Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (18. - 19. 2. 2017)skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 18.2.2017 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 20 | NL 7.24 | X | 6.92 | 7.05 | 7.05 | 7.24 | 7.11 | X | ||||||||
2 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 19 | 7.14 | X | 6.88 | 5.03 | 6.88 | 6.82 | 7.10 | 7.14 | ||||||||
3 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
98 | 17 | 7.03 | X | 6.54 | 7.00 | 7.00 | 7.03 | X | X | ||||||||
4 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice |
99 | 21 | 6.92 | 6.33 | 6.86 | X | 6.86 | X | 6.81 | 6.92 | ||||||||
5 |
Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita Brno |
98 | 11 | 6.91 | 6.69 | X | 6.56 | 6.69 | 6.88 | 6.91 | 6.65 | ||||||||
6 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
98 | 13 | 6.88 | X | 6.45 | 6.69 | 6.69 | 6.88 | X | X | ||||||||
7 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 6 | 6.83 | X | X | 6.77 | 6.77 | 6.83 | 6.78 | X | ||||||||
8 |
Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 7 | 6.80 | 6.36 | 6.00 | 6.80 | 6.80 | 6.67 | 6.79 | X | ||||||||
9 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 14 | 6.62 | 6.56 | 6.44 | 6.62 | 6.62 | |||||||||||
10 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 15 | 6.61 | 6.59 | 6.61 | 6.36 | 6.61 | |||||||||||
MS |
Nuh AnduNuh Andu
ASPIRE Academy Qatar |
99 | 18 | 6.58 | X | X | 6.58 | 6.58 | |||||||||||
12 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 16 | 6.54 | 6.49 | X | 6.54 | 6.54 | |||||||||||
13 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | 10 | 6.46 | X | 6.35 | 6.46 | 6.46 | |||||||||||
14 |
Matěj KašparMatěj Kašpar
AC Pardubice |
98 | 4 | 6.42 | X | 6.40 | 6.42 | 6.42 | |||||||||||
15 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s. |
99 | 3 | 6.41 | 6.24 | X | 6.41 | 6.41 | |||||||||||
MS |
Mohamad Yousuf SaqerMohamad Yousuf Saqer
ASPIRE Academy Qatar |
98 | 8 | 6.38 | 6.12 | 6.32 | 6.38 | 6.38 | |||||||||||
17 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 5 | 6.31 | 6.31 | 4.96 | 6.19 | 6.31 | |||||||||||
MS |
Abdulla HassanAbdulla Hassan
ASPIRE Academy Qatar |
99 | 9 | 6.12 | 6.05 | 6.12 | 5.69 | 6.12 | |||||||||||
19 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 2 | 6.12 | 6.12 | X | 6.01 | 6.12 | |||||||||||
20 |
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 1 | 6.05 | 6.05 | 4.75 | 5.82 | 6.05 | |||||||||||
21 |
Dominik OrálekDominik Orálek
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 12 | 5.32 | 5.32 | - | - | 5.32 | |||||||||||
Poznámky/pokusy:" Ondřej Štogl (1998)- zhmožděnina a odřenina levé ruky. |
|||||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 18.2.2017 - 13:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 7 | 6.66 | 5.92 | 6.43 | 6.48 | 6.48 | 6.33 | 6.66 | 6.54 | ||||||||
2 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 15 | 6.64 | 6.49 | 6.42 | 6.39 | 6.49 | X | 6.64 | 6.51 | ||||||||
3 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 6 | 6.62 | 6.46 | 6.62 | - | 6.62 | 6.59 | - | 6.61 | ||||||||
4 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 10 | 6.53 | X | 6.34 | 6.53 | 6.53 | X | X | X | ||||||||
5 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 14 | 6.51 | X | 6.51 | 6.48 | 6.51 | 6.46 | 3.36 | X | ||||||||
6 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 12 | 6.46 | 5.96 | 6.34 | X | 6.34 | 6.46 | X | 6.42 | ||||||||
7 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 13 | 6.46 | 6.24 | X | 6.46 | 6.46 | 6.19 | 6.10 | 6.17 | ||||||||
8 |
Ivan ZavřelIvan Zavřel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 4 | 6.32 | X | 5.89 | 6.32 | 6.32 | X | X | 6.20 | ||||||||
9 |
Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 11 | 6.21 | 6.02 | 6.13 | 6.21 | 6.21 | |||||||||||
10 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 2 | 6.17 | 5.89 | X | 6.17 | 6.17 | |||||||||||
11 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 9 | 6.14 | 5.95 | 6.14 | - | 6.14 | |||||||||||
12 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 8 | 5.95 | 5.86 | X | 5.95 | 5.95 | |||||||||||
13 |
Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla Praha |
01 | 1 | 5.81 | 5.55 | 5.81 | 5.59 | 5.81 | |||||||||||
14 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 3 | 5.77 | 5.72 | 5.69 | 5.77 | 5.77 | |||||||||||
15 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 5 | 5.75 | 5.75 | 4.50 | - | 5.75 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 18.2.2017 - 11:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp Brno |
99 | 14 | NL 6.03 | 5.82 | 5.69 | 5.85 | 5.85 | 5.75 | 6.03 | 5.86 | ||||||||
2 |
Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
99 | 12 | 5.93 | 5.70 | - | 5.81 | 5.81 | 5.60 | 5.80 | 5.93 | ||||||||
3 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 15 | 5.81 | 5.78 | 5.64 | X | 5.78 | 5.62 | 5.79 | 5.81 | ||||||||
4 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 10 | 5.59 | 5.50 | 5.56 | 5.56 | 5.56 | 5.58 | 5.44 | 5.59 | ||||||||
5 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 13 | 5.49 | 5.49 | X | X | 5.49 | 5.41 | X | X | ||||||||
6 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, z.s. |
98 | 11 | 5.43 | 5.02 | 5.35 | 5.43 | 5.43 | 5.35 | 4.09 | 5.20 | ||||||||
7 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 9 | 5.36 | 5.11 | 5.36 | 5.33 | 5.36 | - | - | - | ||||||||
8 |
Martina ČihákováMartina Čiháková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 6 | 5.30 | 4.84 | X | 5.30 | 5.30 | 5.09 | X | 4.93 | ||||||||
9 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 7 | 5.16 | X | X | 5.16 | 5.16 | |||||||||||
10 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
99 | 3 | 5.14 | 5.14 | X | 5.10 | 5.14 | |||||||||||
11 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 5 | 5.10 | 5.10 | 5.01 | 5.04 | 5.10 | |||||||||||
12 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC Pardubice |
99 | 8 | 5.10 | X | X | 5.10 | 5.10 | |||||||||||
13 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 2 | 5.07 | 4.94 | X | 5.07 | 5.07 | |||||||||||
14 |
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno |
98 | 4 | 5.05 | 5.00 | 5.05 | 4.72 | 5.05 | |||||||||||
15 |
Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol Opava |
99 | 1 | 5.04 | 5.04 | 4.85 | 4.98 | 5.04 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 18.2.2017 - 15:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AK Olymp Brno |
01 | 17 | NL 5.91 | 5.70 | 5.65 | 5.58 | 5.70 | X | 5.75 | 5.91 | ||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13 | 5.90 | 5.46 | 5.52 | 5.60 | 5.60 | 5.60 | 5.90 | X | ||||||||
3 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 15 | 5.62 | 5.16 | - | 5.58 | 5.58 | 5.44 | 5.62 | 5.59 | ||||||||
4 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 16 | 5.54 | 5.09 | 5.34 | 5.33 | 5.34 | X | 5.54 | 5.37 | ||||||||
5 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 10 | 5.51 | X | 5.51 | 5.34 | 5.51 | 5.43 | X | 5.39 | ||||||||
6 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 9 | 5.51 | 5.00 | X | 5.38 | 5.38 | 5.37 | 5.51 | 5.36 | ||||||||
7 |
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK Sokolov |
00 | 6 | 5.39 | 5.30 | 5.39 | X | 5.39 | 5.26 | X | X | ||||||||
8 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 14 | 5.38 | 5.28 | 5.32 | 5.38 | 5.38 | X | X | 5.33 | ||||||||
9 |
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
00 | 1 | 5.34 | X | 5.34 | 5.07 | 5.34 | |||||||||||
10 |
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 3 | 5.29 | 5.08 | 5.25 | 5.29 | 5.29 | |||||||||||
11 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 11 | 5.23 | 5.23 | 5.20 | X | 5.23 | |||||||||||
12 |
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha |
01 | 8 | 5.23 | 5.23 | X | 5.09 | 5.23 | |||||||||||
13 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 4 | 5.21 | 5.21 | 4.98 | 5.16 | 5.21 | |||||||||||
14 |
Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 7 | 5.15 | 4.76 | 5.07 | 5.15 | 5.15 | |||||||||||
15 |
Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 12 | 5.15 | 5.15 | X | X | 5.15 | |||||||||||
16 |
Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ Jičín |
01 | 2 | 5.11 | 4.71 | 5.11 | 5.08 | 5.11 | |||||||||||
17 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
01 | 5 | 4.98 | X | 4.66 | 4.98 | 4.98 | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |