výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha - Stromovka (18. 2. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.78
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 06.83
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.91
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.08
5 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.19
6 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
7 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.26
8 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.29
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.12
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.22
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.29
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.33
5 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.43
6 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.71
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.75
8 Tomáš FialaTomáš Fiala 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrůželaJan Krůžela 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.43
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.49
3 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.58
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.62
5 Jakub KroftaJakub Krofta 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.64
6 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
7 Ondřej BarešOndřej Bareš 99 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.03
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.64
2 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.66
3 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.82
3 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.82
5 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.85
6 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.87
7 Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.96
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.54
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.55
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.57
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.60
5 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.64
6 Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.72
7 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.86
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.88
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.90
3 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.97
4 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
5 Tomáš VoříšekTomáš Voříšek 75 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.22
6 Petr FomenkoPetr Fomenko 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.25
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.16
2 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.28
3 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.87
4 Július FröhlichJúlius Fröhlich 54 ČernošiceČernošice 09.65
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.11
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.20
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.78
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 06.85
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.86
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.04
5 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.20
6 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.24
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.32
3 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.70
4 Tomáš FialaTomáš Fiala 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.92
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DQ
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.67
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.85
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.92
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.26
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.26
6 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.45
7 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.91
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.22
2 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.29
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.29
4 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.37
5 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.47
6 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.76
7 Aneta NováAneta Nová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.86
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
2 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.46
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.47
4 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.48
5 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.50
6 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.54
7 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.64
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.62
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.69
6 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.76
7 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
2 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.71
3 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
4 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.85
5 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.96
6 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
7 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.19
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
2 Tereza VeseláTereza Veselá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.01
3 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.46
4 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
5 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.62
6 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.75
7 Ema KozákováEma Kozáková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.22
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.27
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.47
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.70
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
6 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.82
7 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.94
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.85
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.24
3 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.77
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.96
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.02
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.74
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.75
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.17
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.51
5 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 USK Univerzita BrnoUSK Univerzita Brno 22.87
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.92
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.06
3 Miroslav AltmannMiroslav Altmann 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.03
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.60
5 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.76
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.32
2 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.40
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.74
4 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.27
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.23
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.66
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.20
3 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.57
4 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.95
vojtěch Kudrnáčvojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.20
2 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 23.25
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 USK Univerzita BrnoUSK Univerzita Brno 23.30
4 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 23.98
5 Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.76
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.27
2 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.47
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.70
4 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.10
5 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26.03
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.03
2 Jan KrůželaJan Krůžela 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.61
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.05
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 24.62
5 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.12
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KroftaJakub Krofta 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.02
2 Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.27
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.72
4 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.77
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.34
2 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.43
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 25.33
4 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.55
5 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 34.09
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julius FröhlichJulius Fröhlich 54 ČernošiceČernošice 31.62
2 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.94
3 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 39.66
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.06
2 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.88
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.34
4 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.78
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.91
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.62
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.00
4 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.09
5 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.44
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.80
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.96
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.18
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.96
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.02
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.46
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.84
3 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.82
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.63
5 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.19
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.90
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.90
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.94
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.21
5 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.94
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.36
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.54
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.70
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.08
5 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.11
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.55
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.57
3 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.70
4 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.04
5 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.16
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.26
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.52
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 28.13
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 29.30
5 Tereza VeseláTereza Veselá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31.17
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 28.23
2 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.70
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.89
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.93
5 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32.53
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.85
2 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 28.90
3 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.65
4 Claudia TracheClaudia Trache 77 USV TU DresdenUSV TU Dresden 30.76
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.05
2 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.78
3 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 29.41
4 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.31
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.26
2 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 30.80
3 Ema KozákováEma Kozáková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 34.66
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.75
2 Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 47.50
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 48.79
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.74
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.65
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.16
3 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49.68
4 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.04
5 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 55.85
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.68
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.24
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.28
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.76
5 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.06
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 53.22
2 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.27
3 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.94
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.25
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.39
2 Jan ŠkrleJan Škrle 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 56.88
3 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 54.97
4 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 62.96
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.03
2 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.95
3 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 65.68
4 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 78.00
Daniel RádlDaniel Rádl 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 56.00
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 56.95
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 57.42
4 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 59.83
5 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.57
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.03
2 Elpída TokaElpída Toka 93 GreeceGreece 58.74
3 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 59.09
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.83
5 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.32
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.25
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 59.56
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 59.64
4 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 59.96
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.71
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.34
2 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62.50
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.58
4 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 63.60
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 65.73
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.01
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 63.18
3 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.14
4 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.83
5 Aneta VrabcováAneta Vrabcová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 69.53
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 64.08
2 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 69.50
3 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 66.76
4 Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 68.40
5 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 68.82
Celkem 5 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MurínJan Murín 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.13
2 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.39
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:32.60
4 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.62
5 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:34.12
6 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.35
7 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:34.38
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:45.41
2 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.05
3 Zdeněk ZikmundZdeněk Zikmund 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:49.30
4 Petr KlímaPetr Klíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.93
5 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:53.90
6 David NovotnýDavid Novotný 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:55.28
7 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:58.22
Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:50.48
2 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:01.14
3 Rastislav MartinickýRastislav Martinický 60 Inter BratislavaInter Bratislava 3:05.26
4 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:09.01
5 Ronald BenoRonald Beno 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:24.04
6 Martin ČepekMartin Čepek 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:38.49
7 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:31.58
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:48.84
2 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2:59.51
3 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:00.72
4 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:11.56
5 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:23.50
6 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:25.51
7 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:29.15
Celkem 7 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08:42.09
2 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08:44.05
3 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08:48.33
4 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:49.98
5 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08:50.11
6 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08:52.93
7 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 08:57.01
8 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:13.05
9 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 09:31.59
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 09:04.89
2 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09:08.52
3 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:09.06
4 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09:19.71
5 Tomáš PucholtTomáš Pucholt 94 TJ Sokol UnhošťTJ Sokol Unhošť 09:22.50
6 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09:23.65
7 Pavel WohlPavel Wohl 97 neregistrovanýneregistrovaný 09:44.32
8 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný 79 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09:57.58
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09:41.91
2 Robert ŠkeříkRobert Škeřík 79 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09:53.35
3 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:09.77
4 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10:31.68
5 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:51.68
6 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:02.84
7 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:24.18
8 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:51.55
9 Karel VůjtekKarel Vůjtek 85 Triatlon Praha-HájeTriatlon Praha-Háje 11:51.85
Stanislav SlamiakStanislav Slamiak 62 BONBONBONBON DNF
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:26.48
2 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09:32.47
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 10:30.39
4 veronika Siebeltováveronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:53.49
5 Vladěna HrstkováVladěna Hrstková 87 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10:55.09
6 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10:58.81
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:10.89
8 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 12:12.19
9 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:32.81
Natálie Veronik KotalíkováNatálie Veronik Kotalíková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.04
2 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.14
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.76
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
6 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.16
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.69
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.78
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
6 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
7 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.06
8 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.27
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.03
2 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.12
3 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.06
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.02
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30
3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.44
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK MostAK Most 10.47
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.44
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.56
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.03
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.29
6 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.63
7 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.98
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 2.02
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.90
3 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 1.75
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.75
5 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.70
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.50
2 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 1.45
3 Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.45
4 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 1.45
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 6.93
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
92 6.35
3 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 6.28
4 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 5.95
5 Vladimir KostičVladimir Kostič
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 5.77
6 Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 5.66
7 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 5.61
8 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5.40
9 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 5.04
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 6.05
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5.70
3 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.62
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.50
5 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
90 5.20
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 5.08
7 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.95
8 Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.90
9 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 4.77
10 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 4.60
11 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.57
12 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.57
13 Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
00 4.53
14 Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.50
15 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4.30
16 Tereza HouškováTereza Houšková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.29
17 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
01 4.14
18 Markéta JanovskáMarkéta Janovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3.99
19 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
01 3.97
20 Tereza ŠandováTereza Šandová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3.84
21 Nicola PetříkováNicola Petříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.78
22 Sandra VaverkováSandra Vaverková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.65
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 NM
Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 NM
Celkem 24 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 15.01
2 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.57
3 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 12.92
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12.55
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 11.42
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 11.35
4 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.32
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 11.20
6 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.88
7 Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.82
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 11.76
2 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 11.24
3 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.01
4 Petra VlasákováPetra Vlasáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 08.72
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
46 08.47
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 13.55
2 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 12.68
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.52
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 12.44
5 Lenka MatouškováLenka Matoušková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 12.20
6 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 10.45
7 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 10.12
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.88
2 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 09.87
3 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 09.72
4 Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 09.19
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 12.12
2 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 10.82
3 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 10.38
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 15.56
2 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 14.74
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 14.32
4 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 14.30
Celkem 4 závodníků