Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň
Praha - Strahov (22. - 23. 2. 2017)800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 23.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 2:13.90 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HálaLukáš Hála | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:19.34 | |||||||||||||||
3 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:19.66 | |||||||||||||||
4 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 2:21.26 | |||||||||||||||
5 | Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer | 02 | SC Radotín Praha | 2:23.69 | |||||||||||||||
6 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 2:24.90 | |||||||||||||||
Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 23.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠmidaFilip Šmida | 02 | Atletický školní klub Mazur... | 2:24.91 | |||||||||||||||
2 | Michal BolehovskýMichal Bolehovský | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:25.61 | |||||||||||||||
3 | Ivan DostálIvan Dostál | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:26.79 | |||||||||||||||
4 | David HrubýDavid Hrubý | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:27.28 | |||||||||||||||
5 | Lukáš HanousekLukáš Hanousek | 02 | Spartak Praha 4 | 2:29.03 | |||||||||||||||
6 | Jakub HaspraJakub Haspra | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:30.65 | |||||||||||||||
7 | Jakub DobiášJakub Dobiáš | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:31.78 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (čt, 23.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2:26.85 | |||||||||||||||
2 | Jakub HejzlarJakub Hejzlar | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:29.66 | |||||||||||||||
3 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | ASK Slavia Praha | 2:30.70 | |||||||||||||||
4 | Oliver SobotkaOliver Sobotka | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2:31.34 | |||||||||||||||
5 | Martin DěvěrMartin Děvěr | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 2:31.67 | |||||||||||||||
6 | Ivo HorákIvo Horák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:42.88 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:46.61 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 23.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 2:20.28 | |||||||||||||||
2 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 2:25.23 | |||||||||||||||
3 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:26.45 | |||||||||||||||
4 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 2:27.16 | |||||||||||||||
5 | Tereza CibikováTereza Cibiková | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:27.77 | |||||||||||||||
6 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 2:29.83 | |||||||||||||||
7 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:32.36 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (čt, 23.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára HanákováKlára Hanáková | 02 | ACTIVITY Lanškroun | 2:34.66 | |||||||||||||||
2 | Natálie JakabováNatálie Jakabová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:34.91 | |||||||||||||||
3 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:35.99 | |||||||||||||||
4 | Hana KormáňošováHana Kormáňošová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:36.27 | |||||||||||||||
5 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 2:38.44 | |||||||||||||||
Linda RadoňskáLinda Radoňská | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 23.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína FantováKarolína Fantová | 02 | ŠAK Novoborská Praha | 2:48.26 | |||||||||||||||
2 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 2:49.97 | |||||||||||||||
3 | Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:51.79 | |||||||||||||||
4 | Radka ŠulcováRadka Šulcová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:51.87 | |||||||||||||||
Lucia DavisLucia Davis | 02 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Ibraimi LyulyetaIbraimi Lyulyeta | 02 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |