Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň
Praha - Strahov (11. 3. 2017)60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk ŠnajdrLuděk Šnajdr | 08 | TJ Baník Stříbro, spolek | 10.01 | |||||||||||||||
2 | Dominik ŠperlDominik Šperl | 09 | MÍLAŘI Domažlice | 10.41 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch BaxaVojtěch Baxa | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 11.44 | |||||||||||||||
4 | Matyáš VolekMatyáš Volek | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.86 | |||||||||||||||
5 | Adam KrpejšAdam Krpejš | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.60 | |||||||||||||||
Ondřej RudolfOndřej Rudolf | 08 | ŠAK při ZŠ Přeštice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam NovákAdam Novák | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.41 | |||||||||||||||
2 | Jakub DoležalJakub Doležal | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.20 | |||||||||||||||
3 | Patrik ŠestákPatrik Šesták | 09 | Atletika Klatovy | 11.90 | |||||||||||||||
4 | Antonín TláskalAntonín Tláskal | 09 | TJ Sušice | 12.42 | |||||||||||||||
5 | Ondřej ŠvíkOndřej Švík | 09 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 12.85 | |||||||||||||||
Petr KilianPetr Kilian | 09 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš TurekTomáš Turek | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.66 | |||||||||||||||
2 | Petr VondrašPetr Vondraš | 09 | AC Domažlice, z. s. | 11.18 | |||||||||||||||
3 | Ondřej AdamOndřej Adam | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.31 | |||||||||||||||
4 | Jakub ČernýJakub Černý | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.71 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch ŠmejkalVojtěch Šmejkal | 08 | AC Domažlice, z. s. | 12.84 | |||||||||||||||
Ondřej KočíOndřej Kočí | 09 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.75 | |||||||||||||||
2 | Václav MatasVáclav Matas | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 10.93 | |||||||||||||||
3 | Filip TobrmanFilip Tobrman | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.05 | |||||||||||||||
4 | Adam RoháčekAdam Roháček | 09 | TJ Sušice | 11.25 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.47 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LengyelDavid Lengyel | 09 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 10.71 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch BartošVojtěch Bartoš | 08 | Atletika Klatovy | 11.83 | |||||||||||||||
3 | Martin ŠetlíkMartin Šetlík | 09 | AC Domažlice, z. s. | 12.13 | |||||||||||||||
4 | Kryštof PelnářKryštof Pelnář | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 12.15 | |||||||||||||||
5 | Jakub TaliánJakub Talián | 09 | Atletika Klatovy | 12.21 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít KořenekVít Kořenek | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 09.64 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart | 08 | AC Domažlice, z. s. | 09.68 | |||||||||||||||
3 | Martin ŠandaMartin Šanda | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 10.11 | |||||||||||||||
4 | Leonard MastnýLeonard Mastný | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.15 | |||||||||||||||
Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MačejovskýPavel Mačejovský | 08 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.64 | |||||||||||||||
2 | Miroslav VeselýMiroslav Veselý | 08 | AC Domažlice, z. s. | 10.71 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ZapletalTomáš Zapletal | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.20 | |||||||||||||||
4 | Jan KleisnerJan Kleisner | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.36 | |||||||||||||||
5 | Tomáš SommerTomáš Sommer | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.39 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boris PikaliBoris Pikali | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 09.46 | |||||||||||||||
2= | Pavel BenešPavel Beneš | 07 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.06 | |||||||||||||||
2= | Vítek VollerVítek Voller | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 10.06 | |||||||||||||||
4 | Jan KarlíkJan Karlík | 06 | TJ Baník Stříbro, spolek | 10.12 | |||||||||||||||
5 | Aleš LangAleš Lang | 07 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.20 | |||||||||||||||
6 | David CvachDavid Cvach | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 12.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavířOndřej Havíř | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.24 | |||||||||||||||
2 | Oliver VeselýOliver Veselý | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 09.57 | |||||||||||||||
3 | Josef TurekJosef Turek | 06 | AC Falcon Rokycany z.s. | 09.78 | |||||||||||||||
4 | Ondřej JánaOndřej Jána | 06 | Atletika Klatovy | 10.42 | |||||||||||||||
5 | Daniel VondrašDaniel Vondraš | 06 | AC Domažlice, z. s. | 10.56 | |||||||||||||||
6 | Ondra VlčekOndra Vlček | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 11.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damián ŠimiceDamián Šimice | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.28 | |||||||||||||||
2 | Roman StřelečekRoman Střeleček | 06 | AC Falcon Rokycany z.s. | 09.62 | |||||||||||||||
3 | Tomáš VargaTomáš Varga | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.71 | |||||||||||||||
4 | David TaliánDavid Talián | 06 | Atletika Klatovy | 10.19 | |||||||||||||||
5 | Martin HonlMartin Honl | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 10.27 | |||||||||||||||
6 | Ondřej ČížOndřej Číž | 07 | AC Domažlice, z. s. | 11.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel VacekPavel Vacek | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.32 | |||||||||||||||
2 | David PrášilDavid Prášil | 06 | Atletika Klatovy | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Martin KučeraMartin Kučera | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.96 | |||||||||||||||
4 | Tomáš EichackerTomáš Eichacker | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 10.46 | |||||||||||||||
5 | Vladimír SpeierlVladimír Speierl | 06 | AC Domažlice, z. s. | 10.61 | |||||||||||||||
6 | Daniel Robert CookDaniel Robert Cook | 07 | AC Domažlice, z. s. | 10.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart | 06 | AC Domažlice, z. s. | 08.99 | |||||||||||||||
2 | Tobiáš FricTobiáš Fric | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 10.08 | |||||||||||||||
3 | Ondřej VaculíkOndřej Vaculík | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.43 | |||||||||||||||
4 | Jiří ČernýJiří Černý | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.54 | |||||||||||||||
5 | David AnýžDavid Anýž | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 10.76 | |||||||||||||||
6 | Daniel MilerDaniel Miler | 06 | AC Domažlice, z. s. | 11.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan HvízdalDan Hvízdal | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.52 | |||||||||||||||
2 | Filip MarešFilip Mareš | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 09.84 | |||||||||||||||
3 | Jan DuchekJan Duchek | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.94 | |||||||||||||||
4 | David HavlíčekDavid Havlíček | 07 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.61 | |||||||||||||||
MS | Adam JežekAdam Ježek | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 09.54 | |||||||||||||||
Tomáš KrausTomáš Kraus | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 10.16 | |||||||||||||||
2 | Lucie KůsováLucie Kůsová | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 10.69 | |||||||||||||||
3 | Anežka MíkováAnežka Míková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.15 | |||||||||||||||
4 | Jolana KroupováJolana Kroupová | 09 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 11.84 | |||||||||||||||
5 | Karina VarhasováKarina Varhasová | 09 | AC Domažlice, z. s. | 12.02 | |||||||||||||||
6 | Adriana DančováAdriana Dančová | 09 | MÍLAŘI Domažlice | 13.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová | 08 | AC Domažlice, z. s. | 10.49 | |||||||||||||||
2 | Alena ProcházkováAlena Procházková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.08 | |||||||||||||||
3 | Agáta SkalováAgáta Skalová | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 11.19 | |||||||||||||||
4 | Nela CapcarováNela Capcarová | 09 | TJ Sušice | 11.49 | |||||||||||||||
5 | Nela SajnerováNela Sajnerová | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 12.00 | |||||||||||||||
Vanesa ŠvarcováVanesa Švarcová | 09 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola JuřinováNikola Juřinová | 08 | Atletika Klatovy | 10.77 | |||||||||||||||
2 | Abigail PirvuAbigail Pirvu | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 11.12 | |||||||||||||||
3 | Matylda HoudkováMatylda Houdková | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.22 | |||||||||||||||
4 | Růžena KaršňákováRůžena Karšňáková | 09 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 11.29 | |||||||||||||||
5 | Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 11.50 | |||||||||||||||
6 | Šárka KuglerováŠárka Kuglerová | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 12.34 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová | 09 | TJ Baník Stříbro, spolek | 09.97 | |||||||||||||||
2 | Eva MužíkováEva Mužíková | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 10.53 | |||||||||||||||
3 | Adéla HomolkováAdéla Homolková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.86 | |||||||||||||||
4 | Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 10.95 | |||||||||||||||
5 | Karolína StojanováKarolína Stojanová | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.62 | |||||||||||||||
6 | Anna DoležalováAnna Doležalová | 07 | Atletika Klatovy | 12.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adina ProvalilováAdina Provalilová | 08 | MÍLAŘI Domažlice | 10.12 | |||||||||||||||
2 | Barbora TesařováBarbora Tesařová | 08 | AC Falcon Rokycany z.s. | 10.38 | |||||||||||||||
3 | Dominika ŠtejrováDominika Štejrová | 09 | Tělocvičná jednota Sokol Pl... | 10.92 | |||||||||||||||
4= | Eliška BenetkováEliška Benetková | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.33 | |||||||||||||||
4= | Anna VlčkováAnna Vlčková | 09 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 11.33 | |||||||||||||||
6 | Anna HejlováAnna Hejlová | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.44 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PáníkováMarkéta Páníková | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 10.29 | |||||||||||||||
2 | Anna ZýkováAnna Zýková | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.25 | |||||||||||||||
3 | Alžběta KrálováAlžběta Králová | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.74 | |||||||||||||||
4 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 12.16 | |||||||||||||||
5 | Karolína VeseláKarolína Veselá | 09 | AC Domažlice, z. s. | 14.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.56 | |||||||||||||||
2 | Vendula ŠtruncováVendula Štruncová | 08 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 11.13 | |||||||||||||||
3 | Sára SmetanováSára Smetanová | 09 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 11.53 | |||||||||||||||
4 | Laura SajnerováLaura Sajnerová | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.92 | |||||||||||||||
5 | Adéla BrejníkováAdéla Brejníková | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 12.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KušnierováAdéla Kušnierová | 09 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 10.25 | |||||||||||||||
2 | Vanessa SchleissováVanessa Schleissová | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 10.83 | |||||||||||||||
3 | Anna KůrkováAnna Kůrková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.01 | |||||||||||||||
4 | Anežka ČechurováAnežka Čechurová | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.19 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KovandováKristýna Kovandová | 09 | AK ŠKODA Plzeň | 11.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 10.33 | |||||||||||||||
2 | Anna LegnerováAnna Legnerová | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 10.38 | |||||||||||||||
3 | Kateřina NovákováKateřina Nováková | 08 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.64 | |||||||||||||||
4 | Eliška VacíkováEliška Vacíková | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 12.03 | |||||||||||||||
5 | Lucie GrycováLucie Grycová | 09 | AC Domažlice, z. s. | 14.04 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna VýbornáKristýna Výborná | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 10.04 | |||||||||||||||
2 | Adéla MatouškováAdéla Matoušková | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.11 | |||||||||||||||
3 | Agáta MariákováAgáta Mariáková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 10.22 | |||||||||||||||
4 | Michaela HájkováMichaela Hájková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 10.87 | |||||||||||||||
5 | Nela VaníkováNela Vaníková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 11.26 | |||||||||||||||
6 | Vendula HaladováVendula Haladová | 07 | Atletika Klatovy | 11.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková | 06 | AC Domažlice, z. s. | 09.77 | |||||||||||||||
2 | Barbora LepičováBarbora Lepičová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 10.39 | |||||||||||||||
3 | Nikola StrejčkováNikola Strejčková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 10.44 | |||||||||||||||
4 | Andrea DydekováAndrea Dydeková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 10.50 | |||||||||||||||
5 | Karolína PetrušováKarolína Petrušová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 10.71 | |||||||||||||||
6 | Lucie MathauserováLucie Mathauserová | 07 | AC Domažlice, z. s. | 11.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Adéla SahulováAdéla Sahulová | 06 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 09.72 | |||||||||||||||
3 | Viola SchmidtováViola Schmidtová | 06 | Atletika Klatovy | 09.76 | |||||||||||||||
4 | Agáta ChvojkováAgáta Chvojková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 10.49 | |||||||||||||||
5 | Nela ChmelíkováNela Chmelíková | 06 | MÍLAŘI Domažlice | 10.54 | |||||||||||||||
