výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (22. - 23. 2. 2017)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:13.90
2 Lukáš HálaLukáš Hála 020731 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:19.34
3 Lukáš FrkLukáš Frk 020209 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:19.66
4 Robert CulliverRobert Culliver 020618 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:21.26
5 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:23.69
6 Antonín MaříkAntonín Mařík 030706 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:24.90
Jáchym OulickýJáchym Oulický 020302 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠmidaFilip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:24.91
2 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:25.61
3 Ivan DostálIvan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:26.79
4 David HrubýDavid Hrubý 031231 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:27.28
5 Lukáš HanousekLukáš Hanousek 020505 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:29.03
6 Jakub HaspraJakub Haspra 021020 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:30.65
7 Jakub DobiášJakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:31.78
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:26.85
2 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 020610 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:29.66
3 Michal PokornýMichal Pokorný 020402 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.70
4 Oliver SobotkaOliver Sobotka 030107 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:31.34
5 Martin DěvěrMartin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:31.67
6 Ivo HorákIvo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:42.88
7 Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:46.61
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:20.28
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 2:25.23
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:26.45
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 036228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:27.16
5 Tereza CibikováTereza Cibiková 025115 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:27.77
6 Alžběta PourováAlžběta Pourová 025223 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:29.83
7 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:32.36
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára HanákováKlára Hanáková 025724 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2:34.66
2 Natálie JakabováNatálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:34.91
3 Eliška PoborskáEliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:35.99
4 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 035301 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:36.27
5 Lucie KalátováLucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:38.44
Linda RadoňskáLinda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína FantováKarolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:48.26
2 Nicole PřibylováNicole Přibylová 025815 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.97
3 Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:51.79
4 Radka ŠulcováRadka Šulcová 025815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:51.87
Lucia DavisLucia Davis 026211 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Ibraimi LyulyetaIbraimi Lyulyeta 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 6 závodníků