výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Stromovka (1. 2. 2017)

Skok daleký - Žáci

(st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.98
2 Antonín JakubůvAntonín Jakubův
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5.50
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.10
4 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 5.06
5 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.95
6 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.95
7 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 4.93
8 Filip ŠmidaFilip Šmida
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
02 4.77
9 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.75
10 Tomáš PištěkTomáš Pištěk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.71
11 Sebastián KlimešSebastián Klimeš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.70
12 Marek PirochMarek Piroch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.67
13 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.62
14 Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.61
15 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.57
16 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.57
17 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.55
18 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.48
19 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.44
20 David BatelkaDavid Batelka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.41
21 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.41
22 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.35
23 Filip BartošFilip Bartoš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 4.19
24 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 4.14
25 David KarolDavid Karol
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 3.96
26 Adam HartmannAdam Hartmann
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
03 3.80
Celkem 26 závodníků