výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Praha - Stromovka (4. - 5. 3. 2017)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.25 Q
2 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 07.40 Q
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 07.42 q
4 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 07.57
5 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.63
6 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.70
7 Tomáš MichekTomáš Michek 020120 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.35 Q
2 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.47 Q
3 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.48
4 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.61
5 Michal SlaninaMichal Slanina 020809 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 07.66
6 David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.70
7 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 07.71
8 Erik ŠuteraErik Šutera 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 15:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrivčíkFilip Krivčík 020217 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 07.37 Q
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.40 Q
3 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.47 q
4 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 07.51
5 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.62
6 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.63
7 Marek CelfrMarek Celfr 020304 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.71
8 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 07.75
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 16:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 =NL 07.18
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.26
3 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 07.38
4 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 07.39
5 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.44
6 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 07.45
7 Filip KrivčíkFilip Krivčík 020217 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 07.45
8 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.47
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 07.88 Q
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 07.92 Q
3 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 025118 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 07.93 q
4 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.06 q
5 Aneta JonášováAneta Jonášová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.21
6 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.22
7 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.31
8 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.00 Q
2 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.05 Q
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.14
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 026008 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.14
5 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.16
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.24
7 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.33
8 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 14:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 07.86 Q
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.88 Q
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.09
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.23
5 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 3 08.23
6 Eliška EibichováEliška Eibichová 025201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 7 08.24
7 Nikol SmolkováNikol Smolková 025411 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.29
8 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.46
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 16:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 07.78
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.80
3 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.88
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 07.97
5 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 025118 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 08.01
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.03
7 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.06
8 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.10
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 5.3.2017 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.42 Q
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 17.68 q
3 Filip KrivčíkFilip Krivčík 020217 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 17.71 q
4 Lukáš KoblihaLukáš Kobliha 030114 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 17.72
5 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.25
6 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 18.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.3.2017 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 NL 17.40 Q
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.93
3 Jan TichýJan Tichý 020620 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 18.23
4 David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 18.23
5 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 18.48
6 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 18.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.3.2017 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 17.48 Q
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 18.11
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 18.12
4 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 021202 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3 18.15
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 18.35
6 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 2 18.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 5.3.2017 - 10:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 17.65 Q
2 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 17.89
3 Michal SlaninaMichal Slanina 020809 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 18.19
4 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.54
5 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.56
6 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 18.60
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 11:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 NL 17.31
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 17.33
3 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.39
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 17.58
5 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 17.67
6 Filip KrivčíkFilip Krivčík 020217 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 17.72
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 5.3.2017 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 18.66 Q
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 19.46
3 Dominika MikováDominika Miková 025409 JAC BrnoJAC Brno 6 19.52
4 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 19.66
5 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 19.91
6 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 20.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.3.2017 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.72 Q
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.05 q
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 035404 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 19.78
4 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 19.89
5 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19.96
6 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 20.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.3.2017 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 18.77 Q
