výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Stromovka (1. 2. 2017)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.3
2 Albert MatějkaAlbert Matějka 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 53.1
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55.6
Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.6
2 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 59.7
Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.3
2 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.5
3 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 51.3
Tomáš AbrahamTomáš Abraham 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.9
2 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 47.7
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 53.2
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 42.3
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.5
3 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.8
4 Oliver GažiOliver Gaži 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 51.1
5 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.7
David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.0
2 David HájekDavid Hájek 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 42.8
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.5
4 Vít NovotnýVít Novotný 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 50.7
5 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 53.3
6 Radek SvozilRadek Svozil 05 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 58.6
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.0
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 42.4
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 44.4
4 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.5
5 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 47.7
6 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.4
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.7
2 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 48.5
3 Šimon VálaŠimon Vála 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.0
4 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 50.5
5 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 57.7
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.1
2 Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.6
3 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 46.2
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.9
5 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.6
6 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.7
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.1
2 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 43.2
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 47.0
4 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 48.3
5 Denis HolikDenis Holik 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.9
6 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 55.7
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FilipDavid Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 44.1
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.0
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 46.1
4 Samuel PerglSamuel Pergl 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 46.8
5 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 51.3
6 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 51.4
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 41.4
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 42.0
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 44.3
4 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 44.6
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 52.9
Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.7
2 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.4
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.7
4 Anna HospodkováAnna Hospodková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.8
5 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 56.4
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 43.8
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 44.9
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 45.9
4 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.7
5 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 47.7
6 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 57.7
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 44.4
2 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.3
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 45.8
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.1
5 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.5
6 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.8
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 44.4
2 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.9
3 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 46.4
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.2
5 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 61.7
Anna StrnadováAnna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.0
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.8
3 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.8
4 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 47.6
5 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 48.5
Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.2
2 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.7
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.9
4 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 47.8
5 Anna DonátováAnna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 54.0
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.9
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 48.1
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 49.5
4 Aneta BendlováAneta Bendlová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.3
5 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 59.0
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47.5
2 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda Pardubice z.sHvězda Pardubice z.s 48.4
Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.3
2 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.9
3 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.5
4 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.1
5 Adéla JohováAdéla Johová 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 55.5
Anna DvořákováAnna Dvořáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 48.6
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 52.0
3 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.0
4 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 55.5
5 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.8
Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 47.5
2 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 51.8
3 Magda MalátováMagda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 54.0
4 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.4
Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 47.6
2 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.1
3 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.7
4 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 52.8
5 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.5
Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.5
3 Alena MichálkováAlena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 52.2
4 Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52.9
5 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.0
5 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.6
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.1
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 50.0
3 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 50.7
4 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.8
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 54.6
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.0
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.8
3 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 51.8
4 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 52.5
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 53.1
6 Lucie BaldováLucie Baldová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.9
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika PacholíkováDominika Pacholíková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.3
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 49.2
3 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 52.7
4 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 53.2
5 Daniela OzorákováDaniela Ozoráková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.6
6 Dominika RajchlováDominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 57.0
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen OlšavskáEllen Olšavská 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 50.1
2 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 51.0
3 Magdalena KůstkováMagdalena Kůstková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 52.9
4 Tereza HladíkováTereza Hladíková 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 53.5
5 Tereza SlukováTereza Sluková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 53.8
6 Klára HávováKlára Hávová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 57.1
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KodešováZuzana Kodešová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 51.1
2 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.2
3 Klára ZikováKlára Ziková 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 52.8
4 Ema ZimovjanováEma Zimovjanová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 54.2
Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 53.6
2 Sofie MatouškováSofie Matoušková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 54.3
3 Anežka HanuškováAnežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 64.0
Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol ZlatníkySK Sokol Zlatníky DNS
Magdalena KůstkováMagdalena Kůstková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 49.1
2 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.6
3 Dita BuriánováDita Buriánová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 56.1
Viktorie SrsňováViktorie Srsňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 51.4
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52.8
3 Nela ŠebestováNela Šebestová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.2
4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 56.7
5 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.7
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 5 závodníků
Běh 23 (st, 1.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 52.3
2 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 53.9
3 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 55.5
4 Klára RaschováKlára Raschová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 56.7
5 Barbora LaštovkováBarbora Laštovková 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 57.6
Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Poznámky:
ruční měření, porucha kamery
Celkem 6 závodníků