výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Praha - Stromovka (4. - 5. 3. 2017)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 15:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 NR 4:07.27
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:08.09
3 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:09.75
4 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 4:29.85
5 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 4:32.74
6 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 4:34.02
7 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10 4:34.52
8 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:35.24
9 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:35.72
10 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 4:40.90
11 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 13 4:41.43
12 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 17 4:44.68
13 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:44.89
14 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:47.32
15 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 4:48.81
16 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 16 4:51.58
17 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 4:56.32
Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.3.2017 - 15:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 NL 4:54.60
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:55.59
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 4:58.42
4 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 5:00.68
5 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 5:03.14
6 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 5:04.81
7 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 5:05.02
8 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:07.18
9 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 5:12.54
10 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 5:14.18
11 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17 5:24.62
12 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12 5:24.96
13 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11 5:28.40
14 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 5:31.51
15 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 18 5:32.82
16 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 5:33.59
17 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15 5:34.38
18 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14 5:48.67
Celkem 18 závodníků