výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (18. 2. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FialaOndřej Fiala 040529 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.04
2 Adam MachurkaAdam Machurka 041022 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
3 David MachálekDavid Machálek 050727 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.90
4 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 041010 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.70
5 Jan KlírJan Klír 040702 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.03
6 Bruno FilippiBruno Filippi 050720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 040322 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34
2 Jan BoháčJan Boháč 051212 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.79
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 060419 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.38
4 Filip FundaFilip Funda 050723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.66
5 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 050502 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.68
6 Patrik PektorPatrik Pektor 050803 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BarešDaniel Bareš 040409 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.49
2 Vít VinduškaVít Vinduška 041214 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.62
3 Jiří SynekJiří Synek 050126 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 041106 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.96
5 Matěj BenešMatěj Beneš 040329 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.96
6 Jan PěknýJan Pěkný 050225 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.75
2 Šimon DrábŠimon Dráb 040907 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.77
3 David MazalDavid Mazal 040213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.64
4 Michal PolákMichal Polák 050703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.71
5 Dan VydraDan Vydra 050304 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.78
6 Vratislav MachotaVratislav Machota 050328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.69
3 David KunzDavid Kunz 050317 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.23
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka 051115 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.29
5 Radek PetržálekRadek Petržálek 040215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.66
6 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 050411 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 040504 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.16
2 Filip PalásekFilip Palásek 060213 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.25
3 Michal SvobodaMichal Svoboda 050612 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.02
4 Štěpán DubŠtěpán Dub 040201 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.03
5 Marek MálekMarek Málek 050415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.06
6 Viktor NěmecViktor Němec 041118 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jalil CookJalil Cook 040214 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.75
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský 050504 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.24
3 Jan MozgaJan Mozga 050319 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.31
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 051219 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.62
5 Eduard MosesEduard Moses 041004 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.82
6 Matin VítekMatin Vítek 050507 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 040625 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.61
2 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 040409 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.35
3 Filip ŠkardaFilip Škarda 050503 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.65
4 Martin PásekMartin Pásek 050117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.70
5 Matyáš UrbanMatyáš Urban 050910 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.72
6 Jakub HálaJakub Hála 041021 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JíchaDominik Jícha 050802 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.08
2 Jakub SekyraJakub Sekyra 050817 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.18
3 Martin BohmMartin Bohm 040203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.45
4 Daniel ŠkopDaniel Škop 050725 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.55
5 Tadeáš DrábTadeáš Dráb 040907 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.27
6 Kryštof VydraKryštof Vydra 040415 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis VosykaDenis Vosyka 040228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
2 David VosykaDavid Vosyka 040228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.96
3 Filip MocFilip Moc 050428 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.39
4 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 050130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.40
5 Šimon LacinaŠimon Lacina 040807 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.88
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 050311 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 050821 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.41
2 Štěpán KáraŠtěpán Kára 050217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.81
3 Daniel PůžaDaniel Půža 050224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.92
4 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 051004 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.28
5 Šimon NešporŠimon Nešpor 050820 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.40
6 Jakub HalfarJakub Halfar 060821 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SlabaFrantišek Slaba 040322 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.77
2 David FučíkDavid Fučík 041109 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.98
3 Jan HospodárJan Hospodár 041111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.24
4 Václav HraběVáclav Hrabě 050613 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.55
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 040405 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
2 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 050830 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.27
3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 040803 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.40
4 Štěpán ČervenýŠtěpán Červený 050613 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.08
5 Milan FořtMilan Fořt 040916 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ProkšAdam Prokš 050620 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.26
2 Stanislav BurdaStanislav Burda 040311 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.43
3 Karel LhotákKarel Lhoták 040528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.27
4 Lukáš RoškotLukáš Roškot 040421 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.61
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FialaOndřej Fiala 040529 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.13
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 040322 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.28
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.33
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 040625 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.42
5 Daniel BarešDaniel Bareš 040409 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.47
6 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 040405 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 041214 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
2 Jalil CookJalil Cook 040214 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.64
3 Jiří SynekJiří Synek 050126 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.66
4 Denis VosykaDenis Vosyka 040228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.73
5 Adam MachurkaAdam Machurka 041022 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
6 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.39
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 045105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.09
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 055124 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.09
5 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 055926 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.35
6 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 045917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.03
3 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 045423 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.31
4 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 055903 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.59
5 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 046114 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.61
6 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 055724 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.41
2 Tereza BártíkováTereza Bártíková 045923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.28
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.33
4 Jana KerhartováJana Kerhartová 055120 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.50
5 Lucie PíchováLucie Píchová 055325 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.68
6 Sára KouckáSára Koucká 056127 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 045902 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.64
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 045805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.73
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 046216 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.41
4 Hana HuškováHana Hušková 056027 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.53
5 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 056009 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.58
6 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková 045325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 055506 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92
2 Sabina LukešováSabina Lukešová 045126 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.16
3 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 055731 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.71
4 Kristýna HájkováKristýna Hájková 055506 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.04
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 046227 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.06
6 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 055908 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 045314 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.03
2 Tereza LandováTereza Landová 045117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.15
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 055808 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.15
4 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 055503 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.30
5 Nela ProcházkováNela Procházková 055704 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.53
6 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 055105 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 045824 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.00
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 045108 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.13
3 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 055303 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.55
4 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 055301 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.83
5 Lada BaštováLada Baštová 045504 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.98
6 Nikola FedorkováNikola Fedorková 056106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára BeranováSára Beranová 045629 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.02
2 Anna FialováAnna Fialová 065518 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.19
3 Klára CardováKlára Cardová 055304 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.63
4 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 055525 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.70
5 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 055905 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.83
6 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 046027 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 045220 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.20
2 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 045510 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.48
3 Simona PolákováSimona Poláková 045816 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.53
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 065217 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.61
5 Nela HauptmanováNela Hauptmanová 055723 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.63
6 Andrea ČernáAndrea Černá 055204 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 055928 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.11
2 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová 045826 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.32
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 056230 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.35
4 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 045227 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.64
5 Markéta HviščováMarkéta Hviščová 056019 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.57
6 Renáta MaierováRenáta Maierová 046227 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 045313 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.96
2 Eliška BendováEliška Bendová 045310 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.62
3 Valentýna OlivováValentýna Olivová 065115 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.74
4 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 055712 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.42
5 Anna GrigováAnna Grigová 065215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.59
Eliška HorvátováEliška Horvátová 045526 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 045810 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.02
2 Klára SátrováKlára Sátrová 055106 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.49
3 Agáta NovákováAgáta Nováková 056111 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.74
4 Sára CelinováSára Celinová 055810 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.86
5 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 056004 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.03
6 Natálie PeškováNatálie Pešková 056101 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KusáKlára Kusá 045807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89
2 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 056004 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.44
3 Klára KuncováKlára Kuncová 045408 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.92
4 Magda KalašováMagda Kalašová 066216 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.24
5 Adéla HauptmanováAdéla Hauptmanová 055723 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.07
6 Kamila KáninskáKamila Káninská 045304 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela AnýžováNela Anýžová 045326 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.01
2 Natálie LeváNatálie Levá 045311 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.22
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 055627 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.50
4 Lucie VáchováLucie Váchová 055224 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.80
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 055402 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 15 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 055418 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.25
2 Veronika PohlováVeronika Pohlová 046116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.40
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 066103 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.48
4 Natálie DostálováNatálie Dostálová 055530 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.56
5 Dominika PolákováDominika Poláková 056115 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.77
6 Natálie SucháNatálie Suchá 055607 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 046013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 046120 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.08
3 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 055422 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.93
4 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 055221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.98
5 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 056011 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 17 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 055731 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
2 Veronika LevákováVeronika Leváková 046217 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
3 Tereza PříhodováTereza Příhodová 045831 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.88
4 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 056020 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.91
5 Adéla VolkováAdéla Volková 045629 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 18 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 045424 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.35
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 045511 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.37
3 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 045709 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.45
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 045229 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.46
5 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 046115 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.93
6 Markéta PokornáMarkéta Pokorná 045311 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.96
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.47
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.53
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 046013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 045902 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.61
6 Tereza PlacatkováTereza Placatková 045805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.75
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 045105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
2 Klára KusáKlára Kusá 045807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.86
3 Aneta RuttováAneta Ruttová 045824 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.89
4 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 055506 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
5 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 045313 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.96
6 Nela AnýžováNela Anýžová 045326 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.07
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 040322 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.23
2 Vít VinduškaVít Vinduška 041214 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.47
3 Jakub HalfarJakub Halfar 060821 ŠSK SlanýŠSK Slaný 28.56
Dominik JíchaDominik Jícha 050802 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BarešDaniel Bareš 040409 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.20
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.28
3 Jan BoháčJan Boháč 051212 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 21.90
4 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 041010 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.21
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KalašTomáš Kalaš 041106 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.65
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.97
3 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 050226 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.81
4 Jan HospodárJan Hospodár 041111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.36
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SitekTomáš Sitek 040320 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.06
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 060419 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23.25
3 Karel LhotákKarel Lhoták 040528 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.96
4 Milan FořtMilan Fořt 040916 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 25.86
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.48
2 David MazalDavid Mazal 040213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.61
3 Václav HraběVáclav Hrabě 050613 TJ NeratoviceTJ Neratovice 25.09
4 Tadeáš DrábTadeáš Dráb 040907 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 25.95
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 040625 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 20.68
2 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 050411 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.80
3 Kryštof VydraKryštof Vydra 040415 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 27.15
Matin VítekMatin Vítek 050507 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 050504 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.69
2 Daniel ŠkopDaniel Škop 050725 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.88
3 Ondřej BačíkOndřej Bačík 040529 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23.97
Adam MachurkaAdam Machurka 041022 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MachálekDavid Machálek 050727 ŠSK SlanýŠSK Slaný 21.93
2 Filip PalásekFilip Palásek 060213 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.92
3 Jakub HálaJakub Hála 041021 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.05
4 Daniel PůžaDaniel Půža 050224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.13
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 040924 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21.83
2 Michal SvobodaMichal Svoboda 050612 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 25.65
3 Jan PěknýJan Pěkný 050225 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.88
4 Marek NedvědMarek Nedvěd 050311 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 051113 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21.77
2 David KunzDavid Kunz 050317 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.22
3 Lukáš RoškotLukáš Roškot 040421 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.96
Pavel VinduškaPavel Vinduška 040127 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KáraŠtěpán Kára 050217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.82
2 Štěpán ČervenýŠtěpán Červený 050613 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.95
3 Patrik PektorPatrik Pektor 050803 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 25.23
4 Bruno FilippiBruno Filippi 050720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.26
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 050126 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.45
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 050804 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.57
3 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 050502 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.73
4 Šimon NešporŠimon Nešpor 050820 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 27.68
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BohmMartin Bohm 040203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.28
2 Jakub SekyraJakub Sekyra 050817 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.62
3 Michal MaršíkMichal Maršík 050914 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23.87
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ProkšAdam Prokš 050620 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 22.91
2 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 050320 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.26
3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 040803 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 23.56
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 050514 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.75
2 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 050612 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.03
Šimon LacinaŠimon Lacina 040807 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.38
2 Natálie DusováNatálie Dusová 045427 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22.61
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 065217 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.42
4 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 056004 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.52
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.69
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 045902 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.78
3 Kristýna HájkováKristýna Hájková 055506 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 24.66
4 Anna GrigováAnna Grigová 065215 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.32
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.96
2 Alžběta ČernáAlžběta Černá 045726 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.39
3 Veronika LevákováVeronika Leváková 046217 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.98
4 Agáta NovákováAgáta Nováková 056111 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.21
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 045127 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 22.60
2 Marie HolakovskáMarie Holakovská 046216 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.43
3 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 056004 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.80
4 Nela ProcházkováNela Procházková 055704 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.86
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 045810 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.03
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 045105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.33
3 Lucie VáchováLucie Váchová 055224 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.40
4 Markéta HviščováMarkéta Hviščová 056019 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.64
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 055506 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.60
2 Anna FialováAnna Fialová 065518 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 23.40
3 Adéla VolkováAdéla Volková 045629 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.50
4 Nikola FedorkováNikola Fedorková 056106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.21
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.72
2 Klára CardováKlára Cardová 055304 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.77
3 Nela AnýžováNela Anýžová 045326 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.96
4 Caroline FormánkováCaroline Formánková 065220 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.28
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LandováTereza Landová 045117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.52
2 Simona PolákováSimona Poláková 045816 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.26
3 Nikola BadinováNikola Badinová 045720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.60
Hana HuškováHana Hušková 056027 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 045423 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.97
2 Sabina LukešováSabina Lukešová 045126 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.01
3 Tereza BártíkováTereza Bártíková 045923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.29
4 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 055903 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.96
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 046120 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.77
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 055105 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.51
3 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 046114 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.82
4 Kateřina BabkováKateřina Babková 046025 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.85
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JírováEliška Jírová 045325 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.46
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 055124 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 22.66
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 045914 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.89
4 Veronika PohlováVeronika Pohlová 046116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.59
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 045719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.70
2 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 045326 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.34
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 056230 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23.43
4 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 055303 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.93
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 055301 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 24.03
2 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 045401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.54
3 Nikol KonůpkováNikol Konůpková 046230 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.77
4 Sára KouckáSára Koucká 056127 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 25.49
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LeváNatálie Levá 045311 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.90
2 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 055926 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.15
3 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 045227 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 23.49
Jana KerhartováJana Kerhartová 055120 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HauptmanováNela Hauptmanová 055723 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23.39
2 Karolína MaláKarolína Malá 045411 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.42
3 Sára CelinováSára Celinová 055810 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 24.68
4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 055422 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.53
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.87
2 Daniela CívkováDaniela Cívková 055731 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.96
3 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 055905 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 25.16
4 Natálie PeškováNatálie Pešková 056101 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28.07
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 045419 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.53
2 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 055418 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.57
3 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 055724 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.72
4 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 046115 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 25.41
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 045510 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.18
2 Vanda KučerováVanda Kučerová 046027 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.87
3 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 046027 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.39
4 Renáta MaierováRenáta Maierová 046227 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 26.25
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 045322 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 21.30
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 045511 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.00
3 Klára SátrováKlára Sátrová 055106 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.17
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 055428 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 24.74
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Theodora OudováTheodora Oudová 046117 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22.21
2 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 045917 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.69
3 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 055221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.13
Aneta RuttováAneta Ruttová 045824 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marián DražanMarián Dražan 040409 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:23.07
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:27.76
3 Pavel VinduškaPavel Vinduška 040127 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:30.73
4 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 040805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:34.43
5 Stanislav BurdaStanislav Burda 040311 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:37.57
6 Jan MozgaJan Mozga 050319 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:41.21
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík 060208 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:44.64
8 Petr HrubýPetr Hrubý 050913 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:45.88
9 Matyáš MüllerMatyáš Müller 040420 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:50.59
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek PetržálekRadek Petržálek 040215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:36.73
2 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 050910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:45.43
3 Adam MachurkaAdam Machurka 041022 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.45
4 Matyáš UrbanMatyáš Urban 050910 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:47.82
5 Petr ŠvarcPetr Švarc 050401 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:51.12
6 Ondřej BačíkOndřej Bačík 040529 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:55.45
7 František SaifrtFrantišek Saifrt 041121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:59.29
8 Bruno FilippiBruno Filippi 050720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.67
9 David MazalDavid Mazal 040213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:11.26
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis VosykaDenis Vosyka 040228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:30.46
2 Richard ČesnekRichard Česnek 041109 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:40.65
3 David EliášDavid Eliáš 051019 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:46.29
4 Jan KlírJan Klír 040702 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:50.80
5 Matěj BenešMatěj Beneš 040329 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.44
6 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 050226 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:03.94
7 Viktor NěmecViktor Němec 041118 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.63
8 Marek NedvědMarek Nedvěd 050311 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:08.32
Jakub HálaJakub Hála 041021 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 040924 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:23.81
2 David VosykaDavid Vosyka 040228 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.79
3 Filip MocFilip Moc 050428 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:41.13
4 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 050821 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:47.58
5 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 050830 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:50.22
6 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 050612 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:51.10
7 Marek MálekMarek Málek 050415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:01.51
8 Vratislav MachotaVratislav Machota 050328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:02.66
9 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 050818 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:10.70
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:30.64
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 045805 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:30.93
3 Sára BeranováSára Beranová 045629 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:42.71
4 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 055224 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:50.35
5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 065702 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:55.10
6 Eliška BendováEliška Bendová 045310 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:07.01
7 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 055908 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:30.24
Nicole HůlováNicole Hůlová 046013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Adéla FryčováAdéla Fryčová 055711 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikol VeseckáNikol Vesecká 045316 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.57
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 055802 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:42.41
3 Theodora OudováTheodora Oudová 046117 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:42.55
4 Natálie KrubováNatálie Krubová 045306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:52.77
5 Nikola BadinováNikola Badinová 045720 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:53.03
6 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 055503 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:55.39
7 Aneta RuttováAneta Ruttová 045824 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:02.03
8 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 055731 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:07.87
9 Petra MikováPetra Miková 046225 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:12.77
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 045313 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:38.82
2 Aneta SmetanováAneta Smetanová 055221 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.85
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 046017 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:47.41
4 Lucie PíchováLucie Píchová 055325 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:48.92
5 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 055525 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:54.02
6 Veronika VrbováVeronika Vrbová 055428 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:01.66
7 Adéla PísačkováAdéla Písačková 045310 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:04.53
8 Nikola LukavskáNikola Lukavská 055729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.69
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika LevákováVeronika Leváková 046217 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.08
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 056009 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:52.10
3 Veronika PetříkováVeronika Petříková 045229 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:52.95
4 Magda KalašováMagda Kalašová 066216 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:53.44
5 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 056020 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:58.13
6 Adéla VolkováAdéla Volková 045629 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.93
7 Pavlína KrálováPavlína Králová 046227 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:14.70
Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 055623 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián DražanMarián Dražan 040409 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.07
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.14
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.48
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 040704 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.04
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.42
6 Matyáš MüllerMatyáš Müller 040420 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.45
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.84
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 041106 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.12
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 050130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.80
4 Eduard MosesEduard Moses 041004 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.59
5 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 050910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.60
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 050126 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.39
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 050804 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.43
3 David EliášDavid Eliáš 051019 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12.52
4 David FučíkDavid Fučík 041109 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.88
5 Jan HospodárJan Hospodár 041111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.93
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MikešDaniel Mikeš 040826 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 051219 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.90
3 Štěpán DubŠtěpán Dub 040201 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.95
4 Milan FořtMilan Fořt 040916 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 14.06
5 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 050818 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.95
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 045514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.75
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.89
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 045226 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.12
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 046013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.19
5 Aneta RuttováAneta Ruttová 045824 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.00
6 Karolína BrožováKarolína Brožová 055808 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 12.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie HolakovskáMarie Holakovská 046216 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.49
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 055124 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.50
3 Klára KučerováKlára Kučerová 045217 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.84
4 Vendula HroudováVendula Hroudová 045719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.88
5 Alžběta ČernáAlžběta Černá 045726 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.96
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 055627 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.55
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol VeseckáNikol Vesecká 045316 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.67
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 055802 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.05
3 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 045719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.25
4 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 045326 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.29
5 Tereza BártíkováTereza Bártíková 045923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DoubkováTereza Doubková 055818 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.81
2 Caroline FormánkováCaroline Formánková 065220 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.83
3 Veronika LevákováVeronika Leváková 046217 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.32
4 Pavlína KrálováPavlína Králová 046227 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.63
Petra MikováPetra Miková 046225 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PísačkováAdéla Písačková 045310 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.85
2 Tereza VlkováTereza Vlková 045513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.08
3 Jana KerhartováJana Kerhartová 055120 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.70
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 056011 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 14.37
Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 045709 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dražan, Dráb, Mach, Jarušek Dražan, Dráb, Mach, Jarušek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:54.42
2 Kratochvíl, Vinduška, Machurka, Synek Kratochvíl, Vinduška, Machurka, Synek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:54.50
3 Filippi, Hudeček, Škarda, Polák Filippi, Hudeček, Škarda, Polák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:14.85
4 Moses, Pěkný, Dub, Fišer Moses, Pěkný, Dub, Fišer TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:16.32
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vinduška, Cook, Česnek, Bajer Vinduška, Cook, Česnek, Bajer Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:01.93
2 Eliáš, Švarc, Placatka, Šolc Eliáš, Švarc, Placatka, Šolc SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:05.96
3 Rákek, Dvořák, Beneš, Lhoták Rákek, Dvořák, Beneš, Lhoták A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.55
4 Hála, Škop, Kalaš, Tvrzník Hála, Škop, Kalaš, Tvrzník TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:06.88
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gregovský, Holina J., Urban, Palásek Gregovský, Holina J., Urban, Palásek Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:06.59
2 Jarý, Čudlý, Kára, Petržálek Jarý, Čudlý, Kára, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:07.02
3 Bačík, Burda, Červený, Maršík Bačík, Burda, Červený, Maršík SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:11.52
4 Horáček, Hospodár, Němec, Mikeš Horáček, Hospodár, Němec, Mikeš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.47
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Müller, Prokš, Kroužel, Šantavý Müller, Prokš, Kroužel, Šantavý SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:03.64
2 Bareš, Lacina, Hrabě, Slaba Bareš, Lacina, Hrabě, Slaba TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:05.70
3 Sekyra, Škrland, Vyleťal, Sitek Sekyra, Škrland, Vyleťal, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:07.03
4 Málek, Pernica, Půža, Fučík Málek, Pernica, Půža, Fučík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:16.01
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Somrová, Lamačová, Vlková, Titlbachová Somrová, Lamačová, Vlková, Titlbachová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.69
2 Pesslová, Radikovská, Hroudová Vendula, Hroudová Viktorie Pesslová, Radikovská, Hroudová Vendula, Hroudová Viktorie TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:00.95
3 Beranová, Stehnová, Nováková, Dočekalová Beranová, Stehnová, Nováková, Dočekalová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:04.51
4 Lukešová, Pacltová, Pohlová, Pavlová Lukešová, Pacltová, Pohlová, Pavlová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:11.73
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klasnová, Placatková, Vesecká, Chrastinová Klasnová, Placatková, Vesecká, Chrastinová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:55.68
2 Kučerová Klára, Chalupová, Vilímová, Jelínková Kučerová Klára, Chalupová, Vilímová, Jelínková TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:04.30
3 Hlaváčková, Čechová, Doubková, Kucharčíková Hlaváčková, Čechová, Doubková, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:08.79
4 Fryčová, Hlaváčková, Hájková, Vyleťalová Fryčová, Hlaváčková, Hájková, Vyleťalová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:11.34
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žáková, Ruttová, Landová, Písačková Žáková, Ruttová, Landová, Písačková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:01.20
2 Cardová, Štěrbová, Černá, Sršňová Cardová, Štěrbová, Černá, Sršňová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:05.14
3 Vlasatá, Neradová, Leváková, Alexová Vlasatá, Neradová, Leváková, Alexová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.92
4 Babková, Baštová, Hrnčířová, Malá Babková, Baštová, Hrnčířová, Malá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:13.78
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anýžová, Běličková, Holakovská, Fialová Anýžová, Běličková, Holakovská, Fialová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:06.12
2 Sátrová, Horálková, Jirásková, Cvrčková Sátrová, Horálková, Jirásková, Cvrčková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:12.08
3 Zumrová, Píchová, Maierová R., Příhodová Zumrová, Píchová, Maierová R., Příhodová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2:15.26
4 Procházková, Grigorová, Hviščová, Káňová Procházková, Grigorová, Hviščová, Káňová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.98
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jírová, Štefanová, Steinsová, Váchová Jírová, Štefanová, Steinsová, Váchová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:06.06
2 Novotná, Bechyňová, Kašíková, Šlégrová Novotná, Bechyňová, Kašíková, Šlégrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:10.73
3 Poláková, Konůpková, Krubová, Smetanová Poláková, Konůpková, Krubová, Smetanová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:11.33
4 Kučerová Kl, Kučerová Kr., Hušková, Šprinclová Kučerová Kl, Kučerová Kr., Hušková, Šprinclová TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:12.81
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fajčíková, Kerhartová, Pavlíková, Olivová Fajčíková, Kerhartová, Pavlíková, Olivová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:11.88
2 Šlosarová, Kuncová, Koucká, Bendová Šlosarová, Kuncová, Koucká, Bendová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:12.29
3 Kučerová, Levá, Králová, Žemličková Kučerová, Levá, Králová, Žemličková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
040719 1.45
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
041229 1.45
3 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
041109 1.35
4 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040504 1.35
5 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040826 1.35
6 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
050130 1.30
7 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040214 1.30
8 Martin PásekMartin Pásek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
050117 1.30
9 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040605 1.25
10 Adam MachurkaAdam Machurka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
041022 1.25
11 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
040409 1.25
12 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
051219 1.15
David MazalDavid Mazal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040213 NM
David FučíkDavid Fučík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
041109 NM
Daniel PůžaDaniel Půža
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
050224 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
046013 1.45
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
045514 1.33
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045314 1.33
4 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045306 1.30
5 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
065220 1.30
6 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
045220 1.30
7 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045513 1.25
8 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045719 1.25
9 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045424 1.20
10= Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045326 1.20
10= Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
065115 1.20
10= Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
055818 1.20
10= Natálie LeváNatálie Levá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
045311 1.20
14 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
056115 1.20
15 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
055623 1.20
16= Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045917 1.15
16= Natálie SucháNatálie Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
055607 1.15
18 Kateřina BabkováKateřina Babková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
046025 1.15
19 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
056004 1.10
20 Nikol KonůpkováNikol Konůpková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
046230 1.10
Eliška HorvátováEliška Horvátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
045526 DNS
Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
045427 DNS
Sára KouckáSára Koucká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
056127 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
051113 4.87
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
041229 4.60
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040430 4.53
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040322 4.53
5 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040409 4.40
6 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
051115 4.27
7 Šimon DrábŠimon Dráb
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
040907 4.27
8 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050514 4.09
9 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
050320 4.07
10 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
041109 4.04
11 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
040409 3.99
12 Vít VinduškaVít Vinduška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
041214 3.97
13 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
051212 3.96
14 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
040504 3.91
15 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050802 3.90
16 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040605 3.86
17 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050910 3.85
18 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
050914 3.78
19 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040826 3.74
20 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050411 3.64
21 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050503 3.64
22 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
050504 3.63
23 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040405 3.63
24 Patrik PektorPatrik Pektor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
050803 3.45
25 Matin VítekMatin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
050507 3.45
26 Šimon NešporŠimon Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
050820 3.33
27 Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040807 3.32
28 Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040528 3.22
Filip FundaFilip Funda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050723 DNS
Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
040704 DNS
Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
051004 NM
Václav HraběVáclav Hrabě
TJ NeratoviceTJ Neratovice
050613 NM
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045723 4.98
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045808 4.97
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
045216 4.64
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
045322 4.42
5 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
045220 4.30
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
055402 4.22
7 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
055818 4.20
8 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
055506 4.11
9 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
055711 4.09
10 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045807 4.09
11 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045709 4.07
12 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
055928 4.04
13 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
066103 3.99
14 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045719 3.92
15= Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
046017 3.89
15= Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045513 3.89
17 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045914 3.86
18 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
045510 3.85
19 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
046027 3.82
20 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
045108 3.82
21 Adéla PísačkováAdéla Písačková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
045310 3.80
22 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
056027 3.77
23 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
045217 3.76
24 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
055106 3.76
25 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045719 3.75
26 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
055224 3.74
27 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
055530 3.72
28 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045826 3.69
29 Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045401 3.67
30 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
055105 3.64
31 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
055926 3.63
32 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
055221 3.61
33 Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045411 3.58
34 Eliška BendováEliška Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
045310 3.57
35 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
055301 3.52
36 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
046227 3.50
37 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
055422 3.29
Markéta TišerováMarkéta Tišerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045722 DNS
Celkem 38 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
045127 11.40
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
045514 10.66
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
045216 10.07
4 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
045408 09.81
5 Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
045427 09.45
6 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045105 09.37
7 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045504 09.11
8 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
065220 08.86
9 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045826 08.82
10 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045325 08.76
11 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
045217 08.59
12 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
055808 08.03
13 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
046022 08.02
14 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045311 07.81
15 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
046027 07.79
16 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
055623 07.59
17 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
045709 07.58
18 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
045831 07.54
19 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
045326 07.42
20 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
045220 07.42
21 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
045127 07.34
22 Simona PolákováSimona Poláková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045816 07.33
23 Natálie SucháNatálie Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
055607 07.29
24 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
046114 07.21
25 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045807 07.10
26 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
045325 07.08
27 Aneta SmetanováAneta Smetanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
055221 07.03
28 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
055530 07.00
29 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
055418 06.91
30 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045719 06.76
31 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
045117 06.69
32 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
046227 06.61
33 Kamila KáninskáKamila Káninská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
045304 06.40
34 Markéta HviščováMarkéta Hviščová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
056019 06.38
35 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
045419 06.32
36 Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
055729 06.06
37 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
055724 05.80
38 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
056011 05.78
39 Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
055204 05.68
40 Adéla HauptmanováAdéla Hauptmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
055723 05.40
Eliška HorvátováEliška Horvátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
045526 DNS
Celkem 41 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
040423 10.57
2 Jalil CookJalil Cook
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
040214 09.47
3 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
040415 08.51
4 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040408 08.21
5 Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
040320 07.26
6 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
040322 07.10
7 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
050821 06.86
8 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050804 06.81
9 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
050830 06.40
10 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050304 06.23
11 Adam ProkšAdam Prokš
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
050620 06.10
12 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
050612 05.88
13 Bořek MalíkBořek Malík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
041121 05.76
14 Matin VítekMatin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
050507 05.53
15 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
040421 05.52
16 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050703 05.49
17 Filip FundaFilip Funda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
050723 04.90
18 Jan KlírJan Klír
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
040702 04.80
Celkem 18 závodníků