6 | Lucie DanielováLucie Danielová | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek | 10.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 09.44 | |||||||||||||||
2 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 09.70 | |||||||||||||||
3 | Adriana SoukupováAdriana Soukupová | 06 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.19 | |||||||||||||||
4 | Magdalena RybováMagdalena Rybová | 06 | TJ Sušice | 10.29 | |||||||||||||||
5 | Andrea ŠleisováAndrea Šleisová | 07 | AC Domažlice, z. s. | 10.37 | |||||||||||||||
6 | Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 10.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanessa VolopichováVanessa Volopichová | 07 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.12 | |||||||||||||||
2 | Eliška MarkováEliška Marková | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 10.31 | |||||||||||||||
3 | Nela JuřinováNela Juřinová | 06 | Atletika Klatovy | 10.59 | |||||||||||||||
4 | Tereza HůrkováTereza Hůrková | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 10.85 | |||||||||||||||
5 | Viktorie VyskočilováViktorie Vyskočilová | 06 | TJ Sušice | 10.94 | |||||||||||||||
6 | Karolína BejvlováKarolína Bejvlová | 07 | AC Domažlice, z. s. | 11.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.27 | |||||||||||||||
2 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 09.50 | |||||||||||||||
3 | Markéta MarkováMarkéta Marková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 09.81 | |||||||||||||||
4 | Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová | 07 | Atletika Klatovy | 09.85 | |||||||||||||||
5 | Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová | 07 | Atletika Klatovy | 09.99 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KozákováKateřina Kozáková | 07 | AC Domažlice, z. s. | 11.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KoubkováAnna Koubková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 09.95 | |||||||||||||||
2 | Veronika ZůnováVeronika Zůnová | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 10.27 | |||||||||||||||
3 | Amélie Anna HřibováAmélie Anna Hřibová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 10.52 | |||||||||||||||
4 | Julie ValdmanováJulie Valdmanová | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 10.79 | |||||||||||||||
5 | Eliška LhotákováEliška Lhotáková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 11.19 | |||||||||||||||
6 | Kateřina NehézováKateřina Nehézová | 07 | Atletika Klatovy | 11.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ZáhořováTereza Záhořová | 06 | TJ Baník Stříbro, spolek | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Lucie ImpellizzeriLucie Impellizzeri | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.30 | |||||||||||||||
3 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 10.34 | |||||||||||||||
4 | Amálie HaškováAmálie Hašková | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 10.54 | |||||||||||||||
5 | Anděla KubíkováAnděla Kubíková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 10.59 | |||||||||||||||
6 | Martina CvachováMartina Cvachová | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 10.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna IvasienkováAnna Ivasienková | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 09.71 | |||||||||||||||
2 | Veronika VoříškováVeronika Voříšková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol Pl... | 09.77 | |||||||||||||||
3 | Markéta AndrlováMarkéta Andrlová | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek | 10.01 | |||||||||||||||
4 | Klaudie ŠetlíkováKlaudie Šetlíková | 06 | AC Domažlice, z. s. | 10.15 | |||||||||||||||
5 | Natálie ŠvíkováNatálie Švíková | 06 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.39 | |||||||||||||||
6 | Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová | 07 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Barbora SyslováBarbora Syslová | 07 | Atletika Klatovy | 09.95 | |||||||||||||||
3 | Vanesa ŠperlováVanesa Šperlová | 07 | MÍLAŘI Domažlice | 10.41 | |||||||||||||||
4 | Tereza FárkováTereza Fárková | 07 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 10.46 | |||||||||||||||
5 | Petra NěmečkováPetra Němečková | 07 | Atletika Klatovy | 11.61 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (so, 11.3.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MachováKarolína Machová | 06 | Atletika Klatovy | 09.24 | |||||||||||||||
2 | Klára FialováKlára Fialová | 06 | Tělocvičná jednota Sokol Pl... | 09.93 | |||||||||||||||
3 | Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 10.49 | |||||||||||||||
4 | Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 11.08 | |||||||||||||||
5 | Tereza BenešováTereza Benešová | 06 | AC Falcon Rokycany z.s. | 11.12 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |