výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi

Praha - Stromovka (12. 2. 2017)

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.2.2017 - 20:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 16:14.06
2 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 17:21.90
3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 17:33.12
4 Jaromír KonvičkaJaromír Konvička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:56.93
5 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 20:17.47
6 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20:40.93
7 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20:44.58
Celkem 7 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 12.2.2017 - 20:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 NL 15:09.52
2 Hana SchromováHana Schromová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 16:01.21
3 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 19:19.59
4 Lenka PanýrkováLenka Panýrková 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 20:33.13
Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DQ
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 12.2.2017 - 20:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 NL 16:34.93
2 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 16:40.23
3 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 18:40.58
4 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 18:51.70
5 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19:33.63
6 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 19:36.77
7 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 19:44.88
8 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 19:50.67
9 Tereza TatíčkováTereza Tatíčková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 20:17.39
Eliška SlovákováEliška Slováková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.2.2017 - 20:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 NL 17:08.99
2 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 17:24.49
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 18:03.39
4 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 18:11.24
5 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 18:25.97
6 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 18:29.08
7 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 18:40.44
8 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 18:54.91
9 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 1 18:56.87
10 Nela SeibertováNela Seibertová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18 19:07.05
11 Sarah StadlerováSarah Stadlerová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 19:18.96
12 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 17 19:25.30
13 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 15 19:37.40
14 Nikol ReinertováNikol Reinertová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12 20:05.12
15 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 14 20:16.36
16 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 16 20:46.69
Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11 DNS
Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 DNS
Celkem 18 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 12.2.2017 - 20:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SrbeckýFilip Srbecký 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 NL 22:58.12
2 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 23:08.76
3 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28:09.69
4 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 32:28.05
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 12.2.2017 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 NL 27:22.09
2 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 27:40.76
3 Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 27:48.49
4 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 29:14.38
5 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 29:56.88
6 Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 31:04.05
7 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 31:17.48
8 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 33:30.19
9 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 36:53.79
Celkem 9 závodníků