výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Praha-Stromovka (4. - 5. 3. 2017)

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.3.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schneider, Hykš, Paták, Höfner Schneider, Hykš, Paták, Höfner ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 NR 2:36.35
2 Horák, Lochman, Adensam, Lawson Horák, Lochman, Adensam, Lawson Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:37.10
3 Uldrich, Vadiš, Petrikovič, Sztrapek Uldrich, Vadiš, Petrikovič, Sztrapek SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 2:38.50
4 Batelka, Šámal, Konvalina, Vilím Batelka, Šámal, Konvalina, Vilím TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:41.14
5 Flekač, Sádovský, Raba, Mareček Flekač, Sádovský, Raba, Mareček AC PardubiceAC Pardubice 2 2:47.02
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.3.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnal, Grégr J., Grégr L., Lenhart Dohnal, Grégr J., Grégr L., Lenhart AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:37.58
2 A Starý, Šmergl, Wooller, Kozák A Starý, Šmergl, Wooller, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:40.81
3 Oberndorfer, Prokeš, Petrjanoš, Juráš Oberndorfer, Prokeš, Petrjanoš, Juráš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:42.33
4 Burian, Stejskal, Mrštík, Dušek Burian, Stejskal, Mrštík, Dušek ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:45.22
Paulina, Osoba, Žampach, Štancl Paulina, Osoba, Žampach, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.3.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájek, Zasadil, Vaněček, Slabý Hájek, Zasadil, Vaněček, Slabý SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:45.93
2 A Gonda, Kinský, Kloud, Svoboda A Gonda, Kinský, Kloud, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:47.25
3 Culliver, Tomek, Lenghart, Sgalitzer Culliver, Tomek, Lenghart, Sgalitzer SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:48.64
4 Raus, Ondráček, Mlečka, Celfr Raus, Ondráček, Mlečka, Celfr BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:48.82
5 Bujdák, Dočkal, Budík, Sychra Bujdák, Dočkal, Budík, Sychra TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:49.89
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.3.2017 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Huťka, Žerava, Šafář, Ponocný Huťka, Žerava, Šafář, Ponocný AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:43.60
2 B Jaroš, Žák, Hanousek, Bohman B Jaroš, Žák, Hanousek, Bohman Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.60
3 B Krejčí O., Werner, Kušnír, Hůza B Krejčí O., Werner, Kušnír, Hůza TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:56.50
4 Steklý, Stodola, Zoicas, Janů Steklý, Stodola, Zoicas, Janů TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6 2:58.31
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schneider, Hykš, Paták, Höfner Schneider, Hykš, Paták, Höfner ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 NR 2:36.35
2 Horák, Lochman, Adensam, Lawson Horák, Lochman, Adensam, Lawson Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:37.10
3 Dohnal, Grégr J., Grégr L., Lenhart Dohnal, Grégr J., Grégr L., Lenhart AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:37.58
4 Uldrich, Vadiš, Petrikovič, Sztrapek Uldrich, Vadiš, Petrikovič, Sztrapek SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 2:38.50
5 A Starý, Šmergl, Wooller, Kozák A Starý, Šmergl, Wooller, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:40.81
6 Batelka, Šámal, Konvalina, Vilím Batelka, Šámal, Konvalina, Vilím TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:41.14
7 Oberndorfer, Prokeš, Petrjanoš, Juráš Oberndorfer, Prokeš, Petrjanoš, Juráš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:42.33
8 Huťka, Žerava, Šafář, Ponocný Huťka, Žerava, Šafář, Ponocný AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:43.60
9 Burian, Stejskal, Mrštík, Dušek Burian, Stejskal, Mrštík, Dušek ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 2:45.22
10 Hájek, Zasadil, Vaněček, Slabý Hájek, Zasadil, Vaněček, Slabý SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:45.93
11 Flekač, Sádovský, Raba, Mareček Flekač, Sádovský, Raba, Mareček AC PardubiceAC Pardubice 2 2:47.02
12 A Gonda, Kinský, Kloud, Svoboda A Gonda, Kinský, Kloud, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:47.25
13 Culliver, Tomek, Lenghart, Sgalitzer Culliver, Tomek, Lenghart, Sgalitzer SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 2:48.64
14 Raus, Ondráček, Mlečka, Celfr Raus, Ondráček, Mlečka, Celfr BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:48.82
15 Bujdák, Dočkal, Budík, Sychra Bujdák, Dočkal, Budík, Sychra TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:49.89
16 B Jaroš, Žák, Hanousek, Bohman B Jaroš, Žák, Hanousek, Bohman Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.60
17 B Krejčí O., Werner, Kušnír, Hůza B Krejčí O., Werner, Kušnír, Hůza TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:56.50
18 Steklý, Stodola, Zoicas, Janů Steklý, Stodola, Zoicas, Janů TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6 2:58.31
Paulina, Osoba, Žampach, Štancl Paulina, Osoba, Žampach, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Novotná, Kořínková, Šimunková, Rappová A Novotná, Kořínková, Šimunková, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:49.89
2 A Quadrátová, Somrová, Jonášová, Lamačová A Quadrátová, Somrová, Jonášová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:51.73
3 Šilhavá, Macháčková, Bendová. Šplechtnová Šilhavá, Macháčková, Bendová. Šplechtnová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:54.14
4 Joklová, Nováková, Supová, Semecká Joklová, Nováková, Supová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:57.15
5 Zahaluková, Sasynová, Šimurdová, Franková Zahaluková, Sasynová, Šimurdová, Franková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:59.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Krbcová, Pardubská, Ulmanová, Eibichová A Krbcová, Pardubská, Ulmanová, Eibichová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 2:53.95
2 Poppelová, Drašnarová, Danišová, Červinková Poppelová, Drašnarová, Danišová, Červinková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:55.92
3 A Polívková, Fajtová, Kotrhonzová, Skalická A Polívková, Fajtová, Kotrhonzová, Skalická ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:58.04
4 Urbášková, Červená, Krejčířová, Grégrová Urbášková, Červená, Krejčířová, Grégrová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 3:00.03
Babíková, Strychová, Řeháková, Bisová Babíková, Strychová, Řeháková, Bisová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DQ 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimůnková, Kotková, Peštová, Kaletová Šimůnková, Kotková, Peštová, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:58.25
2 Hezká, Perná, Hooper, Moravcová Hezká, Perná, Hooper, Moravcová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:01.37
3 B Procházková, Smejkalová, Fojtíková, Čepelová B Procházková, Smejkalová, Fojtíková, Čepelová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:04.16
4 Vébrová, Ludvíková, Kostková, Nová Vébrová, Ludvíková, Kostková, Nová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:06.04
5 Bělohlávková, Pražáková, Prouzová, Kuttichová Bělohlávková, Pražáková, Prouzová, Kuttichová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:12.67
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Růžičková, Olivová, Pavlíková, Šlehubrová A Růžičková, Olivová, Pavlíková, Šlehubrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:58.10
2 B Herciková, Richterová, Čihulová, Kovářová B Herciková, Richterová, Čihulová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:00.11
3 B Burianová, Bennett, Vrábelová, Hulová B Burianová, Bennett, Vrábelová, Hulová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:00.76
4 B Vojtěchová, Cerhová, Strnadová, Ksandrová B Vojtěchová, Cerhová, Strnadová, Ksandrová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 3:01.05
5 Junková, Viktorová, Křesťanová, Dezortová Junková, Viktorová, Křesťanová, Dezortová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:09.94
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Sombergová, Havlová, Škopková, Šafránková B Sombergová, Havlová, Škopková, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:00.83
2 C Hudrlíková, Přichystalová, Dočekalová, Simonová C Hudrlíková, Přichystalová, Dočekalová, Simonová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:01.22
3 Vašínová, Pávová, Sajdlová, Vaníčková Vašínová, Pávová, Sajdlová, Vaníčková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:11.46
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 5.3.2017 - 12:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilhemová, Čermáková, Krejčí, Strusková Vilhemová, Čermáková, Krejčí, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 3:05.01
2 Navrátilová, Šimončíková, Nedopilková, Czeschová Navrátilová, Šimončíková, Nedopilková, Czeschová TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 3:08.30
3 Brotánková, Pivoňková, Šebestová, Čapská Brotánková, Pivoňková, Šebestová, Čapská AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:09.82
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Novotná, Kořínková, Šimunková, Rappová A Novotná, Kořínková, Šimunková, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:49.89
2 A Quadrátová, Somrová, Jonášová, Lamačová A Quadrátová, Somrová, Jonášová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:51.73
3 A Krbcová, Pardubská, Ulmanová, Eibichová A Krbcová, Pardubská, Ulmanová, Eibichová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 2:53.95
4 Šilhavá, Macháčková, Bendová. Šplechtnová Šilhavá, Macháčková, Bendová. Šplechtnová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:54.14
5 Poppelová, Drašnarová, Danišová, Červinková Poppelová, Drašnarová, Danišová, Červinková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:55.92
6 Joklová, Nováková, Supová, Semecká Joklová, Nováková, Supová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:57.15
7 A Polívková, Fajtová, Kotrhonzová, Skalická A Polívková, Fajtová, Kotrhonzová, Skalická ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:58.04
8 A Růžičková, Olivová, Pavlíková, Šlehubrová A Růžičková, Olivová, Pavlíková, Šlehubrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:58.10
9 Šimůnková, Kotková, Peštová, Kaletová Šimůnková, Kotková, Peštová, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:58.25
10 Zahaluková, Sasynová, Šimurdová, Franková Zahaluková, Sasynová, Šimurdová, Franková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:59.34
11 Urbášková, Červená, Krejčířová, Grégrová Urbášková, Červená, Krejčířová, Grégrová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 3:00.03
12 B Herciková, Richterová, Čihulová, Kovářová B Herciková, Richterová, Čihulová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:00.11
13 B Burianová, Bennett, Vrábelová, Hulová B Burianová, Bennett, Vrábelová, Hulová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:00.76
14 B Sombergová, Havlová, Škopková, Šafránková B Sombergová, Havlová, Škopková, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:00.83
15 B Vojtěchová, Cerhová, Strnadová, Ksandrová B Vojtěchová, Cerhová, Strnadová, Ksandrová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 3:01.05
16 C Hudrlíková, Přichystalová, Dočekalová, Simonová C Hudrlíková, Přichystalová, Dočekalová, Simonová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:01.22
17 Hezká, Perná, Hooper, Moravcová Hezká, Perná, Hooper, Moravcová ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:01.37
18 B Procházková, Smejkalová, Fojtíková, Čepelová B Procházková, Smejkalová, Fojtíková, Čepelová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:04.16
19 Vilhemová, Čermáková, Krejčí, Strusková Vilhemová, Čermáková, Krejčí, Strusková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 3:05.01
20 Vébrová, Ludvíková, Kostková, Nová Vébrová, Ludvíková, Kostková, Nová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:06.04
21 Navrátilová, Šimončíková, Nedopilková, Czeschová Navrátilová, Šimončíková, Nedopilková, Czeschová TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 3:08.30
22 Brotánková, Pivoňková, Šebestová, Čapská Brotánková, Pivoňková, Šebestová, Čapská AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:09.82
23 Junková, Viktorová, Křesťanová, Dezortová Junková, Viktorová, Křesťanová, Dezortová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:09.94
24 Vašínová, Pávová, Sajdlová, Vaníčková Vašínová, Pávová, Sajdlová, Vaníčková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:11.46
25 Bělohlávková, Pražáková, Prouzová, Kuttichová Bělohlávková, Pražáková, Prouzová, Kuttichová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:12.67
Babíková, Strychová, Řeháková, Bisová Babíková, Strychová, Řeháková, Bisová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DQ 170.7