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 19.15 q
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 19.39
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.92
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.09
6 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 025308 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 20.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 5.3.2017 - 09:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 19.27 Q
2 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 19.33
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 19.67
4 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 19.79
5 Vanda BrunováVanda Brunová 035626 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.92
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 20.07
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 NL 18.56
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 18.56
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 18.66
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 19.00
5 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 19.19
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 19.29
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 18:13) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.92 Q
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 38.59 q
3 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 39.41
4 Jakub ZawadaJakub Zawada 020706 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 39.74
5 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 41.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 18:13) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 37.91 Q
2 Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 38.64 q
3 Marek ČernýMarek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.75
Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 DNF
Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 18:13) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 37.98 Q
2 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 39.77
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 39.98
4 Ondřej TomekOndřej Tomek 021213 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 43.33
Oliver SerafinOliver Serafin 020311 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 DQ 163.3a
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.3.2017 - 18:13) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 38.46 Q
2 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 38.66
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 39.73
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 40.37
5 Antonín KrejčaAntonín Krejča 030129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 42.72
Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 11:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 NL 37.22
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 38.32
3 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 38.53
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 39.23
5 Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 39.27
6 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 40.09
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 17:44) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 41.48 Q
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 42.70
3 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 43.41
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 43.43
5 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 025101 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 44.23
6 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 46.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 17:44) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 41.70 Q
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 42.31 q
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 42.91
4 Ludmila HájkováLudmila Hájková 025107 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.20
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 43.21
6 Lucie PoppelováLucie Poppelová 035424 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 44.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 17:44) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 41.55 Q
2 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 025227 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 41.62 q
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 42.51
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 43.11
5 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 43.12
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 1 44.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.3.2017 - 17:44) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 NL 41.17 Q
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 025129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 42.33
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 42.68
4 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.04
5 Lucie KovářováLucie Kovářová 026026 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 44.12
Kateřina VilímováKateřina Vilímová 045215 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 025610 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 41.42
2 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 41.66
3 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 41.86
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 42.41
5 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 025227 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 45.52
Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 17:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:14.74 Q
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:14.99 Q
3 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:16.16
4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:17.18
5 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 020717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:18.78
6 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:19.55
7 Tomáš GruňTomáš Gruň 021122 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:19.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 17:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:09.44 Q
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:09.52 Q
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 2:09.53
4 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 2:12.39
5 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:15.57
6 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 2:15.74
7 Jan KopřivaJan Kopřiva 030207 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 7 2:17.00
8 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:19.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 17:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:06.78 Q
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:06.90 Q
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:08.21 q
4 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:08.45 q
5 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:11.30
6 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:12.09
7 Jakub DavidJakub David 021121 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:17.05
8 Jan HříchJan Hřích 030612 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 2:17.95
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 NR 1:57.66
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:01.75
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:02.37
4 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:05.99
5 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:07.56
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:09.95
7 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:10.55
8 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:11.06
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:21.81 Q
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:24.08 Q
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3 2:26.22 q
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 2 2:27.12
5 Adéla ČadováAdéla Čadová 026016 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:29.58
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:29.72
7 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:35.20
8 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 035422 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:35.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:21.06 Q
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:23.96 Q
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:25.34 q
4 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:27.65
5 Tereza CibikováTereza Cibiková 025115 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 2:28.86
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:29.66
7 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 025627 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:31.04
8 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:31.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:26.60 Q
2 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:27.27 Q
3 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:27.88
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:28.08
5 Marika HavelkováMarika Havelková 025922 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 2:28.18
6 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:28.55
7 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 036228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:30.28
8 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 025808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:41.06
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 5 NL 2:16.14
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:16.52
3 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:17.94
4 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:18.06
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:22.28
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:23.26
7 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2 2:26.50
8 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:28.88
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 NR 4:07.27
2 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:08.09
3 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:09.75
4 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 4:29.85
5 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 4:32.74
6 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 4:34.02
7 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 4:34.52
8 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:35.24
9 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:35.72
10 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 4:40.90
11 Radek VostřelRadek Vostřel 020309 AK ŽatecAK Žatec 13 4:41.43
12 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17 4:44.68
13 Jan OdehnalJan Odehnal 040527 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:44.89
14 Martin BláhaMartin Bláha 020902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:47.32
15 Šimon VlčekŠimon Vlček 021113 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 4:48.81
16 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 030506 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 16 4:51.58
17 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 020807 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 4:56.32
Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 021223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 035108 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 NL 4:54.60
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:55.59
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 4:58.42
4 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 5:00.68
5 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 025724 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 5:03.14
6 Jana PekařováJana Pekařová 025124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 5:04.81
7 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 5:05.02
8 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 026012 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:07.18
9 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 5:12.54
10 Šárka PůstováŠárka Půstová 025316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 5:14.18
11 Eliška PoborskáEliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17 5:24.62
12 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12 5:24.96
13 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11 5:28.40
14 Anna MachačováAnna Machačová 025204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 5:31.51
15 Vendula StránskáVendula Stránská 035416 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 18 5:32.82
16 Linda RadoňskáLinda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 5:33.59
17 Natálie MillerováNatálie Millerová 045705 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15 5:34.38
18 Michaela DurdováMichaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14 5:48.67
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09:27.84
2 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09:28.90
3 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09:39.18
4 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09:59.62
5 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 10:02.41
6 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 10:03.84
7 Oliver ZamazalOliver Zamazal 020404 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10:11.11
8 David MartínekDavid Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 10:13.32
9 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 10:16.45
10 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 10:21.57
11 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 10:23.37
12 Lukáš HálaLukáš Hála 020731 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10 10:26.87
13 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 10:37.49
14 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 10:41.38
15 Matyáš DoleželMatyáš Doležel 020914 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15 10:49.58
16 Jiří ČermákJiří Čermák 021006 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17 10:56.80
17 Šimon LukašákŠimon Lukašák 021214 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 11:13.08
18 Matěj ŠimekMatěj Šimek 020611 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 11:32.27
Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 021223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19 DNS
Celkem 19 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 08.23 Q
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.55 Q
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 020526 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.82
4 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.92
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.93
6 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.04
7 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 09.27
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 168.7b
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 08.21 Q
2 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.63 Q
3 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.69 q
4 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.73 q
5 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.86
6 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 09.09
7 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.20
8 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 09.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 14:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.73 Q
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.75 Q
3 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.85
4 Jan VicherJan Vicher 020208 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.85
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 021215 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.95
6 Roman ProkopRoman Prokop 020918 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.96
7 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.01
8 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 030721 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 09.21
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 16:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 08.16
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 020722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.29
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.39
4 David SkřečekDavid Skřeček 020411 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.56
5 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 020805 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.58
6 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 020202 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.81
7 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.85
Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.73 Q
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.89 Q
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.04 q
4 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.12
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 2 09.24
6 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 7 09.29
7 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 09.37
8 Barbora LánskáBarbora Lánská 025207 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.83 Q
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.85 Q
3 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.03 q
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.44
5 Sára ČihulováSára Čihulová 035204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.56
6 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.56
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 025701 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.69
8 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 025503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.74 Q
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.89 Q
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.20
4 Adéla SavarováAdéla Savarová 025417 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.30
5 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.30
6 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 025601 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 09.52
7 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 025102 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.62
8 Klára HercíkováKlára Hercíková 025928 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.64
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.70
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.76
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 025123 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.80
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.83
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.84
6 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.99
7 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.02
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 025715 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.3.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schneider, Hykš, Paták, Höfner Schneider, Hykš, Paták, Höfner ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 NR 2:36.35
2 Horák, Lochman, Adensam, Lawson Horák, Lochman, Adensam, Lawson Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:37.10
3 Uldrich, Vadiš, Petrikovič, Sztrapek Uldrich, Vadiš, Petrikovič, Sztrapek SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 2:38.50
4 Batelka, Šámal, Konvalina, Vilím Batelka, Šámal, Konvalina, Vilím TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:41.14
5 Flekač, Sádovský, Raba, Mareček Flekač, Sádovský, Raba, Mareček AC PardubiceAC Pardubice 2 2:47.02
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.3.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnal, Grégr J., Grégr L., Lenhart Dohnal, Grégr J., Grégr L., Lenhart AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:37.58
2 A Starý, Šmergl, Wooller, Kozák A Starý, Šmergl, Wooller, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:40.81
3 Oberndorfer, Prokeš, Petrjanoš, Juráš Oberndorfer, Prokeš, Petrjanoš, Juráš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:42.33
4 Burian, Stejskal, Mrštík, Dušek Burian, Stejskal, Mrštík, Dušek ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:45.22
Paulina, Osoba, Žampach, Štancl Paulina, Osoba, Žampach, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.3.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájek, Zasadil, Vaněček, Slabý Hájek, Zasadil, Vaněček, Slabý SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:45.93
2 A Gonda, Kinský, Kloud, Svoboda A Gonda, Kinský, Kloud, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:47.25
3 Culliver, Tomek, Lenghart, Sgalitzer Culliver, Tomek, Lenghart, Sgalitzer SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:48.64
4 Raus, Ondráček, Mlečka, Celfr Raus, Ondráček, Mlečka, Celfr BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:48.82
5 Bujdák, Dočkal, Budík, Sychra Bujdák, Dočkal, Budík, Sychra TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:49.89
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.3.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Huťka, Žerava, Šafář, Ponocný Huťka, Žerava, Šafář, Ponocný AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:43.60
2 B Jaroš, Žák, Hanousek, Bohman B Jaroš, Žák, Hanousek, Bohman Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.60
3 B Krejčí O., Werner, Kušnír, Hůza B Krejčí O., Werner, Kušnír, Hůza TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:56.50
4 Steklý, Stodola, Zoicas, Janů Steklý, Stodola, Zoicas, Janů TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6 2:58.31
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Novotná, Kořínková, Šimunková, Rappová A Novotná, Kořínková, Šimunková, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:49.89
2 A Quadrátová, Somrová, Jonášová, Lamačová A Quadrátová, Somrová, Jonášová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:51.73
3 Šilhavá, Macháčková, Bendová. Šplechtnová Šilhavá, Macháčková, Bendová. Šplechtnová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:54.14
4 Joklová, Nováková, Supová, Semecká Joklová, Nováková, Supová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:57.15
5 Zahaluková, Sasynová, Šimurdová, Franková Zahaluková, Sasynová, Šimurdová, Franková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:59.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Krbcová, Pardubská, Ulmanová, Eibichová A Krbcová, Pardubská, Ulmanová, Eibichová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 2:53.95
2 Poppelová, Drašnarová, Danišová, Červinková Poppelová, Drašnarová, Danišová, Červinková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:55.92
3 A Polívková, Fajtová, Kotrhonzová, Skalická A Polívková, Fajtová, Kotrhonzová, Skalická ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:58.04
4 Urbášková, Červená, Krejčířová, Grégrová Urbášková, Červená, Krejčířová, Grégrová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 3:00.03
Babíková, Strychová, Řeháková, Bisová Babíková, Strychová, Řeháková, Bisová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DQ 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimůnková, Kotková, Peštová, Kaletová Šimůnková, Kotková, Peštová, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:58.25
2 Hezká, Perná, Hooper, Moravcová Hezká, Perná, Hooper, Moravcová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:01.37
3 B Procházková, Smejkalová, Fojtíková, Čepelová B Procházková, Smejkalová, Fojtíková, Čepelová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:04.16
4 Vébrová, Ludvíková, Kostková, Nová Vébrová, Ludvíková, Kostková, Nová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:06.04
5 Bělohlávková, Pražáková, Prouzová, Kuttichová Bělohlávková, Pražáková, Prouzová, Kuttichová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:12.67
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Růžičková, Olivová, Pavlíková, Šlehubrová A Růžičková, Olivová, Pavlíková, Šlehubrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:58.10
2 B Herciková, Richterová, Čihulová, Kovářová B Herciková, Richterová, Čihulová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:00.11
3 B Burianová, Bennett, Vrábelová, Hulová B Burianová, Bennett, Vrábelová, Hulová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:00.76
4 B Vojtěchová, Cerhová, Strnadová, Ksandrová B Vojtěchová, Cerhová, Strnadová, Ksandrová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 3:01.05
5 Junková, Viktorová, Křesťanová, Dezortová Junková, Viktorová, Křesťanová, Dezortová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:09.94
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Sombergová, Havlová, Škopková, Šafránková B Sombergová, Havlová, Škopková, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:00.83
2 C Hudrlíková, Přichystalová, Dočekalová, Simonová C Hudrlíková, Přichystalová, Dočekalová, Simonová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:01.22
3 Vašínová, Pávová, Sajdlová, Vaníčková Vašínová, Pávová, Sajdlová, Vaníčková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:11.46
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilhemová, Čermáková, Krejčí, Strusková Vilhemová, Čermáková, Krejčí, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 3:05.01
2 Navrátilová, Šimončíková, Nedopilková, Czeschová Navrátilová, Šimončíková, Nedopilková, Czeschová TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 3:08.30
3 Brotánková, Pivoňková, Šebestová, Čapská Brotánková, Pivoňková, Šebestová, Čapská AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:09.82
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 11:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.521.571.611.641.671.701.721.741.761.781.801.861.911.962.00 Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 18 NL 1.96 ----OO-OOO-XXOOXXOXXX
2 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020608 16 1.76 -XOOOOOXOOO-XXX
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020408 15 1.72 -OOXXOXOXOXXOX-XX
4 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
020716 17 1.70 --OOXOXOXXX
5 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040415 14 1.67 OOOOOXXX
6= Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 9 1.67 OXOXXOOXXOXXX
6= Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
031008 8 1.67 OXOXXOOXXOXXX
8= Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 6 1.61 -OOXXX
8= Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020620 11 1.61 -OOXXX
8= Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020208 12 1.61 -OOXXX
8= Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030303 1 1.61 -OOXXX
12 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
030121 10 1.61 -XOOXXX
13 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 13 1.57 OXOXXX
14= Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020123 4 1.57 OXXOXXX
14= Filip ŠmidaFilip Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
020718 2 1.57 OXXOXXX
16 Martin BurianMartin Burian
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
020510 5 1.52 XOXXX
František JustaFrantišek Justa
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030112 3 DNS
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
020726 7 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 09:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.431.471.511.541.571.601.621.641.661.681.701.721.74 Body
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025315 15 NL 1.72 --O-OOOOOOOXXOOXXX
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
025422 17 NL 1.72 --OOOOXO-OOXOOXXOXXX
3 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
025613 18 NL 1.72 ---OOOOOXOOXOXXOXXOXXX
4 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 16 1.64 -O-OOOXOOOXXX
5 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 11 1.57 --OOOXOXXX
6 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
026202 7 1.57 OOXOOXXOXXOXXX
7 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
026205 6 1.54 OOOXOOXXX
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
035103 12 1.54 -OOXOXOXXX
9= Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
036002 5 1.51 -OOOXXX
9= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025701 13 1.51 -OOOXXX
9= Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025910 14 1.51 -OOOXXX
12= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025613 9 1.51 OOOXOXXX
12= Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 3 1.51 OOOXOXXX
12= Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
035427 2 1.51 OOOXOXXX
15 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
045327 1 1.51 OOXXOXXOXXX
16 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
025531 8 1.47 OOOXXX
17 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
026207 10 1.47 OXOOXXX
18 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
035323 4 1.47 XXOOXXOXXX
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 14:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.342.542.742.943.093.243.343.443.543.62 Body
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
020313 16 NL 3.54 ----OOOOXOXX-
2= Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030214 17 3.44 --O-OOOOXXX
2= Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020211 13 3.44 --O-OOOOXXX
4 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
021117 15 3.24 --OXOOXXOXXX
5 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
021014 11 2.94 -OOOXXX
6= Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 9 2.94 -OXOOXXX
6= David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
021219 12 2.94 -OXOOXXX
8 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020523 6 2.94 OOXXOXXOXXX
9 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030721 10 2.74 -OOXXX
10= Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
030104 7 2.74 --XO-XXX
10= Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 14 2.74 --XO-XXX
12 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
030609 3 2.74 OOXXOXXX
13 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 8 2.54 -OXXX
14 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
030315 5 2.54 XOOXXX
15= Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
040909 1 2.34 OXXX
15= Samuel CimingaSamuel Ciminga
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050104 2 2.34 OXXX
17 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050401 4 2.34 XOXXX
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 16:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.012.212.412.612.762.913.013.113.213.403.553.63 Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 12 NL 3.55 -----O-OOXOOXXX
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
035103 9 3.11 ---OOOOOXXX
3 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 8 3.01 --OOOOOXXX
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
035527 6 2.91 --OOXXOXXOXXX
5 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025803 11 2.76 --OXOXXOXXX
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025723 4 2.61 OOXOOXXX
7 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
025507 7 2.61 --XOXOXXX
8 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
035323 2 2.21 OOXXX
9 Adéla KršováAdéla Kršová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
026106 5 2.21 XOXOXXX
9 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
025323 1 2.21 XOXOXXX
Zuzana KřížováZuzana Křížová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025524 3 NM
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025217 10 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 10:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 18 6.83 4.926.596.786.786.826.83X
2 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020428 17 6.58 6.336.346.586.58X6.356.28
3 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 16 6.14 6.056.02X6.056.145.846.06
4 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
020411 6 6.03 X4.185.985.985.635.796.03
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030324 14 6.00 5.715.905.795.906.00XX
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
020610 5 5.93 5.555.935.795.93XXX
7 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021123 9 5.84 5.835.475.845.845.635.635.43
8 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
020404 7 5.73 X5.735.685.73X5.325.54
9 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
020125 13 5.70 5.655.675.705.70
10 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
030121 1 5.70 5.705.525.485.70
11 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030210 3 5.69 5.345.595.695.69
12 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
020722 10 5.68 5.685.635.675.68
13 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 11 5.63 X5.635.395.63
14 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
020408 15 5.56 5.49X5.565.56
15 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030121 2 5.51 5.075.485.515.51
16 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
020221 8 5.45 XX5.455.45
17 Jakub RemutaJakub Remuta
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020122 4 5.19 5.19X4.965.19
18 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030416 12 5.16 XX5.165.16
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 16:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
025816 18 NL 5.73 4.835.285.355.355.355.495.73
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025312 15 5.46 5.285.285.155.285.405.195.46
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
025125 16 5.33 5.205.304.975.305.075.335.17
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
025405 17 5.32 5.32XX5.32XX5.21
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
035603 9 5.25 5.254.905.235.255.234.945.24
6 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025415 8 5.23 4.874.805.115.114.915.235.05
7 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025212 12 5.20 5.20X5.005.205.035.19X
8 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
025208 13 5.19 5.194.765.005.19X5.104.98
9 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035518 2 5.11 4.83X5.115.11
10 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
025210 1 5.10 4.914.735.105.10
11 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025316 5 5.09 4.935.094.465.09
12 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
025101 14 5.09 5.094.574.825.09
13 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
025315 4 4.91 4.774.664.914.91
14 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025801 6 4.90 4.904.89X4.90
15 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025418 11 4.88 4.844.464.884.88
16 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
036210 3 4.87 XX4.874.87
17 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
035527 10 4.82 4.724.284.824.82
18 Eliška EibichováEliška Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
025201 7 4.76 4.564.76X4.76
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 11:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
026118 19 NL 12.38 11.88X12.0712.0712.3811.67X
2 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
025304 17 11.59 11.3510.5911.0111.3510.7411.1711.59
3 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035206 12 11.58 10.7411.1810.8511.1811.4811.4111.58
4 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
026211 16 11.57 X11.57X11.5710.6810.4910.83
5 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
025208 14 11.55 10.2011.1911.5511.5511.1710.4511.33
6 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
035530 15 11.38 X10.7311.0611.0611.1711.2711.38
7 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
025304 13 11.23 10.9211.22X11.22XX11.23
8 Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
025912 10 11.05 09.2709.8811.0511.0510.7810.9810.69
9 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
025812 11 10.73 09.2010.4010.7310.73
10 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 18 10.72 10.12X10.7210.72
11 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035428 2 10.65 10.6510.0409.6610.65
12 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
036107 4 10.26 10.2609.9210.1110.26
13 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
035516 6 10.16 09.5110.1609.8610.16
14 Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
025426 3 10.12 09.9209.9110.1210.12
15 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025421 7 10.02 10.0209.2009.8310.02
16 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
025323 1 09.63 09.6308.8809.0409.63
17 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 9 09.48 08.1708.6209.4809.48
18 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
025106 8 09.17 09.0009.1708.0709.17
19 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
026010 5 08.94 08.9408.0508.8208.94
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 10:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020219 17 14.28 13.9413.56X13.94X14.2814.28
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
030224 14 14.15 12.3413.5412.2013.5413.3309.6814.15
3 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 15 14.09 12.2613.6013.5913.6013.2714.09X
4 Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ NeratoviceTJ Neratovice
020218 16 14.06 13.3113.6813.9013.9013.6814.0614.00
5 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
020801 7 13.73 11.9912.0711.0012.0713.7311.86X
6 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 13 13.57 13.2613.4413.2213.44-13.2313.57
7 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020816 12 12.38 11.9911.8812.2612.2611.9111.4312.38
8 Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
020517 10 12.35 12.0811.2110.2212.0811.0912.3511.58
9 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
020626 11 12.03 12.0310.2310.8812.03
10 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
020922 5 12.00 09.7711.4812.0012.00
11 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020421 3 11.42 X11.3811.4211.42
12 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
020423 6 11.25 10.7811.1611.2511.25
13 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020615 9 11.16 10.5211.1610.3811.16
14 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 4 11.12 11.1211.0010.5211.12
15 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
030209 1 11.09 11.0910.9710.9911.09
16 Matěj DobrýMatěj Dobrý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021123 2 10.92 10.8510.8310.9210.92
17 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020506 8 10.88 10.8810.2210.8810.88
Celkem 17 závodníků