Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (18. - 19. 2. 2017)1500 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 4:04.04 | ||||||||||||||
2 | Damián VíchDamián Vích | 98 | TJ Dukla Praha | 2 | 4:05.14 | ||||||||||||||
3 | David FollerDavid Foller | 99 | VSK Univerzita Brno | 8 | 4:06.21 | ||||||||||||||
4 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 4:07.89 | ||||||||||||||
5 | Jan HockJan Hock | 98 | TJ Dukla Praha | 11 | 4:08.58 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl | 98 | SK Hranice, z.s. | 6 | 4:11.04 | ||||||||||||||
7 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 4:11.27 | ||||||||||||||
8 | Martin RebendaMartin Rebenda | 98 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 13 | 4:13.71 | ||||||||||||||
9 | Serhij TkačSerhij Tkač | 98 | TJ TŽ Třinec | 12 | 4:13.87 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 10 | 4:14.34 | ||||||||||||||
11 | Karel KulíšekKarel Kulíšek | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 7 | 4:14.76 | ||||||||||||||
12 | Patrik VebrPatrik Vebr | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 9 | 4:16.85 | ||||||||||||||
13 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice | 14 | 4:17.59 | ||||||||||||||
14 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | Atletika Klatovy | 15 | 4:25.06 | ||||||||||||||
15 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 98 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 4:39.79 | ||||||||||||||
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | SSK Vítkovice | 16 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 4:10.47 | ||||||||||||||
2 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 4:11.49 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 4:12.41 | ||||||||||||||
4 | David KlíčDavid Klíč | 00 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 4:13.16 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 5 | 4:16.01 | ||||||||||||||
6 | Matyáš JánskýMatyáš Jánský | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 4:18.50 | ||||||||||||||
7 | Jiří KabrdaJiří Kabrda | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 14 | 4:19.02 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 9 | 4:20.90 | ||||||||||||||
9 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice | 10 | 4:22.88 | ||||||||||||||
10 | Jan GajdaJan Gajda | 01 | Spartak Praha 4 | 13 | 4:25.48 | ||||||||||||||
11 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 8 | 4:26.26 | ||||||||||||||
12 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 4:29.35 | ||||||||||||||
13 | Zbyněk MalecZbyněk Malec | 00 | A. C. TEPO Kladno | 16 | 4:29.79 | ||||||||||||||
14 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 4:30.67 | ||||||||||||||
15 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice | 12 | 4:30.86 | ||||||||||||||
Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | NL 4:38.79 | ||||||||||||||
2 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 4:43.92 | ||||||||||||||
3 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 4:44.55 | ||||||||||||||
4 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 4:49.59 | ||||||||||||||
5 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 4:51.61 | ||||||||||||||
6 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 4:53.27 | ||||||||||||||
7 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 9 | 4:58.98 | ||||||||||||||
8 | Lenka PardamcováLenka Pardamcová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | 4:59.27 | ||||||||||||||
9 | Anna ŠímováAnna Šímová | 99 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 11 | 5:01.06 | ||||||||||||||
10 | Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková | 99 | SSK Vítkovice | 10 | 5:05.58 | ||||||||||||||
11 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AK Olymp Brno | 13 | 5:10.62 | ||||||||||||||
12 | Petra ČerenkovaPetra Čerenkova | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 15 | 5:12.77 | ||||||||||||||
13 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 8 | 5:18.93 | ||||||||||||||
14 | Nicole ČadkováNicole Čadková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 14 | 5:30.56 | ||||||||||||||
Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Spartak Praha 4 | 2 | NL 4:35.54 | ||||||||||||||
2 | Veronika NovotnáVeronika Novotná | 00 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 4:39.07 | ||||||||||||||
3 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 4:39.94 | ||||||||||||||
4 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:43.55 | ||||||||||||||
5 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 4:45.13 | ||||||||||||||
6 | Simona ŠamanováSimona Šamanová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 4:45.68 | ||||||||||||||
7 | Natálie BělinováNatálie Bělinová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 4:52.27 | ||||||||||||||
8 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 4:52.50 | ||||||||||||||
9 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 14 | 4:53.72 | ||||||||||||||
10 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 11 | 4:54.91 | ||||||||||||||
11 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 16 | 5:00.68 | ||||||||||||||
12 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno | 9 | 5:01.49 | ||||||||||||||
13 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12 | 5:04.11 | ||||||||||||||
14 | Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15 | 5:04.31 | ||||||||||||||
15 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 10 | 5:10.27 | ||||||||||||||
16 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 13 | 5:11.47 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |