Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (18. - 19. 2. 2017)trojskok - Junioři (Finále)
Finále (so, 18.2.2017 - 17:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla Praha |
98 | 12 | 14.92 | X | 14.13 | 14.62 | 14.62 | 14.92 | X | 14.86 | ||||||||
2 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita Brno |
98 | 13 | 14.61 | X | 13.83 | 14.29 | 14.29 | 14.52 | X | 14.61 | ||||||||
3 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 14 | 14.04 | 13.19 | 13.43 | 13.42 | 13.43 | 13.84 | 14.04 | 13.75 | ||||||||
4 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 10 | 13.99 | 13.86 | X | 12.04 | 13.86 | X | 13.99 | 11.76 | ||||||||
5 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 11 | 13.60 | 13.60 | 12.91 | X | 13.60 | 13.53 | 13.38 | X | ||||||||
6 |
Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 6 | 13.36 | 13.36 | X | 13.10 | 13.36 | X | 13.07 | 12.93 | ||||||||
7 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 7 | 13.31 | 12.69 | 13.16 | 13.06 | 13.16 | 13.04 | 13.13 | 13.31 | ||||||||
8 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 9 | 13.16 | 12.86 | 13.16 | 12.95 | 13.16 | 12.85 | X | 12.80 | ||||||||
9 |
Dominik FajmonDominik Fajmon
AC Pardubice |
98 | 8 | 12.96 | 12.66 | 12.86 | 12.96 | 12.96 | |||||||||||
10 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 4 | 12.68 | 12.67 | X | 12.68 | 12.68 | |||||||||||
11 |
Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 5 | 12.66 | 12.45 | 12.49 | 12.66 | 12.66 | |||||||||||
12 |
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 1 | 12.48 | 12.48 | 12.22 | 12.43 | 12.48 | |||||||||||
13 |
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ Třinec |
98 | 2 | 12.16 | 12.16 | X | 12.05 | 12.16 | |||||||||||
14 |
Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 3 | 12.13 | 11.92 | X | 12.13 | 12.13 | |||||||||||
Tomáš JanečekTomáš Janeček
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 16 | NL 14.17 | 14.17 | X | 13.98 | 14.17 | X | 14.17 | 14.04 | ||||||||
2 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 14 | 13.71 | 13.13 | 13.23 | 13.30 | 13.30 | 13.37 | - | 13.71 | ||||||||
3 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
JAC Brno |
00 | 15 | 13.14 | 12.50 | 13.10 | 13.10 | 13.10 | 13.14 | X | 13.04 | ||||||||
4 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 12 | 12.89 | X | X | 12.44 | 12.44 | 12.89 | X | X | ||||||||
5 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 13 | 12.73 | X | 12.40 | 12.45 | 12.45 | 12.16 | X | 12.73 | ||||||||
6 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 11 | 12.67 | 12.21 | 12.67 | 12.24 | 12.67 | 12.38 | 12.13 | 12.42 | ||||||||
7 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 10 | 12.30 | X | 12.28 | X | 12.28 | X | X | 12.30 | ||||||||
8 |
Martin ŠulcMartin Šulc
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 3 | 12.10 | 12.02 | 11.56 | 11.90 | 12.02 | 12.10 | X | X | ||||||||
9 |
Vojtěch DušekVojtěch Dušek
VSK Univerzita Brno |
00 | 5 | 11.93 | 11.93 | X | 11.78 | 11.93 | |||||||||||
10 |
Filip WojnarFilip Wojnar
TJ TŽ Třinec |
01 | 4 | 11.91 | 11.91 | X | 11.89 | 11.91 | |||||||||||
11 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 9 | 11.87 | X | X | 11.87 | 11.87 | |||||||||||
12 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice |
01 | 6 | 11.84 | 11.84 | 11.84 | X | 11.84 | |||||||||||
13 |
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 8 | 11.84 | 11.84 | 11.52 | 11.41 | 11.84 | |||||||||||
14 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 7 | 11.71 | 11.32 | 11.71 | 11.61 | 11.71 | |||||||||||
Artem GornostaevArtem Gornostaev
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 09:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 16 | NL 12.54 | 12.16 | 12.33 | X | 12.33 | 12.23 | - | 12.54 | ||||||||
2 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 10 | 12.29 | 11.82 | 11.75 | 12.18 | 12.18 | 12.27 | 12.23 | 12.29 | ||||||||
3 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice |
99 | 14 | 12.28 | X | 11.96 | 11.97 | 11.97 | X | 11.86 | 12.28 | ||||||||
4 |
Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK Lovosice |
99 | 12 | 12.24 | X | 12.01 | - | 12.01 | 12.03 | X | 12.24 | ||||||||
5 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | 15 | 11.58 | 11.58 | X | 11.35 | 11.58 | X | X | 11.52 | ||||||||
6 |
Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská Praha |
99 | 9 | 11.51 | 11.25 | 11.24 | 10.79 | 11.25 | 11.17 | 11.51 | 11.08 | ||||||||
7 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 13 | 11.50 | 11.50 | 09.58 | X | 11.50 | 11.31 | X | 11.26 | ||||||||
8 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 11 | 11.39 | 11.31 | 11.20 | 11.23 | 11.31 | 11.26 | X | 11.39 | ||||||||
9 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 7 | 11.12 | 10.79 | 11.12 | 11.03 | 11.12 | |||||||||||
10 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
98 | 4 | 10.88 | 10.88 | X | 10.73 | 10.88 | |||||||||||
11 |
Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 8 | 10.70 | 10.59 | 10.62 | 10.70 | 10.70 | |||||||||||
12 |
Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
Atletika Litvínov, z.s. |
98 | 3 | 10.62 | 10.62 | 10.43 | 10.21 | 10.62 | |||||||||||
13 |
Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK Vítkovice |
98 | 1 | 10.43 | 10.43 | 10.37 | 10.43 | 10.43 | |||||||||||
14 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 5 | 10.34 | 09.93 | 10.34 | X | 10.34 | |||||||||||
15 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 2 | 09.97 | 09.73 | 09.89 | 09.97 | 09.97 | |||||||||||
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC Brno |
99 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 12:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 17 | NL 12.34 | X | 11.44 | 12.34 | 12.34 | X | X | X | ||||||||
2 |
Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC Brno |
00 | 16 | 11.79 | X | 11.67 | X | 11.67 | 11.58 | 11.70 | 11.79 | ||||||||
3 |
Patricie JanůPatricie Janů
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 14 | 11.16 | X | 10.91 | 11.06 | 11.06 | X | 11.16 | 11.14 | ||||||||
4 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 13 | 11.14 | X | X | 10.94 | 10.94 | 11.14 | 11.07 | 10.32 | ||||||||
5 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 15 | 11.10 | 10.69 | 10.55 | 10.96 | 10.96 | 11.10 | X | 9.47 | ||||||||
6 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno |
00 | 12 | 11.09 | 10.51 | 11.07 | X | 11.07 | 9.77 | 11.04 | 11.09 | ||||||||
7 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10 | 10.98 | 10.52 | 10.77 | 10.98 | 10.98 | 10.91 | 10.94 | 10.98 | ||||||||
8 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 2 | 10.89 | 10.89 | 10.48 | 10.47 | 10.89 | 10.85 | 10.84 | 10.25 | ||||||||
9 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 7 | 10.89 | X | 10.10 | 10.89 | 10.89 | |||||||||||
10 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 4 | 10.66 | 10.34 | 10.66 | X | 10.66 | |||||||||||
11 |
Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 8 | 10.63 | 10.62 | X | 10.63 | 10.63 | |||||||||||
12 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno |
01 | 6 | 10.58 | 10.58 | 10.20 | 10.50 | 10.58 | |||||||||||
13 |
Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5 | 10.52 | 10.52 | 10.51 | 9.73 | 10.52 | |||||||||||
14 |
Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika Jihlava |
00 | 1 | 10.52 | 10.52 | 10.30 | 10.11 | 10.52 | |||||||||||
15 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 11 | 10.33 | 9.90 | 10.21 | 10.33 | 10.33 | |||||||||||
16 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 3 | 10.25 | 10.22 | 10.23 | 10.25 | 10.25 | |||||||||||
17 |
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
00 | 9 | 9.74 | X | X | 9.74 | 9.74 | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |