výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (22. - 23. 2. 2017)

150 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.49
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.07
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18.58
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18.05
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.26
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.15
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.22
2 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.49
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.93
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.68
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 18.86
3 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.84
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.03
Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ
Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Poznámky:
DQ 163/3a
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.97
2 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 19.39
3 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.78
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.43
2 Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.51
Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.54
2 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.84
David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 9 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.45
2 David HájekDavid Hájek 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.14
Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.14
2 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.04
Daniel CyproDaniel Cypro 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FilipDavid Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.08
2 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.20
Celkem 2 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.55
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.83
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.32
Celkem 3 závodníků
Finále B (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.21
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.52
Celkem 2 závodníků
Finále C (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18.85
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.92
Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.04
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.14
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.24
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.40
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.59
3 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.30
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.06
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 20.12
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.71
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 19.90
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.02
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.29
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.46
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.98
Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20.67
2 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.81
3 Rozárie BenováRozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.42
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.75
2 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.05
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.53
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.72
2 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.08
3 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.09
Celkem 3 závodníků
Rozběh 9 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.01
2 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.41
3 Natálie FridrichováNatálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.46
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.82
2 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.13
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.56
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra CerhováPetra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.17
2 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.22
Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 12 (st, 22.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.88
2 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.07
3 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.63
4 Anna SteinerováAnna Steinerová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 22.57
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.28
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.50
3 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19.62
Celkem 3 závodníků
Finále B (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 19.78
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.97
Celkem 2 závodníků
Finále C (čt, 23.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.27
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.34
Celkem 2 závodníků