Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (18. - 19. 2. 2017)200 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 19.2.2017 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | NL 21.26 | Q | 0.138 | ||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.25 | 0.153 | |||||||||||||
3 | Dominik VachutkaDominik Vachutka | 98 | SSK Vítkovice | 6 | 22.35 | 0.246 | |||||||||||||
4 | Aleš MoravecAleš Moravec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 23.70 | 0.154 | |||||||||||||
Václav LuhanVáclav Luhan | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | DQ 162.7 | 0.091 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 19.2.2017 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 22.36 | Q | 0.141 | ||||||||||||
2 | Kamil WilczekKamil Wilczek | 98 | TJ Sokol Opava | 6 | 22.63 | 0.225 | |||||||||||||
3 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.71 | 0.208 | |||||||||||||
4 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 3 | 23.26 | 0.159 | |||||||||||||
5 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 23.45 | 0.155 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 19.2.2017 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 22.09 | Q | 0.138 | ||||||||||||
2 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 22.12 | q | 0.213 | ||||||||||||
3 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 23.01 | 0.145 | |||||||||||||
4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.32 | 0.225 | |||||||||||||
Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 3 | DNF | 0.178 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 19.2.2017 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 22.16 | Q | 0.178 | ||||||||||||
2 | Jan KrálJan Král | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 22.21 | q | 0.146 | ||||||||||||
3 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.07 | 0.212 | |||||||||||||
4 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.14 | 0.173 | |||||||||||||
5 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 2 | 23.21 | 0.162 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | NL 21.26 | Q | 0.138 | |
2 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 22.09 | Q | 0.138 | |
3 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 22.12 | q | 0.213 | |
4 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 22.16 | Q | 0.178 | |
5 | Jan KrálJan Král | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 22.21 | q | 0.146 | |
6 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.25 | 0.153 | ||
7 | Dominik VachutkaDominik Vachutka | 98 | SSK Vítkovice | 6 | 22.35 | 0.246 | ||
8 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 22.36 | Q | 0.141 | |
9 | Kamil WilczekKamil Wilczek | 98 | TJ Sokol Opava | 6 | 22.63 | 0.225 | ||
10 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.71 | 0.208 | ||
11 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 23.01 | 0.145 | ||
12 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.07 | 0.212 | ||
13 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.14 | 0.173 | ||
14 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 2 | 23.21 | 0.162 | ||
15 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 3 | 23.26 | 0.159 | ||
16 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.32 | 0.225 | ||
17 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 23.45 | 0.155 | ||
18 | Aleš MoravecAleš Moravec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 23.70 | 0.154 | ||
Václav LuhanVáclav Luhan | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | DQ 162.7 | 0.091 | |||
Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 3 | DNF | 0.178 |
200 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 12:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | NR 21.18 | 0.146 | |||||||||||||
2 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 21.76 | 0.176 | |||||||||||||
3 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 22.01 | 0.143 | |||||||||||||
4 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.10 | 0.157 | |||||||||||||
5 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 22.58 | 0.209 | |||||||||||||
Jan KrálJan Král | 98 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | DNF | 0.159 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 19.2.2017 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | NL 21.77 | Q | 0.149 | ||||||||||||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.68 | q | 0.251 | ||||||||||||
3 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 23.02 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 23.67 | 0.145 | |||||||||||||
5 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.72 | 0.145 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 19.2.2017 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 22.76 | Q | 0.107 | ||||||||||||
2 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 22.97 | 0.240 | |||||||||||||
3 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 23.12 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Matyáš FikrleMatyáš Fikrle | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 23.27 | 0.190 | |||||||||||||
MS | Abdulla HassanAbdulla Hassan | 99 | ASPIRE Academy Qatar | 2 | 23.66 | 0.147 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 19.2.2017 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 22.23 | Q | 0.124 | ||||||||||||
2 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 22.38 | q | 0.152 | ||||||||||||
3 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.17 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | JAC Brno | 3 | 23.19 | 0.136 | |||||||||||||
5 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 2 | 23.60 | 0.163 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 19.2.2017 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 22.47 | Q | 0.123 | ||||||||||||
2 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | AC Praha 1890 | 6 | 22.75 | 0.280 | |||||||||||||
3 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 23.31 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | A. C. Sparta Praha | 3 | 23.35 | 0.147 | |||||||||||||
5 | Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.82 | 0.152 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | NL 21.77 | Q | 0.149 | |
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 22.23 | Q | 0.124 | |
3 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 22.38 | q | 0.152 | |
4 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 22.47 | Q | 0.123 | |
5 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.68 | q | 0.251 | |
6 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | AC Praha 1890 | 6 | 22.75 | 0.280 | ||
7 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 22.76 | Q | 0.107 | |
8 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 22.97 | 0.240 | ||
9 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 23.02 | 0.158 | ||
10 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 23.12 | 0.167 | ||
11 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.17 | 0.190 | ||
12 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | JAC Brno | 3 | 23.19 | 0.136 | ||
13 | Matyáš FikrleMatyáš Fikrle | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 23.27 | 0.190 | ||
14 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 23.31 | 0.164 | ||
15 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | A. C. Sparta Praha | 3 | 23.35 | 0.147 | ||
16 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 2 | 23.60 | 0.163 | ||
17 | Abdulla HassanAbdulla Hassan | 99 | ASPIRE Academy Qatar | 2 | 23.66 | 0.147 | ||
18 | Jan-František LínekJan-František Línek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 23.67 | 0.145 | ||
19 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.72 | 0.145 | ||
20 | Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.82 | 0.152 |
200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 12:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | NL 21.77 | 0.149 | |||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 22.09 | 0.154 | |||||||||||||
3 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 22.35 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 22.97 | 0.164 | |||||||||||||
Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DNF | 0.140 | ||||||||||||||
Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 3 | DNF | 0.118 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 19.2.2017 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 25.15 | Q | 0.135 | ||||||||||||
2 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | AK Olymp Brno | 6 | 25.73 | q | 0.219 | ||||||||||||
3 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 26.01 | 0.257 | |||||||||||||
4 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 27.02 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 27.64 | 0.148 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 19.2.2017 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 25.27 | Q | 0.185 | ||||||||||||
2 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 25.47 | q | 0.149 | ||||||||||||
3 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 26.66 | 0.219 | |||||||||||||
4 | Barbora SlabochováBarbora Slabochová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 27.01 | 0.240 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 19.2.2017 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.61 | Q | 0.344 | ||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 25.92 | 0.219 | |||||||||||||
3 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 26.68 | 0.397 | |||||||||||||
4 | Tereza RybaříkováTereza Rybaříková | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 26.92 | 0.189 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 19.2.2017 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 5 | 25.21 | Q | 0.176 | ||||||||||||
2 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 3 | 26.58 | 0.154 | |||||||||||||
3 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.94 | 0.164 | |||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | DNF | 0.201 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.61 | Q | 0.344 | |
2 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 25.15 | Q | 0.135 | |
3 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 5 | 25.21 | Q | 0.176 | |
4 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 25.27 | Q | 0.185 | |
5 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 25.47 | q | 0.149 | |
6 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | AK Olymp Brno | 6 | 25.73 | q | 0.219 | |
7 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 25.92 | 0.219 | ||
8 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 26.01 | 0.257 | ||
9 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 3 | 26.58 | 0.154 | ||
10 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 26.66 | 0.219 | ||
11 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 26.68 | 0.397 | ||
12 | Tereza RybaříkováTereza Rybaříková | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 26.92 | 0.189 | ||
13 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.94 | 0.164 | ||
14 | Barbora SlabochováBarbora Slabochová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 27.01 | 0.240 | ||
15 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 27.02 | 0.166 | ||
16 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 27.64 | 0.148 | ||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | DNF | 0.201 |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | NL 24.26 | 0.270 | |||||||||||||
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.49 | 0.219 | |||||||||||||
3 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 24.81 | 0.181 | |||||||||||||
4 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 25.62 | 0.162 | |||||||||||||
5 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | AK Olymp Brno | 2 | 25.78 | 0.152 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 19.2.2017 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 25.67 | Q | 0.162 | ||||||||||||
2 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.87 | 0.238 | |||||||||||||
3 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 25.98 | 0.207 | |||||||||||||
4 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2 | 26.59 | 0.173 | |||||||||||||
Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | DNF | |||||||||||||||
Poznámky:Anna Kerbachová (2000)- poranění flexoru levého stehna při běhu. |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 19.2.2017 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.06 | Q | 0.151 | ||||||||||||
2 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 25.16 | q | 0.199 | ||||||||||||
3 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 4 | 25.77 | 0.144 | |||||||||||||
4 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 2 | 25.96 | 0.186 | |||||||||||||
5 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 26.09 | 0.180 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 19.2.2017 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 5 | 25.29 | Q | 0.168 | ||||||||||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 3 | 25.67 | 0.126 | |||||||||||||
3 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.87 | 0.220 | |||||||||||||
4 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 4 | 26.20 | 0.205 | |||||||||||||
5 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 2 | 26.30 | 0.189 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 19.2.2017 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 6 | 25.21 | Q | 0.202 | ||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 25.38 | 0.159 | |||||||||||||
3 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 26.28 | 0.206 | |||||||||||||
4 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 3 | 26.70 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.78 | 0.239 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.06 | Q | 0.151 | |
2 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 25.16 | q | 0.199 | |
3 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 6 | 25.21 | Q | 0.202 | |
4 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 5 | 25.29 | Q | 0.168 | |
5 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 25.38 | 0.159 | ||
6 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov, z.s. | 3 | 25.67 | 0.126 | ||
7 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 25.67 | Q | 0.162 | |
8 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 4 | 25.77 | 0.144 | ||
9 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.87 | 0.220 | ||
10 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.87 | 0.238 | ||
11 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 2 | 25.96 | 0.186 | ||
12 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 25.98 | 0.207 | ||
13 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 26.09 | 0.180 | ||
14 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 4 | 26.20 | 0.205 | ||
15 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 26.28 | 0.206 | ||
16 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 2 | 26.30 | 0.189 | ||
17 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2 | 26.59 | 0.173 | ||
18 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 3 | 26.70 | 0.176 | ||
19 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.78 | 0.239 | ||
Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | DNF |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 19.2.2017 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 4 | 24.88 | 0.170 | |||||||||||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.95 | 0.290 | |||||||||||||
3 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 6 | 25.10 | 0.267 | |||||||||||||
4 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 25.39 | 0.149 | |||||||||||||
5 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 25.82 | 0.125 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |