brejchová | 02 | Atletika Klatovy | 21.88 | |||||||||||||||
MS | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 20.68 | |||||||||||||||
MS | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KřesťanováLenka Křesťanová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.21 | |||||||||||||||
2 | Helena HusníkováHelena Husníková | 03 | Atletika Klatovy | 21.37 | |||||||||||||||
MS | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 20.91 | |||||||||||||||
MS | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková | 02 | AC Domažlice, z. s. | 21.43 | |||||||||||||||
2 | Kristýna BurlováKristýna Burlová | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 21.53 | |||||||||||||||
3 | Tereza BrotánkováTereza Brotánková | 02 | AC Domažlice, z. s. | 21.71 | |||||||||||||||
4 | Renáta HusárkováRenáta Husárková | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 21.82 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena PáreckáMagdalena Párecká | 03 | TJ Sušice | 21.95 | |||||||||||||||
2 | Karolína VojtováKarolína Vojtová | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 22.57 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová | 03 | AC Domažlice, z. s. | 22.75 | |||||||||||||||
4 | Petra SičakováPetra Sičaková | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 23.22 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BouzkováBarbora Bouzková | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 22.92 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 23.72 | |||||||||||||||
MS | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.38 | |||||||||||||||
MS | Ester GutwirtováEster Gutwirtová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.60 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SimetováVeronika Simetová | 03 | TJ Sušice | 21.68 | |||||||||||||||
2 | Jana SchafhauserováJana Schafhauserová | 03 | TJ Sušice | 22.15 | |||||||||||||||
3 | Aneta DenkováAneta Denková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 23.09 | |||||||||||||||
MS | Tereza KrejčířováTereza Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 21.80 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HanzlíkováBarbora Hanzlíková | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 22.68 | |||||||||||||||
2 | Martina OudováMartina Oudová | 02 | TJ Sušice | 23.24 | |||||||||||||||
3 | Renata DoušováRenata Doušová | 03 | AC Domažlice, z. s. | 23.95 | |||||||||||||||
MS | Klára FilipováKlára Filipová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 22.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 20.84 | |||||||||||||||
2 | Klára ČechurováKlára Čechurová | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 22.11 | |||||||||||||||
3 | Barbora MifkováBarbora Mifková | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 24.13 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 25.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta PavezováAlžběta Pavezová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 22.63 | |||||||||||||||
2 | Eliška VozárováEliška Vozárová | 05 | Atletika Klatovy | 22.92 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠperlováKateřina Šperlová | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 23.92 | |||||||||||||||
Kateřina ŠauliKateřina Šauli | 04 | AKM Viktoria Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stela ProvalilováStela Provalilová | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 22.77 | |||||||||||||||
2 | Adéla SchinabkováAdéla Schinabková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 23.75 | |||||||||||||||
3 | Lea Maria BegerlLea Maria Begerl | 05 | Atletika Klatovy | 24.02 | |||||||||||||||
Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská | 05 | AKM Viktoria Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta JanováAgáta Janová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 22.26 | |||||||||||||||
2 | Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková | 05 | TJ Baník Stříbro, spolek | 24.52 | |||||||||||||||
3 | Klára StezkováKlára Stezková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 24.89 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna MarzováMagdaléna Marzová | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 25.20 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 21.87 | |||||||||||||||
2 | Aneta BělováAneta Bělová | 05 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 23.44 | |||||||||||||||
3 | Klára PacholíčkováKlára Pacholíčková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 24.42 | |||||||||||||||
Tereza VláčilováTereza Vláčilová | 05 | Atletika Klatovy | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 23.99 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠleisováAneta Šleisová | 04 | AC Domažlice, z. s. | 24.00 | |||||||||||||||
3 | Anna RaškováAnna Rašková | 04 | AC Domažlice, z. s. | 24.47 | |||||||||||||||
4 | Denisa TyrováDenisa Tyrová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela LehrováDaniela Lehrová | 05 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 22.92 | |||||||||||||||
2 | Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 23.90 | |||||||||||||||
3 | Kateřina PaverováKateřina Paverová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 24.21 | |||||||||||||||
4 | Lenka PosledníLenka Poslední | 05 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 24.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela HolečkováMichaela Holečková | 05 | TJ Sušice | 22.81 | |||||||||||||||
2 | Nela ProcházkováNela Procházková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 23.62 | |||||||||||||||
3 | Anežka SmetanováAnežka Smetanová | 04 | TJ Sušice | 25.29 | |||||||||||||||
4 | Lucie DenkováLucie Denková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 25.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.67 | |||||||||||||||
2 | Stella BohmováStella Bohmová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 23.60 | |||||||||||||||
3 | Kateřina LafatováKateřina Lafatová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.82 | |||||||||||||||
4 | Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 26.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DezortováBarbora Dezortová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.62 | |||||||||||||||
2 | Aneta EichackerováAneta Eichackerová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 22.46 | |||||||||||||||
3 | Eliška EgerováEliška Egerová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 24.27 | |||||||||||||||
4 | Eliška DobešováEliška Dobešová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.57 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 24.21 | |||||||||||||||
2 | Kamila BekováKamila Beková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.98 | |||||||||||||||
3 | Kristýna BrávkováKristýna Brávková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 25.06 | |||||||||||||||
4 | Karolína MíkováKarolína Míková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 25.88 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona NoskováSimona Nosková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 22.81 | |||||||||||||||
2 | Aneta SchwarczováAneta Schwarczová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 25.08 | |||||||||||||||
3 | Pavlína FormanováPavlína Formanová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 25.17 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 13 (so, 11.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VláčilováBarbora Vláčilová | 04 | Atletika Klatovy | 25.54 | |||||||||||||||
MS | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | DNS | |||||||||||||||
MS | Sára ŘíhováSára Říhová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 22.74 | |||||||||||||||
MS | Klára MacíkováKlára Macíková | 04 | SC Radotín Praha | 24.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |