výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Praha - Stromovka (4. - 5. 3. 2017)

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.3.2017 - 12:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09:27.84
2 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09:28.90
3 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09:39.18
4 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09:59.62
5 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 10:02.41
6 Tomáš PřidalTomáš Přidal 030216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 10:03.84
7 Oliver ZamazalOliver Zamazal 020404 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10:11.11
8 David MartínekDavid Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 10:13.32
9 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 10:16.45
10 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 020224 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 10:21.57
11 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 10:23.37
12 Lukáš HálaLukáš Hála 020731 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10 10:26.87
13 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 10:37.49
14 Ondřej VajdaOndřej Vajda 020422 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 10:41.38
15 Matyáš DoleželMatyáš Doležel 020914 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15 10:49.58
16 Jiří ČermákJiří Čermák 021006 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17 10:56.80
17 Šimon LukašákŠimon Lukašák 021214 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 11:13.08
18 Matěj ŠimekMatěj Šimek 020611 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 18 11:32.27
Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 021223 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19 DNS
Celkem 19 závodníků