výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Praha-Stromovka (4. - 5. 3. 2017)

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 17:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:14.74 Q
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:14.99 Q
3 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:16.16
4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:17.18
5 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 020717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:18.78
6 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:19.55
7 Tomáš GruňTomáš Gruň 021122 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:19.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 17:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:09.44 Q
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:09.52 Q
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 2:09.53
4 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 2:12.39
5 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:15.57
6 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 2:15.74
7 Jan KopřivaJan Kopřiva 030207 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 7 2:17.00
8 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:19.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 17:22) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:06.78 Q
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:06.90 Q
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:08.21 q
4 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:08.45 q
5 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:11.30
6 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:12.09
7 Jakub DavidJakub David 021121 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:17.05
8 Jan HříchJan Hřích 030612 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 2:17.95
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:06.78 Q
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:06.90 Q
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:08.21 q
4 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:08.45 q
5 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:09.44 Q
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:09.52 Q
7 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 2:09.53
8 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:11.30
9 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:12.09
10 David BixDavid Bix 020417 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 2:12.39
11 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:14.74 Q
12 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:14.99 Q
13 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:15.57
14 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 2:15.74
15 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:16.16
16 Jan KopřivaJan Kopřiva 030207 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 7 2:17.00
17 Jakub DavidJakub David 021121 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:17.05
18 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:17.18
19 Jan HříchJan Hřích 030612 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 2:17.95
20 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 020717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:18.78
21 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:19.45
22 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:19.55
23 Tomáš GruňTomáš Gruň 021122 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:19.61

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 10:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 NR 1:57.66
2 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:01.75
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 030322 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:02.37
4 Pavel MynaříkPavel Mynařík 020613 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 2:05.99
5 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:07.56
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 020528 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:09.95
7 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:10.55
8 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:11.06
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 4.3.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:21.81 Q
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:24.08 Q
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3 2:26.22 q
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 2 2:27.12
5 Adéla ČadováAdéla Čadová 026016 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:29.58
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:29.72
7 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:35.20
8 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 035422 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:35.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.3.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:21.06 Q
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:23.96 Q
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:25.34 q
4 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:27.65
5 Tereza CibikováTereza Cibiková 025115 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 2:28.86
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:29.66
7 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 025627 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:31.04
8 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:31.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.3.2017 - 17:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:26.60 Q
2 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:27.27 Q
3 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:27.88
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:28.08
5 Marika HavelkováMarika Havelková 025922 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 2:28.18
6 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:28.55
7 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 036228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:30.28
8 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 025808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:41.06
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:21.06 Q
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:21.81 Q
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:23.96 Q
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:24.08 Q
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:25.34 q
6 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3 2:26.22 q
7 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:26.60 Q
8 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 035522 AK MostAK Most 2 2:27.12
9 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:27.27 Q
10 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:27.65
11 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:27.88
12 Eliška OnderkováEliška Onderková 025614 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:28.08
13 Marika HavelkováMarika Havelková 025922 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 2:28.18
14 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:28.55
15 Tereza CibikováTereza Cibiková 025115 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 2:28.86
16 Adéla ČadováAdéla Čadová 026016 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:29.58
17 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:29.66
18 Adéla DostálováAdéla Dostálová 035213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:29.72
19 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 036228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:30.28
20 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 025627 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:31.04
21 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:31.26
22 Anna MaksováAnna Maksová 026025 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:35.20
23 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 035422 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:35.57
24 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 025808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:41.06

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 10:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 ASK BlanskoASK Blansko 5 NL 2:16.14
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 025704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:16.52
3 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:17.94
4 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 025509 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 2:18.06
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:22.28
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:23.26
7 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2 2:26.50
8 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:28.88
Celkem 8 závodníků