Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň
Praha - Strahov (11. 3. 2017)600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam NovákAdam Novák | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1:58.01 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart | 08 | AC Domažlice, z. s. | 2:11.43 | |||||||||||||||
3 | Václav ZubVáclav Zub | 08 | Atletika Klatovy | 2:11.57 | |||||||||||||||
4 | Dominik ŠperlDominik Šperl | 09 | MÍLAŘI Domažlice | 2:18.53 | |||||||||||||||
5 | Daniel KuběnaDaniel Kuběna | 08 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:18.78 | |||||||||||||||
6 | Filip TobrmanFilip Tobrman | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:21.93 | |||||||||||||||
7 | Radek NěmečekRadek Němeček | 08 | Atletika Klatovy | 2:23.09 | |||||||||||||||
8 | Tomáš SommerTomáš Sommer | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:41.75 | |||||||||||||||
Leonard MastnýLeonard Mastný | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NovýTomáš Nový | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:09.34 | |||||||||||||||
2 | Pavel MačejovskýPavel Mačejovský | 08 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:20.06 | |||||||||||||||
3 | Tomáš TurekTomáš Turek | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:21.28 | |||||||||||||||
4 | Ondřej RudolfOndřej Rudolf | 08 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:26.61 | |||||||||||||||
5 | Martin DubovýMartin Dubový | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:27.75 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KrátkýTomáš Krátký | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:30.85 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 2:33.81 | |||||||||||||||
Jan KleisnerJan Kleisner | 09 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavířOndřej Havíř | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 1:59.96 | |||||||||||||||
2 | Jiří RejzekJiří Rejzek | 07 | AC Falcon Rokycany z.s. | 2:06.43 | |||||||||||||||
3 | Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:09.62 | |||||||||||||||
4 | Jan DuchekJan Duchek | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:15.81 | |||||||||||||||
5 | Jiří ČernýJiří Černý | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:16.25 | |||||||||||||||
6 | Pavel BenešPavel Beneš | 07 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:16.28 | |||||||||||||||
7 | Jakub SchrinpfJakub Schrinpf | 07 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:21.87 | |||||||||||||||
8 | Vladimír SpeierlVladimír Speierl | 06 | AC Domažlice, z. s. | 2:28.44 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David PrášilDavid Prášil | 06 | Atletika Klatovy | 2:04.26 | |||||||||||||||
2 | Pavel KidalaPavel Kidala | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:06.28 | |||||||||||||||
3 | Stanislav RůžičkaStanislav Růžička | 06 | AC Falcon Rokycany z.s. | 2:07.66 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠkarbanJan Škarban | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2:08.25 | |||||||||||||||
5 | Roman StřelečekRoman Střeleček | 06 | AC Falcon Rokycany z.s. | 2:19.17 | |||||||||||||||
6 | Josef TurekJosef Turek | 06 | AC Falcon Rokycany z.s. | 2:21.22 | |||||||||||||||
7 | Daniel MilerDaniel Miler | 06 | AC Domažlice, z. s. | 2:36.47 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová | 09 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 2:17.62 | |||||||||||||||
2 | Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová | 08 | AC Domažlice, z. s. | 2:23.20 | |||||||||||||||
3 | Dominika ŠtejrováDominika Štejrová | 09 | Tělocvičná jednota Sokol Pl... | 2:24.71 | |||||||||||||||
4 | Barbora TesařováBarbora Tesařová | 08 | AC Falcon Rokycany z.s. | 2:27.42 | |||||||||||||||
5 | Anna KůrkováAnna Kůrková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:28.25 | |||||||||||||||
6 | Eliška VacíkováEliška Vacíková | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 2:30.07 | |||||||||||||||
7 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 2:35.27 | |||||||||||||||
8 | Sára SmetanováSára Smetanová | 09 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:40.17 | |||||||||||||||
9 | Karolína StojanováKarolína Stojanová | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:43.36 | |||||||||||||||
10 | Lucie StockelmayerováLucie Stockelmayerová | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 2:43.91 | |||||||||||||||
11 | Alžběta KrálováAlžběta Králová | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:48.95 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BurlováTereza Burlová | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:02.65 | |||||||||||||||
2 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2:07.07 | |||||||||||||||
3 | Adéla JunkováAdéla Junková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2:13.67 | |||||||||||||||
4 | Adéla MatouškováAdéla Matoušková | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:13.80 | |||||||||||||||
5 | Veronika VoříškováVeronika Voříšková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol Pl... | 2:15.51 | |||||||||||||||
6 | Nikola StrnadováNikola Strnadová | 06 | MÍLAŘI Domažlice | 2:17.09 | |||||||||||||||
7 | Adriana WürknerováAdriana Würknerová | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2:18.71 | |||||||||||||||
8 | Petra SukováPetra Suková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 2:21.36 | |||||||||||||||
9 | Andrea KohutováAndrea Kohutová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 2:27.59 | |||||||||||||||
10 | Natálie ŠvíkováNatálie Švíková | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:32.35 | |||||||||||||||
11 | Gabriela PeškováGabriela Pešková | 06 | Atletika Klatovy | 2:35.21 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie VinšováLucie Vinšová | 07 | AC Falcon Rokycany z.s. | 2:12.53 | |||||||||||||||
2 | Klára FialováKlára Fialová | 06 | Tělocvičná jednota Sokol Pl... | 2:13.21 | |||||||||||||||
3 | Anna CvalínováAnna Cvalínová | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:13.44 | |||||||||||||||
4 | Nikol PechanováNikol Pechanová | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:14.90 | |||||||||||||||
5 | Barbora SyslováBarbora Syslová | 07 | Atletika Klatovy | 2:15.12 | |||||||||||||||
6 | Denisa BodurkováDenisa Bodurková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 2:17.59 | |||||||||||||||
7 | Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková | 06 | AC Domažlice, z. s. | 2:18.54 | |||||||||||||||
8 | Barbora RendlováBarbora Rendlová | 07 | Atletika Klatovy | 2:30.93 | |||||||||||||||
9 | Andrea KuglerováAndrea Kuglerová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 2:35.48 | |||||||||||||||
10 | Tereza BenešováTereza Benešová | 06 | AC Falcon Rokycany z.s. | 2:46.63 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |