výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Praha-Stromovka (25. - 26. 2. 2017)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 25.2.2017 - 14:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.72 Q 0.144
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 06.81 Q 0.111
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 06.93 q 0.115
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 6 06.99 0.163
5 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.11 0.142
6 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.12 0.160
7 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.24 0.135
8 Matěj ZunaMatěj Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.46 0.160
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.2.2017 - 14:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 =NL 06.70 Q 0.130
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 06.80 Q 0.133
3 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.97 0.122
4 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.09 0.161
5 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.10 0.157
6 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.12 0.137
7 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.14 0.130
8 Jan ZunaJan Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.37 0.153
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.2.2017 - 14:01) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.83 Q 0.159
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.84 Q 0.148
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 06.92 q 0.148
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.09 0.130
5 Ladislav VílaLadislav Víla 950602 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 07.16 0.135
6 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 07.18 0.136
7 Adam HavlasAdam Havlas 000220 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 07.31 0.174
Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 =NL 06.70 Q 0.130
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 06.72 Q 0.144
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 06.80 Q 0.133
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 06.81 Q 0.111
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.83 Q 0.159
6 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.84 Q 0.148
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 06.92 q 0.148
8 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 06.93 q 0.115
9 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 06.97 0.122
10 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 6 06.99 0.163
11 Stanislav JíraStanislav Jíra 000227 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.09 0.161
12 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.09 0.130
13 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.10 0.157
14 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.11 0.142
15 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 971008 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.12 0.160
16 Matouš BoudnýMatouš Boudný 001216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.12 0.137
17 Michael UrbanMichael Urban 970503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.14 0.130
18 Ladislav VílaLadislav Víla 950602 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 07.16 0.135
19 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 07.18 0.136
20 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 07.24 0.135
21 Adam HavlasAdam Havlas 000220 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 07.31 0.174
22 Jan ZunaJan Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.37 0.153
23 Matěj ZunaMatěj Zuna 980404 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 07.46 0.160
Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.2.2017 - 15:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 861206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 06.69 0.136
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 06.71 0.132
3 Dominik ZáleskýDominik Záleský 950823 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 06.75 0.124
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 06.77 0.153
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 06.82 0.163
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 06.83 0.123
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 06.87 0.109
8 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 06.97 0.135
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 25.2.2017 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.44 Q 0.132
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.58 Q 0.139
3 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.61 q 0.324
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.69 0.140
5 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.22 0.161
Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 DNS
Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DQ 162.7 -0.103
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.2.2017 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 07.29 Q 0.134
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.59 Q 0.176
3 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.59 q 0.154
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.75 0.149
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.78 0.162
6 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.83 0.147
María GátouMaría Gátou 890816 GreeceGreece 8 DNF 0.152
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.2.2017 - 13:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.57 Q 0.148
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.61 Q 0.124
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.61 0.142
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.84 0.250
5 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.85 0.173
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.90 0.218
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 07.29 Q 0.134
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.44 Q 0.132
3 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.57 Q 0.148
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.58 Q 0.139
5 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.59 Q 0.176
6 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.59 q 0.154
7 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.61 q 0.324
8 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 07.61 Q 0.124
9 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.61 0.142
10 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.69 0.140
11 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.75 0.149
12 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.78 0.162
13 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.83 0.147
14 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.84 0.250
15 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.85 0.173
16 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.90 0.218
17 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.22 0.161
Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 DNS
Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DQ 162.7 -0.103
María GátouMaría Gátou 890816 GreeceGreece 8 DNF 0.152

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.2.2017 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.32 0.151
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.39 0.143
3 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.51 0.140
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 07.53 0.222
5 Lucie DomskáLucie Domská 936013 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.57 0.273
6 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.59 0.266
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.63 0.151
8 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.65 0.336
Celkem 8 závodníků